Téma: Mezsgye

Sammie 2007 nov. 15. - 15:32:47
(27/67)
Se eleje, se vége, vacak...
zsozso89 2007 nov. 04. - 19:48:16
(26/67)
nem tom mért hordja le mindenki ennyire ezt a filmet. szerintem jó kis para volt. igaz loptak innen onnan néhány ötletet, de most már csomó filmben ez van. a halál alagútjánál sz*rabb film nincs a földön! a japán filmek meg szerintem gagyik, a japán kört is megnéztem, és nevetséges az agyonfikázott amerikaihoz képest.
Monalizi 2007 nov. 01. - 17:12:42 Előzmény vanessa
(25/67)
Amikor elolvastam a Cinema Store-on a tartalom leírást sokkal jobbnak tûnt ezért letöltöttem. De a végeredmény nagy kaki volt.

***SPOILER***
A végén a szellemek gyõznek, megkapják a árost, s a szegény pasika csak néz ki az ablakon, hogy hová lett a nõje. Az egész csak egy kedves mese tiniknek, hogy netezés és új telefon helyett tanuljanak, mert így járnak. Az eredeti címe Pulse... sztem biztos, hogy nem mezsgye a magyar megfelelõje.... nos ezt is eltolták.
P.G.N. 2007 szept. 17. - 20:30:57 Előzmény blink52
(24/67)
Blink, csak gratulálni tudok, ilyen helyesírással nem csoda, hogy tetszett... Szépek voltak az effektek, mi?
Newcastle United 2007 szept. 17. - 13:20:49 Előzmény blink52
(23/67)
Egy jó horror nem napszak függõ. Sajnos az eredetit nem láttam. A remake közepes volt számomra, de gondolom miben különbözik ez is a japántól: kivettek belõle minden gondolatot és helyette beültettek még több kép-és hangeffektet az ijesztgetések céljából.
vanessa 2007 aug. 09. - 04:34:43 Előzmény blink52
(22/67)
sZERintem, tök mindeggy milyen napszakban nézi, az ember, szerintem(finoman szolva)akkor is kaki!!:)Pedig direkt éjjel szoktam nézni én is a horrorokat de ez, hááát........
blink52 2007 aug. 02. - 22:21:14
(21/67)
Mindenkivel ellentétben nekem nagyon bejot a film. Izgalmos volt, és félelmetes is, eszt kel elvárni egy horror filmtol. Szerintem sokaknak azért nem tetszik, mert nem éjszaka nézitek az ijen tipusu filmeket, én csak ijenkor nézem, nem délután kel nézni!!! A film szuper!!!
vanessa 2007 júl. 21. - 23:05:15
(20/67)
Szerintem ritka, az ennyire SSZZ*RR film!!!Szerintem nincs olyan ember a földön akinek egy ilyen fos film tetszene!!!!!!!!!!!!
-574/10 én igy osztályoznám!
lilcso 2007 júl. 21. - 12:44:19
(19/67)
jézusom ez nagyon SZ*R!!!! még jó hogy nem húzták 90 percnél tovább. minden másodperc kínszenvedés volt. és elpazaroltam a nyári szünetembõl 1,5 órát...
lilcso 2007 júl. 14. - 17:06:07
(18/67)
Ma fogom megnézni, de már elõre félek, h mennyire szar lesz az elõzõ hozzászólásokból ítélve... remélem azért annyira borzalom nem lesz, eléggé bírom kristen bell alakításait... bár nyilvánvalóan nem csak rajta múlik a film minõsége... a forgatókönyv meg pláne...
Bodza 2007 febr. 25. - 19:50:40 Előzmény Janisch Attila
(17/67)
Ez tényleg nagyon gyengére sikerült, ráadásul valóban sejtettem, hogy rossz lesz. Gondolom 3 részre tervezték, hamarosan jön a második, amikor az emberek majd visszafoglalják a várost...azt biztos kihagyom.
bogica46 2007 febr. 24. - 23:11:18 Előzmény Janisch Attila
(16/67)
Üdv!

Megnéztem az Ön által említett Magasfeszültség címû filmet, és nekem maga az alaptörténet kísértetiesen hasonlít egy könyvre, amit évekkel ezelõtt olvastam, Dean R. Koontz: Végsõkig.
Különbség csak a befejezésben van, és abban hogy nem Franciaországban játszódik. Csak arra lennénk kíváncsi hogy a könyvnek vajon volt e szerepe a film megírásában... vagy erre ne nagyon keressem a választ?:)
Janisch Attila 2007 febr. 13. - 11:12:56
(15/67)
Részvétem mindenkinek, aki megnézte (saját magamnak is!), de az igazság, hogy lehetett tudni mire váltunk jegyet.
Aki már látta az eredetit, azt a perverz kíváncsiság hajtotta, aki meg nem látta az eredetit az tökre be lett csapva.

Persze mitõl lett volna jó?
Nem véletlenül próbálnak Amerikában az ázsiai horrorokból tunkolni egy kis ötletet és némi tehetséget, mert náluk már kevesen tudják csak, hogy hogyan is kellene ezt csinálni jól és ütõsen. A franciák meg a spanyolok már sokkal elõrébb járnak.
Pl. a Magasfeszültség. (Ha valaki még nem látta volna, DVD-n megjelent. Baromi véres, de nagyon fifikás horror)

Attól, hogy a remake csapnivaló, még nem kellene lemondani az redeti felkutatásáról, mert ez elég felületes megoldás.
Sõt ez ösztönözzön mindenkit, hogy újranézze a régi, bár máig érvényes jó filmeket.
Üdv:
Janisch Attila
P.S.: Nem véletlenül alakítottuk ki a kettõs fõdíj rendszerét az ezévi Filmszemlén. (Szerzõi film és Mûfaji film) Mert ez a két kategória létezik itthon is éppúgy, mint bárhol másutt. Csakhogy van egy kiszûrendõ harmadik, azok a filmek, amelyek csak egyiknek vagy másiknak álcázzák magukat valójában azonban csak becsapják a nézõket. Ez fõképp a régi terminológia szerinti "közönségfilmek" esetében feltünõ. A marketing hatására megveszed a jegyet vagyis elvileg nézetté teszed a filmet, másfelöl viszont ütöd vágod magad mérgedben a film megnézése után.
Redfield 2007 febr. 12. - 09:50:42
(14/67)
De. A rockereknek. :)
Brutal 2007 febr. 11. - 23:56:42
(13/67)
Melyik 2 filmet? A Ju-on filmeket és a One missed call-t?? Hát ezeket én torrent oldalakról töltöttem le!!:D

A Tale of the two sister volt a LEGELSÕ ázsiai horrorom! És húúú az marhajó volt!!!!:D

Amúgy az milyen dolog már hogy Ázsia megcsinál egy filmet, Scorsese meg REMAKE-et csinál belõlle és Oscar-ra jelölik!!! Ez kb olyan mint amikor a suliban valaki puskázik és 5öst kap, míg az aki tanult, az meg 2est!!!:D
Kicsit igazságtalan a világ!

Van amúgy egy mondhatni új film! Azt hiszem kínai! Az a címe hogy Silk és az alkotói új dolgot akartak teremteni! Ez alatt azt értem hogy a szokásos kislány szellem helyett kisfiú szellem lesz a gonosz!!! EZ már érdekesnek hangzik szntem!:D Egyik magyar torrent oldalon láttam is!!!!:D
Meg van egy költõi kérdésem!:D
Ugyebár Ázsiában a szellemeket úgy képzelik el hogy hosszú fekete hajú lények!? De akkor a férfiaknak nincsennek szellemeik vagy mi??:D Ez fura!!!:D
Redfield 2007 febr. 11. - 21:10:51
(12/67)
Pedig biztos vannak. :) Azok amik szintén ugyanilyen alapanyagból lettek összegyúrva, de még Amerikából se nagyon jutottak ki. (hála az égnek) Talán ez tanulságos lesz. Én nekem már akkor az volt, amikor elolvastam a tartalmát, így meg se kellett néznem.
mili21 2007 febr. 11. - 20:56:17
(11/67)
Tegnap megnéztem. Ekkora egy szar filmet még soha nem láttam!Abszolút nem jó!!!
blh 2007 febr. 11. - 17:26:58
(10/67)
Megnéztem!Bár ne tettem volna...
Ilyen pofátlanul,gátlástalanul összelopott ötletmorzsagyûjteményt még nem láttam.Düh van bennem még most is,hogy merészelnek ilyesmit forgalomba hozni,levetíteni nekünk?!?!Egy összevisszasághalmaz jó sztorival,jó effektekkel.Ennyi....
Redfield 2007 febr. 11. - 13:06:17
(9/67)
Vagy azt mondják, hogy ha az új ilyen szar, akkor a 20-25 évvel ezelõttire már kíváncsi se vagyok... :( Én azért nem örülök a remake-eknek, és ennek a változatnak sem látom túl sok értelmét, (habár még nem láttam egyiket sem). De hát ez van egyelõre, ezt nyomták a képünkbe. Azért ezek a szellemek, vagy túlvilági lények mostmár egyre gonoszabbak lesznek... :) Nem csodálnám, ha a rendezõk alkut kötnének rendszeresen az ördöggel, és leperkálnának neki valami részesedést, hogy a sok túlvilági csataló meztelen nõket gyilkolásszon össze vissza az ilyen filmekben.
Dzshonny 2007 febr. 10. - 09:33:55
(8/67)
Ebben nem értünk eggyet..Az ázsiai filmekkel az a baj,hogy csak a nagyon fanatikus filmrajongók, vagy akik szeretnek körül nézni a világ másik pontjairól filmeket azok tekintik meg ezeket a remek alkotásokat.Ebben az esetbe ha csinálnak hozzá egy hoolywoody alkotást nagy "sztárokkal" akkor sokkal többen megismerik így az eredeti alkotást és összehasolításkép nagyobb az esély,hogy megtekintik az eredeti filmet ami általába 10-szer jobb mint a másolatok...