Sport2

Nyelv: magyar

1139 Budapest XIII. Lomb u. 23-27. 

Telefon: 1/236-9100

Fax: 1/236-9147

Web: www.sport1tv.hu

E-mail: sport1tv@sport1tv.hu

Sport2

Szerda (Október 1.)

Elmúlt műsorok
4:00

LabdarúgásHD (ism.)

OTP Bank Liga, 8. forduló, Videoton - Diósgyőr

6:00

Audi H2O-magazinHD (ism.)
6:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 3. nap, 2. forduló, Taróczy, 1. rész

8:00

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 3. nap, 2. forduló, Taróczy, 2. rész

9:00
9:15

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 3. nap, 2. forduló, 3. rész

11:15
11:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 3. nap, 2. forduló, 4. rész

13:30

KO TV (ism.)

Profibokszmagazin

14:00
15:00

Légbőlkapott
15:15

KosárlabdaHD (élő)

Női vb, 1. playoffmeccs, Törökország, Csehország - Kanada

17:15

Fieszta+HD
17:30

Utánpótlás-magazinHD (ism.)
18:00

KosárlabdaHD (élő)

Női vb, 2. playoffmeccs, Törökország, Franciaország - Brazília

20:00

KO TV (ism.)

Profibokszmagazin

20:30

KosárlabdaHD (élő)

Női vb, 3. playoffmeccs, Törökország, Szerbia - Kuba

10. 01. 

22:30

00:30

10. 02. 

KosárlabdaHD

Női vb, 4. playoffmeccs, Törökország, Fehéroroszország - Kína

Pillanatkép a Sport2 műsorából

Csütörtök (Október 2.)

4:30

Harmadik félidőHD (ism.)

OTP Bank Liga, 9. forduló összefoglaló

6:15

Mai helyzet
6:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 4. nap, nyolcaddöntő, Taróczy, 1. rész

8:00

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 4. nap, nyolcaddöntő, Taróczy, 2. rész

9:15

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 4. nap, nyolcaddöntő, 3. rész

11:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 4. nap, nyolcaddöntő, 4. rész

14:30

RaliHD (ism.)

A WRC Magazin, a Francia-rali elé

15:00
16:00

Jégkorong

KHL-összefoglaló

16:15

BL-extraHD

BL-magazin

17:15

Fieszta+HD
17:30

LabdarúgásHD (ism.)

Grund felsőfokon, 3. rész

18:00

SportgazdaságHD (ism.)

A Sport TV gazdasági kerekasztala

19:00

Bikarodeó (ism.)

Ford Tough Series, San Antonio

Péntek (Október 3.)

5:45

LabdarúgásHD (ism.)

Futbol Mundial

6:15

Jégkorong

KHL-összefoglaló

6:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 5. nap, negyeddöntő, Taróczy, 1. rész

8:00

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 5. nap, negyeddöntő, Taróczy, 2. rész

9:15

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 5. nap, negyeddöntő, 3. rész

11:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 5. nap, negyeddöntő, Taróczy, 4. rész

12:30

AutósportHD (ism.)

Autósport testközelből

13:00
13:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 5. nap, negyeddöntő, 5. rész

15:30

Fieszta+HD
15:45
16:15

Trash TalkHD (ism.)

Amerikai sportmagazin

17:45

KosárlabdaHD (élő)

Női vb, 3. negyeddöntő, Törökország

Szombat (Október 4.)

5:30

Bikarodeó (ism.)

Ford Tough Series, San Antonio

6:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 6. nap, 1. elődöntő, Machán, 1. rész

8:00

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 6. nap, 1. elődöntő, Machán, 2. rész

9:00

Bikarodeó (ism.)

Ford Tough Series, San Antonio

10:00

Truck RaceHD (ism.)

Eb-futam, Zolder

11:00

Mezeket fel!HD (ism.)

A OTP Bank Liga 10. fordulója elé

12:00
13:00

RaliHD

Francia-rali, 1. nap, összefoglaló

13:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 6. nap, 2. elődöntő

16:00

LabdarúgásHD (élő)

Spanyol bajnokság, 7. forduló, Valencia - Atlético Madrid

18:00

LabdarúgásHD (élő)

Spanyol bajnokság, 7. forduló, Rayo Vallecano - Barcelona

Vasárnap (Október 5.)

4:15

LabdarúgásHD (ism.)

OTP Bank Liga, 10. forduló, Újpest - Dunaújváros

6:30

Trash TalkHD (ism.)

Amerikai sportmagazin

8:00

KO TV (ism.)

Profibokszmagazin

8:30

NFL Game dayHD (ism.)
9:00

LabdarúgásHD (ism.)

Bajnokok Ligája-magazin

9:30

Kerékpár

Bringa Tv

9:45

Harcművész-magazin

Fightpont

10:00

Heti helyzetHD (ism.)

A hét témái

11:00

FiesztaHD (ism.)

Spanyol futballmagazin

12:00
13:00

RaliHD

Francia-rali, 2. nap, összefoglaló

13:30

TeniszHD (élő)

ATP500, Peking, 7. nap, döntő

16:00

Futsal (élő)

Futsal Cup, selejtező, 3. forduló, Berettyóújfalu-Slov-Matic Bratislava

18:15

Labdarúgás (élő)

OTP Bank Liga, 10. forduló, Haladás - Lombard Pápa

Szerda (Október 1.)

10. 01. 

22:30

00:30

10. 02. 

KosárlabdaHD

Női vb, 4. playoffmeccs, Törökország, Fehéroroszország - Kína

Pillanatkép a Sport2 műsorából

0:30

Trash TalkHD (ism.)

Amerikai sportmagazin

2:00

SalakmotorHD (ism.)

Skandináv GP, Stockholm

Csütörtök (Október 2.)

20:00

Truck RaceHD (ism.)

Eb-futam, Zolder

21:00

ÖkölvívásHD (ism.)

Profi gála, Kiel, Artur Abraham - Paul Smith

0:00

Sporthorgász-magazinHD (ism.)
0:30

Mai helyzetHD
0:45

ZuhanyhíradóHD (ism.)

Hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin

2:15

NFLHD (élő)

5. hét, Green Bay Packers - Minnesota Vikings

Péntek (Október 3.)

20:00

KosárlabdaHD (élő)

Női vb, 4. negyeddöntő, Törökország

22:15

Ökölvívás

KO TV, Classics

23:15

13. menetHD (ism.)

A Sport TV bokszmagazinja

0:45

Küzdősportok (ism.)

Budo- és küzdősportgála, 1. rész

2:45

ÖkölvívásHD (ism.)

Profi gála, Kiel, Artur Abraham - Paul Smith

Szombat (Október 4.)

20:00

KosárlabdaHD (élő)

Női vb, 2. elődöntő, Törökország

22:00

LabdarúgásHD (élő)

Spanyol bajnokság, 7. forduló, Málaga - Granada

0:00

LabdarúgásHD (ism.)

OTP Bank Liga, 10. forduló, DVSC-Teva - Bp. Honvéd

2:15

Labdarúgás (ism.)

OTP Bank Liga, 10. forduló, PMFC-Matias - Videoton

Vasárnap (Október 5.)

20:30

Harmadik félidőHD (élő)

OTP Bank Liga, 10. forduló összefoglaló

22:15

NFLHD (élő)

5. hét, Denver Broncos - Arizona Cardinals

1:45

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 7. forduló, Sevilla - Deportivo La Coruna