Cartoon Network / TCM

Nyelv: angol, magyar

Telefon: 1/886-4690

Web: www.cartoonnetwork.hu

E-mail: kapcsolat@cartoonnetwork.hu

Cartoon Network / TCM

Csütörtök (Október 2.)

Elmúlt műsorok
6:00

Angelo rulez (francia-kan. anim. sor., 2010)
6:30

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Johnny játékkonzolja / Johnny Liliputban / Johnny Agyhűtő ellen / Johnny nagy havas feladata
7:20

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
7:50

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
8:05

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
8:50

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
9:15

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
9:45

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2010) - Az Ex-Akták
10:10

Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában (am. anim. sor., 2010)
10:40

Villámmacskák (am.-japán anim. sor., 2011) - A Techno macik / A teljesen nyitott szem
11:30

Pindúr pandúrok (am. anim. sor., 1998)
12:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
12:40

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Johnny, a 00-ás ügynök / Dzsungel Johnny
13:05

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
13:35

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:00
14:30

Total Drama All Stars (anim. sor., 2013)
15:00

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
15:25

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
16:20

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
16:48

Mixelek (anim. sor.)
16:50

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
17:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
17:45

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2010) - Piknik a Függő Bolondnál
18:15

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
18:40
19:05

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
19:35

Parkműsor (am. anim. sor., 2010)

Péntek (Október 3.)

6:00

Angelo rulez (francia-kan. anim. sor., 2010)
6:30

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Kidobó Johnny / Johnny és a rettenetes szörny-furgon / Johnny felvonja a kalózzászlót
7:20

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
7:50

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
8:05

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
8:50

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
9:15

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
9:45

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2010) - Piknik a Függő Bolondnál
10:10

Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában (am. anim. sor., 2010)
10:40

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
11:30

Dexter laboratóriuma (am. rajzfilm sor., 1996) - Nemszerencse süti / Teasütemény-Láz / Iskolai fényképezés / Na ez aztán nyúlik / Dextert bezárják
12:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
12:40

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Johnny és a Zúzó Borz 3 / Johnny Bee Good
13:05

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
13:35

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:00
14:30

Total Drama All Stars (anim. sor., 2013)
15:00

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
15:25

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
16:20

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
16:48

Mixelek (anim. sor.)
16:50

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
17:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
17:45

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2010) - Svédkeserű
18:15

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
18:40
19:05

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
19:35

Parkműsor (am. anim. sor., 2010)

Szombat (Október 4.)

4:50

A Successful Calamity(18) (ff., am. vígj., 1932)
6:00

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
6:45

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Az autóverseny / Jó illatú Johnny
7:15

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011) - Makrohullám / Minden lében anyu
7:45

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012) - A dolgok változnak - 1. rész
8:10
8:40

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
9:05

Scooby-Doo újabb kalandjai (am. anim. sor., 1972) - Szellemek a palackban
9:55

Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában (am. anim. sor., 2010)
10:25

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
10:50

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
11:20

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Kidobó Johnny / Johnny és a rettenetes szörny-furgon
11:45

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Visszatérés Johnnymon-ba / Johnny Büdi Doo
12:15

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010) - Van egy határ / Mozikészítők
12:40

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
13:20

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:15

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Johnny és a Zúzó Borz 3 / Johnny Bee Good / Johnny X visszavág
15:10

Angelo rulez (francia-kan. anim. sor., 2010)
15:35
16:05

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011) - Makrohullám
16:20

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
16:45

Dexter laboratóriuma (am. rajzfilm sor., 1996) - Az időgép titka
16:55

Mixelek (anim. sor.)
17:20

Tini titánok (am. anim. sor., 2003) - Keleti titánok
18:15

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013) - Hey Pizza! / Gorilla
18:45

Total Drama All Stars (anim. sor., 2013)
19:10

Parkműsor (am. anim. sor., 2010) - Ki marad fent? / Egy csapat kiskacsa / Az észen túl / Karaoke balhé

Vasárnap (Október 5.)

6:00

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
6:45

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Egy új kezdet / A végső győzelem
7:15

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011) - A sisak / A bunyó
7:45

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012) - A dolgok változnak - 2. rész
8:10
8:40

Újabb bolondos dallamok (am. anim. sor., 2010)
9:05

Mixelek: Mozi
9:30

Tini titánok (am. anim. sor., 2003) - Keleti titánok
10:25

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
10:50

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
11:20

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Johnny felvonja a kalózzászlót / Johnny szuper játék serege
11:45

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Johnny újszülött testvérkéi / Johnny átirányítva
12:15

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010) - A gonosz tréfa / Cukinvázió
12:40

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
13:20

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:15

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Johnny kontra Bling-Bling / Bűzös Johnny / Johnny kontra Büdi / Johnny és a hóemberek támadása
15:10

Angelo rulez (francia-kan. anim. sor., 2010)
15:35
16:05

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011) - A sisak
16:20

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
16:45

Dexter laboratóriuma (am. rajzfilm sor., 1996) - Anyák viadala
16:55

Angelo rulez (francia-kan. anim. sor., 2010)
18:15

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
18:45

Total Drama All Stars (anim. sor., 2013)
19:10

Parkműsor (am. anim. sor., 2010) - Első nap a parkban / A videó királyai / A vérborz / A hoki asztal

Hétfő (Október 6.)

5:05

AFI's Master Class

The Art of Collaboration: Spielberg-Williams

6:00

Angelo rulez (francia-kan. anim. sor., 2010)
6:30

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Johhny TV / Johnny és Brill Billy harca
7:20

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
7:50

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
8:05

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
8:50

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
9:15

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
9:45

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2010) - Svédkeserű
10:10

Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában (am. anim. sor., 2010)
10:40

Shaolin leszámolás (am. anim. sor., 2003) - A nagy megmérettetés/Mala Mala Jong
11:30

Nyomi szerencsétlen utazásai (am. anim. sor., 2008)
12:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
12:40

Johnny Test (am. anim. sor., 2005) - Johnny X visszavág / Johnny a szuper vízálló kiborgok ellen
13:05

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
13:35

Shaolin krónikák (kan.-am. anim. sor., 2013)
14:00

Ben 10 (am. anim. sor., 2005) - Szörnyeteg időjárás
14:30

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
15:00

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
15:25

Steven Universe (am. anim. sor., 2013)
15:55

Tini titánok, harcra fel! (am. anim. sor., 2013)
16:20

Nagyfater bátyó (am. anim. sor., 2013)
16:48

Mixelek (anim. sor.)
16:50

Gumball csodálatos világa (angol-német-ír anim. sor., 2011)
17:20

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
17:45

Totál Dráma Világturné (kan. anim. sor., 2010) - Utórengés 3: A második esély feladat
18:15

Johnny Test (am. anim. sor., 2005)
18:40
19:05

Ben 10: Omniverzum (am. anim. sor., 2012)
19:35

Parkműsor (am. anim. sor., 2010)

Csütörtök (Október 2.)

20:30

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
21:00

A sikerember (am. krimi, 1972)
22:50

Bilincs és mosoly (am. filmdráma, 1967)
1:20

Testvérszövetség(18) (am. filmdráma, 1978)
3:30

Rajzás(12) (am. katasztrófa f., 1978)

Péntek (Október 3.)

20:30

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
21:00

Volt egyszer egy gazember(18) (am. western, 1970)
23:30

Széftörők(15) (am. vígj., 2002)
1:15

Csak egy kis pánik(15) (am. vígj., 1999)
3:15

Szombat (Október 4.)

20:05

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
21:00

Csak egy kis pánik(15) (am. vígj., 1999)
23:05

Aljas utcák(18) (am. filmdráma, 1973)
1:25

Amerikai história X(18) (am. filmdráma, 1998)
3:40

Gyilkos mezők(15) (angol háborús filmdráma, 1984)

Vasárnap (Október 5.)

20:05

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
21:00

Ádám bordája (ff., am. rom. vígj., 1949)
23:00

A második utca foglyai (am. vígj., 1975)
1:00

A nagy szám(15) (am. rom. vígj., 1979)
3:05

Veszedelmes viszonyok(18) (am. rom. dráma, 1988)

Hétfő (Október 6.)

20:30

Kalandra fel! (am. anim. sor., 2010)
21:00

Tökéletes gyilkosság(15) (am. thriller, 1998)
23:05

A postás mindig kétszer csenget(18) (am. rom. dráma, 1981)
1:30

Detektív két tűz között(18) (am. krimi, 1974)
3:20

Véres gyémánt(15) (am.-német akcióthriller, 2006)