9/10
didrane 2009 márc. 16. - 17:17:17 9/10 Előzmény szandy14
(41/81)
Én Torrentrõl szedtem le angolul, és találtam hozzá feliratot is, magyarul egyelõre sehol nem találtam.
encsii 2009 márc. 10. - 18:36:00
(40/81)
Miután megnéztem a Négyen egy gatyában elsõ részét felbuzdult állapotomban egybõl le is töltöttem a 2.részét.Azt kell mondanom ezekre a filmekre nem igaz,hogy a 2.rész rosszabb lenne mint az elsõ.Csak ajánlani tudom mindkét részt!:)
A könyveket sajnos még nem olvastam,de miután megnéztem a filmeket muszáj lesz megszereznem:)
offtopic
szandy14 2009 febr. 16. - 18:11:57
(39/81)
Sziasztok!!Aki letöltötte az honnan????Léccccccccccccccci válaszoljatok!!!!Köszi!!
10/10
Bigehercegnõ 2009 jan. 26. - 20:57:40 10/10
(38/81)
Sziasztok! Nekem mind a két része megvan a filmnek! A második rész is fergeteges lett! Ha valakinek kell csak bátran jelentkezzen! Magyar oldalról nem lehet a filmet még letölten különben!
cicaviag@gmail.com
offtopic
loka 2009 jan. 17. - 11:40:32
(37/81)
ááááá négyen egy gatyában (L) love (L) (L)
kedvencem (*)
olvastam könyveben többször is és ...:D filmen is láttammm =)

nem tudja vki a kettõt honan lehetne letölteni ???
fontoss lenne :D
köszsiiiii (L)
coshima 2008 okt. 20. - 23:34:51
(36/81)
Sziasztok! Most jelölt be Blake Lively iwiw-en és elõször nem tudtam hogy ki ez v hogy honnan ismer fel rákerestem és itt kötöttem ki! sosem hittem volna :D (meg ami még furcsa egybeesés h már sokan mondták h hasonlítok Alexis Bledel-re)
coshima 2008 okt. 20. - 23:27:38
(35/81)
Sziasztok! Most jelölt be Blake Lively iwiw-en és elõször nem tudtam hogy ki ez v hogy honnan ismer fel rákerestem és itt kötöttem ki! sosem hittem volna :D (meg ami még furcsa egybeesés h már sokan mondták h hasonlítok Alexis Bledel-re)
huggg28 2008 aug. 19. - 14:10:41 Előzmény Necike
(34/81)
Én meg tudtam venni boltban a 3. részt, a 4.-et meg lehet rendelni ezen a címen: http://webshop.animare.hu/Default.aspx

Engem is érdekelne mikor mutatják be itthon a 2. részt, mert most olvastam h külföldön elég nagy sikere volt a mozibkban. Én az elõzõt is úgy töltöttem le, sztem itt is az lesz a legegyszerûbb...persze ha megtalálom.
disneyland 2008 aug. 07. - 14:44:23
(33/81)
Hello!

Nekem nagyon tetszik a történet, szerintem
klassz egy film. Nem tudja valaki esetleg
mikorra várható nálunk a 2.rész???
7/10
mihárman 2008 aug. 07. - 13:21:25 7/10
(32/81)
Nekem valahogy erõletetett volt a négy történet, amit a lányok átéltek a nyáron. A legtipikusabb drámák és romantikus sztorik, amiket ezekben a filmekben elõszednek. Egy görög Rómeó és Júlia történet, egy - apukámnak új családja van, én már nem kellek neki - dráma, és egy vadul nyomuló kiscsaj, aki a nagy hódítás után nem tudja kinek kiönteni a szívét, mert az anyukája meghalt. Az egyetlen sztori ami igazán tetszett az Tibby története volt Bailey-vel. Az õ esetükben volt pár nagyon hatásos jelenet, viszont itt meg azt éreztem, túlságosan is meg akarnak hatni, ráadásul pontosan kiszámítható volt, mi is fog történni. Ami a karaktereket illeti, Bailey karaktere a legjobb, Jenna Boyd alakítása pedig kifogástalan. Nagyon hatásos, hogy az õ szájából hallhatjuk az igazán elgondolkodtató mondatokat.
10/10
Necike 2008 júl. 11. - 14:56:54 10/10
(31/81)
sziasztok én sajnos csak az elsõ két könyvet tudtam elolvasni és a filmet még nem is láttam. Már nagyon kíváncsi vagyok a filmre meg a többi könyvre.Sajnos az ismerõseim között senkinek nincsen meg a 3. és a 4. rész én meg nem találtam sehol ahol megtudtam volna venni.:SS

Kár azért remélem tényleg olyan fantasztikus mint amilyennek mondják...

:D
10/10
Giada 2008 júl. 01. - 18:03:19 10/10
(30/81)
hát, én félnék elolvasni a köbnyveket, biztos jó lehet, de sajni elõbb láttam a filmet, volt egy könyvem, le sem tudtam tenni, király volt, megjelent a sorozata a könyvnek, megnéztem, most nemrég újra próbáltam a könyvet, hát kín szenvedés volt, de elolvastam... nem akarnám ezt a filmet elrontani, bár nem is tudnám, mert alexis-t imádom, blake király, ambert szeretem, és americát is megszerettem ezzel a filmmel:)
Eper006 2008 jún. 25. - 10:21:57
(29/81)
Én is szeretem ezt a filmet,olyan kis vidám,üde és bájos:)
Már nagyon kiváncsi vagyok,milyen lett a második rész,és hogy nálunk mikor lesz.
Már mióta vadászom a többi 3 könyvet:( Sehol se lehet kapni szinte:(
Devergogir 2008 jún. 24. - 16:27:19
(28/81)
Hát és személy szerint egyikõjüket sem így képzeltem el. Kostost elõszöris szõke, és kicsit hosszabb hajúnak képzeltem. Bridget nekem barna hajú volt, Carmen... hát õ feketés-barnás, Lena szõkésbarna, és Tibby, fekete haj, és én rövidebbnek képzeltem el...
10/10
morcosharcos 2008 máj. 11. - 14:52:50 10/10
(27/81)
Úristen,már megjelent a 4. könyv???? més még csak nem is most,hanem lassan 1 éve? és én észre se vettem,bár sztem sehol se láttam...:( Gyorsan be kell szereznem,mondjuk az 1. 3-at is csak kölcsön kaptam...és már alig emlékszem rájuk.
Egyébként a film nagyon jó,persze a könyvek nyomába se érhet! Kostosnak mondjuk egy kicsit helyesebbnek kéne lennie,én valahogy mindig egy szerény, görög félistennek képzeltem. America Ferrera sztem tök jó, amikor a filmet láttam,még nem bírtam Alexis,de amióta nézem a GG-t,már õt is szeretem, a másik 2 lány nekem ismeretlen,de Bridgetet pont így képzeltem, Tibby-t meg pont nem így,de mind1! Összességében szerintem jó film,még akkor is ha nem szeretem a feldolgozásokat,mert mindig csalódom!:) mellesleg az imdb azt írja h a 2. rész forgatását befejezték,és az USA-ban augusztusban lesz a premier!
10/10
Jumbi<3 2008 ápr. 20. - 13:37:52 10/10
(26/81)
1 hete fejeztem be a 4. részt...annyiiira jó wolt &lt;3 Nem csak azért, mert olyan, amilyen(&#9829;), hanem egyszerre olwastam az egyik bnõmmel...JoO, Õ egy kicsit elõrébb tartoOtt...ezért egy csomó mindent elmesélt...de írtó klasz wolt.
Azon a héten egy csomót "lógtunk" a suliból, mert a színjátszó szakörrel próbáltunk egy daraboOt, amiben van soksoksoksok szünet...meg nagyonnagyonnagyonnagyon soxoOr nem vagy a szanípadoOn...:)
ImádoOm &lt;3
Éééés közben (úgykb a 100. oldaltól) UGYANAZT a számot hallgattam...az 50 elsõ randi zenéjét...a Somewehere over the rainbow &amp; Wonderful world .... együtt &#9829;
Most ha meghallgatom, tökre olyan, mintha megint olvasnám...8)
Lena...
Carmen...
Tibby...
Bee...
&#9829;
A.Nadrág
&#9829;&#9829;&#9829;

EZ MIÉRT NEM KÖTELEZÕ OLVASMÁNY???

(Légy jó mindhalálig??? --&gt; Légy barát mindhalálig &#9829;)

ßáájßáááááááj ×Ð
Dorothea 121 2008 ápr. 13. - 11:23:29 Előzmény Jumbi<3
(25/81)
Imádom a filmet!!! Egyszerûen csúcs!!hallom, hogy forgatják a 2. részt is!!!Nagyon várom, a könyvet már régóta megakartam venni, csak eddig elmaradt!!xD Majd most bepótolom! az elsõt már rég áttam és most a héten még1x megnéztem és áÁáÁ nagyon jóóóó!!!!!!!!!!
10/10
Jumbi<3 2008 márc. 27. - 15:49:51 10/10
(24/81)
faworíííít&lt;3
(muszáj wolt regisztrálnoOm ^^ EZ miatt &lt;3 )
Ezafilm&lt;3&#9829; *awwwwww*

Deh a könyw...
Nyáron olwastam...az elsõ részt...rögtön megimádtam...télleg! ×)
Csak a nyomi könyvtárban NINCS meg a második rész...
JojooO..azért sikerült megszerezni...és szó szerint nem bírtam letenni xÐ (Annyit sírtam rajtaaaa *brühühühüüüü* )
A harmadik...csodálatoOs wolt...besztbesztbesztbeszt
A negyedik...nah...éppen arra wárok...(tom h megjelent...nem úgy wároOck rá ^^)

A film...nagyon chukííí...de a könyw jobb...
Én elõször elolwastam az elsõ részt...utána pár hónapra rá láttam a filmet...utána jött a második rész...könywben.
(Azért kiwi wok a többi rész filmjeire ííísh xP)
Pár napja fejeztem be a harmadikat...&#9829; (AzoOn nem sírtam...annyit...talán túl gyorsan olwastam xÐ)

Xal...ezt a könywet mindenkinek el kell olwasniaa &#9829;

puxXx
10/10
Giada 2008 febr. 17. - 20:53:25 10/10
(23/81)
jé, én ismerem amber tamblyn-t néha néztem isteni sugallatot... xD
10/10
Giada 2008 febr. 17. - 20:49:32 10/10
(22/81)
hát, tegnapelõtt keresgéltem fotókat, és ráakadtam egy sisterhood of the traveling pants promóképre, aztán látom, hogy alexis bledel, blake lively, mi jöhet még, imádom õket, és egyszercsak megtalálom a közös promót, és america ferrera hát õ nem a szívem csücske, amber tamblyn-t pedig nem ismerem, nos nembaj, letöltöttem a filmet, mára le is jött, megnéztem, alapból gondoltam, hogy szeretni fogom, de ms ferrera kicsit elbizonytalanított... aztán beütött a krach, imádom, és találtam promóvidit a 2.-ból, a könyveket viszont sajnos nem olvastam...