Kitty19891115 2008 dec. 21. - 10:48:38 Előzmény Aurórácska
(14/34)
Az a szám engem is érdekelne! Nemn tudja valaki? Ez a refrén: I don't know
Vikke 2008 febr. 26. - 18:46:28
(13/34)
Most erre mit lehetne írni? Olyan mint a többi. Katie Holmes azért nagyon bájos.
myscene 2008 febr. 15. - 08:10:21
(12/34)
hello, nemtudom más mit gondol de sztem nagyon jó film:) mondjuk Kate Holmes tényleg nem nagy szám de a film maga nagyon tetszett:)
zora 2008 febr. 14. - 23:26:23
(11/34)
Aranyos film. Tényleg nagyon nehéz lehet híres ember lányának lenni... Annyira szorítottam, hogy összejöjjenek! Mondjuk, ha James "szabira" megy, és együtt jár Sam-mel egyetemre... Ez a pasi olyan jól néz ki!!!!
ciccus92 2007 szept. 15. - 10:28:26 Előzmény Aurórácska
(10/34)
Ma reggel néztem meg a HBO2-én. Semmi extra,de édes kis film!!
Aurórácska 2007 aug. 29. - 18:10:22 Előzmény balley
(9/34)
Sziasztok!! Nem tudják hogy mi annak a számnak a címe,amikor Samantha épp az iskolába indul és a kocsiba ül a szüleivel???!!!
Akkor szól egy szám csak nemtom mi a címe!! Légyszi segítsetek!!
f.v. 2007 jún. 16. - 17:24:24 Előzmény unkarilainen
(8/34)
Todom én, hogy rossz ahelyes írásom ezt már mások is mondták, e amint mondtam a kis sacokának sokkal nagyobb baja van mint, hogy rossza helyes írása.(És amúgy is nem az volt a cél, hogy jó ,legyen a helyes írásom!)
unkarilainen 2007 jún. 10. - 08:54:30 Előzmény f.v.
(7/34)
A stílusod lehengerlõ...
A helyesírásod meg botrányos.
R*haDt, nem pedig "r*hatt". Ugyanígy "r*haDtul", nem pedig "r*hattul"...
f.v. 2007 márc. 15. - 08:18:50
(6/34)
Én csak azért vok itt mert szeretnék valamit mutatni a ti drága kis sacotokról:
- Ez a sorozat atomgagyi. Két szépfiú (a kisfiús, b*zis tekintetû Dzsered, aki az egyetem helyett az életét holmi mutáns bogarak kiírtására teszi fel, és eközben néhányszor sikeresen majdnem elpityerinti magát. Valamint a testvére, akinek a nevét nem tudtam megjegyezni, holott õ a fõmacsó, aki nagyon érti a dolgát .)
Szóval ez a két szuperpasi megpróbál szellemírtósat játszani, de ez valahogy nagyon nem akar összejönni nekik. A kusza, értelmetlen, klisés, közhelyekkel teli, hálivúdi nyáláradatot láthatunk, ami nagyon fájdalamas.
A két fõszereplõnek ajánlom, hogy inkább próbálkozzanak könnyebb dolgokkal, mondjuk legyenek hullák, vagy ilyesmi, mert akkor talán nem kell beszélniük.
PFÚJPFÚJPFÚJ
Ezt irta az én eggyik kedvenc sorimba szóval igy nézzetek rá és amugy nem csak hozzánk szologatott be hanem mások hoz is (pl.Búj, búj szellembe is beszólt)Úgy hogy Sacokára én a helyetek ben úgy néznék mint egy r*hatt kis dögre aki r*hattúl szeret beszologatni! Ennyi, ja és amúgy r*hattúl nem koser tölle, hogy akikhez beszologatott nem merei vissza dugni a pofáját! Na most van vége .
balley 2007 febr. 24. - 19:08:29
(5/34)
De a cím lehetett volna más is.
balley 2007 febr. 24. - 19:06:41
(4/34)
Szerintem tipikus családi film, kis romantikával és poénnal :)
Nem rossz, de jobb is lehetne. Amúgy egy kis kikapcsolódásra tökéletes. :)
Lizykee 2007 febr. 15. - 16:10:50
(3/34)
Sztem aranyos film,egyszer meg lehet nézni midnenképp... Mondjuk túl sok értelme nincsen,de azért okés...Szerintem ! :)
saco 2007 jan. 15. - 21:06:08
(2/34)
Hát Fejjel a bajnak helyett inkább Fejjel a falnak.
Ha vmi, akkor ez a film aztán tényleg nagyon életszerû helyzetet mutat be. Érdekes belepillantani abba, hogy milyen lenne, ha Katie Holmes lennél, aki az elnök lánya. Az elnöklányás filmeket már alapból nagyon imádom^^.
[Aki elég szerény színészi képeséggel van megáldva, de két órát simán végig tud sír, hogy õ normális akar lenni.->Mármint Kéti.] Undorító. Klisés. Kiszámítható. Több mint testõr effekt. Egyébként észrevettétek már, hogy Katie szájmozgása kisértetiesen hasonlít Sylvesterére?
Mellesleg: Michael Keaton mit keres itt?!
eszti 2007 jan. 15. - 12:57:41
(1/34)
Szerintem nagyon jó film!!!