vénasszonyok_nyara 2012 jan. 03. - 13:18:55
(18/58)
A tetoválásoknak a negyede sem vallana túl nagy intellektusról. A másik problémám vele, hogy kirekesztõ módon még sem aborigin, sem eszkimó (inuit) gyermeket nem fogadott örökbe és így nagyon hiányos a gyûjteménye.
10/10
judy91 2012 jan. 03. - 13:01:01 10/10 Előzmény RobbieTurner
(17/58)
Kaliff, mankacsek, dzsudythkaa és RobbieTurner szavaival kell egyetértenem. Szörnyen rosszindulatúak és elégedetlenek itt néhányan, kíváncsi lennék, hogy ki az a világsztár, akit valamire is tartotok. Mert én úgy gondolom, hogy ha a hollywoodi hírességeknek akár csak egy töredéke is ennyire mûvelt, világra nyitott, érdeklõdõ és jóindulatú lenne, mint Angelina Jolie, máris egy jobb világban élnénk. Arról nem is beszélve, hogy ami a tévében megy, 99 százalékban szenny (kivétel az ismeretterjesztõ csatornákat, amiket kedvelek), így számomra a ValóVilág és a többi agysorvasztó ostobaság mellett kifejezetten üdítõ hatású volt ez az interjú. Többet meg nem szándékozom írni, mert fölösleges; a legtöbb embert, aki ócsárolja õt és azt, amit tesz, úgysem lehet észérvekkel meggyõzni.

Ja és ceia képére reagálva... Az elsõ fotó 2001-es, a többi pedig a Wanted címû filmbõl származik (a tetoválások fele nem valódi). És ez a "tiszteletbeli ENSZ nagykövet" egyébként így jelenik meg a szóban forgó eseményeken...
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 03. - 12:28:35 10/10
(16/58)
Teljesen egyetértek veled. Az meg minek irogat ide aki meg sem nézi...
vili111 2012 jan. 03. - 12:21:50
(15/58)
Nekem nagy csalódást okozott az egész interjú. Elõször is Angelina Jolieról az emberrõl nem tudtam meg semmit. Csak a színésznõt láttam, aki játszotta, sõt túljátszotta a szerepét, a nagy emberbarátot és világbéke hirdetõt. És miközben a szerbek csodálatosságáról beszélt, nekem a vajdasági magyarság verése járt az eszembe amit a szerbektõl nap mint nap elszenvednek, az járt az eszembe, hogy ennek a nõnek fogalma sincs a magyarokról, Magyarország történelmérõl, és hogy fogalma sincs róla, milyen bántó ha Magyarországon a szerbeket magasztalják, és amikor a témakeresésrõl beszélt egy új filmjéhez, az járt a fejemben, hogy ITT JÁRT a témában és észre sem vette. Aztán sajnáltam is, mert úgy gondolom, ha egy embernek egész nap csak a s... ny...-ák, ahogy Návai Anikó tette, akkor soha nem ismeri meg a valóságot sem önmagáról sem a világról, és valaki, akinek módja van a világra hatni, valami nagyon hamis képet fog közvetíteni ez határozottan káros és rossz.
Bántott az is, hogy a film díszbemutatója itt lesz Magyarországon, és elgondolkodtam, azon mi közünk van nekünk a dél-szláv háborúról szóló filmhez, a szerbek és bosnyákok harcához, miért itt lesz a bemutató, vajon miért nem a szerbeknél, miért nem bosnyákoknál, hiszen róluk szól. Úgy éreztem kihasználtak, egyszerûen potenciális vevõnek és baleknak néztek, hiszen az interjú bemutatása csak hírverés volt a filmnek, a film elkészültérõl mondott dicshimnuszokat és így végsõsoron az interjúnak az üzeleten kívül, a pénzen kívül, a film hírverésén kívül semmi más célja nem volt.
RobbieTurner 2012 jan. 03. - 01:13:52
(14/58)
Na igen. Én sem értem mi verte ki itt ennyire a biztosítékot. Persze tudom magyarok vagyunk, ergo folyton elégedetlenkedni kell stb., de azért már ilyen miatt is? Végre egy nívós interjú, nem a szokásos 'mi a kedvenc színed? ' és a 'és milyen Braddel élni, juuujcsiii', hanem igaz dolgokról, témákról. Az, h. mennyit fizetett ezért az m1... vagyis mennyit fizettek ezért a fél óráért a mi pénzünkbõl... hát bele se merek gondolni! Az persze ne zavarjon senkit, h. ennél sokkal több pénzt sokkal rosszabb dolgokra is költenek a mi pénzünbõl, csak arról épp nem tudunk. Ja Návairól meg annyit, h. õ az egyik szavazója a HFPA-nak, azaz õ mondja meg ki legyen jelölve Golden Globe-ra és ki ne... az egyik a kb. 90 tagból. Szóval az õ esetében nem annyira arról van szó, h. neki kell könyörögnie egy sztárnak, h. ugyan adjon már interjút, ez inkább fordítva szokott lenni, hiszen melyik sztár ne lenne kedves egy ennyire befolyásos sajtóshoz? Nade itt befejezem a védõbeszédet, inkább örülök annak, h. végre láttam egy minõségi interjút is. Én örülök, h. erre ( is ) ment el az adóm. Köszönöm M1 és Návai :)
1/10
ewr 2012 jan. 02. - 21:00:04 1/10
(13/58)
Micsoda szerencséje van a magyar lakosságnak, hogy ez a ragyogó felkészültségû, gyöngyhajú, szilvaszemû, amandalírhangú hangú fiatalasszony titokban már régóta ismeri ezt az önzetlen világsztárt, "korunk egyik legnagyobb emberbarátját" aki - feladva közismert zárkózottságát - kivételt tett vele, és feltárta legrejtettebb gondolatait a világbékérõl, zseniális anyukájáról, valamit a fantasztikus teremõr bácsiról.
mankacsek 2012 jan. 02. - 20:46:44
(12/58)
Nem értem miért vagytok ennyire rosszindulatúak. A téma szerintem magáért beszél miért van a köztévén és le a kalappal az M1 elõtt, mert az utóbbi idõben nagyon igényes tartalmat készítettek. Angelina Jolie végre egy új arcáról mutatkozik be. Mégis mennyire ismerhetõ meg egy A1 kategóriájú sztár ha csak a filmjeit ismered és magát az embert nem? Én örülök hogy láttam.
1/10
hekkevo67 2012 jan. 02. - 20:33:43 1/10
(11/58)
Nekem az a gondom, hogy a sztárok megjelenítését nem a köztévén kellene megoldani. Máshogy fogalmazva a köztévét az adófizetõk adóiból tartják fenn, én nem azért megyek el reggel dolgozni, hogy 10 misi fellépési díjért készítsenek egy interjút egy sztárral (arra ott a retek klub, meg a másik, de õk korrekten lefedezik reklámbevétellel, meg ami fõ, hogy magáncégek).
Alfonz1 2012 jan. 02. - 08:11:08
(10/58)
Ez meg elõítélet. Általában a zord külsõ valami elfojtott gyerekkori traumát takar, és jellemzõen jobban segítik a rászorultak. Írd be a googleba hogy motorosok a gyermekekért.
Azért magadba is nézhetnél te többet tettél mint Angelina Jolie???
1/10
offtopic
ceia 2012 jan. 01. - 23:25:50 1/10
(9/58)
tiszteletbeli ENSZ-nagykövet
1/10
offtopic
ceia 2012 jan. 01. - 23:19:30 1/10
(8/58)
A tetoválás-gyûjtögetõt kihagyták a felsorolásból! És hogy szexbomba? Inkább taposóakna! :P
adamnagysweetmovie 2012 jan. 01. - 19:35:23 Előzmény Kaliff
(7/58)
Mindkettõ a kirakat, maradhatunk annyiban. Mindenki maga felelõs, mit tart valóságnak, én valahol máshol keresem. Mondjuk holnap este az Opera elõtt.
Kaliff 2011 dec. 28. - 15:19:06
(6/58)
Én akkor is szívesebben nézem õt és Brad-et, mint a VV-t vagy a egyikét, vagy az X-faktort, vagy Bárt, vagy akármelyik "saját" gyártású mûsort amit a nagy ker csatornák odahánynak a képernyõre.
Már elnézést a stílusért, de ezerszer inkább Angelina, mint a felsorolt magyar gyártású mûsorok bármelyike!
Pünkösdi Kató 2011 dec. 27. - 17:12:21
(5/58)
Örülök a mûsornak, már nagyon várom. Örülnék, ha feliratosan menne vagy megismételnék feliratosan. :)) Gyakorolni is jó lenne. :)
Ford Mustang 2011 dec. 21. - 18:56:43 Előzmény judy91
(4/58)
Nem is fogom. :) De azért engedtessék már meg, hogy leírjam a véleményem, kedves judy. ;)
vénasszonyok_nyara 2011 dec. 21. - 12:20:57
(3/58)
"Oscar-díjas, Golden Globe-díjas, világsztár, szexbomba, hat gyermek édesanyja, Brad Pitt élettársa, divatdiktátor, tiszteletbeli ENSZ-nagykövet, nyughatatlan világutazó."

Ez a felsorolás engem Mobutu elnök teljes nevére emlékeztet:
Mobutu Sese Seko Nkuku Ngbendu wa Za Banga
(magyarra fordítva ez is valami hasonló felsorolás, mint Angelina Jolie pedigréje)
10/10
judy91 2011 dec. 21. - 10:39:35 10/10 Előzmény Ford Mustang
(2/58)
Nem kötelezõ ám ide kattintani vagy megnézni a mûsort, kedves Ford Mustang... ;)
Ford Mustang 2011 dec. 19. - 20:52:07
(1/58)
Jó kis mûsor...azt sem tudom mihez kezdjünk, hogy a Brangelina pár elhagyta az országot. Most mi lesz? Mihez kezdünk?