Téma: Winx Klub

Winxbloom 2008 ápr. 16. - 16:17:18
(57/77)
Tom,h a ti kezetek van a dologban,mer ki más törölné ki az üzeneteimet,de ez nem az én bajom!!!!!!!!!!!!!!!XDXDXDXDXDXDXD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Krisz/Bloomy 2008 ápr. 13. - 19:08:04
(56/77)
D.V.S. nekem ezek a fölös matricáim: 1, 19, 21, 22, 30, 33, 37, 43, 53, 54, 60, 61, 64, 71, 76, 86, 93, 97, 106, 114, 117, 124, 143, 149, 153, 159, 160, 173, 180, 183, 187, 190...rem. kell vmeik...neke is vannak fölöseid?
maniawalpurgia 2008 ápr. 13. - 13:48:37
(55/77)
Vannak hiányz matriácink elég sok...

Ja és Winxbloom fogd már fel, hogy mindet te nem érdekelsz! Ha mondasz valamit, jót nevetünk rajta, mert olyannira hülyeség! De ezen kívûül nem érdekelsz bennünket! Lehet, hogy te azt hiszed, hogy mi, meg Bloomy csak arra várunk, hogy te vitát nyiss, meg mindíg azon lesekszünk, hogy mikor írsz, de ez nem így van! Lehet, hogy te ezt csinálod, de minket te NEM ÉRDEKELSZ! Egy hülye kis nagyképû majom vagy! Ez az igazság! S rájöttünk, hogy nem minden Winximádó ilyen, mert pl: Bloomy se ilyen!

S kérdezzük, hogy jössz te ahhoz, hogy mások "Winx tudományát" értékeld! Hát tudd meg, hogy nem te vagy a fõnök, s legjobb az lesz, ha többé soha nem is írsz! Mert itt senki sem foglakozik veled, te nem is passzolsz a Winxhez, szóval lehet elgondolkodni. S TÖBBÉ NEM ÍRNI! Mert ha ilyen rossz a társaságod, akkor írj máshova, de ne oda, ahol kultúrált személyek is vannak!
Krisz/Bloomy 2008 ápr. 13. - 12:20:38
(54/77)
hát ez van cegényke így született ezzel nem lehet mit kezdeni...de h tudd Winxbloom nekem nem csak olaszból, hanem szerbiából és angliából is vannak cuccaim...de sztem ha leírnád neked mik vannak lehet, h csodálkoznék h mien kevéd...mert nekem sztem több van...és D.V.S. hiányoznak még matricáid? mert ha igen akkor szívesen cserélnék mert sok a fölösöm és nekem is hiányoznak még...úgy is tom, h Winxbloom válasza az lesz, h hü**e vok és, h neki több cucca van de sztem csak habizik...de hogyha bizonyítani akarsz akkor írd meg mik vannak neked és mi az amit te tudsz szted mi meg nem...ha terelsz és nem írsz válaszokat rögtön arra utal, h semmid sincs szinte és alig tudsz vmit a Winx-rõl mert csak akkor terelnek az ien kis hü**ék...de mind1 mert tuti nem fogod leírni...de persze ha lenne vetélkedõ amit mo-n rendeznének és ott látnálak sz**á aláználak...fogadd el vesztettél!!!!
Krisz/Bloomy 2008 ápr. 10. - 20:44:06
(53/77)
nah figyi! nekem se csak winx album van meg hanem rengeteg más winx cucc sõt még olaszból is vannak...tehát ne menõsködj a tieiddel! meg ne legyél ennyire beképzelt pi**a...
maniawalpurgia 2008 ápr. 10. - 08:37:55
(52/77)
De akkor Winxbloom szövege hogyhogy itt van? Abban is csomó csúnya szó van! A multkor mi is kaptunk egy üzenetet, hogy azt, hogy ki az okosabb, meg ilyenek ne itt döntsük el. De Winxbloom még mindíg menõsködik.
Krisz/Bloomy 2008 ápr. 09. - 20:21:13
(51/77)
kár hogy moderálva lett a szövegem! hát igen már sok csúnya szó volt benne!!! és van még hiányzó matricáitok? mert van sok fölös matricám? és ha neked is van akkor talán tudnánk cserélni!!
maniawalpurgia 2008 ápr. 09. - 18:14:43
(50/77)
Van Winx albumunk.
Krisz/Bloomy 2008 ápr. 09. - 17:56:18
(49/77)
**moderálva**
D.V.S. van neked winx film albumod? mert szívesen cserélek ha van neked!!! nah majd még visszanézek...pusszaaa....
maniawalpurgia 2008 ápr. 09. - 17:08:25
(48/77)
Jól van, de eddig sem a szinkronokat, sem pedig az õsboszik nevét sem tudtak. "A nagy Winx-ismeret!"
Winxbloom 2008 ápr. 09. - 16:35:16
(47/77)
Figyeljetek,én meg lesz*rom h ti 3-an összeálltok ellenem,és mondhattok mármien hülyeséget,mert nekem is van 100 barátnõm,akit idehívhatnék,h álljon mellém,és hiába hívsz ide bármennyi embert,mert ÉN imádom a legjobban a Winx-et,szóval felesleges,inkább sajnállak,h azt hiszed magadról,te ismered a legjobban,a másik meg h hogy jössz te ahhoz h oanokat pofázzál,mikor semmi közöd hozzá,h én mikor nézem a Winx-et?Azt én tudom,szóval mondj mármit,és hívj ide akármennyi embert,én sokkal jobban ismerem a Winx-et,törõdj bele!Nem igaz,h nem tudsz beletörõdni,bár nem is csodálom!:)Úgyhogy tegyél fel bármennyi kérdést,bele kell nyugodnod,h én jobban ismerem mint TE,és sokkal jobban is imádom,szóval szívtad!ENNYI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maniawalpurgia 2008 ápr. 09. - 07:38:59
(46/77)
Schrita ezt így kell csinálni!
maniawalpurgia 2008 ápr. 09. - 07:37:47
(45/77)
Mi tudjuk, de nem mondjuk meg!
9/10
schrita 2008 ápr. 08. - 20:58:48 9/10
(44/77)
Hello mindenkinek! Úgy döntöttem, én is beszállok a chatbe, ugyanis én is Winx Club fan vagyok+az egyik legjobb barátnõm Krisz/Bloom, de ha nem lenne az, akkor is mellette szavaznék, ugyanis tényleg nagyon régi Winx fan és tényleg õ tud a legtöbb mindent a Winxrõl. Én is tanulok olaszt (részben én is a Winx miatt választottam ezt a nyelvet 2.-nak, de rájöttem, hogy ugyanolyan jól fekszik nekem, mint az angol (bocs, de nekem is nagy az egom...XD))és én szeretem az "amerikai", vagyis 4Kids-es változatát is a Winx Clubnak.+Azok az igazi fanok, akik ki is állnak a Winx és a barátaik mellett és én tudom, hogy Krisz/Bloom ilyen. Úgyhogy le a negatív kommentekkel!
Krisz/Bloomy 2008 ápr. 08. - 19:22:26
(43/77)
Figyi sztem arról, h ki okoskodik arról az a véleményem, h te okoskodsz...am. közben rájöttem, h te vagy a D.V.S....jah meg ha annyit tudsz a winxrõl akkor teszek föl oan kérdéseket amikre tuti nem tudsz majd válaszolni! ha ezt kell tennem, h megtudd, h te nem is tudsz annyit a winxrõl hát legyen...meg ha annyira szereted a winxet akkor bizti sokszor láttad de nekem errõl az a véleményem, h nem is nézed annyira max szombatonként...én nekem az elsõ két évad megvan magyarul ill. az olasz 3. évad és az eredeti olasz winx dvd amit már sokszor láttam...és a filmet magyarul 4-szer láttam...lehet, h most nagyképû vok de nem tud érdekelni...sztem WinxBloom nem tudsz sokat a filmrõl....rögtön fölteszek egy kérdést: Hogy hívják a 3 õsi boszit és meiknek mi az ereje ebbõl kifolyólag a Trixbõl meik meiknek az elõdje??? nah ha erre válaszolsz írom a többi kérdést...mert én tom a választ...nah és asszem még lesznek ien viták sokáig!!! és az szereti és ismeri legjobban a winxet akitõl bármit kérdeznek nem lesz oan, h nem tudná!!! tehát a szinkronokat is naon jól ismeri...ezért van az, h én a szinkron terén nem vok kiválló de a sorozat és a filmben nem tudnék megbukni...jah és ha már a filmnél járunk a matricás albumba vannak fölös matricáim...ha érdekel vkit akkor megírom mik vannak...nah várom a válaszod te mindentnagyontudó elme!!!!
Winxbloom 2008 ápr. 08. - 16:15:21
(42/77)
Ezen nem is kell vitát nyitni,mer oan egyszerû!Én imádom a legjobban,és én tudok róluk a legtöbbet!ENNYI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Winxbloom 2008 ápr. 08. - 16:13:56
(41/77)
Mien chat-be?Nem ismerek semmien D.V.S.-t nem tom,mirõl beszélsz,ja,és Bloomy egyáltalán nem ismeri nálam jobban a Winx-et,és te csak ne pofázz,mert nem is tudsz róluk semmit,úgyhogy ne dumálj oanokat,h Bloomy ismeri a legjobban,meg õ tud róluk a legtöbbet,mert én sokkal többet tudok róluk,mint õ,hármunk közül én tudok róluk a legtöbbet,és ha osztályozni kéne,ki tud hármunk közül a legtöbbet róluk,tuti h én lennék az elsõ,te meg a harmadik,*moderálva*?Mert én tudok róluk a legtöbbet!!!!!ENNYI!!!!!
maniawalpurgia 2008 ápr. 08. - 11:24:08
(40/77)
Nem neked írtuk! Egyébként mi vagyunk azok akiket a chatbe D.V.S.-nek ismersz!
Krisz/Bloomy 2008 ápr. 08. - 08:54:53
(39/77)
Bocs de én nem okoskodom csak megmondtam a véleményemet! És csak azért mondtam néhány dolgot...de ha ennyire nem akarod akkor itt se leszek naon...figy én csak egy döntõt mondtam, h tényleg olasz a sorozat...nah mind1...
maniawalpurgia 2008 ápr. 08. - 07:52:23
(38/77)
Nos elõször is, haggyuk abba az okoskodást, mert szerintünk te is kaptál privát üzenetet, vagy ha nem, majd kapni fogsz. Amúgy Krisz/Bloom nagyon jól ismeri a Winxet, sokkal jobban mint te. De ha nem is, hallgassuk meg egymást. Nem muszáj neked lenned a legokosabbnak.