gothicraven 2009 máj. 26. - 17:58:02 Előzmény Alfonz1
(102/462)
Már nem azért, de logikával érvelsz, de mondókádból épp csak az hiányzik.
Sose értettem azokat, akik mindent meg akarnak különböztetni, és jobbra-balra skatulyáznak. Szinte érezni a kényszert, ami árad belõled, hogy muszáj valakit okolni valamiért. Tudod mit, nem kell unatkozni ennyire! Menj és olvass valamit!

:D
offtopic
dezz 2009 ápr. 28. - 23:39:19
(101/462)
"A film szerinte olyan mintegy jó nõ, de amit mond az olyan, hogy a"

Juj.
Millagro 2009 ápr. 17. - 16:30:17 Előzmény Alfonz1
(100/462)
Azért van több tanárnõ, mert a gyerekekhez több türelem, empátia kell, ami a nõknek megy jobban.
Hogy ezt a polihisztor dolgot honnan szedted? Attól, hogy valaki több mindenre tud figyelni egyszerre, az nem jelenti, hogy polihisztor.

Részemrõl ennyi, mivel egy magadfajta nõgyûlölõre felesleges több szót pazarolni.
Alfonz1 2009 ápr. 16. - 07:49:51 Előzmény Millagro
(99/462)
"mégis a nõknek rovod fel, ami most van" tény:az alapja a társadalomnak az oktatás ott bizony a nõk vannak többen, az agynak különbözõ területeit lehet fejleszteni ha csacsogást tanítunk meg magolást ami most is folyik az nem viszi elõrébb az országot. Kérdezd meg egy olyan magyar férfit hogy mi indította el a pályán fogadjunk 100% hogy egy férfi tanárnak nevét fog mondani.Sajnos a nõk társadalmunkat a fejlõdés szintjén visszafogják, meg lehet nézni mikor szárnyalt a tudomány és azóta mi változott, a nõk is végezhetnek tudományos munkát de kiemelkedõt az életben nem fognak alkotni ami az emberiségre is hatással lenne.
Alfonz1 2009 ápr. 16. - 07:48:34 Előzmény Millagro
(98/462)
"Az külön poén, hogy miközben azzal érvelsz, hogy a pasik jobbak" errõl beszéltem, a nõk max a semmit tudják megmagyarázni,logika meg 0. Szóval mondasz valamit tények meg sehol, hány nõi zsenit tudsz felsorolni és hány férfit ha mer szerinted annyira okosak a nõk. Csak ne hogy azt írd hogy a nõk "polihisztorok" hogy sokkal több felé tudnak figyelni egyszerre akkor minimum 50% felett kellene lenni a nõi nobeldíjaknak de ha polihisztorok akkor ezen jóval felül ehelyett max 1% ami hibahatárnak is elfogadható.
trashman 2009 ápr. 15. - 00:15:18
(97/462)
Nem kell megijedni ha lemaradtál, itt kedvedre csemegézhetsz a nap bármely szakában:
http://www.rtlklub.hu/musorok/21szazad (a mûsor weboldala)
http://www.rtlhirek.hu/video/49612 (elõzõ adások videói)
;)
southwind 2009 ápr. 14. - 22:52:34
(96/462)
meg egyszer se sikerult megnezni, pedig tobbszor akartam, csakhat a retek klub fomusoridoben csak idiotaknak sugaroz, ha veletlenul van egy normalis musor, akkor az olyan idopontban, mikor alszunk...
Miert nem cserelik fol azzal a fozocskevel, aki annyira akarja oket nezni , ugyis fonnmarad, vegul is celebjeink ????(celebjeik!!!!) minden penzt megernek. Na joejszakat.
never4get2 2009 ápr. 14. - 21:07:37 Előzmény bence_the_awesome
(95/462)
Ne haragudj, de elég nagy butaság amit írsz. a korai kereszténységet és annak történetét ha kicsit is ismernéd akkor nem beszélnél így, hiszen a keresztényeket is üldözték. és a keresztények is több kisebb "szektából" álltak és majd csak jóval késõbb egyesültek (már amennyire-lsd. gnosztikusok és más kisebb titkos keresztény szekták).
És bármennyi rosszat is tett a keresztény (katolikus) egyház a történelem során azért sok jó dolgot is tett. Elítéljük a boszorkányüldözésért, de nem gondolunk abba bele és mi van ha tényleg vannak boszorkányok??
na jó nem osztom az észt és nem is a kompetenciám. szerintem nálamnál sokkal okosabb emberek ezeket a dolgokat jobban ismerik. Csak egyszerûen zavaró és felháborító az amit írtál!
10/10
Marcy63 2009 ápr. 07. - 20:45:45 10/10
(94/462)
Az RTL egyetlen nézhetõ mûsora.
9/10
g.kobold 2009 ápr. 03. - 21:02:15 9/10 Előzmény bence_the_awesome
(93/462)
Üdv Nem tudom mirõl beszélsz szerencsétlen "barátom",de butaságodat betudom a korodnak.
Ismertetõül: csak annyira voltak beszarik a korai keresztények,hogy a Római birodalomban szinte napi rendszerességgel irtották õket,mert vállalták a hitüket.
Továbbá nem asszimilálódtak,de ezt már fejtsd meg te,mondjuk történelmi és vallási ismereteid bõvítésével.
Vagy ne irkálj hülyeségeket!
offtopic
bence_the_awesome 2009 márc. 31. - 23:21:20
(92/462)
A keresztény nem feltétlenül az a zsidó aki várja a megváltót, mert akkor mohamedán is lehetne. Mivel õk sem esznek disznót... A keresztény egy beszari zsidó, aki nem vállalta a mártírságot, ezért asszimilálódott.
Millagro 2009 márc. 25. - 10:03:55
(91/462)
Kereszténység a zsidó hitbõl fejlõdött ki, tulajdonképpen olyan zsidók, akik szerint volt már messiás (Jézus). Zsidók maradtak, akik még mindig várnak egy megváltóra.
9/10
g.kobold 2009 márc. 24. - 21:16:25 9/10
(90/462)
Üdv Kíváncsi leszek a mai mûsorra és benne Madonnára.El nem tudom képzelni,hogy mit keres ebben a mûsorban.Nincs több sztori?
Ami pedig a vallásosságát illeti: " madonna mélyen vallásos nevelést kapott,sokat megõrzött a hitébõl,fõként az alapértékeket" írta az ajánlóhoz v.mely tudatlan. A zsidó vallás iránti vonzalma,hogy függ össze a keresztény értékrendekkel?! Sehogy. Mint ahogyan azt sem tudta az ajánló írója,hogy hõsnõnk a kabbala lelkes híve,gyakorlója és támogatója!
10/10
btomek 2009 márc. 24. - 19:31:39 10/10
(89/462)
Kiváló mûsor,minden kedden megnézem!
zora 2009 márc. 23. - 09:31:12 Előzmény Millagro
(88/462)
Egyetertek! :-))
Millagro 2009 márc. 21. - 18:57:31
(87/462)
Az külön poén, hogy miközben azzal érvelsz, hogy a pasik jobbak, õk vannak többen vezetõ pozícióban, mégis a nõknek rovod fel, ami most van! Ezt a bürokráciát, ami téged annyira zavar, a pasik hozták létre!
Millagro 2009 márc. 21. - 18:53:59 Előzmény Alfonz1
(86/462)
Nõi agyról beszéltem, nem nõkrõl! Az agynak is van neme, ami nem mindig azonos a testi nemmel.
Alfonz1 2009 márc. 18. - 19:22:06
(85/462)
Még anyit füznék hozzá hogy "mindemellett az orvoslás területén is a nõi agy van többségben." mégis a professzionális szinten és új technikák területén még mindig a férfiak vezetnek, szóval dönts el hogy kire biza magát. Én nõk mellé sem merek beülni kocsiba mert láttam azt a káoszt amit a barátnõm okozott 7 év vezetés után Pesten, megrémisztett hogy egyszerûen leblokkolt és hosszú percekig nem tudott mit kezdeni a helyzettel.
Millagro 2009 márc. 18. - 18:11:58 Előzmény Alfonz1
(84/462)
Látom nem ismered pl. Simon Baron-Cohen angol pszichológus tanulmányait, akinek a kutatási témája az autizmus. Kutatások alapján állították fel az elméletet, hogy az autista agy, szélsõségesen férfi agy, ezért is jóval gyakoribb fiúknál. EQ és SQ arányai.
Természettudományokhoz tartozik a biológia, etológia, ökológia, kémia, analitika, biokémia stb.; mindemellett az orvoslás területén is a nõi agy van többségben.
Ki mondta, hogy a nõknek köszönhetõ a demokrácia? Annyit írtam, hogy az a nõi oldalhoz kapcsolódik. Pszichológiai vizsgálatok alapján tudni, hogy a kislányok megosztják pl. a játékot, míg a kisfiúk harcolnak érte, nem akarnak engedni, õk akarnak mindent.

Gyerekszülés után ugyanúgy lehet dolgozni, mint korábban?? Ugye ezt nem gondolod komolyan? Ahhoz, hogy valaki pl. Nobel-díjhoz szükséges munkát elvégezze, rengeteg idõt kell rászánni, éjszakákat bent lenni, hétvégén is dolgozni, gyakran elutazni stb. Egy gyereket fel is kell nevelni, foglalkozni kell vele, beszélgetni, nem lehet kikapcsolni vagy félretenni pár hétre, amíg pl. befejezel egy kísérletet. Tudom, nekem is volt kísérletsorozatom, és minden idõmet az töltötte ki.

Nõknek magas az EQ-juk, sokkal érzékenyebbek, mivel csak az ilyen anyák gyerekeinek sokkal jobbak voltak az esélyei. Te is nagymamát nevezted meg alternatívának, nem pedig a nagypapát.

De neked hiába beszélek, elvakult hímsoviniszta vagy.
Alfonz1 2009 márc. 18. - 12:42:56
(83/462)
Mi az autizmus:Az AUTIZMUS az agymûködés fejlõdési zavara, mely genetikai tényezõk, illetve az agyat ért károsító hatások következményeként jön létre. Ha már 130-140-es IQ-d akkor használd is.
"természettudomány" mit szoktak mondani a szépség királynõk: szeretném megmenteni a bálnák életét,mert olyan cuki :) Nõ „megbeszélés” á á inkább mellébeszélés vagy csacsogás.
Szóval nõknek köszönhetjük a demokráciát, meg a szabadságot?
Nõi szabadságharcos: valahogy egy sem jut eszembe 1956.
Nem hallottál még olyan szavakról pl:singli,karrierista nõ, meg hogy egyre kevesebb a gyerek van Magyarországon, tehát akkor Magyarország tele van nõi Nobel-díjasokkal.
"sokszor választják inkább a családot" otthon van a gyerekkel 1-2 év, utána ugyan úgy tud dolgozni vagy csinálni a dolgát mint a férfi aki megbecsült a szakmájában anyagilag független az ugyan ott tudja folytatni ahol abbahagyta 8-10 évenként úgy is vált munkahelyet az ember. A nõk részérõl mindig van kifogás (Étel rendelés,nagymama(gyerek vigyázó),takarítószolgálat)

A nõ nem megoldja a problémát hanem generálja mert csak azt szeretné hogy csak vele foglalkoznak meg csak körülötte forogjon a világ. Tehát én ezekkel egyikkel sem értek egyet maximum csak a látszatát tartják fent,az elõzõek kizárja mindet:Együttmûködés, demokrácia, együttérzés, kompromisszum, megbeszélés.

"Gondolom, számodra anyád csak egy háztartási alkalmazott, aki azért létezik, hogy kiszolgálja a te zseniális apádat."
Mindenki magából indul ki, de nálunk egymás után 2 mûszakot húzott le az édesapám, és hétvégén a szekrényt meg az ágyat együtt raktuk össze, és még a trabantot is megcsinálta, szóval nálunk az édesapánk tartott el.