1/10
jesusfreak 2023 márc. 03. - 15:32:29 1/10
(37/197)
Videoton Super Star 12 régi TV-m eladó!
Roberto DiCapribogyó 2023 febr. 28. - 10:28:28
(36/197)
Előzetesen egy kellemes, eredeti agymenésnek tűnt a film, benne volt a pakliban, hogy tetszeni fog. Nem így lett. Az első negyed óra után kezdtem aggódni, hogy ez vajon végig ilyen lesz-e: a sok beszéden és sipákoláson kívül nem történt semmi érdemleges. Az egyetlen pozitívum, hogy a PC-skedésnek alaposan bemutattak az egyik szereplő rendszeres lenagyorrúzásával (burkolt zsidózás?), ez legalább üdítő kivétel volt a mai filmkínálatban.
Bő egy óra után aztán azt éreztem, hogy nem érdekel mi lesz a film vége, mi fog történni a szereplőkkel.. le is állítottam. Utoljára a a Csiszolatlan gyémántnál éreztem hasonlót: ott az óbégatásra építettek egy filmet, különösebb cselekmény nélkül; itt a sok pofázásra és rohanásra-folyamatos pánikolásra húztak fel egy cselekmény nélküli filmet.
2/10
kuzmics2 2023 febr. 27. - 00:03:00 2/10
(35/197)
Azt az egy órát sajnálom amit rászántam.
offtopic
Don Victor 2023 febr. 20. - 22:46:10 Előzmény SplinterHun
(34/197)
Eddig nem tudtad, hogy van ilyen? Üdv a világban!
8/10
kecsup 2023 jan. 28. - 05:15:20 8/10
(33/197)
A látványvilág teljesen jó, a cselekmény is oké. Érdekes.
10/10
steelprophet 2023 jan. 24. - 23:59:42 10/10
(32/197)
Amúgy egy zseniális film. Ha nem érted, az nem biztos hogy a film hibája.
10/10
Coyote77 2023 jan. 24. - 00:29:49 10/10
(31/197)
Őrült, abszurd, multiverzum kavalkád. Michelle Yeoh zseniális.
10/10
baktertom 2023 jan. 07. - 01:10:04 10/10
(30/197)
Háttt ez... a ...aztazeget.!!! Hát ennél kaotikusabban nem lehetne elmagyarázni a párhuzamos univerzumok létezését. Talán ha a 8 éves kislányomnak odaadnám a numerikus analízis egyetemi jegyzetet, hogy rajzolja le színes zsírkrétával a hóra.
De nekem lejött a lényeg. 10/10.
3/10
sawyerx 2022 dec. 14. - 20:48:36 3/10
(29/197)
Pár hete volt hozzá szerencsém, de a feléig sem jutottam. Ízlések és pofonok, újítónak újító (?), de bszott idegesítő minden tekintetben.

3/10
5/10
The Cortez 2022 dec. 11. - 19:17:49 5/10
(28/197)
Kaotikus, multiverzumos agymenés, Joe & Anthony Russóval a háttérben. A sztori leginkább a szintén 2022-es Doctor Strange 2-ére hasonlít. A film tele van pakolva elborultabbnál elborult ötletekkel, a The Boyst idéző kattantságokkal és röhejes szituációkkal, de abszurd, szürreális részek, illetve undorító jelenetek ugyancsak akadnak benne.
A történetvezetés, a poénok, a jelmezek, a vizuális effektek, a hip-hop vágások, a zenék-hanghatások, a pörgős flashback-ek, továbbá a képarányokkal való játszadozások 1-1-ig őrültek. Az LSD-vel kevert kokaintrip ráadásként egy műfajturmix (sci-fi, harcművész akció, vígjáték, családi dráma), valamint több mű előtt tiszteleg (kung-fu mozik, 2001, L'ecsó stb.). A vakerok az angol + a kínai keverékéből állnak össze.
A kapkodó tempó ellenére is sokszor fárasztó, hosszúra nyújtott alkotásnak van némi mondanivalója: a rengeteg őrültség mélyén egy anya-lánya kapcsolat húzódik, megfejelve pár ultrakínos közhellyel.
10/10
kukukamopillaj 2022 nov. 12. - 22:49:29 10/10
(27/197)
Szerintem nagyon egyedi film. Az tagadhatatlan, hogy a sci-fi-sége olyan konyhai, hétköznapi, nem is tudom, minek hívjam, meglehet, nincs elég vagy megfelelő szavunk a kifejezésére.
Aki szokványos sci-fi-re (ill. bármilyen kidolgozott sci-fi elméletre) számít, annak nyilván csalódás. A sci-fi ebben a filmben csak egy segédeszköz, nem a film lényege.
Annak is csalódás, aki túl komolyan veszi magát. Ha egy kicsit elengedjük magunkat, akkor kifejezetten sokat ad.

Üdítő volt benne, hogy semmi sem volt szokványos, nem lehetett kitalálni, mi következik, merészen állt a humorhoz is.

Lerágott csontnak is nevezhető a mondanivalója, de szerintem annál sokkal több. Van még ott mit kapargatni, mert a klisé csak a felszín, ez beljebb mutat.
3/10
pihes 2022 nov. 12. - 15:31:38 3/10
(26/197)
3/10
7/10
DeathFolk 2022 nov. 06. - 01:04:47 7/10
(25/197)
Lehet csak annyit kéne írnom hogy nem tudom mit láttam de tettszett XD

Bővebben, a filmről semmit se tudtam mielőtt megnéztem, még a bemutatóját se láttam, és 2 mondatnál többet se olvastam róla, így néztem meg! Talán a legfontosabb hogy ez nem sci-fi hanem inkább amolyan művész film sci-fi elemekkel, de aki szereti az elborult filmeket amiken lehet 1 kicsit gondolkozni is azoknak tetszeni fog. 1 gondom volt vele hogy igazából nincs igazi sztorija, vagy legalábbis olyan aminek értelme is lenne... a vége is semmilyen. Belegondolva ezek elég nagy hibák, de ettől független mivel a film végig lekötött és elrepült vele az idő, és utána még gondolkoztam is rajta ezért nálam 7/10 manapság már az is csoda ha 1 filmet végig tudok nézni. Szóval nagyon tetszett, más megközelítésből mondhatnám azt is hogy elment rá 2 órám és semmi értelme nem volt így 3/10 :D De én nem így értékelem a filmeket. Szerintem 1 filmnek nem kell világmegváltó csavaros sztori, se valami szuper lezárás, csak az a fontos hogy az eleje és a vége közt jól érezzük magunkat. Ez a film nekem kb mintha csak fél óra lett volna annyira lekötött, ezek után hiába nincs igazi értelme az a 2 óra akkor is jó volt! A filmbe sok mindent bele lehet látni, szerintem az emberi sorsokról és az önbecsülésről szól, hogy fogadjuk el azt ami megadatott még ha az szar is, és lehetett volna jóbb is a sorsunk ha máshogy döntünk életünk folyamán, ez a egész nyakon van öntve 1 nagy adag néhol már groteszk jelenettel :D ami teljesen váratlan, és talán pont ezért is tetszik, nagyon bátor rendezés!
10/10
daybreak 2022 okt. 24. - 14:43:31 10/10
(24/197)
Fantasztikus film, minden szempontból, kreatív, innovatív, ötletes, érzelmes, képileg, történetben, színészek tekintetében, bárcsak több ilyen készülne!!
3/10
itsme1 2022 okt. 24. - 12:00:08 3/10
(23/197)
Nagyon beteg. Gondolom, csak a gyenge angolom miatt nem jött át a mondanivaló, de nem tudtam eldönteni, hogy egy sci-fit látok, vagy egy elmebajos nő látomásaiba tekinthettem bele. Az biztos, hogy szenvedés volt a végére érni.
4/10
sexykex 2022 okt. 11. - 15:30:18 4/10
(22/197)
Ez egy remek film, aprócska hibával. Konkrétan az a gond, hogy túl sok altatót és demencia faktort kevertek bele. Én 3x-4x aludtam el, igaz csak pillanatokra a nézése közben és már a vége feliratnál nem emlékeztem az elejére. Annyira hosszú és annyi felesleges jelenet, többnyire Marvel-típusú verekedés (+ egy kevés igazi kung-fu) van benne.

Amúgy lenne benne potenciál, humor és tartalom. A családról szól és az életről, amit többnyire elbaltázunk valamilyen szinten. Igazán kár, hogy ez a képregényes-mesemozi-őrület megviselte az alkotóit. Manapság egyre többen hiszik azt, hogy egy igazi film nem lehet meg mentálisan retardált agymenések nélkül, mivel az átlagnéző IQ-ja is 70-80 közé esik.

8/10
danek87 2022 júl. 24. - 16:21:16 8/10 Előzmény TíBí
(21/197)
IMDB 8,2 Letterbox 4,5 ...bár még nem láttam a "rossz filmek" nek nem épp ezek a mutatói 😃
TíBí 2022 júl. 23. - 19:56:08
(20/197)
Ha valaki szereti semmit mondó filmeket, még annak sem ajánlom, mert ehhez képest a semmi is valami. A rendezés pont olyan, mintha egy nagybetűs bárki rendezte volna, és joggal merül fel bárkiben, hogy ő vajon miért nem kap lehetőséget filmek rendezésére, csak úgy, mint ahogy azt a Return of the roller blade seven (egy ennél sokkal jobb rossz film, még a legrosszabb filmek listájában is az amatőr filmek között) esetében is joggal kérdezné bárki. Annak viszont elnézheted, hogy amatőr film, néhány hozzá semennyire nem értő a saját pár száz dollárját szórta a semmire és moziknak még csak közelébe sem került, ezzel szemben erről a filmről ez sajnos nem mondható el, maximum abban bízhatunk, hogy lesz akkora bukás, hogy a komplett stáb nem kerülhet még egyszer filmrendezés közelébe. Műfajba való besorolást meg se próbáljuk, amíg a kalap sz*r nem tekinthető önáll műfajnak. Röviden, egy nő, akinek a karaktere egészen semmilyen, ugrál a mondhatnám, hogy dimenziók között, de azt, hogy ezek különböző dimenziók, maximum onnan tudhatod, hogy rámondják, és abból, hogy virsliujjú emberekkel még ezen a földön nem találkoztam. Inkább a Művészfilm kategóriában jeleskedik, de abban is csak azért mert ott ha valami teljes időpocsékolás, arra könnyű ráfogni, hogy TE nem érted, szóval hülye vagy. Viszont itt még csak nemérteni sincs mit, mert abban, hogy egy sütemény és egy személyiségzavaros ázsiai kislányt játszó pufi nagylány a világvégével fenyeget, semmi mögöttes tartalmat nem produkál. Humora maximum annyi van, mint amikor egy férfi nőnek öltözik a Mikroszkóp színházban és erőltetett nevetésbe kezd. Látványra remélhetőleg nem is törekedtek, mert ha mégis, akkor nem csak a forgatókönyvírásban reménytelenül agyhalottak, hanem ebben is. Tehát látvány, humor, történek nuku. Amíg nem lehet átverésre hivatkozva pénzt visszaigényelni egy moziban, addig sajnos még készülhetnek ilyen, de ennél rosszabb filmek biztosan nem.
1/10
severian 2022 júl. 21. - 23:04:10 1/10
(19/197)
Megérett az emberiség a pusztulásra...
9/10
srwam 2022 júl. 10. - 10:14:39 9/10
(18/197)
Ne hallgassatok a sok hozzászoló kreténre, valszeg valami interstellar-szerű sci-fire számítottak, ez egy egészen kivételes film. Talán nem hibátlan, de teljesen újszerű több szempontból is. A legjobb ha elvárások nélkül ülsz be rá, ahol nem tudod, hogy mire számíts (én most sem tudnám jól kategorizálni) , de annyi biztos, hogy ez a film nem mint klasszikus sci-fi érdekes. Nekem egy szórakoztató metofora arra, hogy mi az isten történt az agyunkkal az utóbbi években. Inkább szól a pandémia szerű adhd-ról és magáról az internetről, mint a multiverzumokról. Vagy imádni fogod vagy utálni, én zokogtam.