Sport2

Nyelv: magyar

1139 Budapest XIII. Lomb u. 23-27. 

Telefon: 1/236-9100

Fax: 1/236-9147

Web: www.sport1tv.hu

E-mail: sport1tv@sport1tv.hu

Sport2

Szerda (Július 23.)

Elmúlt műsorok
5:45

Labdarúgás (ism.)

Felkészülési mérkőzés, Valencia - Nürnberg

7:45

Mai helyzetHD
8:00

Ökölvívás (ism.)

KO TV, Classics

9:00

Televíziós vásárlás

10:00

11:00

Erős emberekHD (ism.)

HSMA erős emberek egyéni OB döntő Sobri Kalandpark Kupa 2014

11:00

Ökölvívás (ism.)

KO TV, Classics

12:00

Televíziós vásárlás
13:00

KO TV (ism.)

Profibokszmagazin

13:30

Lóverseny (élő)

Futam

14:15

Harcművész-magazin

Fightpont

14:30

Labdarúgás (ism.)

OTP Bank Liga, 29. forduló, Kaposvár - Győri ETO

16:30

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 24. forduló, Atlético Madrid - Valladolid

18:30

TeniszHD

ATP500-as torna, Hamburg, összefoglaló

19:30

RaliHD

Szezonfelező összefoglaló

Csütörtök (Július 24.)

5:00

Kajak-kenu (ism.)

Ifjúsági és U23-as vb, Szeged, 4. nap, döntők, 2. rész

7:45

Mai helyzetHD
8:00

Labdarúgás (ism.)

Goalissimo

9:00

Televíziós vásárlás
10:00

Trash TalkHD (ism.)

Amerikai sportmagazin

11:00

RaliHD (ism.)

Szezonfelező összefoglaló

12:00

Televíziós vásárlás
13:00

LabdarúgásHD (ism.)

Király-kupa

13:30

Lóverseny (élő)

Futam

14:15

Arany pillanatok
14:30

Labdarúgás (ism.)

OTP Bank Liga, 30. forduló, DVSC-Teva - Bp. Honvéd

16:30

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 24. forduló, Barcelona - Rayo Vallecano

18:30

ÖkölvívásHD (ism.)

Guillermo Rigondeaux - Sod Kokietgym, Profi gála, Makaó

Péntek (Július 25.)

4:15

Lóverseny (ism.)

Futam

4:45

SalakmotorHD (ism.)

Brit GP, Cardiff

7:45

Mai helyzetHD
8:00

TeniszHD (ism.)

ATP500-as torna, Hamburg, összefoglaló

9:00

Televíziós vásárlás
10:00

TornaHD (ism.)

Szökkenő vándor

10:30

ZuhanyhíradóHD (ism.)

Hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin

12:00

Televíziós vásárlás
13:00

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 24. forduló, Getafe - Real Madrid

15:00

TeniszHD (élő)

ATP250, Gstaad, negyeddöntők

19:30

Labdarúgás

Felkészülési mérkőzés, Sevilla - Braunschweig

Szombat (Július 26.)

4:45

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 24. forduló, Getafe - Real Madrid

6:45

LégbőlkapottHD
7:00

LabdarúgásHD (ism.)

Futbol Mundial

7:30

Harcművész-magazin

Fightpont

7:45

KerékpárHD

Bringa Tv

8:00

Heti helyzetHD (ism.)

A hét témái

9:00

Televíziós vásárlás
10:00

StrandfociHD (ism.)

Fürdővárosok Kupája, elődöntő

10:30

Televíziós vásárlás
11:30

TeniszHD (élő)

ATP250, Gstaad, 1. elődöntő

14:00

Mezeket fel!HD (ism.)

A OTP Bank Liga 1. fordulója elé

15:00

TeniszHD (élő)

ATP250, Gstaad, 2. elődöntő

17:30

Ökölvívás (ism.)

KO TV, Classics

18:30

LabdarúgásHD (élő)

Telekom-kupa, elődöntő, Hamburg - Wolfsburg

Vasárnap (Július 27.)

5:45

Labdarúgás (ism.)

OTP Bank Liga, 1. forduló, Haladás - Újpest

8:00

KO TV (ism.)

Profibokszmagazin

8:30

ÚszásHD (ism.)

Balaton-átúszás

9:00

Televíziós vásárlás
10:00

LabdarúgásHD (ism.)

International Champions Cup, Berkeley, Real Madrid - Internazionale

12:00

Televíziós vásárlás
13:00

RaliHD (ism.)

Szezonfelező, összefoglaló

14:00

KerékpárHD (élő)

BMX-világbajnokság, Rotterdam, Férfi elit, női elit, férfi junior, női junior

17:00

KerékpárHD

Bringa Tv

17:15

Erős emberekHD (ism.)

HSMA erős emberek egyéni OB döntő Sobri Kalandpark Kupa 2014

18:15

LabdarúgásHD (élő)

OTP Bank Liga, 1. forduló, Diósgyőr - Puskás Akadémia

Szerda (Július 23.)

20:30

ÖkölvívásHD (ism.)

Profi gála, London, Carl Froch - George Groves

23:30

ÖkölvívásHD (ism.)

Profi gála, Groznij, Ruszlan Csagajev - Fres Oquendo

1:30

Kajak-kenu (ism.)

Ifjúsági és U23-as vb, Szeged, 4. nap, döntők, 1. rész

Csütörtök (Július 24.)

21:30

Trash TalkHD (ism.)

Amerikai sportmagazin

22:30

Erős emberekHD (ism.)

HSMA erős emberek egyéni OB döntő Sobri Kalandpark Kupa 2014

23:30

Labdarúgás (ism.)

Felkészülési mérkőzés, Valencia - Nürnberg

1:30

LabdarúgásHD (ism.)

Király-kupa

2:00

CselgáncsHD (ism.)

Grand Prix-verseny, Tyumen, összefoglaló

2:30

BirkózásHD (ism.)

Egyetemi kötött- és szabadfogású és női vb, 2. rész

3:30

KerékpárHD

Bringa Tv

3:45

LabdarúgásHD (ism.)

Futbol Mundial

Péntek (Július 25.)

21:30

Ökölvívás

KO TV, Classics

22:30

13. menetHD

A Sport TV bokszmagazinja

0:00

LabdarúgásHD (ism.)

International Champions Cup, New York, Olympiakosz - Milan

2:00

LabdarúgásHD (ism.)

OTP Bank Liga, 1. forduló, Nyíregyháza - Debrecen

Szombat (Július 26.)

20:00

KO TV (ism.)

Profibokszmagazin

20:30

LabdarúgásHD (élő)

Telekom-kupa, elődöntő, Bayern München - Mönchengladbach

22:00

LabdarúgásHD (élő)

International Champions Cup, Denver, Manchester United - Roma

0:00

LabdarúgásHD (élő)

International Champions Cup, Berkeley, Real Madrid - Internazionale

2:15

SportVerdaHD (ism.)

Magyaroszág első sportautó magazinja

3:30

Labdarúgás (ism.)

OTP Bank Liga, 1. forduló, Videoton - Lombard Pápa

Vasárnap (Július 27.)

20:30

Labdarúgás (élő)

OTP Bank Liga, 1. forduló, MVM Paks - Győri ETO

22:30

Harmadik félidőHD (élő)

OTP Bank Liga, 1. forduló, összefoglaló

0:45

LabdarúgásHD (ism.)

Telekom-kupa, a 3. helyért

2:30

LabdarúgásHD (ism.)

Telekom-kupa, döntő