offtopic
linga 2010 febr. 03. - 00:49:59
(142/462)
Nem ismerem, csak olvastam pár hsz-át. Ha utánanézel, te is eldöntheted, buta vagy nyilas-e.
offtopic
linga 2010 febr. 03. - 00:48:17
(141/462)
1. úgy látom, nem ismered a cionizmus szó jelentését; segítek: a töve a Cion avagy Sion - egy hegynek a neve ("Siont választotta az Úr") - maga a mozgalom az alija, azaz a zsidók Izraelbe településének érdekében jött létre.
2. én is a szellemi részvét(el)re gondoltam :)
ondok 2010 febr. 03. - 00:42:15
(140/462)
haverod az alfa ,ismered?hogy ennyire biztos vagy benne ,hogy nem nyilas ? Rendben ,lehet hogy nem az csak buta ,de az is lehet,hogy tényleg nyilas. Vagy Te is szoktál zsidózni ,de ugyanakkor ahhoz nem vagy elég tökös ,hogy felvállald a nyilas minõsítést?
ondok 2010 febr. 03. - 00:39:03
(139/462)
Amerikában minden agyament hülyeségnek van terepe,pl annak is hogy egy néger belép a Klu Klux Klanba,de attól még nem lehet azt mondani ,hogy anégerek a legnagyobb négergyûlölõ rasszisták .Van egy olyan szennyiromány ,hogy a Cion bölcsei,nos az a zsidó összeesküvés propagálója,amivel a cionista mozgalmat össze szokták kapcsolni.Ezt pedig akeresztényekre ráhúzni ,mert néhány idióta ember van köztük ,,és azt írni ,hogy a keresztények alegnagyobb cionisták ,ez ökörség.És csak a valódi elszólás indítékát takargatja. Én a szellemi méretre gondoltam ,ahhoz pedig nem kell nõnöm:)
offtopic
linga 2010 febr. 03. - 00:37:37
(138/462)
Pont olyan élesen és tisztán látod a dolgokat, mint az az ismerõsöm, aki Karsai Lászlót neonáci áltudósnak nevezte :) Aalfa pont annyira nyilas, mint ahogy Karsai neonáci. :)
ondok 2010 febr. 03. - 00:30:47
(137/462)
Ne álszenteskedj,mert miért nem írja ugyanez az alfa mondjuk Körössy Csománál soha azt ,hogy a "református" Körössy Csoma elment a magyarok õshazájába.Pont az a felháborító ,hogy ezt mint bélyeget elõrebocsájtja ,tehát kvázi úgy mint akik azt mondják ,hogy XY cigány, de rendes ember, vagy nekem sok zsidó barátom is van .Na ez a rasszizmus de vastagon,és ezért írták rá ,hogy nyilas.Mellesleg Te sem írod egy beszélgetés során ,hogy az angol Shakespeare ,ha az teljesen neutrális a téma szempontjából ,ugyanis az "angol" az nem egy megbélyegzés egyesek szemében .Remélem hozzájárultam megvilágosodásodhoz.
offtopic
linga 2010 febr. 03. - 00:25:58
(136/462)
http://www.youtube.com/watch?v=bY1TT4I2ohI&feature=channel
Nézd végig.
A részvéteden jót nevettem - sajnos ahhoz még nõnöd kéne :)))
offtopic
linga 2010 febr. 03. - 00:22:52
(135/462)
"a hamis legendákba pótcselekvésként kapaszkodó, tudomány-, és történelmietlen neopogány idiótákat" - igen, pont ilyen vagy: neopogány idióta, aki hamis legendákba kapaszkodik, ide szórja az avas agyzsírt és képtelen olyan tisztességesen megírni egy hsz-t, mint ahogy azt pl. aalfa.
ondok 2010 febr. 03. - 00:16:53
(134/462)
Hát bár én sem helyeslem ,ha valakit disznóznak,de annak védelmében ,ekkora butaságokat nem írnék a helyedben,ugyanis a cionista nevében benne van ,hogy zsidó ,tehát keresztény az kizárt ,hogy cionista legyen .Másrészt,a keresztényekre ráfogni ,hofgy azsidókat tévedhetetlennek tartják ,pláne azok ,akik fontosnak tartják megemlíteni egy tudósnál ,hogy zsidó ,amikor az nem a zsidók történetét kutatta ,hanem a magyarokét leginkább,oltári nagy hülyeség ,részvétem.
ondok 2010 febr. 03. - 00:12:27 Előzmény fredi60
(133/462)
Számon tartja ,hogyha a Jobbik hatalomra kerül ,akkor meglegyen a szükséges statisztika ,hogy kinek a könyveit kell elégetni stb.
offtopic
fredi60 2010 jan. 29. - 09:57:47 Előzmény aalfa
(132/462)
"a zsidó Vámbery Ármin"

Úgy látom, ez nagyon fontos részlet számodra. :(
awxdful1 2010 jan. 28. - 22:41:28 Előzmény Bepillantó
(131/462)
Teljesen egyetértek veled...
aalfa 2010 jan. 27. - 09:12:35 Előzmény Bepillantó
(130/462)
Nagy tisztelettel olvastam a zsidó Vámbery Ármin könyveit, aki a saját korában elfogadott finn-ugorizmus ellenére ázsiában kereste a magyarság õseit. Szamarkandig gyalogolt Iszfahánon teheránon keresztül, de nem állítot botorságokat, hogy az elméleteit túlmagyarázza, ahogy Kõrösi Csoma Sándor és Stein Aurél sem. Olyan ez, mint a puzzle, szép lassan összeáll a kép, de nem szabad beleeröltetni önkényesen a nem odaillõ részeket. NAGYON JÓ volt a filmben, hogy elválasztották a bizonyított tényeket a feltevésektõl, és a nyilvánvaló tévelygésektõl. Történelmünk nem hit kérdése, persze mindenki hihet abban, amit akar, de ezt nem biztos, hogy bizonyított tényként kellene a neten publikálnia
Bepillantó 2010 jan. 27. - 00:39:06
(129/462)
- Borítékolni tudtam volna, hogy az RTL club "közröhej" tárgyává fogja tenni a magyar õstörténelmet!
Az okozott volna meglepetést, ha nem ezt tette volna ez a kanális...
- Dühítõ az a cinikus, gunyoros, a kutatási eredményeket szándékosan kifordító, elferdítõ megfogalmazás és hangnem, ahogy mindezt tálalták! Ahogy nem törõdtek mindazok érzelmeivel, akiknek ez a téma szívügyük!
- Mit sem számít, hogy elismert tudósok tucatjai a világ számos pontját bejárva megszámlálhatatlan írásos, nyelvi, tárgyi, mûvészeti, kulturális bizonyítékot tudnak felmutatni?
- Mit sem számít, hogy sokan közülük nem az akadémiák, és irodáik kényelmes bõrfoteljeiben pipázgatva hangoztatják-szajkózgatják jól fizetett "véleményüket", hanem akár testi épségüket is kockáztatva, minden pénzüket rááldozva felkerekedtek világot látni, kutatni gyûjteni?
- Akit az igazság kiderítésének belsõ kényszere hajt, az bizony rendszerint jóval kitartóbb, alaposabb munkát kell hogy végezzen, mert -láthatjuk- óriási az "ellentartás"!
- Mint tudjuk, a történelem a "legrelatívabb" tudományág, hiszen a hivatalos történetírás -mióta csak létezik- mindig is a hatalmon lévõk érdekeit szolgálta. Mitõl lenne ez most másképp?!
- A fizetett "tudósoknak" mikor jelentett problémát a hivatalos állásponttól eltérõ vélemény bármely bizonyítékát eltüntetni, meghamisítani, vagy nevetségessé tenni?
- És bocsánatot kérek érte, hogy ez ügyben számomra a katolikus egyház kinyilatkoztatása sem igazán perdöntõ, de errõl inkább most nem írok többet...én ugyanis tiszteletben tartom sokak vallási érzületét!
- Szánalmas volt ez a mûsor: egy nagy 0 !
Zsákos ember 2010 jan. 26. - 21:21:22
(128/462)
Közeleg a világvége,de mivel Jézus magyar volt a magyarság simán túléli ! :)



http://www.youtube.com/watch?v=V5aK_cYPcow
offtopic
wertzu1234 2010 jan. 26. - 20:22:13
(127/462)
Alfonz1, nem fecsegsz te túl sokat? :-)
rockerzsolti82 2010 jan. 19. - 22:04:25
(126/462)
Mert kitúrták a "celebek"...
libus 2010 jan. 19. - 21:00:27
(125/462)
miért. miért. miért van iylen késõõõõõõn??
Adalbertix 2010 jan. 03. - 21:49:22 Előzmény nyalifali
(124/462)
Már várom.
10/10
nyalifali 2009 dec. 15. - 21:50:42 10/10
(123/462)
Egyszerûen IMÁDOM.
sussz-passz :)
hajrá