Téma: Ted

11messi87 2012 aug. 24. - 11:43:56
(33/253)
Nem tudok komolyan venni egy filmet - mégha lenne is mondanivalója - akkor, ha egy kitalált valami az egyik fõszereplõje. Ízléstelen poénok és a többi. forever USA.
Bigpapa 2012 aug. 24. - 11:42:23 Előzmény Darth Plagueis
(32/253)
A testcserét bevallom nem bírtam elsõre végignézni. Majdnem okádtam tõle. Aztán gondoltam,basztam már el délutánomat rosszabbul is,így megnéztem a másik felét.De szinte éreztem,ahogy pusztulnak az agysejtjeim.Hihetetlenül értelmetlen és gusztustalan az a film.Pedig maga a sztori jó lett volna.
A Ted teljesen más.
Adott benne egy 35 éves srác,aki igazából nem akar felnõni,mert a legjobb haverjával cseszik el a nap nagy részét füvezve.Aztán dolgozik kicsit,majd megint DVD nézés és füvezés. Ehhez van egy isteni jó barátnõje (innen nem életszagú a film ),aki szeretné,ha megkomolyodna. A maci úgy bunkó benne,ahogy van,de szerintem nagyon jók a poénjai.Egy igazi sutyerák,nem az az édes kis gumimaci :)))))) De bevallom,egy ilyen havernak én is tudnék örülni néha,aki annyira egyszerû,mint a faék, és a legszarabb napomon is felvidít,vagy legalább így elfeledteti veled a rosszat.
A filmnek nincs igazi mondanivalója,csak max annyi,hogy egy idõ után döntened kell.Haverok,buli,fanta,vagy a normális felnõtt élet,egy csodás nõ mellett.És attól még ugye a haverokat nem kell feladni,de nem 24 órában kell velük lógni.Ma néztem meg szinkronnal is,amit jól eltaláltak.Talán Pikali Gerda kicsit mély (idõs)hang Kunisnak,de a maci telitalálat lett.
A Family Guy nekem tökre kimaradt,talán azért mert mindig pillanatokat kaptam el belõle,azt se tudtam,ki ki,így nem néztem.Lehet,ez után,elkezdem,és adok neki egy esélyt. A TED tényleg csak egy ámokfutás arról,hogy ilyen filmet még nem csináltak,na akkor majd mi. Van benne zsidózás, buzik,minden ami polgárpukkasztó,de nekem valahogy bejött. Kétszer is végignéztem,és szerintem még sokszor meg is fogom. A Vihardal benne hatalmas,de az valahogy angolul sokkal jobb volt. Szerintem nyugodtan nézd meg,ha a Testcsere (jogosan) kiverte nálad a biztosítékot,szerintem ez nem fogja.Engedd el magad,képzeld el,hogy ez a maci tényleg él és mi lenne,ha neked is lenne egy ilyen macid.

Ebben az évben ez a legkellemesebb meglepetés film nekem.Semmit sem tudtam róla,megláttam a neten egy plakátot és csak a bemutatóban szembesültem,hogy ez jó lehet.És nem csalódtam.Fõleg ,aki a 80-as években videózott,annak Flash Gordon miatt állat ez a film.
8/10
Csemy_ 2012 aug. 24. - 09:11:42 8/10 Előzmény tom991
(31/253)
Elolvastam ezt a "kritikát"...de ez max vélemény, bõvebben kifejtve. Nem tudom ki írta, de nyugodtan felhagyhat a "filmkritikák" írásával...bocsi...:)
8/10
Csemy_ 2012 aug. 24. - 09:05:24 8/10
(30/253)
Sokkal jobb volt, mint amire számítottam a kritikák és hozzászólások alapján. Eleve nem értem azokat, akik úgy értékelnek egy filmet, hogy nem is látták... Szóval a film elsõ fele bõven szórakoztató, tele poénokkal és remek színészi alakításokkal. A második fele érzésem szerint kissé hosszúra nyúlt, de összességében egy vicces-pozitív kis film.
Kétszer nem biztos, hogy megnézném és konkrétan egy elég undorítóan durvára sikeredett poént kivágnék a filmbõl...de nem sajnáltam a mozijegy árát rá (és ez a lényeg!)..:)
tom991 2012 aug. 23. - 22:13:34
(29/253)
Kritika http://dlvr.it/22f56Z (remélem, nem törlik a linket)
Csodakapitány 2012 aug. 23. - 21:44:47
(28/253)
Én a bemutató alapján azt a következtetést vontam le, hogy alig lesz aki megnézi.
Tudom, hogy van akinek más ízlése van, de akkor se tudom elképzelni, hogy valakinek ez igazán tetszik.
Én sci-fi rajongó vagyok, így végül is bármire betévedek, de erre nem tudom mi vonz valakit.
Esetleg csodát várnak, hogy még is jó lesz?
Egyszerûen ez az a film, ami tuti nem lesz kasszasiker. Nem irigység vagy lehúzásból, de ez pocsék a bemutató alapján. Ingyen belehetne ülni és megnézni, akkor se nézném meg. Nagyon vicces, hogy ilyet adnak moziba. Simán otthagynék havi 10 ezret. De max 2havonta van egy film ami nézhetõ. Köszi, hogy spórolnak nekem.
Superalonso 2012 aug. 23. - 20:54:53
(27/253)
hát van benne az is.....obszcenitás ezerrel....meg sok fárasztó poén (olyan family guy-os), de azért van benne egy-két jo poén is
10/10
Sonic8 2012 aug. 23. - 09:51:30 10/10
(26/253)
Na ma nézem meg.:D kíváncsi vagyok milyen lesz :DD
Darth Plagueis 2012 aug. 22. - 22:47:31
(25/253)
Aki már látta, írja már meg, hogy ez a Ted is olyan fingos-böfögõs-hányós poénokból áll mint a tavalyi Testcsere ?
10/10
aleila 2012 aug. 21. - 00:17:00 10/10
(24/253)
Állat!:) Féltem a magyar szinkrontól, de még az is nagyon jó! Nem tudom az elõttem szólok(aki szerint unalmas) mit láttak, de ez a film nem az. Egy pécé mondat nincs benne, végig röhögött az egész terem. Ted for prez.
5/10
atisr 2012 aug. 20. - 21:13:35 5/10
(23/253)
Százszor inkább Nézem meg újra bármelyik Family Guy részt mint ezt a filmet.
Szerintem is túl erõs a szerelmi szál :\
Számomra nagy csalódás volt, mert mint FG rajongó többet vártam..
Bigpapa 2012 aug. 20. - 18:49:01
(22/253)
Family Guy-ból még egy részt sem láttam, így nem mondható rám,hogy elfogult vagyok.

Jókat röhögtem rajta, azt adta ,amit vártam. Az, hogy benne volt egy erõs szerelmi szál, nos...,ki mire számított?Ha egy pasinak barátnõje lesz,eljön a pillanat,amikor meg kell hoznia néhány olyan döntést,ami kihat az addigi és a jövõbeni életére is.A haverok,bulizás,komolytalan élet,vagy a felelõsségteljesebb párkapcsolat..
Tudtam,hogy ez benne lesz a filmben és szerintem ezt is jó poénokkal tûzdelték meg. Volt olyan rész,ahol visítottam a röhögéstõl.
SPOILER
Az állat,amikor reggel viszi dolgozni TED és alig lát ki a kocsiból,na meg a végén a retardált jelenet :)))))))))))),na meg ahogy kiüti a dagi kiskölyköt :))))Halál Ming-re :)
SPOILER vége

Kellemes csalódás a film.Egy pillanatra sem szabad komolyan venni,már csak a maci miatt sem.

8/10
Kurama 2012 aug. 17. - 13:01:53
(21/253)
Stellar 2012 aug. 14. - 19:27:39 Előzmény Charles Foster Kane
(20/253)
Nekem nagyon nem tetszett, délelõtt láttam premier elõtt. A végén már kimondottan untam!
offtopic
Charles Foster Kane 2012 aug. 13. - 03:02:08 Előzmény lippije
(19/253)
Az a problema, hogy ma mar nem lehet olyan vigjatekot nezni, ami nem fordul kozhelyes parkapcsolati dramaba. Komolyan, ebbol a joindulatuan kreten alapotletbol, miert kellett ezt csinalni? Senki nem kivancsi erre, es senki nem akar azon sirni, hogy Mark Wahlberg hisztizik a plussmackoja elvesztese felett.

Ennek viccnek kellene lennie, ezzel az igerettel mentunk be a moziba, hogy halalra rohogjuk magunkat azon, hogy ok komolyan veszik magukat. Ehelyett a vegere rank kenyszeritik, hogy ezt a 10 eveseknek szolo tanulsagmeset komolyan vegyuk.
10/10
balazs213 2012 aug. 09. - 21:44:56 10/10
(18/253)
Nagyon jóóóó! Csak ajánlani tudom!
lippije 2012 aug. 09. - 12:54:41
(17/253)
Maradt bennem egy kis hiányérzet, néhol hullámzó a film, de még így is klasszisokkal jobb, mint a mostanság futó vígjátékok – és nem csak azoknak, akik bírják a Family Guy poénjait. Részemrõl azért bõven ajánlott. A vihardalt pedig kötelezõen oktatnám minden óvodában!

Rövid írásom a filmrõl : http://www.filmkocka.hu/2012/08/ted/
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 aug. 05. - 11:37:27 8/10
(16/253)
Biztos jó lehet ez a film ha Seth MacFarlane rendezte és Mark Wahlberg meg a csodaszép Mila Kunis játszik benne. És a VOX mozimagazin is 90%-ot adott neki, biztosan jó film lehet, meg is nézem még ma. :D
10/10
tyrichie 2012 aug. 05. - 09:48:23 10/10
(15/253)
Bátran ajánlom mindenkinek, sokat lehet rajta nevetni, a maci fenomenális.
7/10
CsiróCsiró 2012 júl. 29. - 23:11:59 7/10
(14/253)
Aranyos kis film,bár ha Seth MacFarlane,akkor még mindig a Family Guy vezet nálam mérföldekkel.
Nem állítom,hogy végig fetrengtem a földön,és csapkodtam magam a nyerítõ röhögéstõl,de azért volt benne jó pár poénos jelenet.
MacFarlaneistáknak mindenképpen kötelezõ darab.

Egyenlõre 7/10 ,de mindenképpen megnézem még szinkronizálva is.

...és Mila Kunis gyönyörû!!! :-)