miniszter 2007 nov. 21. - 09:43:40
(3/43)
Üdv, kerecsenmed!

Én annak idején a Duna TV-bõl felvettem minden epizódot. Akkoriban (kb. négy éve) még videóra. Szívesen átveszem, kiváló minõségû a felvétel.
Érdekességként említem meg, hogy készült egy igazi bónusz, amit a Duna TV nem vett meg. Egy kb. negyedórás-húsz perces anyagról van szó, amiben Margaret Thatcher, akkori miniszterelnök eljátszotta saját magát. Állítólag imádta a sorozatot, minden részt megnézett, és ha épp nem ért rá, fel kellett venni neki. (Na, ezt képzeljétek el nálunk!) Ha valakinek ez megvan, én arra lennék vevõ.

Üdv a hálás közönségnek: miniszter(elnök) ? immáron...
10/10
Mosi 2007 nov. 20. - 17:47:22 10/10
(2/43)
az elsõ rész lement.
mellesleg tényleg a lényeg maradt ki...azért a party games nagyon nagy rész...sztem az egyik legjobb az egész sorozatban( mind miniszter, mind miniszterelnök részrõl)
na és persze tényleg fontos lett volna ha a nézõk is megtudják hogyan lett miniszterlenök Hacker és persze kabinetfõnök Hampy :))
egyébként érdekes mert a duna tv anno leadta ezt a karácsonyi extra 1 orás müsort...
miniszter 2007 nov. 20. - 09:56:22
(1/43)
Kedves Fórumozók!
Mostanában esténként nem voltam tévéközelben, ezért nem tudtam követni, mit mûvel az m2 a „sorozatommal" (bocs!). Annyi biztos, hogy a lényeg kimaradt. Van ugyanis egy dupla epizód (egyórás), ami átköti a két sorozatot, és ebbõl derül ki, miért és hogyan lesz miniszterelnök Jim Hacker. Party Games címmel ment annak idején, Pártjátszmák lett a magyar címe. Na, ez nem volt adásban. Tegnap megnéztem a videóra felvett opuszt, és csak arra tudok gondolni, hogy politikailag kínosnak érezték volna a miniszterelnök megválasztásának és a körülötte zajló praktikáknak a leadását. (Súlyosan aktuális minden mondat, de az volt már 2002-ben is, amikor egy másik kormány volt hatalmon.) Tévés ismerõseimtõl érdeklõdtem, mi történhetett. Ha választ kapok, közkinccsé teszem. Egyébként a második sorozat elsõ része, A grandiózus terv lement egyáltalán?
Üdv: miniszter(elnök)