1/10
Atis88 2013 aug. 17. - 21:11:29 1/10
(38/78)
Sokan lehúzták, de mondom magamban: adok neki egy esélyt. De kurvára kár volt. Ezt nem lehet 0-nak nevezni mert azzal a nullát sértem meg. Ez egy fekete lyuk ami kiszívja az emberbõl az agyat is... 1/10
4/10
kotzckad 2013 aug. 17. - 13:26:23 4/10
(37/78)
Hatalmas csalódás
csalfa romeo 2013 aug. 17. - 11:57:33 Előzmény Meklód fia
(36/78)
Jesszus Atyaúristen, komolyan mondom, a leges-leges-legócskább nudli film, amit valaha láttam. Inkább a Csajozós filmet vagy a Barátok Köztöt nézem egész nap, mint ezt még egyszer. Szerintem ez a film inkább egy dráma, mint vígjáték - drámai módon leromlott a Horrorra akadva filmek színvonala...ha lehet kérni, ne csináljanak 6. részt! Ettõl függetlenül Charlie Sheen-t, Lindsay Lohant és Simon Rexet bírom, Ashley Tisdale pedig bájos, de inkább énekeljen, az jobban megy neki.

Mindent összevetve bár ez egy elég rövid film, mégis azt hittem, soha nem lesz vége...az alapfilmek(Paranormal Activity, Mama) is ótvar, semmitérõ filmek - de ez a film egy tömegpusztító fegyver...vallatni lehetne vele! Én rájöttem a megoldásra - úgy teszek, mintha ez a rész el se készült volna. A legutóbbi rész a 4. volt, azzal nem volt baj, de azóta se készült újabb. Ez el se készült, nem láttam, soha nem is tudtam róla...
Meklód fia 2013 aug. 17. - 09:24:35
(35/78)
össz-vissz 2-3 poén volt ami tetszett. Már legalább 150 filmben sütötték el azt a "poént" hogy a nézõknek úgy tesznek mintha neki készülnének a szexnek, de igazából valami egész mást csinálnak. Erõltetett volt Sheen és Lindsay bohóckodása. De vannak ettõl sokkal rosszabb filmek is. Egyedül Ashley Tisdale volt aki megmentette a filmet, így is csak egy gyenge közepes lett.
6/10
baltazargetti 2013 aug. 16. - 20:00:13 6/10
(34/78)
Szerintem elég türhetõ volt, abszolut nézhetõ.Sokat nem vártam tõle, mert az elsõ 2 rész után csak ezt láttam.Kellemes csalodás, azt hittem nagyon sz*r lesz :-)
8/10
Attila G. 2013 jún. 19. - 01:47:54 8/10 Előzmény Attila G.
(33/78)
Ja, tényleg. Az elõzetesek között volt a Z világháború is. A sztori alapján az is kiváló paródia-alap lehet.
8/10
Attila G. 2013 jún. 13. - 22:19:50 8/10 Előzmény Attila G.
(32/78)
Még egy észrevétel.
Talán furcsán hangzik; de az volt még ebben a filmben; hogy a film elõtt levetített elõzetesek is megadták hozzá az alaphangot. Csupa olyan film volt, amit ki lehetne parodizálni egy esetleges 6. részben. Utórengés, Föld után; meg volt egy óriási földönkívüli ellenes 2 ember irányította szuperrobotos film. Na annak nem emlékszem a címére.
Jó lenne egy 6. rész, ahol megmarad Ashley is, és valahogy visszatérnek Annáék is, nem csak cameora.
barcaculé 2013 jún. 08. - 23:56:34
(31/78)
Ahhoz képest,hogy itt mennyire le lett hordva,kellemesen csalódtam.Itt-ott megmosolyogtam,az Ashley Tisdale se volt annyira irritáló,mint gondoltam.Tetszettek benne:Charlie Sheen,Snoop Dogg,Lindsay Lohan.5/10
8/10
Attila G. 2013 jún. 06. - 00:59:39 8/10
(30/78)
Hozzászólásom OFF-ot és idétlenségeket tartalmaz(hat és tartalmazni fog)! Egy ilyen filmnél ez talán érthetõ...

Szóval OFF.
Rossz elõérzettel, és morcosan indultam el megnézni a filmet. Bár volt olyan idõ, amikor "habzsoltam az életet", egy alkalommal 1 nap alatt 4 filmet is képes voltam megnézni moziban. Mostanában valahogy valamiért attól is rosszul vagyok, ha valamilyen okból nem érek este 8ig haza. S amikor itt a port-on megláttam, hogy ez a film holnaptól kimegy a budapesti mozikból; s már csak a Westendben játsszák este 9-tõl... A Gyilkos vágyak meg nem tekintése után - pedig akartam Noomi 'Lisbeth' Rapace miatt, csak kb. 3-4 héttel a premiere után már ki is szállt a mozikból -; nem akartam ezt a páratlanul kihagyhatatlan lehetõséget elszalasztani. Bár részben az itteni hozzászólások egy része miatt drukkoltam, hogy ne legyen hosszú.
Szóval ON.

Higgyétek el, én se hiszem el, hogy ezt mondom, de nekem összességében bejött! Tulajdonképpen azt is mondhatjuk, hogy kellemes csalódás volt - annak ellenére is, hogy valaki egy másik filmnél arról filozofálgatott, hogy 'kellemes csalódás' nem létezik.

Erre a filmre kétségtelenül igaz az, hogy vagy nagyon bejön valakinek, vagy nagyon nem. S valahol mindkét tábornak igaza van. - Annak ellenére mondom ezt, hogy olvastam néhány furcsa és számomra érthetetlen megjegyzést. - Ráadásul én mindkét tábort szeretném erõsíteni. Mert az elsõ fele egy-két poéntól eltekintve... Hogy is mondjam. Többek közt a narrátor és a dada nagyon idegesített. Élvezhetetlen volt, amit a vásznon láttam.

Aztán jött a porszívó diszkós rugalmas diszkós dadás jelenet; ami mondhatni felkapcsolt nálam egy kapcsolót. Amolyan reset gombként hatott; mert szinte szó szerint elfelejtettem mindent, ami elõtte volt. - Bár azért Charlie és Lindsay kissé érthetetlen cameoját nehéz lesz feledni. - Mintha számomra akkor kezdõdött volna a film. S onnantól kezdve azért drukkoltam, hogy minél tovább tartson. Nem tartott... Sajnos.
Még az is jó döntésnek bizonyult, hogy a teremben egyedül megvártam a stáblista végét; 1 plusz jelenetért. Mert a végén még kaptam némi ráadást Lindsay-bõl és Charlie-ból; és ez a film végi cameo valahogy szebbé tette a film eleji cameojukat is.

Nehéz eldönteni, hogy hiányoltam-e a filmbõl Anna Farist, vagy nem.
Kétségtelenül összeforródott a neve a Horrorra akadva filmekkel; így természetesen szívesen láttam volna megint. Eme epizódot illetõen viszont valahogy mégsem illet a képbe.
Viszont azt kell, hogy mondjam, hogy Ashley Tisdale is kellemes csalódás volt; egy nagyon jó 'pótlék'; s csak részben a szintén csinos pofikája miatt. Az volt a furcsa, hogy nagyon ismerõsnek tûnt az arca; pedig valószínûleg nem láttam még más filmben, már ha egyáltalán terhes a port-os filmográfiája.
Nagyon jó 'pótléknak' bizonyult Erica Ash is.

Természetesen hiányoltam a filmbõl Leslie Nielsen-t (RIP) (annak ellenére, hogy talán most Õ sem illett volna a képbe, bár ki tudja); és hiányoltam Regina Hallt, illetve Anthony Andersont is. - Nem is értem, hogy utóbbi 2 név miért is szerepel a port-os stáblistán, hisz nem voltak a filmben...

Viszont van valaki, akit még náluk is jobban hiányoltam, s talán most fogtok megkövezni...
A sajnos már szintén megboldogult Michael Jakcson szerintem kiválóan alkalmas lett volna mama szerepére. Csupán azért mertem megemlíteni a nevét; elvégre szerepelt 1-2 korábbi Scary Movie epizódban is.
Mama valahogy eszembe juttatta MJ-t...
Bár az is igaz, hogy ez a Munch-os Sikoly-pofa se volt rossz.

Tudtam volna még tovább nézni a filmet; elvégre a 'reset gomb' miatt olyan volt számomra az egész, mintha egy 35-40 perces filmet láttam volna. Na meg úgy érzem, kissé összecsapták a végét; például azt a majmos vonalat lehetett volna tovább csavarni.

Nem tudnám most szó szerint visszaidézni - s a kései idõpont és a fáradtságom miatt most nem szeretném visszakeresni; ezért elnézést kérek, ha valamire rosszul emlékszem, vagy félreértelmeztem -; de olvastam itt olyanokat, hogy "a csinos pofika nem feltétlenül van összefüggésben a színészi teljesítménnyel"; "a színészek elpoénkodták az egészet"; s "kevésbé ismert filmeket parodizáltak".

Az elsõ megjegyzés tulajdonképpen igaz. Viszont szerintem egy ilyen mûalkotásban nem feltétlenül van szükség húúú de nagy alakításokra. - Bár az tény, hogy többek közt az alkoholtól és drogtól beszélni sem tudó, utcáról összeszedett emberkéket nem szívesen láttam volna a filmben. - Szerintem ez amolyan "jutalomjáték-szerûség" volt a filmben szereplõ emberkéknek.
Jah, amúgy nem értem miért baj, hogy elpoénkodták az egészet. Mégis mit kellett volna csinálniuk? Komolyan venni magukat? Szerintem az lett volna gáz.
Bár így belegondolva, egyszer érdekes lenne végignézni egy drámai paródiát. (Nem - vagy nem csak - drámákat parodizáló filmet; hanem egy olyan filmet, ahol a szereplõk túlságosan komolyan veszik magukat.)

Egyébként az az érdekes; hogy olyan filmek paródiáját is felismerni véltem; amikrõl csak hallottam - de rengeteget -; vagy olvastam, vagy meg akartam nézni.
Viszont az Eredet-paródiának örültem, mert azt a filmet valahogy rühelltem. S jó volt a 'Fekete hattyú'-paródia - az a film a "tetszett is, meg nem is kategória".

Summa summarum. Ha a film elsõ felét 10/2-re értékelem; s a második felét 10/10-re. Akkor eme 2 érték számtani és mértani közepének harmonikus átlagát számolva 10/8-at adok a filmre. (Matekosok most ha lehet, ne kössenek bele; mert nyilván más érték jönne ki; és a 10/8 a lényeg.)

OFF.

Furcsa ezt kimondani, de az idén eddig általam moziban látott filmek közül valahogy ez jött be eddig a legjobban. Jó, mondjuk az is igaz, hogy bár volt olyan év; amikor 156 filmet is láttam; idén eddig max 5-10-et. - Most hirtelen a Lehetetlen, a Nyomorultak, a 360 és a Mellékhatások ugrik be. S bár utóbbi 3-ban is akadtak elviselhetõ/jobb periódusok, alakítások (Nyomorultakban számomra Russell Crowe(!) volt az, pedig amúgy rühellem).

Mégis csak A lehetetlen vetekedhet tetszésben ezzel az SM 5-tel.

S ami slusszpoénként a legjobb volt az egészben... Úgy értem haza a film, és kb. 25 percnyi gyaloglás után, mint aki totál beszívott. Pedig csak némi marcipános kólát, és fonnyadt Burger kinges dupla sajtburgert és sült krumplit fogyasztottam a film alatt.
Állítom, hogy leginkább a filmtõl voltam "beszívva".

Így szívesen megnéznék még akár egy 6., sõt talán 7. részt is. :D :D :D
4/10
beo71 2013 jún. 05. - 20:25:31 4/10
(29/78)
Még elviselhetõ, amikor a sztárok kifigurázzák saját magukat, de történetet próbáltak kreálni s a legnagyobb baj az idióta, megmagyarázhatatlan "poén"nokkal van, amik gagyivá teszik ezt a néha nevettetõ semmiséget.4/10.
A harmadik rész az ász, az elsõ is jó, a többi felejtõs.
4/10
cellasto 2013 máj. 01. - 16:49:51 4/10
(28/78)
hjahh,már Zuczker sem a régi..
hol van ez pl az airplane-hez képest?
meg az elõzõ scary moviek-hez képest?
Bozótharcos 2013 máj. 01. - 13:04:58
(27/78)
Többek közt az ilyen fosok miatt szoktam le a moziba járásról. Mégis mi volt ez? Horror-vígjáték? Hol volt ebbe horror és hol volt ebbe poén? Se történet, se vicc, se félelem egy nagy kalap dögunalmas lótrágya. Már a felénél lekapcsoltam volna, de végigkínlódtam feleslegesen. Ha 0-tól 10-ig kéne pontozni -25-öt adnék rá. Egy nagy halom szarkupac volt.
Kennyke93 2013 ápr. 28. - 07:46:15
(26/78)
Egyetértek. Ha Jody karaktere helyett Anna Faris lett volna, mint Cindy és Kendra karaktere helyett pedig Regina Hall, mint Brenda, talán valamivel nagyobb sikere lett volna a filmnek, még ha nem sokkal is.
2/10
sawyerx 2013 ápr. 28. - 00:42:28 2/10 Előzmény Meklód fia
(25/78)
Eddig ahogy emlékszem, értelmes hozzászólásaid voltak, de már ne haragudj:
"Ashley Tisdale amúgy is jobb nõ mint Anna Faris, már csak ezért is jobb lehet mint az eddigi részek."

Te komolyan gondoltad ezt a hozzászólást? Attól, hogy egy nõ jól néz ki, még lehet egy ripacs, és ez esetben még finoman fogalmaztam. Anna Faris sem egy utolsó csaj, de nem is ez a lényeg, egy Horrorra akadvát ne már azért nézz meg, mert jó csaj vagy nem jó csaj, ez teljesen mellékes.

Én azon gondolkodom, ha ugyanezt a sz*rt a megszokott színészek adták volna elõ, mennyit dobott volna a színvonalán?
2/10
Demetra 2013 ápr. 25. - 22:32:37 2/10
(24/78)
Hát ez elég foskapitány volt. Az öt rész közül a legrosszabb.
Kennyke93 2013 ápr. 22. - 19:39:47
(23/78)
Azért baj, mert így nem azt kapja a nézõ a moziban, amit az elõzetesben is lát. Azok lettek volna a leginkább poénos részek a filmben, de kivágták. A film egész jó volt egyébként, de Anna Faris-szel és Regina Hall-lal lett volna az igazi a film, hiszen már összeforrt Cindy Campbell és Brenda a Horrorra akadva szériával. A poszteren Ted is rajta volt, viszont a filmben õt se nagyon vettem észre. Egyébként viszont nem kellene leszólni a véleményem, én se szólom le a tiéd, írd le a tiédet és kész és megjegyzésként odaírhatod, hogy nem értesz vele egyet, mert az se lenne jó ha az elõzetesben le lenne lõve a poén, nem pedig azt írod, hogy ellenkezõ esetben miért rinyálnék. Kösz!
Meklód fia 2013 ápr. 22. - 19:21:54
(22/78)
és ez miért baj? fordított helyzetben meg azzal jönnél, hogy már az elõzetesben ellõttek egy csomó poént.
Ashley Tisdale amúgy is jobb nõ mint Anna Faris, már csak ezért is jobb lehet mint az eddigi részek.
Kennyke93 2013 ápr. 22. - 16:32:38
(21/78)
Szinte alig volt benne a filmben olyan jelenet, amik az elõzetesben voltak. :S
10/10
Kendy 2013 ápr. 22. - 13:03:06 10/10
(20/78)
Tegnap sikerült megnéznem a filmet.
:)
Nekem nagyon tetszett és jókat röhögtem rajta!

Esti szórakozásnak szerintem jó.
1/10
idõjós1010 2013 ápr. 21. - 21:59:49 1/10
(19/78)
Sem ez, sem az elõzõ két rész nem érhetett az elõdök nyomába. Ezek már nem humorosak. Inkább idétlenek.