adrima 2009 okt. 01. - 15:39:34
(225/265)
Hogy mit jelent?
Õ.......
Ha te is tudod akkor nem mind1?
Jól van nem tom!Fogalmam sincs mit jelent!
diamond90 2009 okt. 01. - 15:02:08 Előzmény adrima
(224/265)
akkor nem írtad vnaXDel is tod magyarázni?
adrima 2009 okt. 01. - 14:21:26
(223/265)
Nem szoktam más fórumba járni de az mind1!
És én nem kritizáltam.
Egyépként meg tudom mit jelent.
diamond90 2009 okt. 01. - 13:10:07 Előzmény adrima
(222/265)
ne kritizálj mindenkit, látszik h te még nem jártál más fórumba, itt ez a divat, tod mindenki megmondja a véleményét
demokrácia van már!!!!gondolom tod mi az, bár nem nézem ki belõled
sorry
adrima 2009 szept. 29. - 14:04:59
(221/265)
olvasd el azt is amit naomivy írt!õ érthetõbben elmondta!de nem ez az oldal nem arról szól hogy kritizálni kell a szereplõket és a filmet!jól mondta naomivy hogy ha nem ismered a szinészt nem kell kritizálni!ez mondom hogy nem arról szól !és azt is elmondtam hogy az nem baj ha leírod hogy nem igazán szereted vagy ilyenek de már hogy teljesen kritizáljátok...........erre nem mondok semmit!nem értetted meg amit elõbb írtam!ennyi!ha nem érted inkább ne írj!
sandros5000 2009 szept. 29. - 12:43:57 Előzmény adrima
(220/265)
Bocs, de ez pont olyan oldal, amit leírtál, mindenki leírhatja egy filmrõl a véleményét, akár pozitívan akár negatívan, hogy milyen szókinccsel az meg az illetõ mûveltségétõl és kultúrájától függ.
adrima 2009 szept. 28. - 15:29:13 Előzmény Naomivy
(219/265)
nem is láttam hogy te is írtál ilyet!akkor én nem írtam volna le mégegyszer mert a lényege ugyanaz mint amit én írtam!100000000%-ig egyet értek veled!
adrima 2009 szept. 28. - 15:25:40
(218/265)
ó és ez nem mindenkinek szól!akinek nem inge,ne vegye magára!
adrima 2009 szept. 28. - 15:23:47
(217/265)
lássuk csak jól érteme!nem láttad a camp rockot de utálod?erre akartál célozni?na ez nem csak neked szól amit most mondok hanem mindenkinek aki utálja és írt ide!miért írtok,egyáltalán miért jöttök camp rockos fórumba ha kinemállhatjátok?tudjátok az senkit nem érdekel hogy utáljátok!akkor ne nézzétek,ne lépjetek be olyan fórumba!ennyi!ide ne gyertek fel kritizálni!léccives mert már az agyamra megy hogy bármilyen jó filmre vagy sorozatba feljövök mindig kritizálnak!vagy írjátok hogy szeretitek vagy kérdezzetek valamit!bármit!de azt haggyátok abba hogy:mi ez a baromság?annyira utálom!azt a kis libát benne elég annyi hogy õ szerepel és már utálom!
najó ez csak egy példa volt!
semmi közöm hozzá de ha nagyon utáljátok ne gyertek fel!vagy lépjetek be olyan oldalára ahol kritizálni kell!azt elmondhatjátok hogy ezt nem annyira szeretem,láttam már jobbat is!de azért......najó ténleg nem akarok se fõnök se senki lenni!vagyis én csak senki vagyok!de léccives!ennek semmi értelme!
adrima 2009 szept. 22. - 15:18:44
(216/265)
lesz valamikor 2.rész?jó lenne ha lenne a disney channelen!
liliom19 2009 aug. 30. - 21:04:47
(215/265)
Jobb, mint a HSM:x
Egyik kedvenc filmem:)
1/10
offtopic
tombenko 2009 aug. 21. - 14:57:39 1/10
(214/265)
Köszönöm. Azért kéretm, mert a szövegkörnyezetbõl úgy éreztem, hogy mégis fõleg nekem szól, de ha nem, hát nem. Napok óta valami egész másról beszélünk, de érintõlegesen kapcsolódik ide is, ezért itt maradtunk. Alkalomadtán megjelöljük offtopicnak, addig csak kibírja mindenki. :)
offtopic
Naomivy 2009 aug. 21. - 14:45:06 Előzmény tombenko
(213/265)
Tessék, válasz. Bár eleinte nem kifejezetten neked címeztem az üzeneteket, de oké. Jah és az az "utálok mindenkit" sem kifejezetten neked szólt. Hanem az emberek egy részének, akik itt kritizálnak másokat. És nem hinném, hogy én lihegem túl, amikor már napok óta csak errõl beszéltek- -_-"
1/10
offtopic
tombenko 2009 aug. 20. - 22:44:00 1/10
(212/265)
És kérlek, használd a válasz lehetõséget, ott van a nevem mellett! Csak hogy tudjam, nekem szól-e a hozzászólást, illetve hogy valaki reagált-e az irományomra. Köszönöm!
1/10
offtopic
tombenko 2009 aug. 20. - 22:42:06 1/10
(211/265)
Nem tudom, hol írtam, hogy utálnék én bárkit is. Két ilyen ember van, de õk itt nem témák.
A playback az egyik hozzászólásból jön, az abszolút ellenpélda érdekében.
Gagyi, mert kb. két szóban össze lehet foglalni a mondanivalóját, a cselekménye pedig, hogy úgy mondjam, erõltetett. Sztereotipikus filmrõl van tehát szó. Nekem nem tetszik. Pont. Van, akinek tetszik. Pont. Ez van. Pont. Nem kell ezen semmit túllihegni.
Naomivy 2009 aug. 20. - 21:05:04
(210/265)
Bocs, de látom nem érted amit mondok... nem azt mondtam, hogy akkor mondj véleményt a filmrõl, ha ismered a szereplõit. Én éppenséggel arról beszéltem, hogy ne utálj egy adott személyt, ha nem ismered. Nem kell szeretni, de mivel nem tett veled semmit minek utálni? Vagy hülyeségeket összehordani róla. És egyébként ez a playback-es cucc nem tudom hogy jön ide, mert én a CampRock sztárjairól beszéltem mint pl. Demi és a Jonas Brothers akik nem playbackkelnek és egyébként is tehetségesek. Nem csak a külsõ miatt lehet szeretni valakit. A címben viszont egyetértek ez totál nem rockzene XD De jobb is így. Bár kitalálhattak volna valami jobb címet. És átlagos gagyi tinifilm? Mért lenne gagyi attól, hogy tinifilm? Mondtam már, hogy valakinek bejönnek az ilyen filmek. Ezek nem azért készültek, hogy söpörjék a díjakat. Ezek csak úgy a tiniknek vannak.
offtopic
norton15 2009 aug. 20. - 20:07:31
(209/265)
Agreed úgy mindenben.

Ja, és Hobót se felejtsük ki. Neki sincs valami egetverõen kiváló énekhangja, mégis egy bizonyos körben legendás.:)
1/10
tombenko 2009 aug. 20. - 20:00:06 1/10
(208/265)
Nem mellékesen pedig: Csak akkor mondhatok ega filmrõl véleményt, ha ismerem a szereplõit? Jaj ne már!
1/10
tombenko 2009 aug. 20. - 19:56:19 1/10
(207/265)
Ha a válasz linkre kattintasz, akkor még látom is, hogy frissült a téma, így csak véletlenül jöttem ide.
A véleményem a filmrõl az, hogy története szerint egy átlagos gagyi tinifilm, se több, se kevesebb. Aki ezt élvezi, nézze. Én a címe miatt néztem, de eluntam magam, annyira nem az én világom. A címe viszont katasztrofális, ugyanis ami ebben a filmben zene szerepel, az minden, csak nem rockzene. Innen jutottunk el Gyõzikéig. Ha végigolvasod a szálat, látni fogod, mennyire lépésenként haladtunk.
A playbackrõl pedig az a véleményem, hogy aki szégyelli a hangját, az ne másszon a színpadra. A közönség átvágása az ilyen elõadás. Jó hang/rossz hang... Tök mindegy. Hallgasd meg mondjuk Lemmy Kilmistert, Ozzy Osbourne-t, James Hetfieldet. Nekik sincs valami hatalmas hangjuk, mégis legendássá vált énekesek.
Naomivy 2009 aug. 20. - 18:39:43
(206/265)
Nem tudom mi akar ez itt lenni. Sok okos dumál össze-vissza. Jah és bocsika, de hogy kerül ide Kozsó meg Gyõzike? Ez itt még mindig a Rocktáborról szól. Legalábbis arról kéne szólnia. Gyõzike még énekelni se tud, annyi hangja mint neki egy átlag embernek is van. pfff.... De most térjünk vissza az EREDETI TÉMÁHOZ (!!!)Igazán nem értem a mai embereket minek kell szidni össze-vissza egy filmet ha másnak tetszik?? Ez akkora baromság, ha nem tetszik ne nézd és kész. Jah és ha már itt tartunk mi a fenét keresel itt ha nem szereted! Szerintem nem ezt dobja be a port.hu fõoldalán. Hát akkor pápá mindenkinek. Az egy dolog hogy leírod a véleményedet, de folyton szidni a filmet és a szereplõit már egyenesen szánalmas. Ismered bármelyik színészt is a filmbõl? Találkoztál már velük? Esetleg beszéltél velük akár egy percig is? Nem hinném. Akkor meg milyen jogon mondod, hogy utálod vagy hogy szar, hülye stb....? Egy filmben tudod szerepek vannak és egyáltalán nem egyezik a valósággal. És mért ne legyenek ilyen filmek ha a mai fiataloknak ez tetszik? Már mondtam. Ne nézd ha nem tetszik! Gondolom eddig egyedül is eljuthattál volna -_-" Egyébként a playbackre visszatérve, ez nem mindenkinél van így. Demi Lovatonak (gyengébbek kedvéért : a lány a Camp Rock-ból)nagyon jó hangja van és élõben szokott énekelni. A JB-nek szintén. És rengetegen szeretik õket, gondolom nem a semmiért. Lehet, hogy valaki nem épp a zenéjükért, akkor a személyéségükért stb.... Jah és már egy ideje rájöttem, hogy az emberek azért csinálnak anti lapokat mert irígyek az illetõre. Nem épp azért, mert olyanok akarnak lenni, hanem mert annyian szeretik õket és egyesek ezt nem tudják megérteni, csak azért mert nekik nem jönnek be. Hát tudod ízlések és pofonok és nem biztos, hogy a te ízlésed a tökéletes. Egyébként szerintem azzal nincs semmi baj, ha valaki sokat szerepel újságban vagy tévében. Az jobb, ha eltûnik hónapokra, évekre és nem tudni róla semmit? Jó nem azt mondom, hogy minden vele legyen kitömve, de gondolom a rajongói tudni akarják, hogy mi van vele.
Na ez a véleményem az egészrõl és kíváncsian várom, hogy reagál-e rá valaki valamit.