Hétfő (Április 21.) 
TV-műsor keresés:

205 TV-csatorna műsora. Egyéni beállítások Vízszintes elrendezés

Elmúlt műsorok
Aktuális műsorok
Sport1 Sport2 SportKlub Eurosport Eurosport 2

04:00

07:00

NHLHD (élő)

Playoff, San Jose Sharks - Los Angeles Kings

Pillanatkép a Sport1 műsorából

7:00

Ökölvívás (ism.)

KO TV, Classics

8:00

Televíziós vásárlás
8:45

JégkorongHD (élő)

Divízió-1-es vb, 2. forduló, Magyarország - Ukrajna

11:45

Televíziós vásárlás
12:30

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 34. forduló, Barcelona - Athletic Bilbao

14:30

KO TV (ism.)

Profibokszmagazin

15:00

Televíziós vásárlás
15:30

Harmadik félidőHD (ism.)

OTP Bank Liga, 25. forduló összefoglaló

17:45

LabdarúgásHD (élő)

Puskás-Suzuki-kupa, döntő, Felcsút

05:00

08:00

JégkorongHD (ism.)

Divízió-1-es vb, 1. forduló, Dél-Korea - Magyarország

Pillanatkép a Sport2 műsorából

8:00

Harcművészmagazin

Fightpont

8:15

LabdarúgásHD (ism.)

Bajnokok Ligája-magazin

8:45

Televíziós vásárlás
10:45

Labdarúgás (élő)

Puskás-Suzuki-kupa, a 3. helyért, Felcsút

13:00

AutósportHD (ism.)

Autósport testközelből

13:30

TeniszHD (élő)

ATP500-as torna, Barcelona, 1. nap

19:30

Mai helyzetHD
19:45

JégkorongHD (ism.)

Divízió-1-es vb, 2. forduló, Magyarország - Ukrajna

06:30

07:00

MezTelenül (ism.)

Magazinműsor

7:00

Autósport (ism.)

Mobil 1 The Grid

7:30

Sportklub Híradó
7:45

PowerTech (ism.)
8:15

Total Car

Autósport

8:45

Warm Up

Napi sportajánló

8:50

Sportklub Híradó
9:05

Padlógáz (ism.)

Motorsport Magazin

9:35

Autósport (ism.)

Mobil 1 The Grid

10:05

Televíziós vásárlás
11:05

Dodzsem Plusz (ism.)

Magazinműsor

11:20

Warm Up

Napi sportajánló

11:25

Bayern TV (ism.)

Bayern Munich - Borussia Dortmund

13:20

Warm Up

Napi Sportajánló

13:25

Barca TV (ism.)

Real Madrid C.F - FCB

15:20

Warm Up

Napi sportajánló

15:25

Labdarúgás

Francia Bajnokság, összefoglaló

16:20

Bayern TV (ism.)

Bayern Munich - Borussia Dortmund

16:25

Warm Up

Napi sportajánló

16:30

Motorsport (élő)

Speedway Ekstraliga, Czestochowa - ZG

18:45

Sportklub Híradó
19:00

Motorsport (élő)

Speedway Ekstraliga, Torun - Betard Sparta Wroclaw

8:30

Motorsport (ism.)

Motorsport hétvége

8:45

FIA Túraautó Világbajnokság (ism.)

Le Castellet, Franciaország

9:45

Kerékpározás (ism.)

Amstel Gold futam, Hollandia

11:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

14:00

Csupa sport (ism.)

Watts top 10

14:30

Kerékpározás (ism.)

Amstel Gold futam, Hollandia

15:30

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

18:30

Labdarúgás

Eurogólok

19:15

Csupa sport

Watts

19:30

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

05:00

07:00

Snooker (ism.)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 2. nap

Pillanatkép az Eurosport 2 műsorából

7:00

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, FC Nürnberg - Bayer Leverkusen

8:30

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, VFB Stuttgart - Schalke 04

10:00

LG FIA Túraautó Világbajnokság (ism.)

Le Castellet, Franciaország, 4. forduló

11:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

14:00

Gyeplabda (ism.)

Európai Gyeplabda Liga, elődöntő

14:30

Gyeplabda (élő)

Európai Gyeplabda Liga, döntő

16:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

18:30

Superbike

Egyesült Királyság bajnokság, 1. futam

19:00

Superbike

Egyesült Királyság bajnokság, 2. futam

19:30

Sportok (ism.)

Watts top 10

Esti műsorok
Sport1
line.gif
Sport2
line.gif
SportKlub
line.gif
Eurosport
line.gif
Eurosport 2
line.gif
21:15

LabdarúgásHD

Spanyol bajnokság, 34. forduló, összefoglaló

22:15

LabdarúgásHD

OTP Bank Liga, 25. forduló, Bp. Honvéd - Ferencváros

0:15

Labdarúgás (ism.)

OTP Bank Liga, 25. forduló, MVM Paks - DVSC-Teva

2:30

LabdarúgásHD (ism.)

OTP Bank Liga, 25. forduló, Újpest - Videoton

22:30

NHLHD

NHL, playoff, San Jose Sharks - Los Angeles Kings

0:30

Lóverseny (ism.)

Futam

1:00

NHLHD (élő)

Playoff, Minnesota Wild - Colorado Avalanche

20:25

Labdarúgás (élő)

Francia másodosztály, Châteauroux - RC Lens

22:30

Jégkorong

EBEL, összefoglaló

22:45

Dodzsem (élő)

Magazinműsor

23:30

Sportklub Híradó
23:45

Dodzsem Plusz

Magazinműsor

0:00

Arsenal TV

Hull City - Arsenal

2:00

Pool

World Cup of Pool 2013

2:30

Autósport (ism.)

Mobil 1 The Grid

3:00

MezTelenül (ism.)

Magazinműsor

3:30

Dodzsem (ism.)

Magazinműsor

20:00

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

23:00

Lovaglás

FEI Világkupa, Lyon, Franciaország, díjugratás

0:30

Labdarúgás (ism.)

Eurogólok

1:15

Csupa sport (ism.)

Watts

1:30

Műsorszünet
20:00

Labdarúgás

Bundesliga, Németország

20:15

Labdarúgás (élő)

Bundesliga 2, Event, Németország

22:15

Snooker (élő)

Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 3. nap

23:00

Labdarúgás (ism.)

EUROGÓLOK

0:00

Gyeplabda (ism.)

Európai Gyeplabda Liga, döntő

0:45

Kerékpár (ism.)

Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia

1:30

Labdarúgás (ism.)

Bundesliga, Németország, FC Nürnberg - Bayer Leverkusen

3:00

Kerékpár (ism.)

Amstel Gold kerékpárverseny, Hollandia