Szerda (Április 23.) 
TV-műsor keresés:

205 TV-csatorna műsora. Egyéni beállítások Vízszintes elrendezés

Elmúlt műsorok
Aktuális műsorok
Eurosport Eurosport 2 Digi Sport 1 Digi Sport 2 SportM

08:30

09:30

Kerékpározás (ism.)

Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia

Pillanatkép az Eurosport műsorából

9:30

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 4. nap

11:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

14:00

Kerékpározás (élő)

Fleche Wallonne, Belgium

16:15

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

18:30

Snooker

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

09:00

09:30

Autóverseny (ism.)

World Endurance bajnokság, Silverstone, Egyesült Királyság

Pillanatkép az Eurosport 2 műsorából

9:30

Autóverseny (ism.)

Franciaország

10:00

Kerékpár (ism.)

Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia

11:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

14:00

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország

15:00

Snooker (ism.)

Ronnie O Sullivan Show

15:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

18:30

Kerékpár (ism.)

Fleche Wallonne, Belgium

08:40

09:30

Labdarúgás (ism.)

Serie A, összefoglaló

Pillanatkép a Digi Sport 1 műsorából

9:30

Hello Bajnok Junior! (ism.)
10:00

Tenisz (ism.)

WTA-torna, Stuttgart

12:30

Tenisz (élő)

WTA-torna, Stuttgart

16:30

Autósport (ism.)

Dakar Series, Desafio Ruta 40, összefoglaló

17:30

Vendégjátékos

Beszélgetések Csisztu Zsuzsával

18:05

Sport 24

A DIGI Sport hírműsora

18:15

Vízilabda (élő)

Férfi OB I, elődöntő, 2. mérkőzés, DIAPOLO Szeged-ZF-Eger

07:30

09:30

Tenisz (ism.)

WTA-torna, Stuttgart

Pillanatkép a Digi Sport 2 műsorából

9:30

Sport 24

A DIGI Sport hírműsora

9:40

Vízilabda (ism.)

Női Világliga, Magyarország-Görögország

11:00

Reggeli Start (ism.)
12:45

Labdarúgás (ism.)

Premier League, Everton-Manchester United

14:35

Sport 24

A DIGI Sport hírműsora

14:45

Labdarúgás (ism.)

Premier League, összefoglaló

16:30

Tenisz (élő)

WTA-torna, Stuttgart

18:30

Labdarúgás (élő)

Ligue 1, PSG-Evian

09:00

09:15

Hír-M
9:15

Mai helyzet
9:30

Régi csibészek

Gulyás László műsora

10:00

Televíziós vásárlás
11:00

Hír-M
11:15

Labdarúgás (ism.)

Goalissimo

12:15

Televíziós vásárlás
13:00

Hír-M
13:15

Televíziós vásárlás
13:30

Lóverseny (élő)

Futam

14:15

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 25. forduló, MVM Paks - DVSC-Teva

15:00

Hír-M (ism.)
16:15

Torna (ism.)

Fiú utánpótlás csb

16:45

Fitt-térítők
17:00

Hír-M
17:15

Mai helyzet
17:30

Régi csibészek

Gulyás László műsora

18:00

Sportmúzeum Molnár Dániellel (ism.)
18:30

Szepesivel...

Juhász Péter András

19:00

Hír-M
19:15

Fitt-térítők
19:30

Tollaslabda (ism.)

Diákolimpia, Győr

Esti műsorok
Eurosport
line.gif
Eurosport 2
line.gif
Digi Sport 1
line.gif
Digi Sport 2
line.gif
SportM
line.gif
20:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

23:00

Kerékpározás (ism.)

Fleche Wallonne, Belgium

0:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

1:30

Műsorszünet
20:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

23:00

Ökölvívás (ism.)

Németország, C. Hammer (Németország) - K. Airich (Németország)

0:00

Kerékpár (ism.)

Fleche Wallonne, Belgium

1:30

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 5. nap

3:00

Kerékpár (ism.)

Fleche Wallonne, Belgium

20:00

Labdarúgás (élő)

Bajnokok Ligája, elődöntő, Real Madrid-Bayern München

23:00

Labdarúgás (élő)

Bajnokok Ligája, összefoglaló

23:30

Sport 24

A DIGI Sport hírműsora

23:45

Reggeli Start

Válogatás

0:10

Tenisz (ism.)

WTA-torna, Stuttgart

20:30

Kosárlabda (élő)

Női NB I, döntő, 1. mérkőzés, PEAC-Pécs-PINKK Pécsi424

22:40

Sport 24

A DIGI Sport hírműsora

22:55

Kosárlabda (Felvételről)

Férfi Euroliga, rájátszás, Olympiakosz-Real Madrid

1:05

Sport 24

A DIGI Sport hírműsora

1:20

Vízilabda (ism.)

Férfi OB I, elődöntő, 2. mérkőzés, DIAPOLO Szeged-ZF-Eger

2:55

Labdarúgás (élő)

Libertadores Kupa, Atlético Nacional-Atlético Mineiro (eredeti hanggal)

20:30

Lóverseny (ism.)

Futam

21:00

Hír-M
21:15

Mai helyzet
21:30

Labdarúgás (ism.)

OTP Bank Liga, 25. forduló, Bp. Honvéd - Ferencváros

23:30

Hír-M
23:45

Mai helyzet
0:00

Labdarúgás (ism.)

FA-kupa Classics

1:00

Hír-M
1:15

Mai helyzet
1:30

30 (ism.)

Ali és Holmes

2:45

Harcművészmagazin

Fightpont

3:00

Hír-M
3:15

Mai helyzet
3:30

Birkózás (ism.)

Kötöttfogású Golden Grand Prix, Szombathely