10/10
Rrose Sélavy 2013 márc. 20. - 17:12:05 10/10
(12/92)
Nekem speciel ez tetszett, nem vagyok egy nagy horror vagy thriller rajongó, de amikor utána olvastam, hogy mi történt az igazi túrázókkal.... ááááá kivert a víz és csomó ideig kattogott az agyam a "megfejtésen". De az tuti, hogy pont a film vége miatt ajánlatos olyan valakivel megnézni, akihez oda lehet bújni:)
mindenes01 2013 márc. 19. - 01:45:12
(11/92)
Egyszer nézõs volt, bár én többet vártam tõle az igaz történet miatt. Az alapsztoriról itt egy korrekt összefoglaló, érdemes elolvasni: http://oroszvilag.hu/?t1=szines_hirek_sport&hid=3174

SPOILER!!!!

A film addig teljesen tetszett, amíg ezek a szarok el nem kezdtek ugrálni a bunkiban.
1/10
Docta 2013 márc. 18. - 16:36:45 1/10
(10/92)
Errõl a filmrõl gondolom azt, hogy életem legrosszabb filmje. Kritikán aluli, ami elsõsorban az utolsó 20 percnek köszönhetõ. 100 percet elloptak az életembõl! Az, hogy a film plakátjára az van írva, hogy "igaz történet alapján" egy aljas hazugság.
SPIOLER
Igaz történetekbe teleportáló szörnyeket tenni???
SPOILER VÉGE

SOHA SENKINEK, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM AJÁNLOM.

A film értékelése: 1-es, leülhet!
CTU 2013 márc. 18. - 13:52:54
(9/92)
Bizarrnak eléggé az!

Nagyonis érdekfeszítõ!

De ez még ennél is bizarrabbnak tûnik:

http://www.youtube.com/watch?v=ev-1KsijU2w
nagyjano 2013 márc. 17. - 22:49:04 Előzmény Fountain
(8/92)
persze, olvasd el a linkelt konteot, nagyon hátborzongató a valóság ;)
Koztom 2013 márc. 17. - 11:34:50
(7/92)
kezdem ott, nekem bejött. Sokat olvastam már a történetrõl enélkül biztos még ennyire se értettem volna. Sokan voltak a moziban, még idõsebbek is, ez pozitívum. Többet vártam, de ez van...

Spoiler!!

Mielõtt megjelentek az animált jégzombik addig tök rendben volt, utána hiteltelen lett számomra.

Viszont még egyszer meg fogom nézni és ez ritkaság nálam :)
5/10
Fountain 2013 márc. 17. - 09:52:15 5/10
(6/92)
Nem tetszett. Lassú volt, unalmas. A dokumentarista stílus ezerszer látott kliséit követi. Amikor az orosz anyóka angolul meséli a hátborzongató múltbéli eseményeket, hát azt szinte szatirikusnak éreztem, majdnem elröhögtem magamat. Pedig komolyan gondolták. A vége pedig teljesen átmegy dokumentumfilmbõl sci-fivel kevert horrorba. De akkorra már az egész film elveszíti a hihetõségét. Csalódás a köbön.(Tényleg létezett ez a Dyatlov?)
9/10
jelekk 2013 márc. 16. - 16:19:46 9/10
(5/92)
SPOILER
Szerintem azt a katonát azért küldték, hogy felderítse, hogy a két lény ott van-e még, vagy, hogy megnézze mi a helyzet a bunkerben.Ezt onnan gondolom, hogy amikor a bementek és meglátták a katonát, akkor mondta a csaj , hogy te mit tennél, hogyha megtudnád, hogy 5 amerikai elmegy a halálhegyre megoldani egy 50 éves rejtélyt.Erre a pasi válasza, megnézném, hogy a rejtély rejtély-e még. Tehát elküldték a katonát, hogy megnézze, a lényeket, akik megölték, és kiszabadultak.
SPOILER VÉGE
7/10
snow83 2013 márc. 16. - 15:06:02 7/10
(4/92)
Nekem is tetszett, bár volt benne pár logikai bukfenc.

SPOILER
Szerintem az a 2 ember orosz katona volt, jöttek megnézni, hogy túlélte-e valaki a lavinát. Azt viszont nem értem, hogy a diákok honnan tudták rögtön, hogy menekülni kell elõlük.
A másik amit nem értek, hogy a bunkerben talált orosz katona (aki nemrég halt meg) õ minek ment oda? Bement a bunkerbe körül nézni, a lények pedig megölték? De mit keresett a bunkerben és miért egyedül?
SPOILER VÉGE
9/10
jelekk 2013 márc. 16. - 13:29:17 9/10
(3/92)
Nekem tetszett személy szerint . Érdekes szempontból közelítette meg a rendezõ a történetet.Viszont maradtak megválaszolatlan kérdéseim.
SPOILER
Amikor ott vannak a hegyen, és Andy ott fekszik a hóban, mert megsérült, akkor jön két ember, akikre elõször azt hiszik, hogy segíteni jönnek, de utána rájuk támadnak, azok kik voltak, mert hogy az nem derül ki a filmbõl,és lég fontos momentuma a történetnek .
SPIOLER VÉGE


De ezenkívül tényleg mindenkinek ajánlom, mert nagyon izgalmas , és kellõen ijesztõ .
ipifeci 2013 febr. 24. - 08:21:24
(2/92)
somersby 2013 febr. 16. - 19:35:36
(1/92)