Timke 2007 febr. 07. - 08:09:09
(36/236)
Repesve várom a szombati találkozót. :P
Timke 2007 febr. 06. - 21:06:37
(35/236)
Elõször is nem vagyok a "kedvesed", másodszor pedig ez egy fórum, ahova mindenki leírhatja a véleményét. Az én szótáramban az igényesség mellett nem a meztelen rohangálás és a többi dolog szerepel... Az, hogy a kritikusok, esztéták mit mondanak, már régóta nem számít. Húztak már le õk nagy filmeket is, ill. dicsértek már olyanokat, amiket én például szintén nem tartok jónak (lásd Taxidermia - mely tele volt fölösleges túlzásokkal).
Ha tetszik ez a film, az a szíved joga, nekem nem stílusom, mert ezek a poénok nem jönnek be. Többre számítottam, de már láttam ennél is bugyutább filmet (lásd Már megint egy dilis amcsi film).
kárérte 2007 febr. 06. - 20:39:29
(34/236)
Bruno állítólag 2008-ban jön.
kárérte 2007 febr. 06. - 20:36:40
(33/236)
Szerintem az Ali G showban pont az a jó, hogy amikor egy karakter már kezd unalmas lenni (kb. 10 perc) akkor (vagy még elõtte) van váltás. Namost én a Borat elsõ negyedórájától a váltásra vártam, de nem jött :)
ADRENALIN 2007 febr. 06. - 17:22:40
(32/236)
Igényesebb poénok?Az mit jelent?Faviccek!
Egyébként egy gond van ezzel a filmmel:az ameikaiknak tök mindegy,hogy most a kazah népet járatja le a fõszereplõ,de éppenséggel ebbe a szerepbe Magyarország is beleeshetett volna,mi lett volna ha velünk csinálják meg ezeket a poénokat:prostitúció,rasszizmus,na meg persze Dr.Kulak véleménye a nõi agyról...érdekes ezen elgondolkodni.Az amcsiknak ami Franciaországtól keletre van,az összefolyik,legyen az magyar,román,vagy kazah.
Az is érdekes,hogy egy román faluban vették fel az otthoni jeleneteket...bár szerintem nálunk is találtak volna hasonló falut!
Timke 2007 febr. 06. - 15:55:11
(31/236)
Igen, te is pontosan abba a korosztályba tartozol, akinek ez a film az etalon. Nekem nem... az igényesebb poénokat szeretem.
Értelmetlen ezen tovább vitatkozni, nekem az ilyen stílusú filmek nem jönnek be, lehet, hogy akkor ezek szerint nincs is humorérzékem. Íj.
Timke 2007 febr. 06. - 08:47:13
(30/236)
Lehet, hogy jelent valamit, de nem sok jót...
Egyébként pedig ízlések és pofonok. Én csak sajnálni tudom azt, akinek egy olyan film a kedvence, amiben klisék vannak, bugyuta poénok, szellentés, meztelenkedés, stb. stb..
Persze szíve-joga.
Arden 2007 febr. 06. - 06:37:50
(29/236)
Állítólag Károly hercegnek is ez az egyik kedvenc filmje. Azért ez jelent valamit...:)))
ADRENALIN 2007 febr. 05. - 23:20:30 Előzmény Timke
(28/236)
Akkor sasold meg,hogy ez film mennyit hozott a konyhára...ilyen poénokra van igény,nagyon is!Egyáltalán nem erõltetett,végre egy kis paraszt humor...és hidd el nemcsak 16 év körüli tiniknek poén,sõt!!!Borat 4 president!Bruno film mikor lesz?
damien 2007 jan. 29. - 12:11:20
(27/236)
a negatív hozzászólásokhoz csak annyit fûznék hozzá, hogy aki látta az ali g in da house-t, nagyjából tudta, hogy ez a film sem egy titanic lesz. nekem nagyon bejött.
dukakisz 2007 jan. 29. - 08:33:33
(26/236)
a legjobban a zsidó poénok tetszettek. ez is megmutatja azt, hogy a zsidók még saját magukat is utálják:)
Figool 2007 jan. 18. - 20:56:30
(25/236)
Ez nem egy film. nem is szabad rá úgy tekinteni, mint egy filmre. Inkább csak mint egy nagy ökörködésre. Egy vicces hülyülés az egész. Ha valakfilmet vár, akkor az nagyot fog csalódni. Viszont hülyülésnek teljesen jó.
Timke 2007 jan. 10. - 17:57:23
(24/236)
Ez a film finoman szólva harmatgyenge. Erõltetett az egész, az ilyenfajta humorokkal esetleg a 16 év körüli tinédzser fiúkat lehet megcélozni, de az értelmesebbjét már nem hiszem. Nem tudom, hogy miért poénos az, amikor valakinek a szõrös ly.át kell néznem... Még jó, hogy nincs 80 perc sem - na igen, ebbõl többet már tényleg kár lett volna kierõlködni.
Tehát borzalmasan szánalmas film, vmivel jobbra számítottam.
svea777 2007 jan. 05. - 14:28:45 Előzmény hammer
(23/236)
Szerintem király a film. Ugyan tényleg elég primitív, de aki nem szereti az olcsó poénokat, az ne nézze meg. Nekem a legjobban az tetszett, amikor a liftben kezdett kipakolni, mert azt hitte, hogy az a hotelszobája.:)
hammer 2007 jan. 01. - 22:19:30
(22/236)
Gyenge, filmszeru kepzodmeny.
cukigabor 2006 dec. 29. - 16:23:57
(21/236)
Szóval a minap láttam a Boratot, mivel szerettem volna szerezni magamnak pár szórakoztató percet. Sajnos mellé fogtam, nagyon mellé... De oké, megesett már máskor is, csak az dühít, de nagyon, hogy hogy lett a Borat az imdbn 8 körül, ez azért vicc.
Szerintem nem igazán különcség azt állítanom, hogy nem találom igazán szórakoztatónak azt, hogy valaki éppen az utcán szarik és ettõl az emberek megbotránykoznak. Húh, de prûd vagyok, pedig nevethetnék is rajta, de klassz... mindenki nevethetne rajta. Olcsó poén, ennek a kitalálásához nem kellett túl sokat vergõdniük.
Emellett ne beszéljünk a hoteles maszturbálós jelenetrõl és ráadásul milyen hosszan, fúj! Valaki ezt élvezi? A film ezen "csúcspontján" nem is értem, hogy Boratot miért cenzúrázták ki, amíg Azamatot nem, teljesen felesleges volt. Na de jó felfogom poénnak, mint egy utalást Cohen dicsõséges méreteire, ami már tök mindegy lett volna, a hányinger így is garantált.
A társadalomkritikája pedig nem vágott oda, gyenge és semmitmondó volt. Pontosan mit akart vele, mert együgyû énemnek nem jött le: ha az ember kulturálatlanul viselkedik, akkor kiutáljuk, lenézzük és megszégyenítjük? Õ röhöghet a retardáltakon, de ha az õfajtákkal így bánunk, akkor az bûn v. mi?
Szóval szerintem ez egy béna film, de nem csak azért mert röhögni nem bírtam rajta, hanem azért is, mert szerintem tipikus amerikai emberbutító stílusú.
Voltak benne esetleg vicces jelenetek, de hogy ennyire felbecsülik, az szerintem luxus, egyszer nézhetõ és csak akkor ajánlanám akkor is, ha már tényleg semmi jobbat nem tud kitalálni az ember egy másfél óra eltöltésére.
Összességében a Gyõzike shownál biztos jobb (ha láttam volna belõle egyet is meg tudnám mondani), de semmi több.
Redfield 2006 dec. 28. - 17:20:43
(20/236)
Huhú... baszki! Akkor tényleg nem röhögnénk... :)
Scofield 2006 dec. 28. - 15:46:45 Előzmény Redfield
(19/236)
Valahol azt olvastam,hogy amikor Cohen kitalálta Borat firugáját két ország volt a listáján:Kazahsztán és Magyarország.Örülhetünk hogy nem minket válsztott.Akkor lehet hogy nem lenne olyan vicces.
Redfield 2006 dec. 09. - 18:54:54 Előzmény Facing.the.Plastic
(18/236)
Szerintem a film inkább csak elõzetes, hogy az amcsik is magukra ismerjenek, és a reakcióikból, (továbbá a Kazakh nép reakciójából) mindenki eldönthesse: mennyire igaz, vagy nem. :)
Remmka 2006 dec. 08. - 13:35:59
(17/236)
Szerintem sok jó poén volt benne, nekem nagyon tetszett. Egy kicsit sajnáltam az álriportok áldozatait, de aki szereti a kész átverést, az biztos, hogy ezt a filmet is élvezni fogja.