Téma: A nyomozónõ

gladiátor1 2011 aug. 08. - 21:35:48 Előzmény ceia
(5/25)
Lehet, hogy közepes filmeket vagy gyengébb sorozatokat fogtál ki, de szerintem nem szabad általánosítani. A Nyomozónõ és az Il Capitano filmek/utóbbit Alessandro Preziosival még nem adták sajnos nálunk csak a Rai vetítette, rendkívül színvonalas, életszerû és szórakoztató filmek, nagyon hiteles és emlékezetes színészi játékkal.

A Nyomozónõben fõszerepet játszó Lucrezia Lante della Rovere nagyon tehetséges, szép és szimpatikus színésznõ, Kaspar Kapparoni pedig játszott a Rex-ben és az Elisa di Rivombrosa c. kosztümös sorozatban nem csekély sikerrel. Én csak ajánlani tudom ezt a sorozatot mindenkinek, aki értelmes kikapcsolódásra vágyik a tv képernyõje elõtt.

Számomra és az olasz filmek kedvelõi számára inkább nagyon nagy öröm, hogy a királyi tv-k vásárolnak aránylag új olasz sorozatokat, játékfilmeket szemben a gagyi csatornák akció és erõszak dús alkotásaival, szerintem ha ennyi tv csatorna közül választhatunk, hagyjuk meg a csatornáknak és a nézõknek a jogot, hogy kedvükre kínáljanak meg minket filmekkel és kedvünkre választhassunk ezekbõl.
offtopic
ceia 2011 márc. 06. - 00:26:29
(4/25)
A királyi csatornákon leadott olasz filmekkel dunát lehetne rekeszteni. Jó azoknak, akik ezeket szeretik. -?? Vagy inkább mégsem.. Az olasz filmek unalmasak, de sok van belõlük és nyilván nagyon olcsók is.
10/10
Gabriella54 2011 febr. 18. - 07:00:47 10/10
(3/25)
Bepótolhatod, mert szombat éjjel (febr. 19.) kezdik ismételni!!!
7/10
Banán 2010 okt. 01. - 15:28:28 7/10 Előzmény ligetipeti70
(2/25)
Nekem nem mindem olasz filmrõl jó a véleményem, de ezt tényleg érdemes volt nézni. Az IMDB-n láttam, hogy még van 10 része, de ott nem írták ki a gyerekszereplõket. Vagy lehet, hogy azok ezen részsorozat elõtt voltak, csak itt nem játszották le?

Erre a részsorozatra 7/10-et adok.
10/10
ligetipeti70 2010 szept. 27. - 19:30:59 10/10
(1/25)
Nekem is tetszik, mint minden hasonló és fõleg olasz film.. a szereplõk meg a rendezõ is szuper...