Kenshi 2006 júl. 27. - 01:44:58 Előzmény Helios
(189/369)
Azért azt tegyük hozzá, hogy az igazi neve James Howlett volt Logannek...
Helios 2006 júl. 22. - 12:47:13 Előzmény sbence
(188/369)
Rozsomák megközelítõleg kétszáz évvel az X-men megalapítása elõtt született. A gyermekkora eléggé zaklatott és nagyon sokáig nem emlékszik rá. Már énsem tudom pontosan de megpróbálom elmesélnil. Szóval valahol egy déli államban született, egy egész gazdag családban. Gyermekkorában mindig hárman bazndáztak egy csaj, õ, meg a haverjuk. Az egyszerûség kedvéért a haverjukat hívjuk Bélának. Szóval Béla apja Loganéknek dolgozott és alkesz volt ... sokszor megverte Bélát. Béla ahogy nõttek fel kezdett elszakadni tõlük. Késõbb Béla is alkesz lett és egyszer betört Loganékhez egy sörétessel és le akarta lõni azt hiszem Logan anyját. Logan a puska elé ugrott megmentette anyját és aztán valahogy bélát is leszerelték de Logant telibe mellbe lõtték. Logan szülei Isten félõ emberek voltak és miután látták hogy gyermekük 40 kiló ólom után még pikk pakk felépül kitagadták (biztis a sátán mûve stb stb érvekkel).

Logant kicsit késõbb megkereste Béla és meg akarta ölni. Ott volt a lány is aki gyermekkori barátjuk volt közéjük ugrott Logannek kicsúsztak a csont karmai és átszúrták a lányt. Mint egy görög dráma ...

Aztán Logan valami bányában dolgozott elég sokáig. Onnan elszerzõdött a Wepon X-hez ahol Kardfoggal Deadpoollal Kószával és a többi Wepon X-essel dolgozott együtt. Ott valami volt hogy Kardfog elárulta és azóta utálja és õsi ellenségek. Aztán a Wepon X adamantiumot ültetett a csontjába. A "mûtét" alatt Logan felkelt ...durván lemészárolt mindenkit és elõjött belõle az álat nem bírta kontrollálni az ösztöneit. ... Nagyjából ez Logan multja.
Kenshi 2006 júl. 20. - 01:27:13 Előzmény sbence
(187/369)
A Prof áthelyezte a tudatát abba az agyhalott emberbe, akirõl a film elején beszélt.
Kenshi 2006 júl. 20. - 01:25:37
(186/369)
Tudtad, hogy a X-men filmek képregényfeldolgozások?
Tudom meglepõ, de azok.
Ezek jó kis akció filmek, ha háttértörténetre vágysz akkor olvasd el a képregényeket. <a target="_blank" href="http://www.kepregeny.net" title="www.kepregeny.net">www.kepregeny.net</a>
Itt olvasgathatsz ROZSOMáK-ról...
sbence 2006 júl. 17. - 19:53:55
(185/369)
Engem az zavar még hogy még mindig nem tudunk semmit farkasról.Mikor született hogy fedezte fel az erejét és ki õ.
Ha nem lessz 4. rész akkor ez így elég befejezetlen a profról sem tudunk szinte semmit.
sbence 2006 júl. 17. - 19:51:19
(184/369)
Elmondanátok pontosan mi történt mert nekunk Nem vetítették végig a stáblisát és eléggé érdekel.
Loki 2006 júl. 15. - 21:05:42
(183/369)
Azt hiszem, nálunk még nem, de a vatera.hu-n volt megjelenés elõtti dvd (gondolom, külföldrõl) aukcióban kb. egy hete.
Giada 2006 júl. 15. - 19:37:43
(182/369)
másodszor már nem küldtek ki
Giada 2006 júl. 15. - 19:37:02
(181/369)
Én elõször nem tudtam megnézni mert minket kiküldtek, de másodszor már nem.
Nem tudjátok, hogy megjelent-e már DVD-n?
Loki 2006 júl. 14. - 00:10:09
(180/369)
Plusz tudtam, hogy a végén mire kell figyelni a sakkfigura-mozgatásnál, és így meggyõzõdhettem róla, hogy szegény Magnetónak csak maradt valamije!
Loki 2006 júl. 14. - 00:02:08 Előzmény Mellowwy
(179/369)
Én kifejezetten hálás vagyok annak, aki elárulta, hogy csavar van a végén. Különben nem ültem volna végig azt a hosszúnak tûnõ idõt, a jegyszedõ sráccal az ajtóban. Szívem szerint végigülném a kreditek meg a zene miatt is, de ciki ott ülni, amikor már mindenki kiment. Ha itt nem olvasom, hogy maradjunk bent, lemaradok róla.
Mellowwy 2006 júl. 13. - 15:28:55
(178/369)
Én is eggyet értek az elõttem szólottakhoz... Ha valaki még nem látta, ne jöjjön ide, mert itt (akár teccik-akár nem) Leírjuk, h mirõl szól és kinek melyik rész teccett...De hát a fórumnak ez a lényege.........................................................
Kenshi 2006 júl. 13. - 08:37:49
(177/369)
Te akkor minek jársz ide? Ez egy x-men 3-nak inditott topik, mit vártál, hogy majd az idõjárásról fogunk beszélgetni?
Lassan két hónappal a film bemutatása után illene megnézni.
Kenshi 2006 júl. 13. - 08:35:22
(176/369)
Minket a jegyszedõk nem küldtek ki, türelmesen megvárták a stáblista végét.(eurocenter)
marmyk 2006 júl. 12. - 07:35:24
(175/369)
Mire is gondolsz pontosan? Csak mert mint írtam, a rendezõ ezt lenyilatkozta a film moziba kerülésekor. Vagy is hogy a nézõk üljék végig a filmet és nézzék meg a stáblista végét. És ha jól emlékszem a Cinemaban és a Cinematrixon is írták. Ez egy filmes fórum, ha jól tudom. Általában a film megjelenése, bemutatója után az emberek arról írogatnak, hogy milyen volt a film és nem arról hogy milyen lesz. Meg megbeszélik a filmet. Elég érdekes valamirõl úgy beszélni, hogy nem említesz konkrétumot. Privát üzenetet meg nem fogok írogatni mindenkinek egyesével.
marmyk 2006 júl. 11. - 07:44:12
(174/369)
Abból ne csináljatok problémát, hogy feloltják a villanyt. Nyugodtan végig kell nézni a stáb listát. Több okból is. Elsõ és legfontosabb, evvel tisztelitek meg az alkotókat. A film alkotók szerint egy filmnek akkor van vége, ha lement a stáblista utolsó betûje. Tehát bármikor becsempészhetnek egy kis ajándék kép kockát. Mikor én néztem meg négyen maradtunk a stáblista végére. Mindenki elrohant amint feloltódót a villany. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani., hogy a színházba lemegy a függöny és kizavarnak, nem engedik megtapsolni a színészeket. Az X-Men ráadásul speciális eset. Mert itt a rendezõ külön kérte a sajtóba az embereket és a mozikat engedjék végig a filmet, mert a végén van egy jelenet, ami megváltoztat egy-két dolgot. Nem tudom más országokban, hogy van-volt. De nem csodálkozom, hogy nálunk rögtön feloltják a villanyt. Az emberek meg le vannak sz***a. Pedig az is benne van a jegy árába.
Loki 2006 júl. 11. - 01:11:20
(173/369)
Igen, tök kellemetlen ott ülni, és közben látni a szemed sarkából a jegyszedõ srácot. Összesen hárman vártuk mega végét. Gondolom, a többieknek is szóltak, hogy lesz valami, és azért maradtak ott végig. Nagyon hosszúnak tûnt.
Mellowwy 2006 júl. 09. - 16:03:22
(172/369)
Na igen..Kiküldik õket...Pl.: Shrek 2 végét se nézhettem végig, pedig a stáblista után még volt egy ari rész, amikor a szamár megtuggya, hogy születtek kölykei (XD) Ez valamilyen szinten szemétség, mivel kifizettyük a jegyet, akkor legalább már hadd nézzük végig a filmet! Akkor amíg van a filmbõl rész, ne kapcsolják fel a villanyok vagy valami! Azért ez így elég kicseszés....
logen-farkas 2006 júl. 09. - 10:36:01
(171/369)
ne aggodj!én sem láttam csak mondták nekem is!
de legtöbször elküldik az embereket a film után! :-(
Mellowwy 2006 júl. 08. - 20:21:49
(170/369)
A Prof-osat nem láttam..általában az emberek kimennek és nem nézik meg a stáblistát...Á, ebbõl tanultam..mindig végig fogom nézni az egész filmet míg nem sötétül el a képernyõ!:D