3/10
marcsuszka 2009 jún. 28. - 16:30:51 3/10
(53/113)
Illetve az egyetlen jó dolog benne az Gary Oldman.
3/10
marcsuszka 2009 jún. 28. - 16:30:02 3/10
(52/113)
ez a film... hát... hogyismondjam....gáz
Perillustris 2009 jún. 24. - 22:07:57
(51/113)
Hát az "Auchwich" nekem is durva, eGYetértek én is.
5/10
akos015 2009 jún. 23. - 21:00:12 5/10
(50/113)
teljes mértékben eggyetértek Bandeerasszal!
nem mondhatom azt,hogy kellemeset csalódtam a filmben,mert nem,ellenkezõleg csalódtam a filmben!a negatív kritikák ellenére letöltöttem,és megnéztem a filmet! a film elõzetese nagyonjóra sikeredett szerintem,(evvel is megfogták a közönséget,,h:huh de jó film lehet...)és a történet egy nagy 0.
3/10
beo71 2009 jún. 23. - 16:58:42 3/10
(49/113)
Igazából nem szeretem a horrorfilmeket,de filmfanatikusként néha megnézek egyet-egyet(az utóbbi idõben egyre kevesebbszer)hátha rátalálok egy igazán jó darabra(pl.Ómen 1.,Az ördögûzõ,Hatodik érzék).David S.Goyer(Penge 3.)ill.producerként Michael Bay neve felkeltette az érdeklõdésemet,végül újra csak megbántam a letöltést.3/10.
Odette kisasszony bájai kb. 10 percig még le is kötöttek,de aztán a százszor látott kisgyerek-szellem-tükör-öregasszony-ördögûzés maszlag már megfeküdte a gyomromat.Oké,ha nincs ötlet,azért ne lopjanak már eleve szar filmekbõl,de legalább lenne ijesztõ vagy valami.Bocs,de a wc-bõl feljövõ kaki és Dawn-kóros hülye gyerek még jóindulattal sem ijesztõ.A Fekete víz 3/10 címû szösszenetnél egy fokkal "jobb",ehhez képest a Tükrök 7/10 már-már filmtörténeti alkotás.
Ecneb 2009 jún. 22. - 22:17:26
(48/113)
Igen, sikerrel jártunk, elég jó volt a film!
Nekem nem annyira jött be, de hál isten barátnõmnek nagyon is bejött:D
Köszi mindenkinek!
di_liwio 2009 jún. 21. - 18:19:32 Előzmény Ecneb
(47/113)
Ha jó helyen keresed, akkor mától már meg lehet nézni szinkronosan ;)
Ecneb 2009 jún. 19. - 13:16:45
(46/113)
Köszönöm szépen! Úgy fest várnunk kell hát:)
susurrus 2009 jún. 19. - 00:01:54 Előzmény Ecneb
(45/113)
Július 30-án jelenik meg a dvd magyar szinkronnal és felirattal is.
Ecneb 2009 jún. 18. - 14:18:19
(44/113)
Hello mindenki!
Barátnõmmel azt terveztük, hogy megnézzük a filmet és a ti véleményetek alapján nem is olyan rossz. Az egyetlen gond, hogy szinkronos változatot még nem láttam sehol, és egyikünk sem beszéli az angolt. (német, francia)
Esetleg meg tudnátok mondani, hogy mikorra várható a szinkronos megjelenés?
Elõre köszi
10/10
Arcturus 2009 jún. 12. - 03:52:48 10/10
(43/113)
Reakció az eddig elhangzottakra:
Ahogy többen mondták, a szinésznõ csinos. Kellemes a szemnek és pihentetõ az idegeknek, amik ellazulnak és a váltás hatásosabb. :) Én ha társaságban nézek filmet, nem ilyedezek, legyen az akármilyen régi-új-nagyon durva-nagyon gyenge film... Illetve szinkronnal nem tetszett volna.

Saját véleményem (Nyomokban ***SPOILER***-t tartalmazhat):
Megérthetõ, ha unalmasnak találtatott ez a film. De én több dolog váltakozását emelném ki:
A fiú: jelzés értékû, késõbb kiderül a szerepe. Lopottnak éreztem az elején, ahogy többen, de a történetbe illeszkedve végigfutott a hátamon a hideg.
Tükör: Lopottnak éreztem, de nem hiányozhat az elcsépeltség - megbocsátható.
Történelem: Ahogy megpróbálták megvilágítani a náci történelem hiteles okkultista töltetét, hátborzongató volt.
Vallás: A felvonultatott vallások, melyek egy célért egy oldalra álltak, szintén óriási megoldás.
Kitekert kutya: Elcsépeltnek tûnhet, de jelzésértékû. Gary Oldman nemes egyszerûséggel alakította a rádöbbenést.
Az ördögûzés: Számomra hátborzongató és rettentõ érdekes ez a "vallásos maszlag" és a rövidtávú eredmény (elnyújtása elcsépelt) is hátborzongató erõt kölcsönöz az eddig elcsépeltnek mondott kisfú-szörnynek.

Végezetül az emberi reakciók, melyek a megmagyarázhatatlant kell megválaszolniuk, nagyon személyre szabottak és eltaláltak lettek.
***SPOILER*** nyomai befejeztettek.
Szerintem ez az igazi mûvészet és igenis nyújt újat, maximális pontszám!
2/10
Pszichoapu 2009 ápr. 30. - 08:06:59 2/10
(42/113)
Ezeket az "összesz*rtam magam", meg "majdnem lef*stam a lábam" kiszólásokat esküszöm, nem értem. A film még távolról sem nevezhetõ izgalmasnak, konkrétan majd' elaludtam rajta, pedig nem voltam különösebben álmos. Ha valakinek az jelenti a horror újszerû megközelítését, hogy egy-egy (hangsúlyozom csak egy-egy!) váratlan pillanatban beleküldenek 200 decibellel egy effektet a dobhártyánkba, attól még valami nem lesz félelmetes. Valahol 5 éves koromban kinõttem abból, hogy az legyen számomra az ijesztgetés szórakoztató definíciója, hogy valaki háta mögül beleordítok a fülébe. Ettõl igaz, hogy mindenki frászt kap, de ez a film sem nyújt egy fikarcnyival sem többet.
Gary Oldman színészi munkásságát meg akármennyire becsülöm, az ebben a filmben nyújtott alakítása kritikán aluli volt. Igaz, nem is nagyon lehetett brillírozni egy démonûzõ rabbi szerepében, a hõsnõ meg olyan, amilyen.
A magyar abc-ben nincs is olyan betû, ahová ezt a vackot be lehetne sorolni, mert még a "z" sem fedi, nemhogy a "b".
Az ég világon senkinek nem ajánlom, max. DVD-n a mindenre összerezzenõ barátnõnkkel összebújva.
timcyykee 2009 ápr. 26. - 20:49:30
(41/113)
ma néztem, iszonyatosan jó film, csak majdnem befostam :D szerencsére csak 9 ember volt a terembe xD azért jó volt, mikor felsikítottam és mindenki engem nézet xD
Wiwu 2009 ápr. 26. - 15:59:40
(40/113)
csak azért volt jó mert jó társasággal voltam, amugy nem izgatott az egész film amig néztem
*Szil* 2009 ápr. 25. - 19:20:04 Előzmény .:*Bogi*:.
(39/113)
Ha ti néztétek meg a Westendben és röhögtétek szét az egész filmet, akkor majdnem gazdagodtatok egy üveg üdítõvel a fejeteken... Ha nem, akkor bocsi.
--------------



Szerintem egészen nézheõ film volt, láttam ennél szánalmasabb alakítású és rendezésû filmet. Ha akarsz eg olyan filmet hogy 'tudom hogy megilyedek,' és 3mp múlva ténleg besz*rsz, és jót röhögsz magadon, akkor nézd meg. :D Ennyit megért szerintem.
10/10
ash3design 2009 ápr. 25. - 18:05:02 10/10 Előzmény sophie599
(38/113)
Sztem nézd meg ha beakarsz fosni de a párbeszédek meg színészi munka nincs a csúcson én láttam majd összefostam magam:D Nédd meg vagy töcsd le
.:*Bogi*:. 2009 ápr. 25. - 11:59:23
(37/113)
Ez a film vagy olyan szar volt vagy nem tom mi de én a barátaimmal végigröhögtem az egészet!Horrorfilmnek nem nevezhetõ, az tuti!
5/10
nyenye 2009 ápr. 24. - 20:38:12 5/10
(36/113)
1x meg lehet nézni én talán több csillagot is adtam volna rá ha nem lett volna annyira elb*szarintva a vége.Akkora logikátlan bakikat követtek el a végén,hogy az fájt már.Teljesen kizökkentett a film realitásából ezért nem is tudtam tovább élvezni a filmet.SPOILER...pl amikor az a gonosz erõ szanaszét fújja a lapokat amikbõl felolvastak majd a csajszi felkap egyet találomra a földrõl és azzal kezd el futkorászni.A következõ jelenetben csatlakozik hozzá az egyik démonûzõ pap és mit ad isten pont nála is az a lap van ami a csajszinál majd hogy,hogy nem pár sor felolvasása után ki is ûzik...BAROMSÁG!!!
7/10
armandboi 2009 ápr. 09. - 21:16:21 7/10
(35/113)
hát én nagyon rá voltam készülve a trailer alapján, de csalódtam benne! megért egy mozit, 1x-2x befo¤stam, de ennyi, semmiféle lélektani hatást nem gyakorolt rám, pedig ugye kellett volna, mert nem "200litervér" horror filmrõl van szó!
meg aztán a világ egyik legfantasztikusabb nõjével néztem meg, majd kiugrott a szívem, de nem a film miatt...lehet nem is tudtam rendesen odakoncentrálni, lehet adok a filmnek még egy esélyt dövödön!
10/10
antika4 2009 ápr. 08. - 20:34:58 10/10 Előzmény sophie599
(34/113)
Ez egy szar film. Ilyet nem szokásom filmekre mondani, de ez az. Megeszem a kalapom ha ez a borzadáj nem kap arany málna díjat. A színésznõ nagyon csinos, de szörnyen játszik. Hazudnék ha most azt írnám, hogy nem ilyedtem meg egyszer se; De egyfojtában megilyedtem. Azoknak a kibaszott hangefektusoknak köszönhetõen percenként kiugrott a szívem a helyérõl. De a történet pocsék. A párbeszédek elavultak, a színészek teljesítménye övön aluli volt. A film amerikában PG-13-s besorolást kapott, nálunk a 18 karikát tették rá. Ez nekem kicsit fura. Bár a hatodik érzék is PG-13-s besorolást kapott a horrorisztikus látvány ellenére. De sebaj. Legalább a gyerekekek is beszarhatnak. Rossz film. 10/2.