sansz 2007 szept. 30. - 01:06:53 Előzmény Muya
(26/246)
Aki nem szereti a horrort, nem ajánlom. Aki szereti, annak se. Nos én nem hittem volna, a Barlang (The Descent) után, hogy annál sz*rabb filmet fogok látni. Tessék, most láttam. Kezdjük ott, én gyûlölöm, mikor egy alkotást(mindegy, hogy mit) azért kezdenek el isteníteni, mert az a bizonyos ember csinálta. Megjegyzem, Tarantinonak volt egy érdekes eredeti filmje, a többiben én újat tõle nem láttam. Ez a terrorbolygó meg már mindennek az alja. A felháborodás szélén vagyok, szinte forrongott bennem a gondolat, hogy visszakérjem a pénzemet. Ne mondják rám, hogy nincs humorérzékem, nagyon szeretek jókat és sokat nevetni(a barlangot is végig nevettem..) de itt nem tudtam. Szánalmas volt messzemenõkig. Igen, voltak benne horrorjelenetek, ocsmány pofák, gusztustalan zombik, egy elképesztõen siralmas történettel. Ha nem Tarantinoék csinálják a filmet, akkor ez el se jut Európába, ennél sokkal jobb filmeket, sorozatokat pontoznak le. Amik vannak poénok, a leghumortalanabb, legszürkébb filmekben, sorozatokban is benne vannak... és nem..nem tudom aztmondani, hogy nulla a film. Ez annál sokkal rosszabb. Ilyen filmet bûn csinálni, hihetetlen, hogy megjelenhetett Európában! Kész..ezek után már nem kéne filmet néznem, mert ennél rosszabbat nem fogok látni biztosan, amit "kedvemre szidhatok". Ez a film egy szégyen..egy bûncselekmény az emberiség ellen..Adóm 1%ával támogatnom kéne a tálibokat, hogy biztos ami biztos, töröljék el az egész amerikai filmgyártást..amerikát meg egyenesen karantén alá kéne vonni..a Gyûrûk ura meg amúgy az összes jó film sem tudja ezt ellensúlyozni. Még mindig nem térek magamhoz: ezt a filmet volt pofájuk kiadni..nem vicc..ez a film mozikba került. Az egyetlen jódolog az volt, hogy a moziban a társaságom jó volt legalább..anélkül 20 perc után mentem volna ki.
Eper5 2007 szept. 29. - 21:01:02
(25/246)
Húú, én most néztem meg moziban, szerintem nagyon jó lett! Egyik film jobb, mint a másik, tényleg! Nézzétek meg mindkettõt! Jó szórakozást!:)
teerminator 2007 szept. 29. - 16:52:51
(24/246)
üdv!

nemis tudom már mióta vártam a terrorbolygót. amikor elõször láttam az elõzeteseket róla tisztára bezsongtam. ott volt a lehetõség hogy letöltsem, de nem töltöttem le, mer tegy ilyen filmet moziba kell megnézni. nem elég, hogy szétválasztották a két részt, és hogy a másodikat(halálbiztos) mutatják be elõbb, utána meg az elsõt 4 hónap külömséggel, amikor már csak pár nap volt vissza a bemutatóig, meg akartam nézni, hogy mikor játszák pécsen(mivel pécsi vagyok), és semmi. csucsformában 3, férj és férj, stb... terrorbolygo sehol. megnéztem más városokat is, máshol se volt leirva, kivé egy-kettöt: pest, meg még nemtom mi. okt. 3ig van a mozimûsor, és semelyik napra sincs írva. most teljesen elvok keseredve, mert miaz hogy pesten, meg még pár helyen leadják, máshol pedig nem. és még mindig nem töltöttem le, mert mindenképp moziban fogom megnézni, nem akarok ingyes szarokat nézni 5 perces hangcsúszással, stb... (tudom, vannak jó minõségûek is, de akkor is. moziba nagyobb élmény)ugyhogy most nem csinálok mást, mint várok, és várok, hogy pécsen is adják a moziban. valaki nemtudja hogy mért van ez? hogy mért nincs a többi városan? köszi
sheepee 2007 szept. 28. - 23:40:17
(23/246)
amikor elõször jöttek a hírek a grindhouserõl (nameg az elõs trailer után) elhatároztam, hogy ezt mindenképp moziban nézem meg. Két remek rendezõ, két b-movie fake trailerekkel tüzdelve, mi kell még? :) Erre jött a hidegzuhany: kettévágás, fél évvel késõbb bemutatás, trailerek kinyirbálása... gratulálok, és még ezek után meg merik kérdezni, hogy az emberek miért töltik le a filmeket?? Igen bevallom, letöltöttem, elloptam a filmet, és megnéztem úgy, ahogy azt a két renezdõ megálmodta, egyben, trailerestül mindenestül, és szerintem a forgalmazõ milliószor többet ártott a filmnek - erkölcsileg és anyagilag is - mint én.
Aki szereti a stilust mindeképp nézze meg, és ha teheti egyben, mert ugy jön át sztem igazán a hangulat :)
Ja és nem félelmetes, csak a mostani filmeknél jött divatba, hogy 5 percenként riogassuk a nézõt bedörrenõ hanggal, meg kamerába vágódó rémmel/kísértettel/élõhalottal stb...
Igazi b-movie, igazi Grindhouse
Muya 2007 szept. 28. - 06:59:49
(22/246)
sziasztok!
Én nagyon félõs vagyok és a horror filmektõl is félek. aki látta a filmet az mit tanácsol? merjem megnézni? mert a rendezõ filmjeirõl eddig csak pizitivan tudok nyilatkozni.
amozijo 2007 szept. 27. - 19:30:05 Előzmény Imurai
(21/246)
Miért? Hány "b" horrorfilmet láttál eddig?
norton15 2007 szept. 26. - 19:06:57
(20/246)
Tarantino csak szerepel benne. Amúgy tényleg ki*aszott állatság, tipikus és jó Rodriguez mozi.
emaxka 2007 szept. 26. - 10:55:31
(19/246)
Jézusom...ekkora szart még nem láttam. A felénél kijöttünk a moziból. Persze ízlések és pofonok. A Hullajó vagy az Alkonyattól pirkadatig még belefér egy határba (nálam), de ez már erõsen túl van rajta. Az elején komolyan azt hittem, hogy a Danny Trejo-s kaszabolós, poénos dolog lesz belõle, mint ahogy az elsõ rész is nekem nagyon bejött (Az összes Tarantino filmet kedvelem), de ez a zombis elmebetegség...
Film-fan 2007 szept. 15. - 16:47:17
(18/246)
Egyetértek, szerintem is szenzációs a "B" filmek kategóriájában. Tûkön ülve várom a "Werewolf Woman of the SS", meg a "Machete" c alkotásokat is. (Már ha valaha leforgatnák õket...)
Imurai 2007 szept. 15. - 00:11:31
(17/246)
Az egyik kedvenc filmem, mondtam már? A Halálbiztos részemrõl egy dögunalom, és ezzel nálam a Ponyvaregény után többé nem is kell a Tarantino-val reklámozott filmek egyike sem, egyszerûen ennyire jó film mellett, mint a Terrorbolygó, csak még rosszabb volt. A Planet terror nem ad mást, mint amit igér és amit elvártam tõle. A leghangulatosabb B-horror, amit eddig látam!
Film-fan 2007 szept. 12. - 23:10:49
(16/246)
Hát én megnéztem a filmet és Vaúúú! Aki egy kicsit is szereti az ilyenfajta kattant mészárlást, az mindenféleképpen nézze meg!!! A sztori az humbug, de az ilyen horrorban nem is ezt szeretjük...De mit is várnánk egy olyan filmtõl, aminek a fõszereplõje egy (szó szerint) géppuskalábú go-go táncosnõ (lásd a képet)!
Igazi "B" mozis hangulata van, karcos a film, néhol még egy jelenet is hiányzik (szerintem kb. 20 perc) direkt, de ez se ront az élvezhetõségen.
SPOILER: Tarantino megerõszakolós jelenete pedig brutális.

Csak kemény horrorrajongóknak!
teerminator 2007 aug. 28. - 17:25:06
(15/246)
na így már jobb hogy 27-én lesz. mert eddig ugy volt hogy okt. 11 én már 5 hónapja várom :D:D állat lesz
Neszfor 2007 júl. 19. - 20:07:51
(14/246)
Hát nemtom, a Death Proof fasza volt, jól el szórakoztam rajta, de ez a Planet Terror faszságnak tûnik, biztos megnézem, ha már rávettem magam a Death Proof-ra, de a Terrortól nem várok sok jót...
sunya 2007 júl. 18. - 22:51:20
(13/246)
Jójó, de tarantinonak is volt köze hozzá (producer+színész). Ja én NAGY tarantino fan vagyok ,de ez (Planet Terror)nekem fura volt , persze izlések és pofonok.
PERSZE A DEATH PROOF K**VA JÓÓÓ!!!
saco 2007 jún. 27. - 18:32:30
(12/246)
Most néztem meg egybe a Death Proof&Planet Terrort.
Hüüü.
Nekem Planet Terror jobban tetszett!
Persze a Death Proof sem rossz, sõt..de a PT-ban aztán minden van:D
lekics 2007 jún. 23. - 10:39:50
(11/246)
dc++ rol leszedhetõ....üdv
wiki-piper 2007 jún. 22. - 12:37:51
(10/246)
Én még nem láttam, de ahhoz képest h 18 éven aluliaknak nem ajánlott, sztszem nagyon jó lett!! Puszi
teerminator 2007 jún. 17. - 09:35:23
(9/246)
október 11-én lesz a moziban????????? ezek nem normálisak!!!!!! áááááááááá!!!!!!!! ezzel el lett cs*szve az egész grindhouse!!!!!!!!!!!!!!!!!! legelõször jun. 28, aztán nyár vége, most meg okt. 11????????????
laki111 2007 jún. 07. - 15:15:03 Előzmény sunya
(8/246)
sztem r*hadt jó film lett nagyon király jók benne a poénok....
amúgy elnézést hogy megsúgom de a terrorbolygót Robert Rodriguez rendezte és nem Tarantino egyébként neki is benne volt a keze...meg is látszik nagyon jó már alig várom hogy moziba bejöjjön
sunya 2007 jún. 03. - 18:12:15
(7/246)
Fúúú megnéztem, nagyooon **ar, és szinte semmi köze sincs a Death Proof-hoz. Tarantino keze alól még nem került ilyen **ar.Hajnali 3-kor szoktak lenni ilyen rossz filmek kis kábelcsatornákon......