Téma: Amerikában

10/10
lanmlili 2008 máj. 26. - 10:34:46 10/10
(3/43)
Hát sajnálom, hogy van aki elaludta rajta. Nekem az egyik legkülönlegesebb mozis élményem ehhez a filmhez kapcsolódik. Kb. két éve, vagy lehet, hogy már régebben, volt egy téli napon, szürkületben és hóesésben(gyönyörûséges hatalmas hópelyhes) sétáltam be a Mom Parkba, ahol sikerült megtekintenem ezt a filmet nagyjából négy másik vállalkozó szellemû ember társaságában egy igazán méretes teremben a Palace mozikhoz képest(max. 30 fõ). Hát azóta se sikerült még egyszer bejutnom oda, pedig hangulatos volt:-( Ez volt az elsõ és azóta is egyetlen film aminél nem érdekelt, hogy vadidegenek elõtt bõgöm végig a fele játékidõt. Mert hát útálom ha sírni látnak-még a családtagjaim sem kivételek-! Így aztán ilyesmit csak otthon teljes magányomban engedek meg magamnak. De akkor kisírt, hatalmas vörös szemekkel sétáltam ki a havas sötétségbe. Igaz azóta se néztem meg többször, mert félek, hogy az tönkretenné ezt az emlékképet....
iszatyi 2007 márc. 06. - 09:40:19 Előzmény morzsa
(2/43)
Igaza van morzsának!Több ilyen film kellene az emberek lelkének mint amit valóba látunk!Gratulálok az egész stábnak aki létrehozta ezt a filmet!
morzsa 2006 dec. 21. - 19:48:31
(1/43)
nagyon nagyon nagyon emberséges, szép film. megmutatja azt, hogyan lehet hinni a semmiben, amikor csak az van hogy nincs.
a néger férfival beiktatott szál (igazából nem amolyan sima szál..) teszi igazán széppé.
és nem csöpögõsen hanem tényleg széppé.
tessék megnézni!