Téma: Megaagy

10/10
Sophie Undead 2011 jan. 12. - 16:39:37 10/10
(33/73)
éljen!!! ismét kezdünk színvonalasan szinkronizálni...nagyon eltalálták :DD...a film is ütött de a végén mikor benyomják az I'm bad-at...huhuuuu...az viszi a pálmát...talpnyali és megaagy pedig ütik shreket és szamarat az én szememben...nagyszerû alkotás :)
Mermaid. 2011 jan. 12. - 04:50:22 Előzmény Bigpapa
(32/73)
Ezzel teljesen egyet értek! MJ nagyon kár hogy meghalt, még nem lett volna szabad elmennie!
6/10
Butterfly1986 2011 jan. 10. - 00:47:28 6/10
(31/73)
Nekem csalódás volt:( Nyilván közrejátszik, hogy a Gru-t imádtam. Ezt csak halvány utánzatának érzem. Most ez a gonosz téma a menõ?:) Talpnyalin és Megaagyon kívül nem volt üde foltja a filmnek. Ez viszont nekem kevés hozzá, hogy odáig legyek. A végén már kifejezetten untam az összecsapásokat.
SPOILER
Mikor végre azt hittem megszabadultak Titantól még visszatért. Nagyon bugyuta volt az is, hogy Metromanrõl kiderült életben van. Mennyivel másabb lett volna, ha egyszer nem tér vissza a halott szereplõ az animációs filmben...
SPOILER VÉGE
A csajt se zártam a szívembe túlzottan. A karakterek amúgy kísérteties módon hasonlítottak a Sims 3 grafikájára. Ez is zavaró volt nekem. Nem tudom valamiért nekem nem jött be annyira:( Sajnálom, de csak 6/10.
10/10
benzingoz 2011 jan. 09. - 23:51:10 10/10
(30/73)
Én soha még egyetlen ilyen számítógépes filmes mesét sem láttam, (illetve a shrek 1-et sajnos igen) sõt gyûlölöm is az összeset, de ennek már a trailer-e is megfogott ebben egyszerûen volt ötlet; nagyon jó kis filmecske.
10/10
Vadics 2011 jan. 09. - 15:47:25 10/10
(29/73)
én meg visszatérek az eredeti témához (: ez a mese valami remek lett, és már vagy 5x megnéztem, mert nem tudtam megunni :D ez lett az új kedvencem a dreamworks alkotásai közül ^^ jó humor, aranyos karakterek... imádom :D(és amilyen fejeket vágnak benne áá xD)
halcsi 2011 jan. 02. - 20:22:44 Előzmény Bigpapa
(28/73)
Kedves Bigpapa,

Nem viccnek szántam. Halála után nem hiszem, hogy csak jót lehet mondani valakirõl. Sok ellenpélda igazolja (pl. Hitler, Sztálin.....és még sokan mások), de veszem a lapot, amit mondani akartál vele.
Ismered a mondást, nem zörög a haraszt, meg hát ha csak egy ügye lett volna. Egy magyar gyerek ügyére emlékszem - ha ugyanarról beszélünk - MJ itteni látogatása alkalmával történt. Egy szívbeteg gyerek. Megígérte a támogatást, azután még a TV-be is bekerült, hogy nem akar fizetni az alapítványa miután visszatért az USA-ba és szándéknyilatkozatát nem tartja érvényesnek. Ügyvédek és a média nyomására volt hajlandó fizetni a minimumot. Ezt személyesen tudom, mert egyik barátnõm volt ott akkoriban egy gazdasági ügyintézõ. Természetesen ez nem zárja ki, hogy másoké jobban ment, vagy mehetet. Tiszteletben tartom a véleményed és elfogadom, amiket írsz.
Az én meglátásom hogy nem engedném gyerekmûsorban felhasználni a mûveit, attól függetlenül össszességében jó a film.
Io 2011 jan. 02. - 12:54:14
(27/73)
A Gru-t sajna még nem láttam. Ettõl a mesétõl többet vártam, de ettõl függetlenül még jót szórakoztam, tetszett.
M.J-t illetõen Bigpapával értek egyet.
offtopic
Bigpapa 2010 dec. 31. - 21:52:18 Előzmény halcsi
(26/73)
Ugye ezt "viccnek" szántad?Amit M.J-rõl írtál?
1. halottról jót ,vagy semmit..szerintem.
2. sajna csak a halála után volt mersze kiállni a nyilvánosság elé, a "megrontott" fiúnak és elmondta,hogy semmi sem történt,a családja akaratára vallotta azt,amit,hogy pénzt szedjenek ki MJ-bõl.Ami sikerült is.A második próbálkozásra simán nyerte a pert MJ,mert mindenki látta,hogy csak a pénzére utazik a vádló.
Az,hogy valakinek a hülye apja hazavágja a gyerekkorát,mert 5 évesen már a színpadon énekel,nem haverozhat,viszont az apja nyereségvágyból véresre veri,hogy összepisili magát félelmében ha meglátja....kihozza az emberbõl azt, hogy vágyik a gyereklétre.Arra,hogy elmeneküljön a valóságból és ne akarjon felnõni. Ezért volt Never Land, a sok játék,és az,hogy a gyerekek ingyen használhatták az egész parkot és a házat.A másik,hogy több millió $-t adott jótékonyságra,gyermekalapoknak,gyerekek gyógyíttatására (köztük egy magyar srácnak a kezelését is õ fizette hosszú évekig).
Szóval,ha valaki hiányzik erre a gusztustalan,qrva világra,az pont egy olyan ember,mint M.J.És igen is,emlékezni,hallgatni kell õt!
Azzal együtt,hogy soha sem voltam Michael Jackson rajongó (szerettem a jobb számait),de elismerem,mint mûvészt,mint embert és mint meg nem értett "gyereket".
halcsi 2010 dec. 31. - 20:12:08
(25/73)
Megnéztem összességében jó, tényleg komikusak a szereplõk a gyerekek is jót szórakoztak rajta. Animáció jól volt összeállítva a térhatás is jót tett neki. Egyetlen rossz pontja Michael Jackson klipp a végén. Az tényleg sokat rontott. Gyerekmûsor és MJ még akkor is, ha azért nem ítélték el, mert kiegyezett a sértett gyerekek szüleivel az nem megváltás. Nem tudom én e miatt nem engedném MJ mûveit gyermekmûsorban szerepeltetni. Mondhatnánk, hogy az a mûvész énje, de szerintem éppen fordítva én nem tudom csak azt az alkotását az elõadó életétõl függetlenül szemlélni, hanem összességében. Attól, hogy valaki befutott sztár még nem engedhet meg bármit, még akkor is, ha már meghalt.
6/10
Gardaland 2010 dec. 30. - 16:39:02 6/10
(24/73)
A Gru nagyon tetszett, ezután sajnos a Megaagy csalódás volt. Sokkal jobb volt a Gru.
Bigpapa 2010 dec. 28. - 09:49:10
(23/73)
nagyon tetszett.Sokkal jobban,mint a Gru.Abból többet ki lehetett volna hozni,ami lehetõséget itt maximálisan ki is aknáztak.A szinkronja rendben van,a sztori is jó.nagyon tetszik Megaagy jellemfejlõdése.Talpnyali nagyon király,jó ötlet volt.
Nálam betaláltak ezzel a filmmel,mert 10 pontos!
8/10
beo71 2010 dec. 25. - 17:01:40 8/10
(22/73)
Elõítélet:Hú,már megint 3D animáció,ezek hetente jönnek?Már nem is lesz más a mozikban?Így neveld...,Shrek 4.,Aranyhaj,Gru,Megaagy,felsorolni is hosszú.
Végeredmény:Újra jól szórakoztam,frankó zenék,egy stílusos kékfejû(mondjuk eredetiben Will Ferrell hangján biztos hangulatosabb)vicces kis mese,rendben van.8/10.
10/10
kisvidra 2010 dec. 24. - 19:00:52 10/10
(21/73)
Nekem tetszett...igaz, ez volt az elsõ 3D-s filmem...igencsak meg van csinálva...a történet sem rossz, de itt fõleg a látvány a valami...elképesztõ milyen technikai színvonalat értek már el...akinek nem tetszik, az csináljon különbet, csak ezt tudom ajánlani...
9/10
Voldemort 2010 dec. 22. - 14:18:45 9/10
(20/73)
10/9, nekem ennyire tetszett. A Megaagy, mint karakter nagyon jó össze volt dobva. Fõleg a Talpnyali, mint segéd, társ, csicska... mindenes... A Metromen is jó volt. Az is összejött, hogy nem is halt meg... csak visszavonult. A Titán... dagadtból izmos lett. De a feje az dagadt maradt.
Öszeségében, szerintem lehetne folytatni...
Dakos92 2010 dec. 22. - 12:55:12
(19/73)
"Hátrébb benszülöttek" xD
Agyatlan egy mese de összességében nem volt rossz.
Tetszett Megaagy karaktere:a stílusa, a humora és az optimizmusa.
A fejlõdése végig követhetõ a filmen hogyan vál lúzer rosszfiúból hõssé.
Tetszett az is h bár ereje nincs és a találmányira támaszkodik mégis képes túlnõni azokon és minden helyzetbõl kivágja magát.
A Dreameworksben még sosem csalódtam 8/10.
10/10
AuSS 2010 dec. 21. - 23:16:13 10/10
(18/73)
Megnéztem, és nem volt rossz, igaz a vége kicsit gagyi,de azért nekem tetszett

8/10
Belua 2010 dec. 20. - 16:59:21
(17/73)
Egy igazi giccsmese, poén alig van benne, ami van az is rém fárasztó, abszolút felejthetõ produkció. Ez még az egyszer megnézõs kategóriát sem éri el. Felesleges idõpocsékolás.
4/10
Wolfeinstein22 2010 dec. 20. - 02:42:31 4/10
(16/73)
Hát ez szörnyû volt. A film elsõ fele vontatott lapos kúszás, a második fele gyenge kezdés után hamar visszaesés. Olyan szabályos Will Ferrell szintû E kategória, de hogy Brad Pitt és a Madagaszkár rendezõje hogy adta hozzá a nevét, fogalmam sincs. Négy pontot ér számomra, hogy az animáció készítõi és a szinkronszínészek jól dolgoztak rajta. 10/4
Mermaid. 2010 dec. 19. - 13:46:47
(15/73)
Ma láttam. Egyáltalán nem hasonlit a Gru-ra. Nem rossz, de nem kell tõle sokat várni. NEm egetrengetõ alkotás. Néhol unalmas kicsit. Egy estés szórakozásnak elmegy...
Kakaduka 2010 dec. 18. - 21:39:39 Előzmény Kakaduka
(14/73)
Miért baj, ha beteszem a kedvenc lapom kritikáit? Legalább többen mennek el a filmre és itt is többen szólnak hozzá. Ez csak jó a port.hu-nak is, nem?