Téma: Motel

bloffke 2006 ápr. 22. - 14:51:43
(15/415)
Megnéztem. Hiába mondták, hogy nem éri meg, látnom kellett. Csalódtam. Télleg kb 5 véres jelenet van benne. Kicsit furcsa, kicsit beteg, azért tudtam tõle aludni... Sztem semmi extra nincs benne, ha csak valaki el nem kezd gondolkodni rajta, hogy ez esetleg valahol igazándiból megtörténhet, mert bizony vannak beteg emberek... Teszem hozzá, vetítés alatt kb 6-an elhagyták nagyon sietve a termet. Nemtom mi lehetett a baj? Voltak akik röhögtek végig. Vegyes. sztem a hangzás ijesztõbb, mint a látvány.(a barátnõm magára öntötte az üdítõt, amikor vmi ajtó kinyílt..)
Girlcat 2006 ápr. 22. - 12:33:08 Előzmény alexa
(14/415)
Nagyon szeretném megnézni ezt a filmet, de már az elõzetesétõl nem tudtam aludni. Akkor milyen lehet maga a film?! Tényleg nagyon beteg?!
x-tro 2006 ápr. 22. - 12:26:21
(13/415)
tarantino csak executive producer a filmben, tehát nem kreatív alkotó, csupán a végrehajtásért felelõs személy, bár tuti nyilván belepofázott, de szerintem inkább hagyta felfedezett rendezõjét azt csinálni, amit akart.

az egész forgatás szerintem úgy nézett ki, hogy a stáb dolgozozz, tarantino meg valahol a háttérben feszt beszívva baromkodott a manikûrõs csajjal...

pályája viszont szerintem is erõs kezdés után lankás színvonalcsökkenés....
1/10
Bru 2006 ápr. 21. - 22:23:17 1/10
(12/415)
Szerintem aki egy ilyen filmre beül az már csak "horror barát" lehet!! Én Tarantinóba már nem elõször csalódtam...
A régen szerzett fényét próbáljuk fel-fel idézni, de sztem sajna az csak egy jó kezdés volt Tarantino részérõl. Az a baj amikor valaki túl magasra teszi a mércét magának. :)
Így sztem '95-tõl már lefele halad... :(
Nagyon nagy kár. Mostantól a neve láttán a Motel fog az eszembe jutni. ;(((
bloffke 2006 ápr. 21. - 17:40:38
(11/415)
Én szeretem a horrort!
Sajnálom, hogy csak most fogom látni, de ma megnézem, bármennyien is mondták, hogy ez vagy az miatt jobban járok, ha nem teszem. Igazándiból én is csak Tarantino miatt kaptam fel a fejem erre a filmre, és látnom kell mit rontott el, vagy miben alkotott nagyot. Merthát az eddigi vélemények nagyon megoszlanak....
ivett.21 2006 ápr. 21. - 16:26:15 Előzmény alexa
(10/415)
Szerintem rohadt jó film ,tehát hülye aki nem szereti a horrort.!!!!!!!!!
1/10
Bru 2006 ápr. 14. - 01:52:38 1/10
(9/415)
Sziasztok!Na nekem ma sikerült egy ezrest kipengetnem ezért. Nem tudom,h mi lehetne benne a dicsérni való. Öncélú, gagyi és rettentõen nevetséges!A moziba inkább fikázták a nézõk mint élvezték vona...Engem a Hannibálra emlékeztetett annyiban,h Ridley Scott ugyanígy jár a sok sok mûvérével.Aki a sztori nélküli bélforgatásra vágyik az menjen el a közelébe anatómiai intézetbe.Nem térek magamhoz!Az viszont már tény,h Eli Roth mindig mellé nyúl!Elõzõ (és egyben elsõ) filmje a Kabinláz még jobb sztorival bírt [húsevõ baktérium fretõzi le a fiatal társoságot egy elhagyatott erdõben] de olyan éréke van a filmek elszúrásához,h ihajj!Szerintem h amerikába megtudják egy emberrõl h európai akkor már egybõl a fejszéhez kapnak...Ja és még nem is tértem ki a fõhõs sebesüléséhez.Nincs az a nyomókötés mely 10 percel meghosszabítaná a maradék 3 percnyi életét!!Ez a film tényleg rosszullétet okoz.Ezt akaták,nem?Szóval összegezném a ma esti filmélményem egy kissé vulgáris formában: Rohadtul szar!!!!!!!!!!
alexa 2006 ápr. 13. - 20:10:04
(8/415)
Nem akarok senkinek a kedvét elvenni, hogy esetleg megnézze a filmet DEne tegyétek ha csak nem szeretitek a véres brutális horrort! De van az aki ezt szereti....?
x-tro 2006 ápr. 06. - 12:01:14
(7/415)
A szokás szerint, ahogy lekerül a mozik mûsoráról. Mivel nem egy nagy durranás, Tarantino is már minden sz*rhoz odaadja a nevét, ez igen gyorsan bekövetkezik.
Pink 2006 márc. 24. - 20:59:44
(6/415)
Én is ma láttam a filmet, de szerintem egyáltalán nem rossz! Mondjuk azért durvább mint a Fûrész...!! Az erotika & a horrorisztikusság jól meg lett oldva!! Nem sok filmben van egyszerre mind2õ! Végülis jó lett!:)
iimmii88 2006 márc. 22. - 20:46:41
(5/415)
Én még januárban láttam a Motelt angol nyelven, de számomra is csalódás volt.

Nagy horrorrajongóként elmondhatom, hogy bár az ötlet jó, de nagyonn rosszul sikerült a film. A bemutató után izgatottan vártam a filmet, de csalódnom kellett.

Van néhány horrorsiztikus jelenet, de összességében elég unalmas, semmi újat nem mutatott. Nincs benne váratlan fordulat, néhány gyilkosságon és egy-két brutális jeleneten kivül nincs is benne semmi más. Az elejére berakott enyhén erotikus tartalmú részek pedig mit sem dobnak a filmen.

10-es skálán, kb 5-6-ot kapna! :(
Gutierrez 2006 márc. 06. - 13:47:31
(4/415)
A Hostel sajnos gyengére sikeredett. Nincs meg benne a Fûrész ötletessége és merész csavaros befejezése. Kitaláltak egy jó alapötletet, de nem sikerült igazán jól megvalósítani. Azt nem értem Tarantino miért adta hozzá a nevét?
Sundance 2006 márc. 01. - 13:47:45
(3/415)
Abszolut egyetértek...
Tegnap sikerült végig szenvednem, de szerintem a sztori is gyenge, és a "borzalmas" jeleneteket is "mintha már láttam volna" érzéssel néztem... Nagy kár. Jobbat vártam...
Ssspirit 2006 febr. 17. - 20:04:22 Előzmény NoLF
(2/415)
Számomra meg pont csalódás a film.
Egyébként a helyszín Szlovákia. Hosszú bevezetõ,szerintem vontatott,nem igazán kötött le. A Saw számomra sokkal de sokkal jobb.
NoLF 2006 febr. 12. - 03:49:54
(1/415)
Rávettem magam, hogy megnézzem a Hostelt. Bár a kortárs hódító horrorremek (SAWII) után kicsit félve ültem le a vászon elé. Meglepõdve pozitívan csalódtam. Szerencsére azoknak sem kell elrettenniük akik nem a vérfolyató és elsõtõl utolsó filmkockáig emberi szerveket vagdosó és szúrogató filmeket szeretik. Nagyon hosszú a bevezetés a filmben. A történet rendkívül ötletes. Ha jól vettem ki Oroszországban játszódik valahol. Nagyon real a bemutatása a környéknek. És már éppen kezdenénk azt hinni hogy rossz terembe ültünk be, mert ez nem is horror, amikor meglepetésszerûen jön a fordulat. Lightos horror. 1-2 ujjvagdosás meg láncfûrész - ami a hivatalos weblapot bebarangolva minden bizonnyal feldereng emlékünkben. A történet egész érthetõ, ötletes, jól megrendezett és kicsit beteg:) Dehát annyi kell.

NAGYON IZGALMAS. Nekem legalábbis irtóra bejött. Ajánlom a horror kedvelõknek!

Aki esetleg próbálkozott belépni a hivatalos weblapra, és nem sikerül kitölteni megfelelõen a kis kártyát, annak itt egy tipp:

Name: John Smith
Birth: 08/02/1973
Zip: 10016
Passport ID: nem kell kitölteni
country: United States

Hajrá:)