Cartoon Network / TCM

Nyelv: angol, magyar

Telefon: 1/886-4690

Web: www.cartoonnetwork.hu

E-mail: kapcsolat@cartoonnetwork.hu

Cartoon Network / TCM

Csütörtök (Július 31.)

Elmúlt műsorok
6:00

Én vagyok Menyus (am. anim. sor., 1999)
6:15

Bátor, a gyáva kutya (am. anim. sor., 1999)
6:30

Pindúr pandúrok (am. anim. sor., 1998)
6:55

Angelo rulez (francia-kan. anim. sor., 2010)
7:20

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
7:45
8:50

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
9:15

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
9:40

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2009)
10:05

Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában (am. anim. sor., 2010)
10:35

Ed, Edd és Eddy (am.-kan. rajzfilm sor., 1999)
11:25

Billy és Mandy kalandjai a Kaszással (am. rajzfilm sor., 2001)
12:15

13:20

13:30

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)

Pillanatkép a Cartoon Network / TCM műsorából

13:30

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
13:55

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:20
14:45

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
15:10

Pindúr pandúrok (am. anim. sor., 1998)
15:35

Bátor, a gyáva kutya (am. anim. sor., 1999)
16:00

Én vagyok Menyus (am. anim. sor., 1999)
16:25

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
16:50

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
17:20

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
17:45

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2009)
18:10

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
18:40
19:05

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
19:30

Star Wars: A klónok háborúja (am. anim. sor., 2008)

Péntek (Augusztus 1.)

6:00

Én vagyok Menyus (am. anim. sor., 1999)
6:15

Bátor, a gyáva kutya (am. anim. sor., 1999)
6:30

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
7:20

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
7:45
8:50

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
9:15

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
9:40

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2009)
10:05

Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában (am. anim. sor., 2010)
10:35

Tom és Jerry (am. rajzfilm sor., 1965)
11:25

Dexter laboratóriuma (am. rajzfilm sor., 1996)
12:15
13:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
13:30

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
13:55

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:20
14:45

Total Drama All Stars (anim. sor., 2013)
15:10

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
15:35

Bátor, a gyáva kutya (am. anim. sor., 1999)
16:00

Én vagyok Menyus (am. anim. sor., 1999)
16:25

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
16:50

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
17:20

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
17:45

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2009)
18:10

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
18:40
19:05

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
19:30

Star Wars: A klónok háborúja (am. anim. sor., 2008)

Szombat (Augusztus 2.)

4:25

Rendőrakadémia(15) (am. vígj., 1984)
6:00

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
6:50

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
7:15

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
7:45

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
8:10
8:40

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
9:05
10:25

Tom és Jerry (am. rajzfilm sor., 1965)
10:50

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
11:45

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
12:10

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
12:35

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
13:25

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:20

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
14:45

A Garfield-show (francia anim. sor., 2008)
15:15
15:40

Angelo rulez (francia-kan. anim. sor., 2010)
16:05

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
16:30

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
16:55

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
17:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
17:45

Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában (am. anim. sor., 2010)
18:10

Az ezeregy éjszaka meséi (am. rajzf., 1994)
19:30

Parkműsor (am. anim. sor., 2010)

Vasárnap (Augusztus 3.)

6:00

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
6:50

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
7:15

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
7:45

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
8:10
8:40

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
9:05

Az ezeregy éjszaka meséi (am. rajzf., 1994)
10:25

Tom és Jerry (am. rajzfilm sor., 1965)
10:50

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
11:45

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
12:10

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
12:35

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
13:25

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:20

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
14:45

A Garfield-show (francia anim. sor., 2008)
15:15
15:40

Angelo rulez (francia-kan. anim. sor., 2010)
16:05

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
16:30

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
16:55

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
17:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
17:45

Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában (am. anim. sor., 2010)
18:10
19:30

Parkműsor (am. anim. sor., 2010)

Hétfő (Augusztus 4.)

5:40

TCM rövidfilmek

Szabó István interjú

6:00

Én vagyok Menyus (am. anim. sor., 1999)
6:15

Bátor, a gyáva kutya (am. anim. sor., 1999)
6:30

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
7:20

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
7:45
8:50

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
9:15

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
9:40

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2009)
10:05

Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában (am. anim. sor., 2010)
10:35

László Tábor (am. anim. sor., 2005)
11:25

Az osztálytársam egy majom (am. anim. sor., 2005)
12:15
13:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
13:30

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
13:55

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:20
14:45

Total Drama All Stars (anim. sor., 2013)
15:10

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
15:35

Bátor, a gyáva kutya (am. anim. sor., 1999)
16:00

Én vagyok Menyus (am. anim. sor., 1999)
16:25

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
16:50

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
17:20

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
17:45

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2009)
18:10

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
18:40
19:05

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
19:30

Star Wars: A klónok háborúja (am. anim. sor., 2008)

Csütörtök (Július 31.)

19:55

Transformers Prime (am. anim. sor., 2010)
20:20

Parkműsor (am. anim. sor., 2010)
21:00

Hetedik(18) (am. krimi, 1995)
23:30

Volt egyszer egy gazember(18) (am. western, 1970)
1:55

A postás mindig kétszer csenget(15) (am. rom. dráma, 1981)
3:55

Hetedik(18) (am. krimi, 1995)

Péntek (Augusztus 1.)

19:55

Transformers Prime (am. anim. sor., 2010)
20:20

Parkműsor (am. anim. sor., 2010)
21:00

Rózsaszín Cadillac(15) (am. akció-vígj., 1989)
23:20

Rendőrakadémia(15) (am. vígj., 1984)
1:15

A játéknak vége(15) (am. krimi, 1967)
2:55

Kétes döntés(15) (am. krimi, 1968)

Szombat (Augusztus 2.)

20:10

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
21:00

Hazugságok hálója(15) (am. akcióf., 2008)
23:30

Piszkos Harry(18) (am. akcióf., 1971)
1:30

Hazugságok hálója(15) (am. akcióf., 2008)
3:35

A piszkos tizenkettő(15) (angol-am. háborús filmdráma, 1967)

Vasárnap (Augusztus 3.)

20:10

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
21:00

A sziget(12) (am. akcióf., 2005)
23:35

Rossz pénz(15) (am. filmdráma, 2004)
1:15

A sziget(12) (am. akcióf., 2005)
3:35

Vírus(15) (am. katasztrófa f., 1995)

Hétfő (Augusztus 4.)

19:55

Transformers Prime (am. anim. sor., 2010)
20:20

Parkműsor (am. anim. sor., 2010)
21:00

Családi vakáció(12) (am. vígj., 1983)
22:55

Az utolsó cserkész(18) (am. akcióf., 1991)
0:55
2:50

A nagy koppanás(15) (am. thriller, 1972)