Klubrádió
Web: klubradio.hu/
E-mail: info@klubradio953.hu
   
Klubrádió műsora:

Szombat (Március 28.)

4:00 - 8:00

3:00 Zene
5:00 Hátaztán ism.
6:00 Felütés ism.
7:00 Eurozóna ism.
7:55 Könyvklub extra
Vasárnap (Március 29.)

4:00 - 8:00

4:00 Fülbevaló ism.
5:00 Zöldklub ism.
6:00 Éljen a jogával! ism.
7:00 Szabad sáv ism.
7:55 Könyvklub extra
Hétfő (Március 30.)

4:00 - 8:00

4:00 Kék ördögök ism.
5:00 Szabad sáv - Rangos Katalin műsora ism.
6:00 Reggeli gyors
Benne: Lényeg óránként

Klubrádió, 8:00 - 12:00

8:00 Élőben a városból 2.0 ism.
9:00 Klubdélelőtt
- Koltai Tamás színikritikus az elmúlt öt évet a színházi előadások tükrében elemzi lehújabbb könyvében.
- A Bibó emlékkönyv című dokumentumfilmről Konrád Györggyel beszélgetek
- Kihirdették, hogy az idei (10-ik) Aegon dijat Péterfy Gergely kapja. A díjról az Aegon pr főnökével Drevenka Edittel és a díj odaítélés házigazdájával Winkler Nórával beszélgetek.
- A műsorunkkal egy időben tartják az idei könyvfesztival sajtótájékoztatóját. Zentai Péter László, a MeKeKe igazgatója a vendég

Klubrádió, 8:00 - 12:00

8:00 Aczélsodrony ism.
9:00 Hetes Stúdió ism.
11:00 Nagy Generáció ism.

Klubrádió, 8:00 - 12:00

6:00 Reggeli gyors
Benne: Lényeg óránként
10:00 Ötös
11:00 Para-Kovács Imre
11:45 Ez itt a kérdés
Műsorvezető: Neumann Gábor

Klubrádió, 12:00 - 16:00

12:00 Nívó ism.
12:55 Könyvklub extra
13:00 Könyvklub extra (Oláh)
13:30 Szerepvállalás ism.
14:00 Balkanyar
Műsorvezető: Rózsa Péter
15:00 Hetes Stúdió
Műsorvezetők: Neuman Gábor, Dési János, Szakonyi Péter, Rózsa Péter

Klubrádió, 12:00 - 16:00

12:00 Dobszerda ism.
12:55 Könyvklub extra
13:00 Könyvklub ism.
14:00 Eurozóna ism.
15:00 Hallójárat
Műsorvezetők: Sugár Ágnes, Borgula András, Fábián László

Klubrádió, 12:00 - 16:00

12:00 A Lényeg
12:15 Zene
12:30 Retró + Tárlatvezetés
12:55 Zene
13:00 Könyvklub
Műsorvezető: Oláh Andrea
14:00 Mecénás
Műsorvezető: Balogh József
15:00 Szolidaritás.hu
Műsorvezető: Törtei Takács

Klubrádió, 16:00 - 20:00

15:00 Hetes Stúdió
Műsorvezetők: Neuman Gábor, Dési János, Szakonyi Péter, Rózsa Péter
17:00 Athenaeum ism.
18:00 Latin
Műsorvezető: B. Bíró
19:00 Basszus ism.
19:54 Esti mese

Klubrádió, 16:00 - 20:00

15:00 Hallójárat
Műsorvezetők: Sugár Ágnes, Borgula András, Fábián László
18:00 Az Európa sztori
19:00 Rekorderek
Műsorvezető: Csisztu Zsuzsa
19:54 Esti mese

Klubrádió, 16:00 - 20:00

16:00 Megbeszéljük!
Műsorvezetők: Bolgár György, Dési János, Pikó András
18:00 Esti Gyors
19:00 Szabad sáv - Rangos Katalin műsora
19:54 Esti mese

Klubrádió, 20:00 - 23:12

20:00 Kék ördögök
Műsorvezető: Nemes Nagy Péter
22:00 Klubdélelőtt ism.

Klubrádió, most

22:00 Klubdélelőtt ism.
[Itt hallgatható a Klubrádió]

Klubrádió, 20:00 - 0:00

20:00 Jazz Teszt
Műsorvezető: Halper László
22:00 Rakott ism.
23:00 Latin ism.

Klubrádió, 20:00 - 0:00

20:00 Belső közlés
Műsorvezető: Pályi Márk
21:00 Rakott
Műsorvezető: Szunyogh Szabolcs
22:00 Hátaztán...
23:00 Grillázs

Klubrádió, 0:00 - 4:00

0:00 Klubdélelőtt ism.
1:00 Hetes Stúdió ism.
3:00 Ingatlanpiac ism.

Klubrádió, 0:00 - 4:00

0:00 Hallójárat
3:30 Zene

Klubrádió, 0:00 - 4:00

0:00 Megbeszéljük! ism.
2:00 Zene ism.
2:30 Mecénás ism.
3:30 Könyvklub