Téma: Orvlövész

wysiwyg 2007 szept. 11. - 20:24:51
(17/217)
A Kiképzés történelem. Nagyon nagy film lett Washington húúú kemény volt. Én is inkább a Kiképzésre szavazok.
Newcastle United 2007 szept. 11. - 11:04:27 Előzmény wysiwyg
(16/217)
Antoine Fuqua tényleg otthon van ebben a mûfajban, õ rendezte a Kiképzést is, ami azért sokkal jobb ennél a filmnél. Ez is viszonylag jóra sikeredett, pörgõs volt és fordulatos, de azért itt is becsusszant néhány hihetetlen jelenet.
trabiracer 2007 aug. 23. - 12:21:28
(15/217)
nekem is bejött a film. nem azért mert egy rakat piff puff volt benne, hanem egyszerûen jó volt a sztori és úgy gondolom, hogy az áááámerikai szemétségek még mindig nem egy lerágott cosnt.
lényeg a lényeg jó film
rapanui 2007 aug. 22. - 11:45:35
(14/217)
Helló:-)

A film tényleg jó volt, végig lekötött, de miért kell minden amerikai filmet az utolsó 5-10 percben porrá zúzni?
Már csak chewbacca hiányzott, ahogy nyííííg.....

peace

rapanui
Alternat 2007 aug. 22. - 01:09:21
(13/217)
Ez egy jó film lenne, a történet is elfogadható. Viszont amikor túl sok amerikai zászlót látok egy filmben és hazafiasságról beszélnek, akkor bizony kezd elkapni a hányinger. A másik amikor valaki ementáli sajttá lyuggatva is igen aktív mozgásra képes. De mondjuk ezt az utóbbit már megszoktam, mert az akció filmek 80%-ban megvan.
Tehát ha ezt a nacionalista csöpögést nem veszem figyelembe, akkor belefér a középkategóriás akció filmek közé.
Ha hasonló témában gondolkodok, akkor mindig a Lopakodók címû film jut az eszembe. Hát annak ez a film a közelében sincs.
Shabe 2007 aug. 20. - 13:56:43
(12/217)
tündérmese a szabadságról és hogy semmit nem ér az igazság, de Mark igazságot szolgáltat.
egy filmnek elmegy de nem lesz a kedvenceim között.
wysiwyg 2007 aug. 09. - 11:19:08
(11/217)
Jól sikerült akcióthriller. Nekem tetszett...van benne valami más, másabb a hangulata, nem olyan mint egy tipikus szétverünk egy várost, lelövünk 200 embert, megvédjük a világot akciófilm. A fõszereplõ tényleg jól játszott, nem rossz srác. Én különösen vártam erre a filmre mert Antoine Fuqua rendezésû, és nekem tetszik a stílusa, jó rendezõ.
szilvus19 2007 aug. 08. - 23:02:48 Előzmény dodo25
(10/217)
Nekem nagyon bejött a sztorija és a fõszereplõ sem rossz.
Jó teste van az tény, de én más végre számitottam, de meg kell mondjam ez így sokkal jobb lett mint vártam.
Szerintem nagyon jó film.
A szinkronhangja egyébként milyen?én csak feliratosan láttam és ott férfias normális.remélem a szinkronhangja nem vmi gagyi lett.
Timke 2007 máj. 02. - 13:41:04
(9/217)
Igen, ízlések és pofonok. :) Én nagyon gagyinak és erõltetettnek találtam a Cranket, de biztos vannak olyan fiatalok, akinek ez bejön.:)
9/10
dodo25 2007 máj. 02. - 09:47:43 9/10
(8/217)
Nem szeretem az akciófilmeket de ez más volt mit a többi. Élvezhetõ volt és az a két óra csak úgy elrepült! Szerintem nagyon jó volt és hát MArk!!!!
Karolka 2007 máj. 01. - 22:42:23 Előzmény Timke
(7/217)
Kikérem magamnak a filmesek nevében:D a Crank egy ritka jól sikerült film lett! de most nem errõl...
tipikus filmet láttunk azzal az egy kivétellel, hogy észre sem vettem, hogy két órás a film! :D nem volt rossz
Timke 2007 ápr. 30. - 13:39:24
(6/217)
Egy jó akciófilm. Mostanában sok gagyit készítenek (lásd Crank), ez szerintem kalandos, nincs üresjárat ugye - egyedül akkor kezdett nekem picit leülni, mikor megtudjuk, hogy miért is történtek a dolgok (bekerített ház, tolószékes pasi). Persze túl sok újdonságot nem hozott, elõre kiszámítható (SPOILER: kutyus halála is), de eléri azt a célt, hogy szórakoztasson és kikapcsoljon.
kakosz 2007 ápr. 30. - 13:12:30 Előzmény sonyericsson
(5/217)
Ez a jelent tényleg nincs benne ! LOL

Egyébként jó film, tetszett!
sonyericsson 2007 ápr. 28. - 11:06:37
(4/217)
Megnéztem a filmet és nagyon élveztem, szerintem jó film.
Egy valami van ami zavar engem, és nem tudok a végére járni.
A Port.hu-n lévõ trailerben (01:28) van egy repülõgép ami felszállás közben felrobban...
Ez a jelent a filmben hol volt, mert én nem emlékszem rá.
zizu21 2007 ápr. 24. - 20:29:54 Előzmény Bigpapa
(3/217)
Hmm, én teljesen más véleményen vagyok :D, sztem annyira sablonos volt a film a sztorival együtt, hogy gyakorlatilag elõre lehetett tudni mindig mi kovetkezik. Ha osztályoznám nalam 5/10
Bigpapa 2007 ápr. 20. - 10:18:51 Előzmény lola1
(2/217)
Tegnap láttam a filmet!
Gyerekek.Komolyan mondom, nagyon régen nem láttam mostanában ilyen nézhetõ és élvezhetõ filmet! Jól indul a film, nincs benne unalmas üresjárat, nincs benne semmi gagyi! Végig érthetõ a sztori,nincsenek ellentondások benne. Whalberg jól játszik nagyon, a többi karakter is jól kitalált. Azért imádtam a Schwarzenegger filmeket, mert nem arról szóltak, mint a Van Damme filmek, hogy õ a rettenthetetlen harcos, de valaki csak sz*rrá veri, majd ,amikor már péppé van verve-lõve, visszagondol halott kedvesére,edzõjére és mint a fõnix madár, hamvaiból kikelve leveri az ellent. Arnold ment, látott és ölt. Nem sz*rozott. Ebben a filmben is egy profin kiképzett katonát csesztetnek, aki profin vág vissza. Ha valaki bemegy az oroszlán barlangjába, s*ggberúgja az alvó oroszlánt, az meg nagy morcosságában széttépi...hááát, ne csodálkozzon.
Nézzétek meg, nem bánjátok meg!
lola1 2007 ápr. 02. - 16:40:54
(1/217)
Az elõzetes alapján PONTOSAN olyan mint a Testõr.