maszo 2007 jan. 31. - 19:17:52 Előzmény anonymus77
(20/120)
Szerintem is egész jó kis film!
Bonee87 2007 jan. 31. - 17:22:53
(19/120)
Hm...roppant értelmes megnyilvánulás volt ez Zúzó, köszönöm szépen. Láttam a filmet, elhiheted nem azzal szoktam szórakozni hogy olyan filmekrõl írok véleményt, amit nem is láttam. Nem volt iszonyat sz*r film,de Ben Stillertõl többet vártam, ennyi. És az utóbbi idõben elég sok filmet megnéztem, más-más mûfajúakat és mostanában ez volt a leggyengébb. Ha nem tetszik meg lehet ehhhezni meg hheeehhezni, de szerintem nem sok értelme van :) na hello
ZÚZÓ! 2007 jan. 28. - 16:01:00 Előzmény ZÚZÓ!
(18/120)
Ír valaki???????????????!!!!!!!!!:(:(:(:(
ZÚZÓ! 2007 jan. 28. - 15:51:42 Előzmény Bonee87
(17/120)
Lehet , hogy te jobb FILMET tudtál volna csinálni mert azt nem hinném he,he,he,he!!!!!!!!!!!!:):)):)

Na mindegy de szerintem azért nem tudtál rajta röhögni meg azért nem tertszett mert még nem is láátad!
De még ha láttad is akkor is vagy csak tagadod vagy tényleg ilyen h...e vagy!!!:):):)HE,HE,HE
anonymus77 2007 jan. 28. - 15:11:45
(16/120)
nekem tetszett a film
zhgy014 2007 jan. 28. - 14:15:59
(15/120)
Szerintem átlagos volt a film. Volt néhány jó beszólás, de ki lehetett volna hozni belõle egy jobb filmet is.

u.i.: Engem is Attilának hívnak. :)
9/10
Wicky 2007 jan. 26. - 16:40:32 9/10
(14/120)
Tipikus hollywood-i befejezés (boldogság,zene,tánc)!De én ettól függetlenül imádom!:D
Nekem nagyon tetszett!Jó poénok,ismerõs arcok,jó Színészek/Színésznõk!
És tényleg nagyon aranyos volt Rexi!:)
manocska06 2007 jan. 23. - 18:21:06
(13/120)
Nekem is nagyon tetszett annak ellenére, hogy Ben Stillert nem tartom valami nagy színésznek. Szerintem vannak benne jó poénok bõven, sokat lehetett röhögni.
bazsa 2007 jan. 23. - 14:14:29
(12/120)
Szerintem jó film volt fõleg az öreg az elején:D
De az volt a legjobb amikor Attil-lát megsiratta:D
Meg jó volt a Nyam Nyam is...
Végülis mind király voolt!!!!....

Én sírtam a röhögéstõl a moziban!!:D
Bonee87 2007 jan. 21. - 20:00:56
(11/120)
Hát szerintem se volt valami jó film.
Egy olyan filmet vártam, amin télleg jóízûen lehet nevetni, mert mostanában elég komoly filmeket láttam, erre jött ez a film, amin lehet nevetni, de nekem inkább mosolyogni sikerült...
Nem mondom, hogy szar volt, de Ben Stillertõl, ilyenek mint az Apádra ütök 1-2 után valami sokkal jobbat vártam...engem valahogy már nem tudnak megnevettetni ezek a lehugyozós poénok...
Egyszer meg lehetett nézni, olyan kis "limonádé" volt...
Ja ezért nem kell elküldeni a fenébe, próbáljátok elviselni mások véleményét is!
Tidus 2007 jan. 21. - 17:40:42 Előzmény vsb-meza
(10/120)
Hát akkor elég lapos közönséggel néhzetted, bár lehet azért voltak annyira halk kacajok mert kevesen voltatok ahogy írtad is. Speciel ott, ahol én voltam egyes jelenteken a közönség szabályosan szakadt a röhögéstõl - gondolok itt a Bent lehugyozó mojamra, vagy pl a T. Rexre amikor az átmegy kutyába... na mind1 amúgy meg szerinted még mit kellet volna belerakni az egyes jelenetekbe, ,,hogy megértsünk bármit is". Szerintem azok a kisebb részek pont azért voltak felfoghatók mert nem nyújtották el. Vagy szerinted mit kellett volna csinálni? Üljön le sakkozni az oroszlánokkal akik meg akarják enni vagy vesse magát a hunok közé, hogy azok széttépjék? Lényeg az hogy te biztos jobb filmet csinálnál... amúgy meg szerintem naggyon-nagggyon jó film igaz nem röhögöd végig, de azért én igen sokat vidultam rajta:)
vsb-meza 2007 jan. 19. - 23:50:57
(9/120)
Nagy csalódás volt ez a film.
Stillernek vannak - Zoolander óta inkább csak voltak - jó filmjei.
Ez nem az.

Bp-n van egy mozi, ahol általában csak feliratosan nyomják a filmeket, inkább oda szoktunk menni. 1: mert kevesen vannak, 2: eredeti nyelven (általában) jobb.
Ez nem az.

Néha bele-beleolvasgattam a feliratba, abban volt némi poén, ám eredeti szöveg lapos, mint egy padláson talált csepelbicikli-belsõ.
Erõltetik ugyan a humort, ami javarészt a kis indiánlány nevének a kifigurázásából meg Apácamajmok felpofozásából és a cowboy-római csatákból áll, de ezeket legjobb esetben is 1-1 kis kuncogás jellemezte reakcióként.

A jelenetek önmagán a filmen belül is sablonosak. Az ismétlõdõ elemkben csak néhány dolog változik, de a lényeg ugyanaz. Káosz. Mindenhol történik valami, de semmit sem látunk elég ideig ahhoz, hogy meg is értsünk belõle bármit is. Olyan, mintha egy darabokra tört tükörrel bróbálnánk tolatni egy nyerges vontatóval - csak reméljük, hogy nem marad ki valami fontos a képbõl. Roosevelt elnök is tart szentbeszédet amit a készítõk valószínûleg nagy erkölcsi mondanivalónak szántak, de mikor magát "csak viaszbábú"-nak titulálja, ezzel totál elvész a szavahihetõsége, hiszen ahogy mondja is: "nem én vagyok az eredeti Roosevelt" (akkor mire fel tart szentbeszédet?)
Nem. Akármennyire szeretném másképp látni, nem áll össze.

A spec effektek azok majdnem jól sikerültek, csak a nyitójelenetben túl élethûek a bábúk. Aki nem látta a bemutatót, nem olvasott semmit a mûrõl (huh de kedves vagyok) az is levágja a nyitányból, hogy mirõl lesz szó.
Játékos kiskutyaként viselkedõ T-Rex? Lehet, hogy jól felmelegíti a kisgyerekek és a "jajj de cuki" nõk szívét, de vegyük már komolyan az anatómiát a természettudományi múzeumban. A T-Rex nagy, és buta és egyáltalán nem dörgölõzik az emberhez. Egyébként is. Kitõl kellene akkor félünk? Attila a Huntól? (lehet, bár ez a kép sem állja meg a helyét a film alapján) A Múmiától kinek csak a hangja nagy? Vagy a 70 éves nagypapáktól? Ugyanmár! Hol marad a gonosz, ha már a jófiúnk van?

Nomeg szerencsétlen elõemberek. Elõször 3-an vannak. Aztán történik valami (nem akarok spoilert, ezért nem írom mi), maradnak 2-en. a köv jelenetben ahol õsember van, már megint 3-an vannak. Ennyire benyalta magát szerencsétlen színész, vagy kellettek a jelenetek az idõ kitöltéséhez?

És miért nem tûnik fel a városnak az éjszaka menetelõ Mamut meg a safari állatok akik kimentek a hóba? Ehh... Inkább hagyom...

Azért nem ennyire borús a helyzet.
Az utolsó 15-20 percet még talán élveztem, és pár alig hallható kacaj is elhagyta a torkomat. A közönség is néha-néha felnevetett, bár úgy igazából csak egyetlen egy erõltetett geg-en volt nagy hahota.

A végkifejlet miatt nem adok rá csak 1 pontot.
2/10
Andi16 2007 jan. 19. - 20:50:41
(8/120)
Szerintem is marha jó film volt de ez a züm zümös szöveg nagyon tetszik:D:D
marky 2007 jan. 19. - 17:23:50
(7/120)
:))) Apám ez aztán a szöveg! Hollywood-Tel Aviv tengely!!! :))) Jót röhögtem! :)))) Jó lenne ha többet fórumoznál! üdv.
PriemRyeest 2007 jan. 18. - 14:46:00
(6/120)
Night At The Museum - Éjszaka a Múzeumban

Kicsit féltem, mivel Ben Stiller számomra most az egyik legnagyobb nevettetõ. Nem akartam, hogy ezzel mindent elszúrjon. Hiszen: elétre kel a múzeum!? Hát ez legalább akkora marhaságnak hangzik, mint a Rocky 6. Szerencsére /mindkettõ/ csak hangzik!
Röviden annyit a történetrõl, hogy Larry /Ben/ végsõ lehetõségként elfogadja egy múzeum éjjeliõri állását. Viszont azt nem tudta, hogy egy õsi átoknak köszönhetõen, minden éjjel életre kel a múzeum.
Aranyos családi vígjáték. Igazából semmi több, de annak tökéletesen megteszi.
Nem az a tipikus végigröhögjük az elejétõl a végéig, hanem helyette kaptunk egy kis érzelmet és "akciót" is. Mondjuk nem tudom melyik lett volna a célrevezettõbb. Sokkal/,de sokkal/ rosszabbra számítottam, így pozitívan csalódás volt számomra.
A Stiller és Wilson összeszokott páros most is nagyot alakított. Annyira nem kedvelem Robin Williams-t, mivel állandóan csak hülyét csinál magából, de ebben jó volt, csakúgy mint Steve Coogan, akinek sajna csak kis szerepe volt. /Éppen annyi, mint Owen Wilsonnak./
Összességében egy remek szombat esti filmet láthatunk.

6/10

priemryeest@freemail.hu
fehersolyom 2007 jan. 18. - 12:46:55
(5/120)
Egy újabb baromság a Hollywood-Tel Aviv tengelyrõl. A bemutatója alapján oltári nagy hülyeség, amibe még Atillát is belekeverték - semmi köze az igazihoz, de hát ez valami vígjáték-féleség lenne.
Andi16 2007 jan. 17. - 18:54:26
(4/120)
én mondjuk látam a bemutatoját és szerintem jó film lesz majd meg látom pénteken.
Timke 2007 jan. 17. - 07:22:28
(3/120)
Nem, de elég volt a tartalmát elolvasni...
Andi16 2007 jan. 16. - 19:01:34 Előzmény Timke
(2/120)
miért tán látad már?
Timke 2007 jan. 16. - 16:28:37
(1/120)
Egy újabb tipikus hülyeség?