3/10
DeborahUnicornia 2022 júl. 26. - 00:42:22 3/10
(37/77)
Az egyik leggázabv Marvel film amit eddig láttam... Borzasztó lapos volt az egész, de ami még jobban fájó, hogy hogyan lehet ennyire megalazni az isteneket? Zeuszt, Thor-t, Lokit, a Valkürt.... Remélem ezt a rendezőt nem engedik több Marvel film közelébe, mert ez így nem oké, saját terepén jókat csinál, de ez....
3/10
JohnnyBravo111 2022 júl. 24. - 22:46:59 3/10 Előzmény JULES_GT
(36/77)
Komolyan mondom, hogy a 12 éves gyerekemnek is kínos volt, hogy beletették a visitozo kecskéket. Sírni tudtam volna.
3/10
JohnnyBravo111 2022 júl. 24. - 22:22:37 3/10 Előzmény Nort24
(35/77)
Egyre csúszik le a színvonal. Annyira együgyű volt az egész, hogy 15 perc után ki akartam jönni a moziból. És lesz folytatása...
10/10
frottirzokni 2022 júl. 24. - 19:37:26 10/10
(34/77)
Gorr a legautentikusabb halál karakter az utóbbi években, nagyon király. A film teljesen rendben van, simán megérte a jegy árát.
4/10
István Pityu Herczeg 2022 júl. 23. - 23:08:32 4/10
(33/77)
Először azt hittem simán azért lesz sz*r mert túlságosan elpoénkodták az egészet, de nem ez a baj, legalább is nem ez a fő problémája a filmnek. Egyszerűen üres és lapos a történet, nem hozott lázba, egyszerűen nem keltette fel az érdeklődésemet. A Thor Ragnarok végig érdekes és lebilincselő volt itt meg azt vártam mikor lesz már valami, de az sajnos elmaradt. Egyébként néhány jó poén van benne, de ez édeskevés. Azért lgbtq propaganda ebbe a filmbe is jutott, teljesen feleslegesen. Amit meg Zeusszal csináltak, egyszerűen kigúnyolták az egészet, ezért felesleges volt beletenni a filmbe.
offtopic
Sz. Péter 2022 júl. 23. - 11:13:01 Előzmény fferlen73
(32/77)
"A homoszexuálitás propagandálásával nem igazán tudok azonosulni"

Ezt úgy érted, hogy ha egy filmben vannak melegek akkor a film propagálja, reklámozza a homoszexualitást? Azt akarják, hogy aki eddig nem volt, az legyen meleg és a filmektől az is lesz?
Mert ez szerintem nem így működik.


6/10
Zachariah 2022 júl. 23. - 00:43:29 6/10
(31/77)
Könnyedebb hangvételű, nyári popcornmozi, nem több. A rövid játékidő miatt nem tudták normálisan kibontani Gorr karakterét, hiába játszotta el Christian Bale viszonylag korrektül. Az eredettörténetét nyolc perc alatt letudták és az istenölő kardot is azonnal megtalálja, Thor pedig öt perc alatt összekapja magát.
Nem éreztem a súlyát sem a történetnek, sem a karaktereknek, ellentétben a Ragnarökkel. Már eleve ott úgy gondoltam, hogy nincs értelme egy újabb Thor-filmnek, mivel Hela volt Thor számára a lehető legnagyobb kihívás (Thanost leszámítva), ezt nem igazán lehetett überelni. Ráadásul Asgard is elpusztult ott, ezért a harmadik résszel befejezhették volna ezt a sztorit.
Persze el lehet képzelni, hogy a mennydörgés istenének élete hogyan folytatódik, de itt ezt nem sikerült túl jól megvalósítani. Jane drámáját sem tudtam átérezni és azért a rák negyedik fázisában nem így néznek ki az emberek (bár lehet, hogy Dr. Selvig gyógyszerei valamelyest segítettek).
Inkább ötletbörzének tűnt a film, egy női Thor, görög istenek, istenölő gonosz, néhány dolog, amit a képregényekből át tudtak emelni. A befejezés kicsit eltért a szokásostól, de összességében így is a leggyengébb Thor-film.
1/10
Nort24 2022 júl. 12. - 20:24:21 1/10
(30/77)
Csak azért regisztráltam be ide, hogy adhassak egy 1-est. Azért ezt, mert rosszabb osztályzat nincs. Ez nem a legrosszabb film, hanem annál is több, jelképe annak ami szánalnmas és szomorú. Az Istenölő találó kifejezés, a Disney ezt az Istent is kinyírta. De legalább látványosan tette. Amikor a moziban felkapcsolták a lámpát az emberek néztek egymásra: Ez meg mi az Isten volt?????
6/10
fferlen73 2022 júl. 11. - 22:56:07 6/10
(29/77)
Egy Thor paródia, amiben maga "Thor" játszotta a főszerepet. A sztorit egy kicsit más köntösben és szereplőkkel már láttuk egy másik Marvel filmben az idén.

Lásd Doctor Strange legutolsó filmje. Egy misztikus tárgy szuperhatalommal ruházza fel annak hordozóját. Aki egészen az utolsó pillanatig gonosz marad és borzalmas dolgokat művel, de aztán a gyerekére gondolva a legutolsó pillanatban meggondolja magát ....na bumm



A homoszexuálitás propagandálásával nem igazán tudok azonosulni - elfogadom a jelenséget és nem is török pálcát felettük, de nekünk ezt az egészet gyerekkorunkban a biológia tanár az órán elmagyarázta teljesen normálisan és érthető keretek között - nem feltétlenül kellene ezt ennyire nyomni/reklámozni a fiatal generációknak, akiket ezek a filmek nagyon erősen befolyásolnak még.

Jobb filmre számítottam, és úgy is ültem be, hogy na végre, csak lesz most már valami igazán ütős film is a mozikban az elmúlt évek felhozatala után. Na nem igazán jött ez, a sztori elég bugyutácska, viszont ettől függetlenül nálam a humor elvitte a dolgot, elég jót szórakoztam rajta. 6.4-et adnék rá, de ilyen opció nincs, így maradok a 6-nál.
1/10
JULES_GT 2022 júl. 11. - 12:12:17 1/10 Előzmény kbetti111
(28/77)
Minden egyes szóval egyetértek. Kivéve talán azzal hogy ez a leggyengébb film, mert a Streetfighter ennél is gyengébb...
10/10
Slayer_HUN 2022 júl. 10. - 21:22:29 10/10
(27/77)
Na, ilyennek kell lennie egy Marvel filmnek! A Végjáték óta az első Marvel film, amin igazán jól szórakoztam. Bár a Ragnarök után biztos voltam benne, hogy Waititiben most sem fogok csalódni... :) 10/10
1/10
chucknorris 2022 júl. 10. - 15:45:05 1/10
(26/77)
Fú, próbálom szépíteni, de nem megy. Nézhetetlen. Szörnyűség. Pénzkidobás. Remélem, hogy egyre kevesebb van az olyan igénytelen idiótákból, akik szerint ez a filmgyártás jövője, mert így a totális népbutítás és nihil felé megy a világ. A gyerekeket pedig ne keverjék bele a f*szságaikba se a filmben, se azon kívül! Köszönjük szépen.
1/10
mrs.smith 2022 júl. 10. - 14:59:38 1/10
(25/77)
A kidobott pénz definíciója:D Mi a franc volt ez??? Thor volt a kedvenc karakterem. Eddig. Mert ez a hippi kaftánban ripacskodó, depressziós, kiégett, értékrend nélküli valaki, akivel csak minden megtörténik, finoman szólva sem Thor. Ez vmi beteg libsi agyszülemény, akinek semmi köze a korábbi filmekben megismert Thorhoz, sokkal inkább egy Starbucks szója lattés idiótához, aki mindenhez jópofizik és ELFOGADÓ és BEFOGADÓ. Ok, köszi, ha erre a kategoriára vágyom, nézem a Netflixet. Grat Hollywood, megint győzött az ideológia és ment kukába az eddigi Thor sorozat. Soha többet, thx!
1/10
ella.szell 2022 júl. 10. - 14:01:45 1/10
(24/77)
Pride hónap propaganda filmnek elmegy, amúgy nézhetetlenül sz*r. Nincs történet, se mondanivaló, a karaktereket sikerült tönkretenni, Thort kiherélni és az eddigi Thor sorozatot elrontani. Felháborítóan rossz, idegesebben jössz ki a film után, mint ahogy bementél megnézni. Alacsony vérnyomásúaknak ajánlom.
3/10
tyrichie 2022 júl. 10. - 10:15:12 3/10
(23/77)
Nem egy nagy durranás, túl sok benne a ripacskodás.
1/10
asdghostrider@gmail.com 2022 júl. 10. - 08:47:02 1/10
(22/77)
Ez felfoghatatlan számomra, ilyen filmekre komolyan van igény?! Mi a szar volt ez te jóisten?
1/10
Babosadam 2022 júl. 10. - 00:03:38 1/10
(21/77)
Értékelhetetlen szar. Imádom Thor karakterét és a Marvel filmeket, de ez már valami nagyon más volt és nem a jó értelemben. Egy vicc a karakter szószerint. A történet arról szól 2 órán keresztül, hogy miképp írnak ki egy MCU karaktert a Marvel univerzumból. Nem várom a következő Thor filmet. Semmi szálat nem fűznek bele a multiverzumból ami logikus lenne, Loki tökéletesen feltűnhetett volna itt, de persze semmi hír ezekről...
9/10
gerhajdu 2022 júl. 09. - 23:05:10 9/10
(20/77)
Fantasztikus film.
1/10
kbetti111 2022 júl. 09. - 22:49:56 1/10
(19/77)
Eddigi leggyengébb film, amit valaha láttam. Marvel filmek közül is, a Thor sorozatban is és általában is. Nagyon vártam pedig, a Thor széria korábbi filmjeit nagyon szerettem, ez kicsit sem méltó azok szellemiségéhez, színvonalához. Rettentő gyenge. Ennek a filmnek se mondanivalója, se története, de még normális párpeszédek sem hangzanak el. Helyette kapunk egy szivárvánnyal nyakon öntött erőszakos balos ideológiai nyomulást, aminek se füle, se farka. Sajnos sikerült a karaktereket is teljes mértékben kiüresíteni, és akkor még finoman fogalmaztam. Thor karaktere köszönő viszonyban sincs egy világot megmentő, morálisan felsőbbrendű szuperhős karakterrel, akire fel lehet nézni, helyette egy elnőiesedett, depresszív, hiperliberális, értékrend nélküli laza csávóvá alakul, aki nem találja az útját, de ami rosszabb, hogy nem hű korábbi önmagához. Aki helyett a női karakterek mindent megcsinálnak és még a gyerek szereplők is tökösebbek. Persze kiderül, a szeretet a legfontosabb. Woww. A szeretet fogalmát közben szépen kiüresítik a készítők és megfosztják minden magasabb rendű értékétől, hiszen a szeretet az, ha minden igényed/vágyad kielégül. Szerintük. Bicskanyitogatóan próbál indoktrinálni a film, rettentő szájbarágósan kapjuk nagy dózisban az újbalos ideológiát, minden egyes jelenet erre játszik rá, a szivárvány összes létező neme szerepel a filmben, a gyerek karaktereknél is, akiket a film készítői ugyanúgy háborúban akarnak mutatni, hiszen ők ugyanúgy harcolnak, gyilkolnak (kérdem én, miért is??) Nem szólva a fehér/hetero/hívő emberek ellen mutatott számtalan negatív áthallásról, akiket természetesen kizárólag negatív színben tüntetnek fel (pl. gonosz karakter)/nem szerepeltetnek, nem beszélve a film fő tanulságairól, mi szerint az istenek is csak emberek és mindenki csak szeretetre vágyik- wtf??? Megtudjuk viszont, hogy mindenkit azon a néven kell hívni, ahogyan ő akarja, hirtelen Astridból Axel lesz valaki és ezt MINDENKINEK tiszteletben kell tartani, hiszen ez még a gonosz elleni küzdelemnél is fontosabb:) Mint ahogyan az is, hogy nem kell különböző nemű szülő a gyerek vállaláshoz, ez tök normális egyes lényeknél, hiszen a nagyon felvilágosult valkűrök is szemeznek a saját nemükkel. Ezek a baromi átlátszó ideológiai nyomulások tönkreteszik a cselekményt, teljesen idegennek hatnak a sztoriban, nem illeszkednek a sorozat korábbi filmjeihez. Az embernek az az érzése, propagandaanyagot lát, mintsem filmet. Minden forint kár érte, hatalmas csalódás. Most jutottunk el arra a pontra, hogy soha többet Marvel filmre nem költünk. Nem csak kidobott pénz, de rettentő romboló hatású ideológiai erőszak, amit a hasonló filmekkel próbálnak lenyomni az emberek torkán. Akinek minimális értékrendje /alapműveltsége van, annak baromi átlátszó és pofátlan ideológiai nyomulás, amit előadnak, a tartalom, történet és mondanivaló kárára. Aki ezt nem veszi észre, az nem hajlandó észrevenni. Nem értem, miért írják, hogy nézhető/jó, mert ez rég nem a gagyi, egyszer nézhető kategória, hanem konkrét propagandaanyag, aminek az egyetlen célja egy ideológia lenyomása az emberek torkán, és ezért feláldozza a tartalmat, a karaktereket, és a sorozat korábbi filmjeit is.
9/10
DoMo 2022 júl. 09. - 17:00:18 9/10
(18/77)
Tetszett