5/10
napraforgó 2015 nov. 22. - 02:41:32 5/10
(150/230)
Tényleg furcsa, hogy amilyen ügyes, talpraesett volt Blanca eleinte a szélhámos szerepben, most mintha elhülyült volna, annyira elvakultan hisz Raquel hazugságainak. Nemcsak Adriano, Estrada felügyelõ is óva inti, legyen óvatos Raquellel, de õ mégcsak nem is naívan, hanem végtelenül ostobán hisz Raquelnek, feltétel nélkül megbízik benne, mert elõadott neki egy szép mesét. De olyan mesét, hogy azt épeszû ember nem hiheti el.
5/10
napraforgó 2015 nov. 19. - 14:32:31 5/10
(149/230)
"megható", hogy Raquel és Ivan hogy egymásba szerettek... Christian Bach szerelmi jelenete meg kísértetiesen emlékeztet az Örökségbeli szexjelenethez. Pasi félmeztelen, összes izmai szépen domborodnak (itt a maffiózó, ott a rendõrfõnök), Bach hosszúujjú felsõben, kigombolva, cicifix a kirakatban és évõdnek, hogy jujj de nagyon szeretik egymást.
Indigóval írták a szerelmi jeleneteket?
-----------------
Szegény hülye öreg Leonidasnak meg már ezuer alkalma lett volna elmondani Adrianonakm vagy az unokáinak, ki is Valentina fia, de nem, õ magával fogja vinni a sírba.
5/10
napraforgó 2015 nov. 18. - 14:52:57 5/10
(148/230)
Bocsánat, mindent Visszavonok! Visszanéztem a jelenetet és azt mondta: Köszönöm drágám.
Úgy látszik a náthától már nemcsak az orrom dugult be, hanem a fülem is....
5/10
napraforgó 2015 nov. 18. - 14:36:01 5/10
(147/230)
Hoppá!
Itt egy szép nagy baki:
Eduardo átveszi Blanca levelét, amiben mindent bevall. Eduardo el akarja olvasni, de Raquel leállítja - enyje fiam, egy szerelmes levelet egyedül kell elolvasni. Rendben, mondja Eduardo, elteszi a borítékot és megpuszilja "Victoriát"- köszönöm Blanca, mondja neki! Blancának szólítja! Aztán megy minden tovább, Victoriának szólítják, stb.
5/10
napraforgó 2015 nov. 17. - 16:36:59 5/10 Előzmény napraforgó
(146/230)
Vajon mirõl fog még szólni a sorozat vagy 50 részig, ha Blanca már most leleplezõdött Raquel elõtt?
Ha jól emlékszem, úgy 12O részes.
5/10
napraforgó 2015 nov. 16. - 16:32:16 5/10
(145/230)
Mariana leleplezte Blancát Raquel elõtt. Nem igazán értem, miért, elvégre semmi haszna az egészbõl.
5/10
napraforgó 2015 nov. 13. - 16:43:31 5/10
(144/230)
Furcsa, hogy egyre-másra derülnek ki a dolgok Raquel körül, de Victoriának mégsem üt szöget a fejébe.
Vajon meddig fog még bízni Raquelben?
kikelet54 2015 nov. 12. - 15:59:51
(143/230)
Elég furcsa, hogy az a nõietlen nõ uralja az egész sorozatot, mindenkit tud zsarolni, manipulálni, soha nem bukik le, minden az õ kénye-kedve szerint alakul. Mindenki behódol neki.
Az meg a csúcs, hogy a pasik buknak rá, pedig minden, csak nem bombázó. Kezdettõl fogva volt a kinézetében valami furcsa, most jöttem rá, hogy a könyöke még csak véletlenül sem ér a derekához, és szinte semmi testmozgása, olyan, mint aki karót nyelt, az egész lényébõl süt a gonoszság.

Victoriának tényleg amnéziája van, ha már elfelejtette, hogy mi-mindent tett ez a dög, szépen átállította a saját oldalára, a sok állbizonyítékkal.

Még jó, hogy Eduardo kezd gyanakodni, így hátha Victória is visszaáll a jó oldalra.
5/10
napraforgó 2015 nov. 12. - 08:04:52 5/10
(142/230)
Annyi a kétség Raquellel kapcsolatban, Victoria mégsem kezd el újra gyanakodni... Hát ez kicsit furcsa...
5/10
napraforgó 2015 nov. 11. - 05:29:03 5/10 Előzmény suxel
(141/230)
Nekem is nagyon furcsa, hogy Victoria mennyire kifordult önmagából. Eddig bízott Adrianoban, meg volt gyõzõdve Raquel bûnösségérõl, most meg hirtelen mindent elhisz neki. Pedig még a rendõrfelügyelõ is bíztatja a további nyomozásra! Na de még ez sem elég neki, mindent beszop Raqueltõl.

De én ezekért a hülyeségekért nem a szereplõt hibáztatom, haem az ostoba forgatókönyvírókat.
Habár nyilván ez kell, hogy további 1O-2O, vagy 5O részel elhúzzák a történetet.....
5/10
napraforgó 2015 nov. 10. - 14:45:42 5/10
(140/230)
Raquel elõadott egy szép mesét az apjáról és Melaniáról, meg a viszonyukról és ennek gyümölcsérõl, Letitiáról. De ha az ember belegondol, hogy Raquel rajtakapta az apját a házvezetõnõvel mondjuk fiatal lányként (de nem gyerekként), akkor sokkal nagyobb korkülönbségnek kellene lenni közte és az így született húga között... Valentina fiatalabb, ez igaz, de nem mannyival! Elvégre már felnõtt fia van! Igaz, hogy az a fiú nem Rafael, de legalább annyi idõs.

Ez a Christian Bach mindig feleolyan idõs szeretõkkel van körülvéve minden sorozatában. Ilyen sok gerontofil fiú van?
5/10
napraforgó 2015 nov. 06. - 14:14:40 5/10
(139/230)
Fernandát elküldték Kolumbiába a soha vissza nem térés igéretével. De lehet, hogy Raquel mégis megölette a biztonság kedvéért. Annyira nem figyeltem erre a momentumra.
(Mondjuk nem értem, miért ne tudna Kolumbiából kapcsolatba lépni akár Blancával, akár Adriánóval, akár a rendõrséggel. Az internet korában?)

Mexikóban milyen gyorsan lefutnak a büntetõ perek. Nálunk idehaza évekig elhúzódnak, ott meg "néhány nappal késõbb" már vége is lett. Nem láttunk egy szál tanut sem, egy szál bizonyítékot sem, viszont rásóztak 40 évet. Ez olyan meseszerû.
7/10
suxel 2015 nov. 06. - 09:08:28 7/10
(138/230)
SPOILER-es:

Hát Victoriat meg is gyõzik majd róla, és én nagyon utáltam akkor, hogy mennyire szemellenzõs lett egy darabig.
Fernandaval mi történt pontosan: azt tudom, hogy lebukott és Raquel üldöztette a bérenc hitmanjével, Arnulfoval? Õt most megölték, vagy csak megfenyegették halálosan és felrakták egy repülõgépre, hogy soha nem térhet vissza Acapulcoba. Ezeket a részeket már csak tekerve néztem és nekem nem vált világossá a végére, de emlékeim szerint többet nem láttuk a sorozatban.
Azt a szürke egérre hajazó kormányzót sem szerettem benne, õ nagyon sok terhelõ adatot tud Raquelre nézve, és meg is issza majd ennek a levét.
Valentina véglegesen csak a sorozat végén szabadul meg Raqueltõl és az õrzõitõl. Lesz egy pár epizód, amikor sikerül meglógnia, és úgy örültem ennek a fejleménynek. (Kb. 76-80 rész) Aztán megint megtalálja Raquel és megint visszaesik olyannyira, mint a kezdeti állapotokban volt.
Catalina és Cristobal szerelmi históriáját szerettem, az volt az a mellékszál, ami nem mindig tûnt nekem nyûglõdésnek. Bár lehet Catalina külseje vezetett meg, mert ez a csaj nagyon tetszett nekem a történetben. Simonanak még sok részen keresztül érik a péklapát, dühítõ egy kis ribi.
Azt hiszem már a magyar verzió is elért oda, hogy szerepeljen benne egy zsaru: Santiago Estrada a neve, ha jól emlékszem. Na õt csíptem, õt ilyen B-pasinak találták ki Blanca mellé, bele fog szeretni a zsaru. De azzal a szállal is elég mostohán bántak.
5/10
napraforgó 2015 nov. 06. - 06:07:48 5/10
(137/230)
Kicsit bugyuta a történet. Tegnap Victoriát akarták meggyõzni arról, hogy Adriano Memo gyilkosa. Victoria meg olyan célirányos kérdéseket tesz fel, Fernandáról, meg másról is, miközben Eduardo kérdésére azt válaszolja, hogy nem, még nem emlékszik semmire. Mikor aztán feldúltan elrohan, Raquel öntelten (és roppant ostobán) azt mondja a kormányzónak, hogy azt hiszem, meggyõztük. Hát...

Hosszasan ecsetelték, hogy Memot megmérgezték és épp akkor halt meg, amikor Adriano nála járt. De azt nem mondják, hogy milyen méreggel ölték meg és annak mennyi idõ kell a felszívódásra. Kicsit furcsa, hogy Raquel Altamira ezt tudja, az orvosok, és a rendõrök meg nem. Még a papucs kormányzó is tudta rögtön, õt Raquel gyõzte meg, hogy ne figyeljen ilyen apróságra.

Valentinán is csodálkozom, hogy nem bír elbánni azzal az öreg dadussal, aki vigyáz rá. Egyszer már kijátszotta az õrzõit, nem vette be a piruláit, most miért nem tudja ezt megcsinálni? Ha kicsit kitisztulna a sok szedálástól, biztos meg tudna szökni. De erre biztos kell még várni vagy 60 részt.

Igen, a történet már most kíváûlóan lezárható lenne. Kíváncsi vagyok, milyen hülyeségekkel fogják még elhúzni az idõt. Cristobal és Catalina szerelni históriûjûval? Unalmas. Ramon és Carina sztorija is. Simona szerencsétlenkedése a mondvacsinált terhességgel, na az még egy-két rész. És aztán mi lesz? Eduardo és Victoria még párszor összevész és kibékül, és aztán?
5/10
napraforgó 2015 nov. 04. - 17:28:11 5/10
(136/230)
Raquel már nem bízik meg Victoriában, szerintem már nem sok kell és rájön arra, hogy õ Blanca.
Raquel mennyire Adriano ellen fordult, holott valaha oda volt érte. Sõt xxx spoier az egyik fia tõle van... xxx spoiler vége.

De Eduardot meg mennyire be tudta hülyíteni, kíváncsi vagyok, mikor jön rá a fiú, hogy az orránál fogva vezették.
7/10
suxel 2015 okt. 30. - 22:30:46 7/10 Előzmény napraforgó
(135/230)
Az még odébb van. Kicsit elõreszaladtam :D
5/10
napraforgó 2015 okt. 30. - 15:14:27 5/10
(134/230)
Akkor Mariana már beköpte Blancát Raquelnek? Ez volt az elsõ dolga? De nagyon szereti egymást ez a két ribanc.
7/10
suxel 2015 okt. 30. - 14:54:53 7/10
(133/230)
SPOILER

Majd Raquelnek fogja a tudtara adni, aki megkeri jatssza meg tovabb magat, mert o akarja lebuktatni Blancat a sajat maga modjan, ugy hogy bortonbe keruljon, ott pedig meg ratesznek neki egy lapattal, hogY elete vegeig ott rohadjon meg.
5/10
napraforgó 2015 okt. 30. - 14:21:10 5/10
(132/230)
Nem tudom, mivel magyarázza Victoria, hogy segítene neki emlékezni, ha találkozna a házvezetõnõ lányával??? Mert annyira hajtja, hogy meg kell találnia, beszélnie vele, stb. Minek? Egy olyan nõvel, akit csak egyszer látott futólag? Miért függne az emlékezete egy skizofrénnek mondott nõtõl?

Domingo vajon miért engedi be a nyomozókat Adriano házába házkutatási engedély nélkül? Adriano kisurran a kertkapun és nyitva hagyja azt. Miért? Hogy rögtön láthassák a zsaruk, hogy ott szökött el?

Mariana a múltkor már rájött, hogy Blanca és Victoria egy személy, most miért játsza a hülyét Eduardo, Sofia és Hugo elõtt?

Ez a mai rész nagyon gyengus.
5/10
napraforgó 2015 okt. 29. - 03:35:47 5/10
(131/230)
Azóta végignéztem az epizódot és látom, hogy Blanca emlékezete visszatért, csak megjátsza magát, hogy az Altamíra házban minél többet megtudjon és bizonyítékokat szerezzen Raquel ellen.