Eurosport 2

Nyelv: magyar

1138 Budapest XIII. Vizafogó sétány 2. 

Web: tv.eurosport.hu

E-mail: kozonsegszolgalat@eusp.hu

Eurosport 2

Kedd (Július 29.)

Elmúlt műsorok
4:00

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, elődöntő

5:00

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, elődöntő

6:00

Atlétika (ism.)

Junior Világbajnokság, Eugene, Amerikai Egyesült Államok, 6. nap

8:00

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság, MXGP, 1. futam

8:30

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság

9:15

Autóverseny (ism.)

Porsche Szuperkupa, Budapest, Magyarország

10:00

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny, 3. szakasz

11:00

Kerékpár (ism.)

Francia kerékpáros körverseny 21.szakasz Franciaország

11:45

Kerékpár (ism.)

LeMond on Tour

12:00

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

13:00

Labdarúgás (ism.)

Női 19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Norvégia, Hollandia - Spanyolország

14:00

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, Elődöntő

15:15

Síugrás

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

16:15

Atlétika (ism.)

Junior Világbajnokság, Eugene, Amerikai Egyesült Államok 6.nap

18:15

Kerékpár (ism.)

LeMond of Cycling

18:30

20:00

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

Szerda (Július 30.)

4:00

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

5:00

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság, MXGP, 1. futam

5:30

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság

6:00

Ausztrál Futball (ism.)

Ausztrál Futball Liga, 18. forduló, Hawthorn Hawks - Sydney Swans

7:15

Ausztrál Futball (ism.)

Ausztrál Futball Liga, Ausztrália

8:15

Autóverseny (ism.)

Porsche Szuperkupa, Budapest, Magyarország

9:00

Autóverseny (ism.)

Blancpain Endurance sorozat, Spa, Belgium

10:00

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság

10:45

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny, 4. szakasz

11:45

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, Elődöntő

12:45

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, elődöntő

13:45

Kerékpár (ism.)

LeMond of Cycling

14:00

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

15:00

Atlétika (ism.)

Junior Világbajnokság, Eugene, Amerikai Egyesült Államok 6.nap

16:00

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, elődöntő

17:00

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, elődöntő

18:00

Labdarúgás (élő)

Csütörtök (Július 31.)

4:00

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság, MXGP, 1. futam

4:30

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság

5:00

Sportok (ism.)

WATTS

6:00

Labdarúgás (ism.)

CEE Cup

7:00

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

8:00

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, elődöntő

9:00

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, elődöntő

10:00

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny, 5. szakasz

11:00

Autóverseny (ism.)

Porsche Szuperkupa, Budapest, Magyarország

11:45

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság, MXGP, 1. futam

12:15

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság

13:00

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

14:00

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, elődöntő

15:00

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság, MXGP, 1. futam

15:30

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság

16:00

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny, 5. szakasz

17:00

Kerékpár (ism.)

LeMond of Cycling

17:15

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

18:30

Atlétika (ism.)

Junior Világbajnokság, Eugene, Amerikai Egyesült Államok, 6. nap

Péntek (Augusztus 1.)

4:00

Atlétika (ism.)

Junior Világbajnokság, Eugene, Amerikai Egyesült Államok 6.nap .

5:00

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

6:30

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, döntő

8:00

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny, 5. szakasz

9:00

Labdarúgás (ism.)

Club Deportivo Guadalajara Chivas (Mexikó) - Bayern München (Németország)

10:30

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

12:00

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, döntő

13:30

Extrém sportok (ism.)

Ocean City, Amerikai Egyesült Államok

14:30

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny, 5. szakasz

15:30

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

17:00

Labdarúgás (ism.)

Club Deportivo Guadalajara Chivas (Mexikó) - Bayern München (Németország)

18:30

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, Döntő

19:30

Küzdősport (ism.)

Fight Club

Szombat (Augusztus 2.)

5:00

Kerékpár (ism.)

LeMond on Tour

5:15

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, döntő

6:30

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny 5. szakasz

7:30

Ausztrál Futball (ism.)

Ausztrál Futball Liga, Ausztrália

8:30

Ausztrál Futball (élő)

Ausztrál Futball Liga, 19. forduló, Richmond - GWS Giants, Ausztrália

11:15

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

12:30

Kajak-Kenu (élő)

Szlalom Világkupa, Spanyolország

14:00

Labdarúgás (ism.)

Club Deportivo Guadalajara Chivas (Mexikó) - Bayern München (Németország)

15:30

Extrém sportok (ism.)

Ocean City, Amerikai Egyesült Államok

16:30

Kajak-kenu (ism.)

Szlalom Világkupa Spanyolország

17:30

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság

18:00

Kerékpár (ism.)

Clasica San Sebastian, Spanyolország

19:00

Síugrás (ism.)

Nyári Grand Prix, Wisla, HS 134, Lengyelország

Kedd (Július 29.)

20:00

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny 4. szakasz

21:00

Ausztrál Futball (ism.)

Ausztrál Futball Liga, 18. forduló, Hawthorn Hawks - Sydney Swans

23:00

Ausztrál Futball

Ausztrál Futball Liga, Ausztrália

0:00

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság, MXGP, 1. futam

0:30

Motokrossz (ism.)

Világbajnokság, Cseh Köztársaság

1:00

Kerékpár (ism.)

Francia kerékpáros körverseny, 21.szakasz, Franciaország

3:00

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny, 4. szakasz

Szerda (Július 30.)

20:00

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny, 5. szakasz

21:00

Pankráció

World Wrestling Entertainment

21:30

Pankráció

Vintage Collection

22:30

Ökölvívás (ism.)

WBA VB címmérkozés, Németország, E. Maccarinelli (Nagy Britannia) - J. Brahmer (Németország)

0:00

Labdarúgás (ism.)

CEE Cup

1:00

Atlétika (ism.)

Junior Világbajnokság, Eugene, Amerikai Egyesült Államok, 6. nap

3:00

Kerékpár (ism.)

Vallon körverseny 5. szakasz

Csütörtök (Július 31.)

20:00

Szkander

PAL/NAL

20:30

Extrém sportok

Ocean City, Amerikai Egyesült Államok

21:30

Erős emberek versenye (ism.)

Giants Live, Varsó, Lengyelország

22:00

Erős emberek versenye

Giants Live, Varsó,Lengyelország

22:30

Pankráció (ism.)

World Wrestling Entertainment

23:00

Pankráció (ism.)

Vintage Collection

0:00

Szkander (ism.)

PAL/NAL

0:30

Labdarúgás (ism.)

19 éven aluliak Európa-bajnoksága, Magyarország, döntő

1:45

Labdarúgás (élő)

Club Deportivo Guadalajara Chivas (Mexikó) - Bayern München (Németország)

3:00

Labdarúgás (élő)

Club Deportivo Guadalajara Chivas (Mexikó) - Bayern München (Németország)

Péntek (Augusztus 1.)

21:00

Atlétika (ism.)

Junior Világbajnokság, Eugene, Amerikai Egyesült Államok, 6. nap

22:00

Labdarúgás (ism.)

Club Deportivo Guadalajara Chivas (Mexikó) - Bayern München (Németország)

23:30

Timbersports Series (ism.)

Bajnokok trófeája

0:00

Küzdősport (ism.)

Fight Club

1:30

Küzdősport (ism.)

Total KO

2:30

Küzdősport (ism.)

Total KO

3:00

Kerékpár (ism.)

Francia kerékpáros körverseny, 21.szakasz, Franciaország

Szombat (Augusztus 2.)

20:00

Ökölvívás

WBA VB címmérkozés, D. Chudinov (Oroszország) - N. Nielsen (Dánia)

21:30

Kajak-Kenu (ism.)

Szlalom Világkupa, Spanyolország

22:30

Kerékpár (ism.)

Clasica San Sebastian, Spanyolország

0:00

LG FIA Túraautó Világbajnokság (ism.)

Argentina, selejtező

1:00

Küzdősport (ism.)

World Grand Prix Series

3:00

Küzdősport (ism.)

Total KO