Téma: Sikoly 4.

4/10
Hopegirl 2011 aug. 03. - 23:35:19 4/10
(114/214)
Hát én csalódtam benne :( Többször abba is akartam hagyni, de mondom, kíváncsi vagyok a végére. Azt nem mondom, h nagyon meglepõdtem volna, mm a gyilkos személyét illetõen. Tudom h horror, de nekem akkor is túl sok volt benne a vér :D
Nálam egy gyenge 4
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 03. - 19:15:43
(113/214)
Ja, vaságyastól.
10/10
pillangókisasszony 2011 aug. 03. - 18:43:53 10/10
(112/214)
legyen õ a gyilkos,az mekkora lenne :D!!!

Csalóka ez az Emma Roberts.Azt hittem vagy 14-15 éves lehet.Az a testalkat,pl a premieren is ahogy kinéz.Van vagy 45 kiló!Erre 20 éves!!!El sem hiszem!!!Durva
8/10
sas96 2011 aug. 01. - 23:53:03 8/10
(111/214)
Szerintem egyáltalán nem volt ez rossz film!Az elsõ 3 részbõl az elsõ 2 bejött, de a 3.... az valami eszméletlen rossz volt, nem is emlékszem már rá, csak arra hogy szörnyû volt! :D ez a 4. elég jó volt. Bár 1-2 emberrõl tutira lehetett tudni hogy nem õ lesz a gyilkos. Viszont a végén azért rendesen meglepõdtem...nem gondoltam volna hogy ki bújik meg az álarc mögött...
Még valami, az igaz hogy nem rekordmennyiségû vér folyik ebben a filmben a Fûrész filmekhez képest, de azért itt se aprózzák el szerintem az elsõ 3 részhez mérve a dolgot. Azokban kevesebb vérre emlékszem...
Végülis...modernizálni kellett... Végszó: 8/10
Ford Mustang 2011 júl. 30. - 11:58:29
(110/214)
Nem volt sok a költségvetés, az biztos. :D
10/10
pillangókisasszony 2011 júl. 28. - 05:51:22 10/10 Előzmény pleb
(109/214)
szép hozzászólás,egyetértek vele teljes mértékben:)
10/10
pillangókisasszony 2011 júl. 28. - 05:46:28 10/10
(108/214)
egyébként azt furcsállom,hogy jóval kevesebb bevétel származott ebbõl a részbõl,mint az elõzõ háromból. :(
10/10
pillangókisasszony 2011 júl. 28. - 05:42:10 10/10 Előzmény hotchoc
(107/214)
én sajnos emlékszem,botrányosan gagyi a sztorija.
10/10
Noncika 2011 júl. 22. - 10:46:18 10/10
(106/214)
Nagyon jó lett ahhoz képest, hogy 4. rész. Nekem már a 2. és 3. nem tetszett, úgyhogy kicsit vonakodva néztem meg ezt, de kellemesen csalódtam.
barbara_91 2011 júl. 17. - 11:32:27
(105/214)
Sztem nagyon jól sikeredett az elõzõ két rész után. Az egyik gyilkosra egyáltalán nem gondoltam volna. Nagyon jó lett! Nálam 10/9
maris0224 2011 júl. 12. - 01:20:34
(104/214)
Én még nem láttam, de már nagyon meg akarom nézni!!! 1-2-3 tetszett, mai napig kedvencek. Ez is tuti jó lesz :)
hotchoc 2011 júl. 11. - 08:21:54 Előzmény pillangókisasszony
(103/214)
Egyetértek! Már nem is igen emlékszem a 3. részre, talán azért mert annyira moslék volt? Az 1. a legjobb! :D
hotchoc 2011 júl. 11. - 08:18:13
(102/214)
Szerintem van akit érdekel ez a mûfaj, van akit nem. Maga a történet annyiban jó, hogy azért valamivel egyedibb mint jó néhány más horrorfilm, de az egész világon a horrofilmekben leginkább a tinikkel nyomják. Kicsikét unalmas. Ja, és nekem ez a "maszkosgyilkos"-karakter kicsit a Péntek 13. Jason Voorhees-ére emlékeztet...Én meg is nézném, meg nem is.
tomy88trance 2011 júl. 11. - 07:40:11
(101/214)
Nem volt ez olyan rossz, szerintem pont ideje volt elõhúzni ezt a filmet, unalmas volt már a sok darálós film, igen nehéz ebben a mûfajban újat mutatni, amit viszont egy 4.résztõl nem is vár el egy ép eszû ember, mégis valahogy sikerült úgy csûrni csavarni a történetet,hogy az hihetõ legyen és valami új is legyen benne. Bár hozzáteszem,hogy sajnos csak a 3. részt láttam, viszont az is eléggé összetett volt, és kb a végéig nem lehetett sejteni,hogy ki a rossz fiú,ahogy itt se esett le egészen a filmnek azon részéig,amikor kiderült,hogy ki is bújik a maszk mögött, nos igen csak meglepett. Egyébként igen, ez hiányzik manapság a horrorokból, a jó történet, a kiszámíthatatlanság, és az,hogy nem feltétlen kell literszámra folynia a vérnek egy jó horror filmhez. Nekem tetszett!
pleb 2011 júl. 05. - 15:54:53
(100/214)
Abban igazad van, hogy horrornak gyenge, a slasherek kora már rég lejárt a 90-es években, 2011-ben maximum nosztalgia céljából csinálnak ilyen típusú filmeket. Paródiának viszont elég jó, hiszen a horror-remakeket parodizálta ki, folyamatosan arra utal, sõt az egész film az 1. rész újrafeldolgozása és túlgondolása. Mivel elég röhelyesek a mai horrorfilmek, ill. remakek, az áldokumentum-horrorok vannak most divatban (Paranormal Activity 1-3, Nagyedik típusú találkozások, ami az egész kitalált történet valójában, ha valódi esetnek tûntetik fel, akkor nagyobb is az igény, hogy megnézzék az emberek). Valaki írta korábban, hogy elég sok idõ tart eljutni a zsaruknka egy kisváros egyik pontjából a másikba...hát az USA-ban kisvárosnak számít egy 100ezer lakosú város is (mint pl vidéki nagyvárosaink: Miskolc, Szeged, Gyõr stb.) A filmben, pedig mire odaérhettek a zsaruk, akkor is maximum negyed óra telt el, az simán belefér a keretbe. Nekem az volt nagy negatívum, hogy irreális abból a szempontból, hogy senkit sem hatja meg osztálytára/barátnõje lemészárlása, senki nem törõdik azzal, hogy õ is arra s sorsra juthat. Lényegében lesz*rják az egészet ott ahol van, sõt inkább bulinak fogják fel. Na ez a film egyik nagy hátránya.
tanhu 2011 júl. 03. - 19:36:24 Előzmény beo71
(99/214)
Jó horrort mostanában amerikait nem igazán láttam leszámítva pár paródiát valamint a Walking Dead sorozatot,illetve a franciák elsõrangú valóban hangulatos borzongáit,pl. magasfeszültség, mártírok.
Ezek a tini szkeri múvik már nagyon unalmasak.A tudom mit tettél tavaly nyáron meg a legpocsékabb,és legostobább vacak amire valaha nyersanyagot pazaroltak...és sajnos ezek sorát gyarapítja ez a sikoly 4-is.Paródiának gyenge volt,horrornak meg röhejes...
tanhu 2011 júl. 03. - 19:29:25 Előzmény pleb
(98/214)
Szánalmasan szar.Háromszor aludtam bele,noha nem vesztettem semmit.A többit végignéztem alvás nélkül.Bár a második halvány volt mégis a harmadikkal nyert értelmet,és ezt úgy is kellett volna hagyni,mármint annyiban.A Fûrész is három részig élvezetes a többi már szánalmas.
Ez a Scream 4 hihetetlenül unalmas volt kiszámítható,lapos és minden rossz amit el lehet róla mondani.Alapból nevetséges,hogy sehol egy lõfegyver, de ez még csak csak azonban az, hogy a zsaruk egy kisvárosban ennyit töketlenkedjenek,mármint valószínûleg pezsgõfürdõztek, meg vacsorát készítettek, azt komótosan elfogyasztották,és megvárták míg a frissen mosott ruha megszárad,mindezt megtették miután hívást kaptak...Ha lesz sikoly 5 azt már kíváncsiságból sem fogom megtekinteni,mert ez a moslék elvette ettõl a kiváló sorozattól a kedvemet egy életre, annak ellenére, hogy az elõzményeket hibái ellenére és egyáltalán nem meglepõ fordulatai ellenére szerettem...
pleb 2011 jún. 06. - 14:43:26
(97/214)
***SPOILER***Nem értem azokat, akik azért fikázzák a Sikoly 4-et, mert, hogy sok jelenet hasonlított már korábbi részek jelenteire, de fõleg az elsõ részre. Direkt módon hajaz az eredetire, mivel a gyilkosok remakelni akarják azt (így a film a remakek paródiája és a hosszan elnyújtott folytatásoké). Ezért pár gyilkosság és jelenet hasonlított egy-egy korábbira: Jenny - Tatum (garázsajtó), Olivia - Casey Becker, Charlie kikötözése egy székhez - Casey barátjának kikötözése, Sidney a tetõre menekül majd leesik a gyilkosnak köszönhetõen - Sidney 1. részben tetõre menekül, és leesik onnan. Amúgy meg voltak benne egészen új, váratlan dolgok, pl Olivia kibelezése és az azelõtti kálvária, a kórházas utófinálé, és itt volt a legötletesebb a gyilkos személye, szerintem 10-ból 9 ember nem gondolta volna, és az utána végzett öncsonkítás is nagyszerû volt. Slasherek közül kiemelkedõ a Sikoly (immár) kvadrológia, és a 4. rész kiemelkedõ bármely film 4. részével szemben, mivel ez a film újrafeldolgozásként, folytatásként is megállja a helyét. Igen voltak benne kiszámítható dolgok, de pl amint mondtam az elõbb említett dolgok ellensúlyozzák ezeket. A nyitány is ötletes volt, és remélem lesz 5. rész, bár annak kisebb az esélye, hogy ennyire jó lesz, mivel az elmúlt 10 évben levõ filmekbõl volt ideje a Sikoly 4-nek meríteni a rengeteg remake által. A Sikoly 5-ben azonban végre merész lépést is meg kell hozni, 1-2 régi fõszereplõnek most már meg kell halnia, pl a nyitányban.
10/10
Mitch123 2011 máj. 22. - 14:10:10 10/10 Előzmény Dean88
(96/214)
Nekem az elsõ rész után ez tetszett a legjobban.Énse vártam nagy durranást mert általában az ilyen folytatások gagyin sikerülnek, de szerencsére tévedtem. jó film:)
Remélem lesz majd ugyanilyen jó folytatása
10/10
Dean88 2011 máj. 19. - 23:50:59 10/10
(95/214)
A környékünkön lévõ mozi, csak most kezdi el vetíteni, úgyhogy oda is elmegyek megnézni. Kérek minden rajongót, hogy menjen és nézze meg amennyiszer csak tudja, mert azt olvastam, hogy ha a film bevétele eléri a 110 milliót akkor csinálnak még egy részt vagy egy új trilógiát. Szóval Sikoly rajongók...GYERÜNK!!!!!!