vénasszonyoknyara 2011 okt. 24. - 22:24:34
(39/59)
ha majd Jocó leüt, mert egy pesti elcsábította menyasszonyát és Te is pesti vagy, akkor megérted, milyen marhaságot állítasz. Még egy baloldali veseelégtelenségben szenvedõtõl is siralmas, ha mentegetni próbálja a rebiszesek 2006 õszi viselkedését. De ismerve a mozgalmi múltadat itt a port-on, egyáltalán nem csodálkozom.
dantonb 2011 okt. 24. - 22:22:57
(38/59)
Az persze nem zavar hogy effektív jóval több rendõr sérült meg mint huligán?Azaz bocs: békésen sétálgató levegõzõ polgár:)
Azt pl mindenki láthatta Hír tvben is ,amelyik elõre tudta hogy hol lesz a "forradalom"(minõ véletlen),hogy egy tántorgó "polgár" kitépett közlekedési táblával ,betonbunkóval a végén csépelte a rendõrök pajzsát ,és lám nem lõtték azonnal keresztül mintahogy Amerikában ,Franciaországban és más nem gyurcsányista kormányok alatt ez azonnal megtörtént volna természetesen.
dantonb 2011 okt. 24. - 22:15:59 Előzmény vénasszonyoknyara
(37/59)
Ezek a"polgárok" már elõzõleg bizonyítottak a Tv felgyújtásakor.Ezért még ha igaz is lenne idézeted ,mintahogy hajlok rá hogy hazugság(fredi érzékelteti is),helyes hogy felkészültek rájuk .Azért az érdekes ,hogy miközben a Fidesz bujtogatta afutballhuligánokat ,volt olyan felszólalásuk is ,hogy arendõrség nem volt elég határozott
Én pedig nem megyek rendõrnek ,de azt elvárom hogy az ilyen vandálokat ,akik tönkreteszik avárost és csõcselék módjára viselkednek ,arendõrség fékezze meg .és sajnos én is ottz voltam ahol provokálták a birkaként ácsorgó rendõröket a részeg felbujtott idióta csavargók.Na ezeket használta és használja fel a Fidesz hamis tézisének lobogójaként
vénasszonyoknyara 2011 okt. 24. - 21:52:03
(36/59)
"megpróbálom látni az õ szemükkel is a dolgot."
Nem azt írtam, hogy fültanúja voltam, hanem Meszag után megpróbáltam én is. Nekem ez volt az asszociációm a témában, mivel ilyennek ismertem meg a rendõröket már nagyon nagyon régen.
2/10
füsti 2011 okt. 24. - 21:34:55 2/10
(35/59)
Fontos lenne, hogy errõl az egészrõl készüljön egy jó, objektivitásra törekvõ, pontos film.
Ez nem az.
Itt van mindjárt az ismertetõ "a magyar történelemben példátlan rendõri brutalitás” Ami nagyjából a film sugallata.
1. hazug az idézett állítás.
2. Mintha az esetenkénti megengedhetetlen, brutális, embertelen, szakszerûtlen rendõri fellépés teljesen elõzmény nélküli lett volna, és kizárólag a békésen tüntetõ tömeg politikai nézete hergelte volna fel az egységes, egyedenként is csak polgárgyûlölõkbõl álló rendõri egységeket.
3. Az Astoriánál lényegében NEM ünnepi megemlékezés volt, hanem egy demokratikus, kormányellenes politikai tüntetés, manipulatív szónokkal, (a szónok céljai közt akkor az ünneplésnek nem volt prioritása) aki szintén gerjesztõje volt a feszült hangulatnak. A film ennek a szónoknak az érdekében készült.

Ez egy szakszerûtlen (propagandaszempontból esetleg hatásos), tendenciózus és ezért ócska propagandafilm. Bodoky Tamás könyve SOKKAL jobb, pontosabb, tisztességesebb ugyanerrõl.
1/10
fredi60 2011 okt. 24. - 21:23:19 1/10
(34/59)
Gondolom, ennek is "szem és fültanúja" voltál, mint a 28-as hozzászólásodnak... :D
offtopic
meszag 2011 okt. 24. - 20:40:12
(33/59)
és megjött idlosza, aki megmondja a frankót. :) Mibõl következtetted ki, hogy nem célunk az álláspontok közelítése? Tán abból, hogy nem értünk egyet veled? :)

Vénasszonyoknyara érintett (az eddig utolsó) hszérõl neked pont a gusztus jutott eszedbe? Remek. Nekem az ellenkezõje
offtopic
idlosza 2011 okt. 24. - 20:21:53
(32/59)
Ne fáraszd ki magad velük, mert itt alattad sorban egyik nick sem olyan, akinek a logika,tény,önkritika szavak bármit jelentenének. A vita velük mindig céltalan csõ, illetve nekik céljuk, hogy az álláspontok ne közeledjenek.
Ha meg gusztusod az ilyen,akkor jó szórakozást! :)
vénasszonyoknyara 2011 okt. 24. - 16:32:01
(31/59)
rendben! megpróbálhatom én is.
" A fideszes köcsög, mekkorát reccsent a vállcsontja, ahogy eltaláltam a gumibottal. Csak tanú ne legyen. Hú az anyját, az fotós köcsög ott a sörözõ ajtajában lefényképezett és többen is fényképeznek. Na várjatok csak rohadékok! Odaszaladok és puff, hogy kifeküdt. Ez nagyon jól esett, még merevedésem is lett tõle. Istenem, de jó rebiszesnek lenni!"
offtopic
meszag 2011 okt. 24. - 16:18:48
(30/59)
hát érzelmekkel túlfûtve nem is lesz reális a kép. Én se csípem a rendõröket, de attól még megpróbálom látni az õ szemükkel is a dolgot.
vénasszonyoknyara 2011 okt. 24. - 15:50:00
(29/59)
nem állítottam, hogy mindenki békés tüntetõ volt. Azt állítottam, hogy a képen látható vérzõ fejû fotoriporter a munkáját végezte, minden ok nélkül odarohant hozzá egy rendõr és gumibottal fejbe vágta. És ezt nem az ángyom unokaöccsének a szomszédja hallotta, hanem én láttam. És nem tudom beleképzelni magam a rendõr helyébe, mert kellõen utálom azokat e rendõröket, akik ezt elkövették, mégsem érzek ingert arra, hogy az elsõ szembejövõ rendõrt fejbe vágjam.
offtopic
pozsizsuzsi 2011 okt. 24. - 15:38:10
(28/59)
Büszke nép a magyar, inkább nyeli a trutyit, mintsem beismerné legalább magának, hogy bizony elkúrta, amikor kétharmados teljhatalmat szavazott meg ennek a gárdának.
1/10
offtopic
fredi60 2011 okt. 24. - 14:52:52 1/10
(27/59)
Érdekes, amikor másfélévnyi ámokfutást követõen még mindig az õszödi beszédre hivatkoznak... :)
offtopic
meszag 2011 okt. 24. - 13:34:32
(26/59)
várom már mikor jön a kötcsei ráeszmélés, remélem a sajtó azt is úgy megvágja, mint az öszödivel tette. :)
offtopic
meszag 2011 okt. 24. - 13:32:35
(25/59)
nem hozzád szóltam, vénasszonyok nyarával ezt már hosszasan kibeszéltük.
offtopic
meszag 2011 okt. 24. - 13:08:39
(24/59)
mondtam már, jó lenne ha a szerinted ellenség (rendõr) helyébe is képzelnéd néha magad, de hát nem megy, csak fújod, mindenki békés tüntetõ volt, mi meg nem jól láttunk
vénasszonyoknyara 2011 okt. 24. - 13:00:37
(23/59)
Nem szoktam hallucinálni. Nem csak a barátnõm látta és hallotta. Én is ott voltam.
De azért nem esek kétségbe, ha Frédi a Fórumról meghazudtol, mert megrendítené a világképét, ha nem hihetne a törõ-zúzó vandál csõcselék elleni arányos rendõri fellépésben.
Kétségbe kell, hogy ejtselek, mert 2006 szept. 20.-án még annak is szemtanúja voltam, hogy a Steksz sörözõ ajtajából fényképezõ fotóriportert a rendõrbarom, minden ok nélkül (illetve ok az volt, nevezetesen, hogy valaki megörökíti a brutális fellépésüket)úgy fejbe vágta a gumibottal, hogy összeesett és elöntötte a fejét a vér.
1/10
offtopic
fredi60 2011 okt. 24. - 12:21:54 1/10 Előzmény vénasszonyoknyara
(22/59)
Válaszként 2 idézet a hozzászólásaidból:

Állítás:
"Két rendõr pakolta egy autóba védõfelszerelést és az egyik nagy kéjjel közölte a másik barommal: Na ma aztán adunk a polgároknak!"

Reakció:
"A barátom nagynénjének az ángyának az unokaöccse tanúja volt, hogy az Üllõi úton a négerek megettek egy Fradi-drukkert."
vénasszonyoknyara 2011 okt. 23. - 21:51:28
(21/59)
Kívánok neked arányos és kellõen határozott rendõri fellépést és kitûnõ kórházi ellátást! Ezzel a mentalitással jelentkezzél nyugodtan rendõrnek. Tudod én nem az RTL Klub híradóból értesültem az eseményekrõl. Már 23.-án délelõtt szem és fültanúja voltam, hogyan készülõdnek kedvenc sünjeid az esti bulira. Két rendõr pakolta egy autóba védõfelszerelést és az egyik nagy kéjjel közölte a másik barommal: Na ma aztán adunk a polgároknak!

Azért úgy gondolkozzál el rajta, hogy miért oszlatták fel a REBISZ-t még az elõzõ kormány idején?
dantonb 2011 okt. 23. - 20:57:23
(20/59)
Egyesek fordítva ülnek a lovon.Nyugodtan lehetne témázni azon ,hogy a rendõrök fellépése túl enyhe és habozó volt.És akkor jóval közelebb járnánk az igazsághoz,mert tessenek megnézni más országokban hogy bánnak el a köveket dobáló és randalírozó csõcselékkel.Sokkal keményebben ,pedig azok régi demokráciák.Dehát ez a rendõrbrutalitás sulykolása kb olyan fideszes legitimációs kísérlet mint 56 ellenforradalomként való beállítása kádárék részérõl.És hogy miért ,mit akarnak legitimálni?Hát azt hogy ezen csõcselék alá a Fidesz adta a lovat ,sõt megkockáztatom hogy szervezte is õket ,erre bizonyíték pl a telefonkapcsolat a egyes Fidesz vezetõk és acsõcselék vezérei között.
A Fidesz ugyanis utcáról akarta megdönteni akkor a Gyurcsány kormányt ,hiszen 3 napos ultimátumokat adott neki a betegesen megalomániás Orbán. És kár az öszödi beszédet emlegetni ,hiszen az pl amai kormányzás fényében egy derék önvallomás és önkritika volt századrésznyi vétekért mint amiket ma elkövet ez az antidemokratikus kormány,miközben egy bizonyos kétharmadra hivatkozik(valóságban a Jobbikkal együtt sem több mint a választásra jogosultak 48%-a )
Csak az a bibi hogy Hitlert is megválasztotta demokratikusan a nép ,mert agyat azt nem lehet senkinek adni,pláne tömegméretekben.
És ne jöjjenek nekem azzal ,hogy szeliden sétálókat is ért atrocitás ,mert láttam hogy kb 15ször szólította fel arendõrség oszlásra ezeket.Hogy az Astóriára ráhúzták anno a csõcseléket ,az egy provokáció volt pontosan a Fidesz és a deák téri huligánok részérõl,hiszen mindenki láthatja ma is ha Orbán Führer nem utazott volna el ,akkor most is juszt is rászarvezték az ellentüntetésre gyûlésüket ,és ártatlan bárány résztvevõiket,miközben ugye anno Orbán páncélautóban távozott sietve a helyszínrõl ,mert annyira meglepõen érte õket a "rendõri brutalitás"
Kevés olyan hülye van ,aki ezt nem látja világosan.Max azok ,akik a csõcseléket alkották ,és most hasznot remélnek mártírként való feltüntetésükbõl egy politikai párttal való cinkos szövetségük kapcsán.