Téma: Winx Klub

Winxbloom 2008 ápr. 08. - 07:14:25
(37/77)
És mellesleg,befejeznétek az okoskodást?Mert naon idegesít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Winxbloom 2008 ápr. 08. - 07:13:49
(36/77)
Úgyhogy hármunk közül,már bocs,de én vok a legnormálisabb,mivel 1 az h én ismerem a legjobban a Winx-et,2 én nem okoskodok!ENNYI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Winxbloom 2008 ápr. 08. - 07:12:31
(35/77)
Most itt mindenki okoskodik?Már te is Bloomy?Nem veled levelezek?Mer sztem igen,de ha te is oan okoskodós vagy,mint ez a másik,akkor inkább ne is levelezzünk,mert nincs semmi amit jobban utálnék annál mikor vki okoskodik a Winx-rõl,mert azt hiszi h õ ismeri a legjobban a Winx-et,de abban igazad van h a Winx OLASZ rajzfilm,de ezt már eddig is tudta mindenki,én meg fõleg,mivel én is tanulok OLASZ-t,ráadásul,én meg pont azért tanulok OLASZ-t,mert a Winx OLASZ rajzfilm,szóval ha nem lenne OLASZ,nem is tanulnék OLASZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krisz/Bloomy 2008 ápr. 07. - 21:56:09
(34/77)
Sziasztok!
Én nem akarok vitatkozni, de én is naon szeretem a winx-et és naon is jól ismerem! Tanultam olaszt 8 évig és egy évet ki kellett hagynom de elvileg jövõre újra vehetem! És a Winx az olasz és nem olasz-amerikai. Márcsak azért is nem lehet, mert az amerikaiak teljesen átszerkesztették a winx-et (rövidebbek a részek néhol mások vannak benne). Mi magyarok a brit angol, másnéven Rai English-rõl fordítjuk a sorozatot, viszont a filmet az UK-sról (amerikai, 4kids) fordítottuk. Ezért is lehetett észrevenni, h a filmben Sparx volt nem pedig Domino. Hál' Istennek az amerikaiak a filmbõl már nem vágtak ki, de még így is szokás szerint az olaszok ejtették néhány bakit benne. Én személy szerint 4-szer láttam a filmet és elõször anyumat elrángattam mert megegyezés volt (ezt most inkább nem írom le) és még õ is azt mondta, h kira volt a film. Tom mindig az jön, h hány éves vok amire az a válaszom, h 15 és nyáron töltöm a 16-ot...nah a winx film matrica albumhoz rakatnyi cserém van: 1 (2 db), 19, 21, 22 (2 db), 30, 33, 37, 43, 53 (2 db), 54, 60, 61, 64, 71, 76, 86, 93 (2 db), 97, 106 (2 db), 114 (2 db), 117, 124 (2 db), 143, 149, 153, 159, 160 (2 db), 173, 180 (2 db), 183, 187 (2 db), 190 ezek a cseréim...hiányzóim is vannak...cserélem õket ill. eladom õket...de ha semeik szívesen veszek is ha nektek oanotok van ami nekem hiányzik!!! nah akkor mára ennyit...majd holnap még vissza nézek ide!!!
maniawalpurgia 2008 ápr. 07. - 13:31:18
(33/77)
õ lesz a 3. évad fõgonosza!
Winxbloom 2008 ápr. 05. - 11:33:43
(32/77)
OLASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem érted hogy OLASZ????????????????Fogd már fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én sokkal joban tudom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hát nem tudod felfogni??????????????????????????????????
maniawalpurgia 2008 ápr. 04. - 14:42:54
(31/77)
A winx olasz amerikai! Itt a portban írhják!!!!!!!! ***Moderálva***
maniawalpurgia 2008 ápr. 04. - 14:42:03
(30/77)
De ha egyszerûen a Winx DEDÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓS!!!!!!!!!!!!! Aki szerint csak rossz, meg csak jó van, az tényleg dedós!
Winxbloom 2008 ápr. 04. - 14:41:35
(29/77)
A másik meg az,hogy a Winx nem OLASZ-Amerikai,csak OLASZ,szóval bármennyi idõbe telt megcsinálni azt a wikipédiát,mégsem tudtok róluk semmit,jobb ha elfogadjátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maniawalpurgia 2008 ápr. 04. - 14:39:25
(28/77)
Mi köze ennek a témának az Olaszhoz? Annyi, hogy a Winx olasz-amerikai! Amúgy meg nem szeretnénk ilyen jelentéktelen, dedós személyekkel mint, te versenyre kelni!
maniawalpurgia 2008 ápr. 04. - 14:38:14
(27/77)
Amúgy meg a Winx Club Wikipédiát is mi szerkesztettük, tacvaly júniusban, s egy hónapig gyûjtöttük az igazi hihetõ infokat, titkokat, hogy megszerkesszük! ***Moderálva***
maniawalpurgia 2008 ápr. 04. - 14:36:12
(26/77)
Mi a Trixet szeretjük, te meg a hülye winxet, ennyi! Te majd ki ugrasz a bõrödbõl, hogy bámnts bennünket, pedig mi csak a véleményünket mondtuk ki!
maniawalpurgia 2008 ápr. 04. - 14:25:17
(25/77)
Ha érdekel mi felismerjük az olasz színészek hangjait! Amúgy meg minden epizd végén ki van írva! De csak bloom, musa, flora, tecna, stella, layla, brandon, sky, riven, timmy halia, icy, darcy, stormy! Azt meg, hogy atöbbit honnan tudjuk, az legyen csak a mi ügyünk!
Winxbloom 2008 ápr. 04. - 14:13:45
(24/77)
Képzeld,azért nem írtam,mert csak most láttam meg,szóval ne szóld el magad,mert nincs hozzá semmi közöd,és te csak ne pofázz,hogy csak a ti oldalatokon van,mert nem hiszem,hogy egyedül ti tudjátok,és különben meg hogy lenne csak a ti oldalatokon,ez hülyeség,mert ha más oldalon nincs,akkor ti honnan tudjátok a neveket,ti találjátok ki????????????????hát én nem veszem be a hülyeségeidet,és jobb lenne ha befejeznéd az okoskodásodat,mert naon idegesít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maniawalpurgia 2008 ápr. 03. - 20:12:59
(23/77)
Na most bezzeg nem írsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maniawalpurgia 2008 ápr. 03. - 19:50:41
(22/77)
Egyátalán nincs meg egy oldalon sem! Csak a miénken! **moderálva**A felhasználó nevére kattintva megtalálható a Privát üzenet küldése.**
Winxbloom 2008 ápr. 03. - 18:44:56
(21/77)
Már megint kezded?Amúgy meg naon sok oldalon rajta van,szóval nem tom meikrõl írjam ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maniawalpurgia 2008 ápr. 03. - 14:22:28
(20/77)
Te mit képzelsz! Na melyik az a honlap! Írd csak meg!
Winxbloom 2008 ápr. 02. - 16:29:58
(19/77)
Figyelj,te csak ne dumálj itt ieneket,hát hogy jössz te ehhez?Fogalmad sincs róla,hogy én tudom-e,szóval te csak ne dumálj,jó????????????????Különben te is csak a netrõl másolod ki,ezt mindenkim eg tudja tenni,szóval ne tégy úgy mintha te mindent tudnál,meg mindenkinek tudnád a szinkronhangját!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ennyit errõl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maniawalpurgia 2008 ápr. 02. - 15:16:51
(18/77)
Tudtuk, hogy nem fogod tudni! Most be akarasz csapni, hogy ha majd mi megírjuk, te megtudhatod õket, aztán védekezhess, hogy te is erre gondoltál. Na itt vannak:
Bloom/Tune: Letizia Ciampa
Stella/Chatta/Ling: Perla Liberatoli
Flora/Amore: Ilaria Latini
Musa/Digit: Gemma Donati
Tecna/Piff/Glim/Livi: Domitilla D'amico
Aisa/Locette: Laura Lenghi
Icy/Discorda: Tatiana Dessi
Darcy: Frederica de Bortoli
Stormy: Valeria Vidali
Lord Darkar/Codatorta/Radius: Fabrízió Temperini
Valtor: Guido Di Naccio
Mike: Roberto Certoma
Vanessa: Barbara De Bortolli
Faragonda: Roberta Greganti
Griselda: Franca Lumachi
Avalon/Paladdin: Stefano Greschentini
Palladium: Vittorio Guerrieri
WizGiz: Mino Caprio
Foglia mester: Lucio Saccone
Sky: Alessandro Quarta
Brandon: Massimilano Alto, Nanni Bladini
Riven: Mirko Mazzantini
Timmy: Corrado Conforti
Helia: Francesco Pezzulli
Nabu: Shasha de Toni
Knut: Roberto Draghetti
Griffin: Antonella Giannini
Saladinn: Oliviero Dinelli
Amentia/Diaspro/Concorda/Lusiz: Alessia La Monica
Mirta: Gaia Bolognesi
Lucy/Amaryl/Athena: Milvia Bonacini
Mitzi: Monica Vulcano
Daphnee/Chimera: Raffaela Castelli
Algea királynõ/Maia/Barbatea: Ludovica Marieno
Mitriel: Micaela Incitti
Faitz/Dextia: Barbara Pitotti
Mûsorvezetõ/Miss Magix/: Alberto Bognanni
Cassandra: Francesca Draghetti
Galeta: Francesca Manicole
Nova: Monica Ward
Tressa: Alberta Viti
Ligea királynõ: Antonella Rinaldi
Buddy: Greta Bonetti
Miele: Benedetta Gravina