Rocco 2007 nov. 28. - 00:15:54 Előzmény atticusworld
(22/462)
Igazad van, miért ilyen késõn adják? Hihetetlen
atticusworld 2007 nov. 25. - 15:47:59
(21/462)
Már csak a sugárzási idõponton kellene változtatni, mert elalszom, mire kivárom.
Missa 2007 okt. 30. - 14:00:09
(20/462)
Egész jó mûsor lenne...
De a mûsor készítõi szerintem túl fiatalok, hogy azt az idõszakot megértsék.
Viccesnek tüntetik fel az akkori eseményeket. Persze olyan ez mint a katonaság, évek múltával szépnek látja az ember. Nem volt szép és nem volt jó. Pontosabban nem volt szebb és nem volt jobb mint most.
Hasznos infót nem nyújt a mûsor, bulvár jellegû. Csak a szenzációt nézi, pl. a vaskohóba esett ipari miniszter, a magyar rizs és citrom termesztés stb.
Ezek érdekes, vicces(?) sztorik voltak de az igazságot nem derítette ki a XXI. század sem. Majd minden mûsorban nyitva maradt az összes kérdés.
9/10
Szilárd007 2007 júl. 06. - 14:51:28 9/10
(19/462)
Remélem még lesz a régebbi adásokból is ismétlés.Arnold Schwarzenegger,úttörõk,metró építés...
A rendszerrõl meg annyit,hogy ez valóban jobb...
Ember!
De nem a munkásnak, az egyszerû melósnak,hanem a Tõkéseknek!
demeter 2007 jún. 23. - 03:32:00 Előzmény Ibasz
(18/462)
nagyon igazad van, az összes poént ellövik a bemutatóban, tipikus retek klubos húzás, hogyhogy ez még nem tûnt fel senkinek? egyszer emlékszem fennmaradtam, mert második vhról volt szó, meg h népszerû az interneten a 2.vh légicsatáinak újrajátszása, magyar légierõ a 2vh közt..... semmi nem volt benne, unalmas, sz*r , undorító ezt a nézõcsábítás, jobb is h nem fõmûsoridõben adják.... bezzeg a cadillac drive, arra a kutya nem volt kíváncsi.
Hori1 2007 jún. 19. - 12:46:47 Előzmény StJust
(17/462)
Végül is igazad van! Kicsit talán túlszidtam, csak felzaklatott hogy fenn maradtam miatta sokáig és nem tetszett, de azért mást még érdekelhet a mûsor.:):):)
9/10
StJust 2007 jún. 05. - 22:35:00 9/10
(16/462)
Csak részben értek egyet. Valóban az egyik oldalon ott van a szocializmus iránti nosztalgiakeltés-legalábbis nekem így jött le ez a párttitkározgatás-,a másikon viszont igenis vannak érdekes témák,és mivel a huszadik századról szól a mûsor,aminek sajonos szerves része volt a szocializmus,óhatatlanul is föl-föl bukkan a téma. Talán még annyit a mûsor védelmében,hogy nem igazán az igényesebb történelemkedvelõkhöz kiván szólni,hanem kicsit bulvárosabb köntösbecsomagolja a sztorikat,ebbõl a szempontból egyetértek azzal,hogy ez a mûsor egy fölturbózott fókusz, de még mindig sokkal igényesebb.
Hori1 2007 jún. 05. - 22:22:33 Előzmény Ibasz
(15/462)
Ibasszal értek egyet. Én már sokszor néztem ezt a mûsort mert történelemkedvelõ vagyok és az ilyen kultúrális sorozatok mindig nagy hatással vannak rám(sokkal nagyobbal mint a többi lövöldözõs-nõmegmentõs-csépelõs filmek). DE ez nem!!
Nem mondhatjátok komolyan hogy a XXI. század nektek tetszik???! Már boccs, de ez a legalja. Mindig megnézem hátha valami új lesz, de nem.... mindig ugyan az. Semmit sem lehet megtudni belõle. legalább 50-szer elhangzik hogy szocializmus, párt, államtitkár, meg hogy ilyen volt ez a rendszer. Ugyanazokkal a képekkel bejátszásokkal. Csak én vettem észre hogy mindig van benne 1 párttitkár gyerekekkel. Ha normális mûsort akartok nézzétek a MIÉRT-et- mûsor a történelemrõl.
Ibasz 2007 ápr. 24. - 19:21:07 Előzmény lodynono
(14/462)
Már sokadszor történt, hogy kivártam este mert érdekelt a téma, és semmi új nem volt a mûsorban a beharangozóhoz képest. Ez is csak egy mindig mindent leleplezõ fókusz utánzat...
lodynono 2007 ápr. 17. - 22:12:37 Előzmény betti125
(13/462)
Sajnos nem néznék többen az ilyen igényes mûsorokat az akciófilmek helyett. Azért, mert ilyenek az emberek (a többség): nem az értéket keresik, hanem a látványt, pörgõ eseményeket, a tucatfilmeket:( Vannak jó mûsorok a kereskedelmi csatornákon is, csak azok beszorulnak ezekbe a lehetetlen idõpontokba. Én leszoktam a tv-zésrõl...
betti125 2007 ápr. 10. - 13:14:54
(12/462)
Felfoghatatlan számomra is, hogy miért ilyen késõi órán adják le ezt a müsört, pedig nagyon-nagyon jó!! Sajnos ritka eset, hogy fent bírok maradni addig. Pedig próbálkozom, de elötte sem adnak olyan filmeket, ami ébren tartana. A sok akciófilm helyett simán vetíthetnék ezt, mert tuti többen megnéznék!!
delight 2007 febr. 27. - 13:50:38
(11/462)
szerintem is nagyon jó,a témák érdekesek,csak tényleg jobb lenne ha elõrébb hoznák!!!!
felh 2007 febr. 21. - 08:40:52
(10/462)
A XXI. századnak állandó nézõje lennék, ha nem kellene éjjeli bagollyá változnom hozzá .... a tegnapit Schütz Ila miatt kivártam.... (pontosabban végig néztem az elõtte vetített filmet, amirõl a Nesze semmi, fogd meg jól! szólásmondás jutott az eszembe...)
teurgia 2007 febr. 20. - 22:25:32
(9/462)
Krollll de jóó, tényleg a te ötleted volt?? Gratula, legközelebb is küldjél be hasonlóan izgi témákat!! Köszönjük ;)
nagytomsky 2007 febr. 06. - 17:09:56 Előzmény t.d.l.
(8/462)
Az RTL az ilyen jó és igényes mûsorokat miért teszi ilyen késõre??? Százszor izgisebbek ezek a sztorik, mint a Fókusz mûmájerkedései.
t.d.l. 2007 jan. 03. - 08:01:53
(7/462)
nem tudja vki, hogy ismétlik-e ezt a részt?
sajnos lemaradtam róla, pedig Molnár Csilla miatt meg akartam nézni.
kroll 2007 jan. 02. - 17:04:49 Előzmény Sevoir
(6/462)
Nem akarom magam fényezni de a mai epizódban szereplõ Playboyos sztori az én ötletembõl született.
Úgy jó két hónapja küldtem e-mail az RTL klubnak. Elég hamar meg is valósították.
Sevoir 2006 nov. 14. - 21:27:56
(5/462)
Igényes mûsor, érdekes témákkal, így tovább ...
Tenaxpsd 2006 okt. 31. - 17:32:33 Előzmény adamvok
(4/462)
Ügyes kis mûsor, jól feldolgozott anyagok, érdekes történetek, sztorik. csak ne lenne olyan kurva késõn. Mondjuk a Mónika show helyett délután is elférne, amúgy is unalmasak már a családi szennyest kiteregetõ, egymást szidalmazó cigányok.
adamvok 2006 okt. 17. - 18:35:39
(3/462)
Hát igen, a sok badarság helyett adhatnánk ilyen, és ehhez hasonló igényes mûsort is.
Szerintem amúgy van annyira érdekes, hogy ne csak egy szûk kört érdekeljen, de hát lehet, hogy rosszul gondolom...