Péntek (Április 25.) 
TV-műsor keresés:

205 TV-csatorna műsora. Egyéni beállítások Vízszintes elrendezés

Elmúlt műsorok
Aktuális műsorok
Sport1 Sport2 SportKlub Eurosport Eurosport 2

09:00

10:00

Bikarodeó (ism.)

Ford Tough Series, Phoenix

Pillanatkép a Sport1 műsorából

10:00

Televíziós vásárlás
11:00

TeniszHD (élő)

ATP250-es torna, Bukarest, negyeddöntő

15:00

Fieszta+HD
15:15

Jégkorong

KHL-összefoglaló

15:30

NBAHD

NBA, playoff, Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder

17:30

Ökölvívás

KO TV, Classics

18:30

LabdarúgásHD (élő)

OTP Bank Liga, 26. forduló, Ferencváros - Kaposvár

09:00

10:00

Televíziós vásárlás

Pillanatkép a Sport2 műsorából

10:00

AutósportHD (ism.)

Autósport testközelből

10:30

ZuhanyhíradóHD (ism.)

Hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin

12:00

Televíziós vásárlás
12:30

TeniszHD (élő)

ATP500-as torna, Barcelona, negyeddöntő, 1. rész

17:45

Kosárlabda (élő)

Eurochallenge, Final Four, 1. elődöntő, Szolnoki Olaj - Triumf Ljuberci

09:35

10:05

MezTelenül (ism.)

Magazinműsor

10:05

Televíziós vásárlás
11:05

Dodzsem Plusz (ism.)

Magazinműsor

11:20

Warm Up

Napi sportajánló

11:25

Dodzsem (ism.)

Magazinműsor

12:10

Barca TV (ism.)
14:10

Warm Up

Napi sportajánló

14:15

Kézilabda (ism.)

Férfi NB1, elődöntő, Szeged - Csurgó

15:45

Warm Up

Napi sportajánló

15:50

Labdarúgás

Francia Bajnokság, előzetes

16:20

Labdarúgás

Total Italian Football

16:50

Kézilabda (élő)

Női kupadöntő, elődöntő 1, Veszprém - FTC

18:45

Kézilabda (élő)

Női kupadöntő, elődöntő 2, Siófok - Győr

09:00

10:00

Futsal (ism.)

UEFA Kupa, Tbiliszi, Grúzia, elődöntő, FC Barcelona (Spanyolország) - Araz (Azerbajdzsán)

Pillanatkép az Eurosport műsorából

10:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 6. nap

11:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

14:00

Futsal (ism.)

UEFA Kupa, Tbiliszi, Grúzia, elődöntő, Kajrat Almati (Kazahsztán) - Dinamo Moszkva (Oroszország)

14:45

Futsal (ism.)

UEFA Kupa, Tbiliszi, Grúzia, elődöntő, FC Barcelona (Spanyolország) - Araz (Azerbajdzsán)

15:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

18:30

Snooker

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

09:00

11:00

Kerékpár (ism.)

Fleche Wallonne, Belgium

Pillanatkép az Eurosport 2 műsorából

11:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

14:00

Kerékpár (ism.)

Fleche Wallonne, Belgium

15:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

18:30

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

Esti műsorok
Sport1
line.gif
Sport2
line.gif
SportKlub
line.gif
Eurosport
line.gif
Eurosport 2
line.gif
21:15

SportgazdaságHD

A Sport TV gazdasági kerekasztala

22:15

Heti helyzetHD

A hét témái

23:15

TeniszHD

ATP500-as torna, Barcelona, negyeddöntő, 2. rész

1:15

Kosárlabda (ism.)

Eurochallenge, Final Four, 1. elődöntő, Szolnoki Olaj - Triumf Ljuberci

3:15

Kosárlabda (ism.)

Eurochallenge, Final Four, 2. elődöntő, Reggio Emilia - Gaziantep

20:00

KO TV (ism.)

Profibokszmagazin

20:30

Kosárlabda (élő)

Eurochallenge, Final Four, 2. elődöntő, Reggio Emilia - Gaziantep

22:30

NBAHD (ism.)

NBA, playoff

0:30

LabdarúgásHD (ism.)

OTP Bank Liga, 26. forduló, Ferencváros - Kaposvár

3:00

ÖkölvívásHD (ism.)

Profi gála, Las Vegas, Timothy Bradley - Manny Pacquiao

20:45

Bayern TV (Felvételről)

Real Madrid - Bayern Munich

22:45

Dodzsem (élő)

Magazinműsor

23:30

Sportklub Híradó
23:45

Dodzsem Plusz

Magazinműsor

0:00

Bowling

Weber Cup 2013

1:00

Labdarúgás (ism.)

Francia Bajnokság, előzetes

1:30

Labdarúgás (ism.)

Total Italian Football

2:00

Pályán kívül (ism.)

Oknyomozó dokumentum magazin

2:30

MezTelenül (ism.)

Magazinműsor

3:00

Tipster (ism.)
3:30

Dodzsem (ism.)

Magazinműsor

20:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

23:00

Csupa sport (ism.)

Watts

0:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

1:30

Műsorszünet
20:00

Sportok (ism.)

Watts top 10

20:30

Labdarúgás (élő)

Bundesliga, Németország, Hannover 96 - VFB Stuttgart

22:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

23:00

Küzdősport (ism.)

Fight Club

1:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 7. nap

2:00

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, Hannover 96 - VFB Stuttgart

3:00

Ökölvívás (ism.)

Európa-bajnokság Marokkó, K. Guerfi (Franciaország) - Z. Zhakiyanov (Kazakhstan)