1/10
Justay 2023 júl. 11. - 23:51:42 1/10 Előzmény meridian74
(37/57)
Az agysejt pusztítással kapcsolatban teljesen igazad van, de nálam az a különbség hogy amit felvázoltál pusztítás mértékét nálam fél óra alatt elérte!!.. Tesómék nézték, belenéztem fél órára. Nagy hiba volt!...
Kár hogy az emberek ilyen filmet készítenek, néznek.. Kár hogy erre van igény, és hogy valaki erre azt tudja mondani hogy jó. Aki gondolkozik hogy megnézi a filmet, csak annyit tudok javasolni, hogy én akkor sem nézném meg a teljes filmet, ha 2x kifizetnék a jegy árát popcornal meg üdítővel megfejelve!!
Puszta butítás a film semmi más, ENNÉL CSAK ÉRTELMESEBBEN lehet eltölteni azt a 2 órát...
Aki erre azt mondja hogy jó csak egy nagyon elvakult fanatikus lehet...
8/10
nikato 2023 júl. 11. - 17:44:51 8/10
(36/57)
SPOILER: Voltak benne poénok, akció, oké, hogy bemutatják, hogy lett Mordályból-Mordály, valójában "Rakéta", de a film egy jelentős részén szomorkodni kellett, mert sajnáltuk a kis barátait és Őt is, szegény szerencsétlen kis Lajka kutyának is emléket állítottak. Azok az "emberiesített" állatok meg egyszerűen gusztustalanok voltak! Nálam a 2. rész marad a favorit, főleg a kis Groot miatt. :) Jó volt, hogy kapott egy kis szerepet Stallone, Nathan Fillion és Will Poulter is. Gamorra abszolút nem hiányzott volna, mondjuk Nebula se. SPOILER VÉGE
10/10
Dr. Kritikus 2023 júl. 10. - 22:16:54 10/10 Előzmény meridian74
(35/57)
Bár hatmillió karakter hosszan írtad le, hogy szerinted mennyire primitív sz..r a film, a hatmillió karakterben egyetlen konkrétumot sem írtál és egyetlen érvet sem sorakoztattál fel.
Az ilyen megnyilatkozások tömkelegére, mint "Iszonyú botrányosan debil lett ez a film" nem lehet érdemben reagálni, mert ezek nem érvek, hanem megfellebbezhetetlen kinyilatkoztatások, amelyek semmilyen módon nem kerültek alátámasztásra. Szerinted így van és punktum, vitának nincs helye.

Biden és az Amerikába bevándorlók nem tudom, hogyan jönnek a filmhez. Ezzel az eszmefuttatással megint csak nem lehet mit kezdeni, mert a filmhez semmi köze.

Várjunk csak! Talán egy mondatodra mégis lehet valamit érdemben reagálni.
"tegyük egymás mellé a Galaxis Őrzői 1-et és ezt a mostani 3-ikrészt. A különbség rettenetes!"

Nos itt bujt ki a szög a zsákból. Az első rész még a poén-poén hátán és akció-akció hátán vonalat viszi.
A harmadik rész pedig sokkal de sokkal több ennél.
Ergo az első rész befogadásához sokkal alacsonyabb intellektuális és érzelmi intelligencia színvonalra van szükség, mint a harmadik rész befogadásához.

Félreértés ne essék az első részt is imádom, de a harmadik rész az más stílus és más minőségi kategória.
Irgum76 2023 júl. 10. - 19:16:15 Előzmény meridian74
(34/57)
"Azaz ez a film megpróbálja lerántani azokat is a béka feneke alá - ami az értelmi szintet illeti - akik még jóval felette vannak!"

Uh bezmag te beszélsz értelmi felsőbbrendűségről akinek fogalma nincs miről szólt a film...
Ezt nem csak bambulni kéne bután hanem esetleg belegondolni, hogy mit szeretne üzenni
Sajnos 12+-os lett a korhatár besorolás pedig egy 6 éves gyerek is eltudná mondani neked a film lényegét ők még nem agymosott zombik
És leginkább nekik szólna a film üzenete
Végre egy mélyebb gondolatotokat tartalmazó marvel film csak a képregény filmeken szocializálódott emberek nem tudnak vele mit kezdeni mert nincs csim-bumm
Aki meg értelmezni, értékelni tudná az nem néz képregény filmeket
(tisztelet a kivételnek)
offtopic
Irgum76 2023 júl. 10. - 19:13:22
(33/57)
teszt
Sz. Péter 2023 júl. 10. - 17:56:15 Előzmény meridian74
(32/57)
Ki volt ennek a résznek a rendezője?
(egyébként forgatókönyvírója is)

Ugyanaz aki az első kettőnek.
frenchbully 2023 júl. 10. - 07:57:31
(31/57)
Üdv! Én tényleg nagy Groot (és Galaxis őrzői) fan vagyok! Szeretem azt a mentalitást, amit Groot képvisel, többféle szempontból. Vannak groot-os pólóim, meg egy tökély Groot tetkóm:-) De ez a harmadik galaxis őrzői kiverte a biztit. Először azt hittem velem van baj, de nem, mert a családnak sem tetszett.
3/10
meridian74 2023 júl. 10. - 02:01:33 3/10
(30/57)
A film megtekintése közben végig azon töprengtem, most ez komoly? Komolyan gondolták ezt így?
Az már közhelynek számít, hogy amerikában az átlag értelmi színvonal a populáció körében mélyrepülésben van, sztem az IQ pontuk 15 pontot zuhant átlagosan, és ez alól csak legfeljebb a bevándorolt koreai és esetleg egyes kínai etnikum a kivétel.
Mindezt a folyamatot jól példázza a jelenlegi elnökük is, Joe Biden (az előző sem volt 100-as amúgy, na de amostani? Huhhhh...! ). Mindenki jól tudja, mire gondolok - ezt nem kell ragozni. :P

Szóval ennek értelmében filóztam azon a film alatt, hogy oké, butulnak az emberek amcsiban, az ő értelmi színtjüknek megfelelően kell gyártani a filmek újabb és újabb részeit. Ám ez a film nem áll meg ennyiben. Ezt a filmet kimondottan - direkt! - úgy készítették el, hogy a még értelmesebb nézőkben is komoly, tömeges idegsejtelhalálozást okozzon!!! Ilyen szinten az agyat rombolni még egy 3 éven keresztül történő masszív égetett tömény szesszel történő alkoholizálási kezelkés sem képes! Ugyanis A máj hamarabb adja be a kulcsot..! De ez a film 2 és fél órája hozza ezt az eredményt...! Azaz ez a film megpróbálja lerántani azokat is a béka feneke alá - ami az értelmi szintet illeti - akik még jóval felette vannak!

Én nem tudom mit történik Hollywoodban, milyen pusztító új kábítószer jelent meg arrafele az alktotók körében, de tegyük egymás mellé a Galaxis Őrzői 1-et és ezt a mostani 3-ikrészt. A különbség rettenetes!
Sztem mindenki látja ezt, aki még józanul gondolkodik!
3/10
meridian74 2023 júl. 10. - 01:50:30 3/10 Előzmény Dr. Kritikus
(29/57)
"A filmnek bőven 9 pont felett kellene állnia." --> Ezt te komolyan gondoltad? Akkorsztem kezeltesd magad. Iszonyú botrányosan debil lett ez a film. Alapvetően a sztorivonallal nincs gond, de az hoyg lépten nyomon agyonvágják agyhalott szintű debil egymással történő teljsen értelmetlen síkítozással, az még valami rossz viccnek sem megy el.... sok esetben azéppen poénosnak tánő jeleneteket is agyonvágják ezzel!

Ki volt ennek a résznek a rendezője? Remélem soha többet nem rendez filmet!

10/10
Dr. Kritikus 2023 júl. 09. - 13:15:48 10/10
(28/57)
A filmnek bőven 9 pont felett kellene állnia. A negatív értékelések többsége nem a filmről állítanak ki szegénységi bizonyítványt, hanem a mai kor embere egy jelentős részének sivár lelki világáról és mentális állapotáról.
Itt nem arról beszélek, hogy valakinek nem tetszett a film, mert nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Az a megdöbbentő, ahogyan egyesek elemi erővel szidalmazzák a filmet és az indoklásuk nem a film hibáiról árulkodik, hanem valami egészen másról.

"A legrosszabb Marvel film..." Már akinek. Szerintem meg ez a legjobb.
Ez nem egy primitív, egybites, akció-akció hátán, nulla-történet, nulla-értelmes dialógus, csak félszavas agyatlan, erőltetett poén minden jelenetben film. Ez nem csak annyi, hogy jön a gonosz, aztán adjunk neki, csihi-puhi.
Ergo, mivel itt mélyebb történet van, ráadásul nem is egy, hanem minimum három, ezért sokan nem tudják befogadni és feldolgozni a filmet.

"Érzelmes a film..."
Atya úristen! Ez a mai világban ennyi embernek problémát jelent, hogy mély érzelmeket vált ki egy film?
Ez szomorú. Vagy ennyire sivár az érzelmet szidalmazók lelkivilága és nem tudnak mit kezdeni a megindító történettel, vagy valahol megindulna bennük valami érzelem, de gyorsan elfojtják, mert kínosnak érzik és ezt leplezendő, hangosan szidalmazzák, hogy micsoda dolog ez?

És még hosszasan lehetne sorolni. Csak költői kérdés a részemről, hogy ezek után vajon a filmmel van valami probléma vagy inkább az emberek egy jelentős részével?
10/10
Dr. Kritikus 2023 júl. 09. - 12:49:19 10/10
(27/57)
A film egy zseniális műalkotás. Mély, érzelemdús történet (és ez bizony pozitívum), nagyon jó helyszínek, a képi világhoz és az eseményekhez tökéletesen passzoló zenei betétek.
Az én számomra a három rész közül, ez a harmadik a leginkább remekbe szabottabb.
offtopic
Ahoj poplacsek 2023 júl. 08. - 22:33:28 Előzmény szabooolcs
(26/57)
"fitoktatod": g-vel kellene írni, de valójában a szó, amit kerestél, az a firtatod
4/10
shade3 2023 júl. 08. - 21:25:24 4/10
(25/57)
Unalmas lett. Még egy bőrt próbáltak lehúzni róla, de az első két rész után kár volt erőltetni. Nem volt végzetesen rossz, de nem nézném meg újra.
7/10
szabooolcs 2023 júl. 08. - 10:25:37 7/10 Előzmény dicaprio fan
(24/57)
Mások IQ szintjét fitoktatod, de a kommented alapján az írástudatlanság már felüti a fejét. 😂 Arról nem is beszélve, hogy az IQ-nak mi köze van ehhez? Tudod egyáltalán az minek a mérőszáma pontosan? 😅 Tanulj, informálódj, utána akarj mást minősíteni, mert így csak magadat minősíted.
5/10
Atis88 2023 júl. 07. - 19:38:10 5/10
(23/57)
Helyenként unalmas, sok poénosnak szánt jelenet mostanra elcsépelt lett és mindezek mellett még túl hosszú is. A karakterek nagyrésze mostanra kifulladt, nem is baj, hogy a végére más lett a felállás. Nem bánom, hogy nem néztük meg moziban.
3/10
Attila Cs. 2023 júl. 07. - 18:07:12 3/10
(22/57)
Borzalmas agyatlan katyvasz, színes CGI kavalkádba csomagolva. Talán az egyik legrosszabb Marvel, amit láttam, ez teljes agyhalál. Még jó, hogy nem moziban láttuk, ahogy a többit. A robotzsaru arcú főgonosz a legidegesítőbb, de minden egyes karaktertől kinyíilt a bicska a zsebemben. Erőltetett poénok ezredszer is elsütve, az ,,én vagyok Groot" végletekig ismételve kevés. Gagyi az egész film, senkiknek sem ajánlom, annyira kínos az egész. Az átoperált állatkák a ketrecben volt az egyetlen indok, amiért 3 pontot adtam a filmre, ott megcsillant valami emberi.
1/10
TirszinJ 2023 júl. 07. - 13:00:03 1/10
(21/57)
Sajnálom, hogy a filmek világában ez a vonal a népszerű.
10/10
Niki175 2023 jún. 30. - 21:20:11 10/10
(20/57)
Nagyon kellemes csalódás volt ez a film! Nem is akartam moziban megnézni, csak kísérő voltam.. De azt kell mondjam, hogy régen szórakoztam ilyen jól. Egyáltalán nem volt sok a több, mint 2 órás játékidő, pedig azt gondoltam, hogy végigszenvedem majd. Nyilván nem tökéletes, de nagyon is jó!
7/10
Istvan010 2023 jún. 13. - 11:49:48 7/10
(19/57)
Nekem lehúzta a filmet a sok nyomorúság ami a filmben van. De igazából a film élvezhető volt.
8/10
Felhőjáték 2023 jún. 08. - 19:45:12 8/10 Előzmény dicaprio fan
(18/57)
Már bocsánat de mi közöd van mások igényéhez? Továbbá a te szégyenérzetedet kit izgat fel? Miért kell lenézni egy 5. éves autista gyermeket? Hogyan mered kalibrálni az IQ -t mások viszonylatában? Miért baj ha egy filmben kiabálnak a karakterek, ez még a magas "IQ " filmekben is megtörténik? Probléma-e az amikor egy film bemutatja milyen vezérek, vezetők is lehetnek akikben semmi humánum sincs akik bármit és kit képesek kínozni elpusztítani?