P.G.N. 2007 szept. 24. - 21:39:04
(17/117)
Igen, a homofóboknak talán nem tetszik, de nekik meg ajánlom Jessica Biel átöltözõs jelenetét...:) Klassz! :D
Athelas 2007 szept. 23. - 23:55:20
(16/117)
Merem állítani, az utóbbi idõ egyik legjobb (ha nem a legjobb) vígjátéka! Fantasztikus színészek vannak benne, Adam Sandler és Kevin James absz. kedvencek nálam, de tényleg minden szereplõ telitalálat volt. Bennem is megvolt az az elõítélet, hogy biztos lesz két poén, és egy nagy lufi amúgy-de kellemesen csalódtam, végigröhögtem, az összes poén jó volt, miközben tényleg elgondolkodtató! Sehol sem volt túl sok a film, pedig vannak buktatói a témának, de le a kalappal a készítõk elõtt!
Mindenkinek ajánlom, sztem is csak annak nem tetszik, aki homofób!
P.G.N. 2007 szept. 23. - 23:22:26
(15/117)
Mojó, attól tartok, homofób vagy...:)

Ha Adam, akkor Távkapcs. Az egyszer biztos, hogy az a legjobb filmje, mert tökéletesen ötvözi a vígjátékot a drámával. Az Apafej is ebbe a kategóriába tartozik.

Hogy a Férj és férj ide tartozik-e, az necces. Kicsit igen, kicsit nem, inkább olyan köztes állapot, mert attól függetlenül, hogy találunk benne mondanivalót, igencsak el lesz hülyülve a film a végére...

DE!
Fantasztikus vígjáték! Komolyan mondom, mostanában nagyon ritka, hogy olyan filmet látok, amin tényleg jókat lehet röhögni és nem csak a "na jó, mosolygok én is, mert a moziban mindenki vigyorog" szindróma lép fel! Jó, jó, jó! Csak ajánlom!

"Sikosító, egy dollár két darab! Yesss!" :D
Meadow 2007 szept. 23. - 22:41:29
(14/117)
te vagy az elsõ akinek nem tetszett)
Mojó 2007 szept. 23. - 22:37:11
(13/117)
Sziasztok!

Most láttam a filmet és nagyon nagy csalódás volt.
Egy igazán jó poén volt csak benne. Melegeknek ajánlom. Heteróknak visszataszító lehet. Mindenki döntse el,de szerintem gyenge homoreklám volt.
10/10
tundeey 2007 szept. 22. - 22:29:48 10/10
(12/117)
Én ma láttam a filmet, nagyon tetszett, tényleg igazán jó poénok vannak benne és ennek ellenére azért el is gondolkodtatja az embert, h hogyan is állunk hozzá a mindnennapokban a "buzi" szóhoz és egyáltalán a homoszexualitáshoz...Adam Sandler és Rob Schneider hozta a formáját...a másik fõszereplõ pasit Kevin Jamest, pedig én a Férjek gyöngye c. sorozatból ismertem meg majd a Hitch-bõl, és egy kicist fura volt, h más volt a szinkronhangja, de azért meg lehetett szokni..tényleg ajánlom mindnekinek...
Dius 2007 szept. 20. - 21:08:00
(11/117)
Tegnap este láttam a filmet, tényleg vicces, sokat lehet nevetni rajta.
Adam Sandler nagyon jó, de a kis buci partnere, Kevin James...imádom!!! :)
A rengeteg poénon kívül, nagyon aktuális gondokkal foglalkozik a film, akár a homoszexuális, akár a gazdasági helyzetet is vegyük figyelembe....el lehet gondolkodni rajtuk.
Nézzétek meg!
wysiwyg 2007 szept. 18. - 08:22:31
(10/117)
Nekem is nagyon tetszett, ha belegondolok aktuálisan követi a társadalmi helyzeteket a vígjátékvilág is. Sandler most is hozta a formáját. Mindenképp megéri megnézni. Csak ajánlani tudom.
Meadow 2007 szept. 13. - 21:57:45
(9/117)
igen,az Nsync-es srác bevallottan meleg,jól tudod.Nekem is nagyon tetszett a film hatalmasakat nevettem.
A távkapcs pedig telitalálat,annyira igaz a téma,hogy mindenkinek ajánlom!
szethy 2007 szept. 09. - 14:12:58
(8/117)
Hatalmas film! Nézzétek meg!:)Nagyon rég nevettem már ennyit! Adam S. nagyot alakít benne ismét!:)
A fiúknak meg már csak a csajok miatt is megéri...:D
Bigpapa 2007 szept. 07. - 08:59:02
(7/117)
Gyerekek!
Hihetetlen ez a film! Ennyit régen röhögtem filmen.Remek ez a páros.Jessica Biel pedig lehengerlõ. Amikor levetkõzik, meg a macskanõ jelmezben parádézik....a lélegzetünk is elakadt. Minden csóka a moziban csak nyelt és nyelt.Velünk együtt.Ráadásul Adam Sandlernek köszönhetõen olyan atom csajokat vonultatnak fel, hogy még!
A bejárónõ fergetegesen undorító...de nagyon ott van.A Dan Aykroyd is hozza a formáját.Örülök, hogy csináltam hozzá dvd borítót,mert alig várom,hogy ebbe csomagoljam a filmet. Ne hagyjátok ki, ha jó filmet akartok láti!
arpx 2007 szept. 03. - 01:34:34
(6/117)
Brutkó!
Naon f@sza film!
Szétröhögtem az agyam. Adam Sandler még mindig rulez!
KF 2007 aug. 30. - 21:06:45
(5/117)
Egyébként mior lesz a premierje?Vagy már volt??
KF 2007 aug. 30. - 21:05:38
(4/117)
Én is Dan Aykroyd miatt:)) Imádom,nincs véletlenül Blues Brothers vagy más filmetek tõle(Dan Aykroyd) DVD-n?Mert érdekelne, jó lenne tõle egy film sztem amiben fõszereplõ:))
Bigpapa 2007 aug. 26. - 13:36:11
(3/117)
Baromira várom ezt a filmet. Több kedvencem is játszik benne, többek között a Dan Aykroyd is. A Jessica Biel meg egy elég jó csajszi, szóval már csak miatta is érdemes megnéni.
Ráadásul, aki összeadja öket a Tök Alsó,aki õt szereti, az nem csalódhat. Csináltam neki egy borítót, ha megszerzem a mozi után a filmet, ebbe csomagolom :)))))))))
10/10
King Diamond 2007 aug. 04. - 00:15:08 10/10
(2/117)
Az elõzetese alapján jónak tûnik, remélem az is lesz. Várom a premiert.
Lois Lane 2007 jan. 19. - 19:54:25
(1/117)
Ez érdekes lehet,még nem hallottam róla.Csak Jessica Biel kapcsán találtam rá.