1/10
DUNAWÖLD 2022 febr. 16. - 00:01:27 1/10
(29/49)
Nulla = 10* (látvány) - 10(*) cselekmény
Nekem nagy élmény volt, mert kb. fél óra után eleludtam a moziban, ami fckn marvelous, az adott zajszint mellett. Ez ám a teljesítmêny...
A párbeszédek olyan izgalmasak, mint egy vízállás- jelentés közben kötögetni a novemberi esőt nézve óràkon át az ablakon (hajóvontàk találkozása tilos).
Hollywood nagyjai forognak a sírjukban.
Gyenge, erőltetett poênok

Te polip vagy, sós vizet iszol?


Van feka Pókember?
Aki ezt írta, abban sem szenvedély, sem fantázia, kihunyt mind2.
Sz. Péter 2022 febr. 13. - 09:21:49 Előzmény Minniemousee
(28/49)
"nem kellett volna elkészülnie"?

Azért azt ugye tudod, hogy nem csak kizárólag a te igényeidet figyelembe véve készítenek filmeket?!
Mi van akkor, ha valaki másnak (abból a 7-8 milliárdból) esetleg tetszett a film?
Minniemousee 2022 febr. 13. - 07:02:54
(27/49)
Miért ez a kis másfél méteres nyikhaj gyerek kellett erre a szerepre? Nem való neki.
Szegény MJ pedig milyen ronda lett!
Ennek a filmnek nem kellett volna elkészülnie.
5/10
Böhöm 2022 jan. 29. - 22:45:05 5/10
(26/49)
Három nővel néztem meg, akik változó intenzitással Pókember (és általában szuperhős) rajongók. Én elvárások nélkül agyzsibbasztó látványosságként szoktam ezeket fogyasztani. Így én az elvárásaimmal - amik ugye nem voltak - se jobbnak, se rosszabbnak nem értékelném, mint a hasonszőrűeket. A hölgyek viszont eléggé fanyalogtak. Közülük is a legnagyobb Pókember rajongó velősen csak így nyilatkozott: "Hát ez jó szar volt."
Szerintem azért egyszer nézhető, élvezhető, a látvány pedig időnként szerintem kifejezetten erős volt. Négyünk értékelését vegyítve: a látvány húzza fel gyenge közepesre.
1/10
Trevor Belmont 2022 jan. 26. - 09:15:36 1/10
(25/49)
Összegezve: pocsék. Nagy rajongója vagyok, de ez a rész!
6/10
eminau 2022 jan. 08. - 22:54:23 6/10
(24/49)
szerintem annak érdemes megnézni akinek tetszettek az előző pókemberek de mindenkép előbb a regi eket kel megnézni mert lesz benne olyan amit anélkül nem lehet érteni.
nekem nem tetszet csak a vége
10/10
Zsombi1970 2022 jan. 07. - 20:02:25 10/10
(23/49)
10/10
4/10
huanmigel11 2022 jan. 05. - 20:35:57 4/10
(22/49)
Elvileg 2 óra 28 perces a film de az egészet 45 perc alatt le lehetett volna rendezni, számomra annyi értelme volt az egész törtenetnek
Spoiler!
hogy viszontláthattam a Maguire féle pókembert és néhány badass antagonistát “szimpatikus gonoszként”
Spoiler : szó mi szó, voltak kiváló alakítások, de Homokemberrel és a Gyíkkal ( vagy ki a fene ) nem is volt foglalkozva, kár volt a filmbe rakni őket
Spoiler :
Ugyanezt gondolom a Zöld manóról
Bár kellő módon hozzátett a történethez és érdekes is volt a maga módján, de hogy a jó életbe barmolhatták így el az új dizájnt? Mintha valami alternatív zöld manó lenne abban a felszerelésben… nagy tiszteletlenség volt ez a rajongók felé, kicsit átb*aszva éreztem magam mert az autópályás jelenetnél sem láthattam s a végső harcnál sem.
Robzombi 2022 jan. 03. - 12:51:52
(21/49)
Én is azok táborát erősítem akik nem voltak megelégedve a filmmel.

Nem elég hogy aki miatt vártam a filmet, már csak a legvégén jött be, de emellett még ki is herélték rendesen. Tobey-re gondolok. Lehet azt mondani hogy a kora miatt ilyen , de nem, ez tipikusan így lett megírva, hogy nagyobb rivaldafény érje Garfield-et . Ami nem csoda hiszen állítólag vele terveznek valami újabb cuccot. Sosem bírtam őt, persze értem én hogy fiatalabb Pókival akarnak kezdeni valamit. Na de kérem! Nem Tobey kárára kéne fényezni Garfield-et. És mi volt az a hát ropogtatás?! Komolyan az ember várta a beugrásukat, de ehelyett kaptunk kb egy lelki segély szolgáltatást. Oké megértem én hogy azért kellet mert most ez kellett Tom-lelki világának. De mindez megoldható lett volna , ha előbb hozzák be őket. Nem pedig csak a dráma után. Kivéve, ha persze nem volt semmi ötletük erre, csak szerepeltetni akarták őket a faszerviz miatt. A fő gonoszok terén is ez a helyzet. szerepelnek de minek. Ez a baj azzal ha ennyi karaktert szerepeltettek. Hogy egyik se tud igazán kibontakozni. De maga a főhős sem. Már a fő dráma előtt is átlengte a filmet ez a mélabús hangulat, a "poénkodás" ellenére is. Nem tudom határozottan értékelni a filmet, mert olyan hatást kelt mintha nem néztem volna semmit, mindenkit megakartak mutatni, és ezért az egész film kapkodott egyik dologtól a másikig. nem értékelem inkább a filmet, mert nem akarom lehúzni, de ezt igazából csak az tudja szeretni, akiknek az előző két film is nagy kedvenc, plusz bírja Garfield-et. Nálam ez nem talált.


10/10
Moviewer99 2022 jan. 03. - 02:37:09 10/10
(20/49)
Messze a legjobb Pókember film, az MCU a legjobb dolog ami Peterrel történhetett
1/10
Alex Son 2022 jan. 02. - 11:43:23 1/10 Előzmény AlexWolf
(19/49)
Pffff....
1/10
Alex Son 2022 jan. 02. - 11:41:32 1/10 Előzmény Jaynitschka
(18/49)
Egyetértek!!!
7/10
Hokunda 2021 dec. 30. - 19:14:12 7/10
(17/49)
Megnéztem 3D-ben. Viszonylag adott az élményhez a 3D vonal. Jobban átjött rajta az ugribugri. Emiatt ültem be a moziba és nem bántam meg.
Ami a filmet illeti, az olyan "vasalós" színvonal. Maga a történet nem indokolta, hogy ennek 150 percig kell tartania. Sok volt benne az akciójelenet, amikor a pókhős fel-le ugrált és kerülgette az akadályokat. Ahogy a képregény adaptációktól elvárható, a fizika törvényeivel nem kell foglalkozni. Elég azzal foglalkozni, hogy kiben épp milyen érzések tombolnak. Ez az, amire a filmet kihegyezték. Voltak benne szomorúan közelről kamerába néző fiatalok, hősök és segítők. Ez viszont jól sikerült. Tényleg meghatóra sikerült az ilyen jelenetek nagy része.
A történetnek nincs mélysége, a karaktereknek nincs mélysége és hát bármennyit is ugrabugrálnak az emberek, végül úgyis a mágus old meg mindent. Voltak benne kifejezetten rajongóknak szánt mondatok, poénok. Például, hogy megjelent 2 másik pókember 2 másik színésszel. Mindenki kapott a filmben olyat, amire vágyott, de mindenkiben lesz hiányérzet, mert nem kapta meg, amire igazán vágyott.
1/10
Jaynitschka 2021 dec. 30. - 00:35:21 1/10
(16/49)
Erre egy csillag is sok. Azt az egyet is a látványért érdemli meg, mert az szuper. Kritikán aluli rossz film, ami tele van olcsó, nevetséges poénpróbálkozással. Hogy tudták erre az értelmetlen, felesleges katyvaszra Tobey Magiuret rávenni, számomra örök rejtély marad.
4/10
Bigpapa 2021 dec. 29. - 22:49:38 4/10
(15/49)
Nagyon örülök, hogy ezt itthon néztem meg és nem moziban. Amióta vettem egy 2 méteres tv-t, nagyon megválogatom,mire ülök be. Erre el akartam menni, hisz Marvel, de fájt a térdem,talán nem véletlen.
Igazából nem értem, erre a részre mi szükség volt? Persze annak örültem, hogy visszahozták az összes jó karaktert, de olyan se füle se farka volt végig, a drámai rész konkértan totál felesleges volt, a végkifejlet meg maga egy baromság...
SPOILER
Mert,ha senki se tudja ki a Peter Parker, akkor hogy tud Bosszúálló lenni, Happy hogy ismeri Pókembert,meg May-t,ha nem ismeri már PP-t, oké, hogy May már nincs,na de Happy emlékeiben ott van pókember, ergo Peter Parkernek is ott kell lennie, gondolom az új valóságban nem csak maszkban volt.
Na és hova tűnt a ruhája?Hogy most Singerrel varrt magának újat? Én abban reménykedtem, hogy tobey maguire megharapja mind a két pókembert és akkor ők is csuklóból fognak taknyot lőni :) én ezt a poént betettem volna a filmbe :D
SPOILER VÉGE
Ha ez az utolsó Pókember film volt, akkor ultra gáz, ha nem, akkor meg kapitálisan fos volt. Kár érte,kiváló ügynök volt :D :D
4/10
4/10
huanmigel11 2021 dec. 28. - 23:42:37 4/10
(14/49)
Nagyobb a füstje mint a lángja.
DrumWednesday 2021 dec. 26. - 22:51:25
(13/49)
Én kb. 40 perc után feladtam. Annyira idegesítően irritáló volt az a hebegő-habogó szerencsétlenkedés, és a lány nagyképű arroganciája. Egyszer majd lehet, hogy adok még egy esélyt a filmnek, de nem mostanában.
6/10
bozsibence 2021 dec. 25. - 22:20:37 6/10
(12/49)
Nem vagyok Marvel rajongó, ezért megpróbálok egy reális véleményt adni a filmről.
Sajnos a felszínes érzelgős jelenetek egy csöppet sem tudtak meghatni. A film látványilag ott van, viszont vannak olyan részek amire az ember már tényleg azt mondja: “na jól van persze már”. Néhány poén nagyon gagyi. Picit unalmas, egyszer nézhetős filmnek elmegy. Nálam 6/10

Spoiler:

A régi pókemberek, legfőképp Tobey Maguire visszatérése vagány volt.
shoc 2021 dec. 24. - 22:15:27
(11/49)
Imádtam a Michael Keatonos részt. (Amikor a pókember a sulibálba megy. Többször láttam. Nagyon tetszett.

Ezt a részt most filmet félelmetesen untam.
9/10
DoMo 2021 dec. 24. - 08:50:34 9/10
(10/49)
Nem vagyok Marvel rajongó, de ez a film nagyon tetszett.