Eurosport 2

Nyelv: magyar

1138 Budapest XIII. Vizafogó sétány 2. 

Web: tv.eurosport.hu

E-mail: kozonsegszolgalat@eusp.hu

Eurosport 2

Szombat (Április 19.)

Elmúlt műsorok
5:00

Snooker (ism.)

Kínai nyílt bajnokság, Beijing, Kína, döntő

7:00

Rali (ism.)

FIA Rali Európa-bajnokság , Írország, 1. nap

7:30

Gyeplabda (ism.)

Európai Gyeplabda Liga, kieséses szakasz, 8 közé jutás

8:30

Salakmotor (ism.)

Európa-bajnokság, Horvátország

10:00

Snooker (ism.)
10:30

Sportok (ism.)

Watts top 10

11:00

14:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1. nap

Pillanatkép az Eurosport 2 műsorából

14:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1. nap

15:30

Labdarúgás (élő)

Bundesliga, Németország, Dortmund - Mainz, 31. nap

17:30

Labdarúgás

Bundesliga

18:30

Labdarúgás (élő)

Bundesliga, Németország, Hamburger SV - Wolfsburg, 31. nap

Vasárnap (Április 20.)

4:30

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1. nap

6:30

Rali (ism.)

FIA Rali Európa-bajnokság , Írország, áttekintés

7:00

Ausztrál Futball (élő)

Ausztrál Futball Liga, 5. forduló, Melbourne - Gold Coast Suns

9:45

Sportok
10:00

LG FIA Túraautó Világbajnokság (ism.)

Le Castellet, Franciaország, selejtező

11:00

Gyeplabda (élő)

Európai Gyeplabda Liga, elődöntő

12:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 2. nap

14:00

Autóverseny (élő)

World Endurance bajnokság Silverstone Egyesült Királyság .

15:00

Sportok (ism.)
15:30

Labdarúgás (élő)

Bundesliga, Németország, FC Nurnberg - Bayer Leverkusen, 31. nap

17:30

Labdarúgás (élő)

Bundesliga, Németország, VFB Stuttgart - Schalke 04, 31. nap

19:30

Labdarúgás

Bundesliga, Németország

Hétfő (Április 21.)

4:00

LG FIA Túraautó Világbajnokság (ism.)

Le Castellet, Franciaország, 4. forduló

5:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 2. nap

7:00

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, FC Nürnberg - Bayer Leverkusen

8:30

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, VFB Stuttgart - Schalke 04

10:00

LG FIA Túraautó Világbajnokság (ism.)

Le Castellet, Franciaország, 4. forduló

11:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

14:00

Gyeplabda (ism.)

Európai Gyeplabda Liga, elődöntő

14:30

Gyeplabda (élő)

Európai Gyeplabda Liga, döntő

16:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

18:30

Superbike

Egyesült Királyság bajnokság, 1. futam

19:00

Superbike

Egyesült Királyság bajnokság, 2. futam

19:30

Sportok (ism.)

Watts top 10

Kedd (Április 22.)

5:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

7:00

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, VFB Stuttgart - Schalke 04

8:30

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, FC Nürnberg - Bayer Leverkusen

10:00

Labdarúgás (ism.)

EUROGÓLOK

11:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4. nap

14:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

15:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4. nap

18:30

Kosárlabda

Euroliga Kosárlabda show

19:00

Autóverseny

ETC kupa Le Castellet, Franciaország

Szerda (Április 23.)

4:00

Labdarúgás (ism.)

Női bajnokok ligája

5:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4. nap

7:00

Kerékpár (ism.)

Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia

8:30

FIA GT (ism.)

Franciaország

9:00

Autóverseny (ism.)

World Endurance bajnokság, Silverstone, Egyesült Királyság

9:30

Autóverseny (ism.)

Franciaország

10:00

LG FIA Túraautó Világbajnokság (ism.)

Le Castellet, Franciaország, 4. forduló

11:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

14:00

Ausztrál Futball (ism.)

Ausztrál Futball Liga

15:00

Kosárlabda (ism.)

Euroliga Kosárlabda show

15:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

18:30

Kerékpár (ism.)

Fleche Wallonne, Belgium

Szombat (Április 19.)

20:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 1. nap

23:00

Küzdősport (ism.)

Fight Club

0:00

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, Dortmund - Mainz, 31. nap

1:30

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, Hamburger SV - Wolfsburg, 31. nap

3:00

Küzdősport (ism.)

Fight Club

Vasárnap (Április 20.)

20:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 2. nap

23:00

Kerékpár (ism.)

Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia .

0:00

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, FC Nurnberg - Bayer Leverkusen 31. nap

1:30

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, VFB Stuttgart - Schalke 04, 31. nap

3:00

LG FIA Túraautó Világbajnokság (ism.)

Le Castellet, Franciaország, 3. forduló

Hétfő (Április 21.)

20:00

Labdarúgás

Bundesliga, Németország

20:15

Labdarúgás (élő)

Bundesliga 2, Event, Németország

22:15

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

23:00

Labdarúgás (ism.)

EUROGÓLOK

0:00

Gyeplabda (ism.)

Európai Gyeplabda Liga, döntő

0:45

Kerékpár (ism.)

Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia

1:30

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, FC Nürnberg - Bayer Leverkusen

3:00

Kerékpár (ism.)

Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia

Kedd (Április 22.)

20:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4. nap

23:00

Ausztrál Futball

Ausztrál Futball Liga

0:00

Kerékpár (ism.)

Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia

1:30

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, VFB Stuttgart - Schalke 04

3:00

Superbike (ism.)

Egyesült Királyság bajnokság, 1. futam

3:30

Superbike (ism.)

Egyesült Királyság bajnokság, 2. futam

Szerda (Április 23.)

20:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

23:00

Ökölvívás (ism.)

Európa-bajnokság, Marokkó, K. Guerfi (Franciaország) - Z. Zhakiyanov (Kazakhstan)

0:00

Kerékpár (ism.)

Fleche Wallonne, Belgium

1:30

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

3:00

Kerékpár (ism.)

Fleche Wallonne, Belgium