Téma: Mortal Kombat

1/10
offtopic
tirszin 2021 júl. 15. - 12:36:20 1/10
(20/40)
Köszönöm a kedves minősítést, de nálam a tartalmatlan, teljesen üres filmek egy pontnál nem érnek többet. Ha már akció, pl. a Matrix szintét nem ártana közelíteni, akkor nem 1 pontot érne.
4/10
ForgácsAntal 2021 júl. 14. - 17:27:28 4/10
(19/40)
Szeretem az akciófilmeket, de ez egy nagy rakás fostalicska. Adtam rá négy pontot, mert egyszer azért meg lehet nézni.
1/10
tirszin 2021 júl. 14. - 13:27:50 1/10 Előzmény Nico71
(18/40)
Már az előzetese alapján is, nagy ívben kerülendő. :( Mikor készülnek újra nézhető filmek?
Brierley 2021 júl. 14. - 08:11:33
(17/40)
Látványra rendben volt. Viszont a karakterek súlytalanok, és a szinkron is élmény-romboló.
Kaptunk egy ripacs Shang-Tsungot, egy semmilyen Raydent; Liu Kang és Kung Lao karaktere üres.
A játékra való utalások tetszettek:

Amikor Kano kitépi a szívet, lézerszem, Jax karjai, Reptile. Goro-t látva Tong Po utánérzés fogott el, Scorpion-alvilág párhuzam.


Egyedül Sub-Zero képviselt egy kis misztikumot, és neki volt súlya úgymond.
Ahogy kezdődött a múlttal, azzal a miliővel tovább véve, és kevesebb CGI...
1/10
pityke1977 2021 júl. 11. - 17:14:04 1/10
(16/40)
Nagyon nagy csalódás volt :(
3/10
idõjós1010 2021 júl. 08. - 21:33:53 3/10
(15/40)
Ez gyalázatos lett. "B" kategóriás volt régen is, és az is egyértelmű volt, hogy a játékok szintjét nem lesz képes megütni, de azt nem gondoltam volna álmomban sem, hogy ilyen szinten alul múlja önmagát. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy amikor adott egy szerintem nagyon masszív rajongói tábor, akkor mért nem mernek beléjük pénzt fektetni !? Gondolták, hogy a járvány alatt ha valami úgysem kerülhet vászonra, vagy legalábbis nagy közönség elé, abba már nem is érdemes fektetni, mert soha nem térül meg egy komolyabb költségvetés ? Pont manapság, amikor már boldog-boldogtalan Netflixen nyomul ? Simán behozta volna az árát. Sőt ! Az alapanyag adott, az éhes, és népes közönség szintén, már csak eléjük kéne rakni valamit, amire 97 óta vágynak, és két kézzel kapnának utána. Ez a film borzasztó volt. Amit el lehetett benne rontani, azt elrontották. A színészek se illettek a szerepükbe, a sztori is gyenge volt. Mehcad Brooks ról pl nekem az Eddie Murphy alakította Aladin ugrott be. Cole-t meg egyáltalán honnan szedték ? vagy minek ? Értelmezhetetlen. CGI -ben fejlődött, de minden másnap visszalépés az elődökhöz képest, ami azért mai szemmel kifejezett bravúr. Szomorú vagyok
offtopic
joskapistike 2021 júl. 06. - 01:12:09
(14/40)
Sajnos készülnek ilyenek is, de ezt is a pandémiának tudom be. Értéktelen hulladék. 0 pont.
2/10
RigbyTheMad 2021 jún. 22. - 00:31:26 2/10
(13/40)
Erősen nem ajánlott. Sablonos, gyenge, unalmas. És a verekedések benne inkább vígjáték kategória. Soha nem is bírtuk az ilyeneket. Megint csak az alja népnek készült... végig csak káromkodás ment, ami egyszerűen leviszi az élményt. Azért kapott 2 csillagot, mert nagyjából az effektek jók voltak. Ezt is csak 30 másodperces pörgetéssel lehetett végig nézni valamennyire...
10/10
nokedli80 2021 jún. 06. - 14:57:13 10/10
(12/40)
Családilag néztük meg a filmet teljesen vállalható 😉😎
1/10
Nico71 2021 jún. 01. - 01:40:49 1/10
(11/40)
Ez valami bődületes marhaság!
Történet: 0
Látvány: 0
Rendezés: 0
Színészi teljesítmény: -1
Harcművészet: 2 (jóindulattal)
10/10
Isti1991 2021 máj. 29. - 15:55:50 10/10
(10/40)
Istenem, ennyi károgó embert!
Most néztük meg és hatalmas, sztori oké, hogy gyatra enyhén szólva, de látványa mindent visz. Simán élvezhető!
A régi unalmas látványtalan szutyoktól ezerszer jobb...!!!
A sztori meg legyen az maga, hogy pár alap karakter bemutatása, összeverbuválása, és ismételten Shang Tsungék genyózásának kivédése. Remélem jön hamar a második rész! :)
8/10
jmisi31 2021 máj. 28. - 21:11:52 8/10
(9/40)
Amikor írtam, akkor még külföldi torrenten sem volt sehol, nem mellesleg nem kell játszani az észt, OKOSKA...

A film amúgy egy erős 6-os!
1/10
cellasto 2021 máj. 17. - 09:12:11 1/10 Előzmény tobywong
(8/40)
Mit lehet várni?
Nézd meg a yt-n a Mortal Kombat legacy két evadját…
Szinte nulla pénzből rohadt jól összehozták.
k11zoltan 2021 máj. 09. - 21:24:11
(7/40)
Nem volt számítógépem gyermekkoromban, a játékteremben meg Street Fighter volt nálunk, úgyhogy keveset MK-eztem.
Most bepótolnám a Switch-en, de nem túl jó kritikát láttam a Mortal Kombat 11-ről.

A film szerintem nem sikerült.
Fölösleges megszenvedtetni további részekkel.
4/10
sawyerx 2021 ápr. 30. - 10:09:00 4/10
(6/40)
A játékokat annyira nem ismerem, a trailer alapján eléggé vártam a filmet, de sajnos csalódás.
Érzem az alázatot a játék iránt, de ilyen ótvar castinggal nem is értem, hogy mit akartak.
Dramaturgiában szétesik a cselekmény, főleg Cole és a családja szála nevetséges, és normális ember biztosan nem így reagál hasonló helyzetekre.
A több karakter szerepel ugyan a vásznon, de papírmasé egyszerűségű majdnem mind. Rébuszokban beszélés, gyerekes beszólogatás (az R-besorolás miatt csúnya szavak, húha), röhejes főgonosz és mentor...
De amin főleg kisiklik a film, az az alapok hiánya. Vannak világok, van a torna, de ebből egy kiíráson és egy faliújság alapján benyögött pár mondaton kívül nem tudunk meg semmit, az pedig nem mentség, hogy "hát játszani kell a játékkal". Alapból a Segg Szag nevű főgonosznak már csak egy tornát kéne nyernie, amit az eddigiek alapján lazán lehoz, minek csinálni a csikágót a Föld leendő harcosaival? És a pecsétes baromság... ha kiválasztott vagyok, de egy 80 éves öreglány véletlenül elüt egy trabanttal, akkor átkerül a pecsét a szottyadt tricepszére és innentől kezdve részt vehet a tornán? Nemtom, sok dolog kidolgozatlannak tűnt, a bunyók lassúak voltak, amit zenével próbáltak gyorssá tenni, gyakran feltűnően a levegőbe ütéssel, sokszor a CGI is félrement (pl. a nagydarab faszi fejét üti a végén, egyik szögből loccsan a fejéből a vér, 0,00001 másodperccel később sehol nincs, de még seb sem).
És MÁR MEGINT NEM ÖNÁLLÓ FILM, HANEM TRILÓGIA (VAGY MÉG TÖBB), amit lehet, hogy nem is folytatnak...
A két ősellenség szála is gagyi volt, főleg így, hogy ez a Cole gyerek is belekerült a végső összecsapásba, ennek ellenére a városi üldözés és a bajszos néger lerendezése nagyon bejött, igazi terminátor-feeling volt. Illetve még szószátyársága ellenére Kano jött be nagyon, a gáncsolásos jeleneten röhögtem egy jót.

Összességében egy marvel-színvonalon lezongorázott látványfilm, egyszer meg lehet nézni.

4/10
1/10
RRenato 2021 ápr. 25. - 21:44:30 1/10 Előzmény tobywong
(5/40)
Kb korlátlan idő állt rendelkezésre kitalálni egy jo storyt.. hát nem sikerült . Ha ennyi vergődés után ezt lehetett kihozni belőle , akkor el kellett volna engedni inkább.. A régi is jobb volt ettől százszor.. Jol megrendezett?? :D :D ez egy hulladék
tobywong 2021 ápr. 25. - 10:33:02
(4/40)
Teljesen korrekt, jól megrendezett film lett.
Nem értem a sok buta fanyalgót, hogy mégis mit lehet várni egy csihi-puhi videojáték adaptációtól? A játéknak nyilván van egy háttérsztorija, meséje, de csak mint történet létezik. Ehhez kitalálni egy filmbéli sztorit, amit meg is lehet filmesíteni, az bizony nem egyszerű feladat. De ezt itt tökéletesen megoldották. Főleg ha azt nézzük, hogy trilógiában gondolkodnak.
10/10.
1/10
RRenato 2021 ápr. 25. - 09:10:49 1/10
(3/40)
Borzasztó gyenge lett.. Szinészi játék /karakterek 0, forgatókönyv/story 0.. Low-budget zs kategóriás katasztrófa..
az egyetlen jol eltalált szereplő sub zero volt. Rajta kivül semmi értékelhető nem volt benne.
8/10
jmisi31 2021 ápr. 23. - 18:36:08 8/10
(2/40)
Ismét pontozva egy film, ami akkor még meg se jelent semmilyen formátumban...gratula!
Mario Rodriguez 2021 ápr. 20. - 22:25:28
(1/40)
Ez meg már milyen hozzáállás... ne légy már ilyen rosszakaró. Van aki örül ennek, kérdés az milyen ember lehetsz ha az okoz örömet hogy más csalódik valamiben?