10/10
kikelet54 2015 júl. 05. - 16:19:55 10/10
(681/721)
Amikor elküldtem az üzenetet, akkor megjelent az összes hozzászólás, de amikor elölrõl kezdtem az egészet, ugyancsak nem élt az "összes hozzászólás" link.
A Te módszereddel is ugyanoda lyukadtam ki. Reménykedem, hogy ez még mindig a fejlesztés része és a jövõhéten rendben lesz, most had pihenjenek, a fejlesztõknek is hétvége van.

Egyébként köszi a segítséget!

További szép napot!
malvinkicska 2015 júl. 05. - 15:18:24
(680/721)
Próbáld meg úgy beütni a Googlbe, hogy a SZ SZSZ port hu téma megtekintése, én így csináltam a másik topiknál is bevált, mert egyszerûen nem tudtam hozzá szólást alkalmazni, nekem rendes számítógépem van, nem laptop.
10/10
kikelet54 2015 júl. 05. - 15:05:56 10/10
(679/721)
Nekem lenne véleményem, de nem tudok hozzászólást kezdeményezni, csak ha a "válasz" linre kattintok. Az "összes hozzászólás" link sem aktiv, összesen csak 3 hozzászólást látok a gépemen. Már minden gépet megnéztem itthon, de mindenütt ez a kép fogad.

Tudja-e valaki, hogy ez így marad, vagy valamit állítani kell, legyen szíves segíteni, nagyon megköszönném!!!
7/10
suxel 2015 júl. 04. - 10:41:01 7/10
(678/721)
Spoilereket csak a het masodik felebe tudok irni, mert ismet leutaztam videkre, es itt csak mobilrol van internet hozzaferesem.

Nuria Bages karakterenek ismert a szinkronhangja? 109 resz vegen vele talalkozott Marcelo.
malvinkicska 2015 júl. 04. - 09:25:23
(677/721)
Nincs véleményetek, úgy látom ez egy fura szövevényes történet mindenkinek, van vaja fején, nem csak Rebeca de Marcelo anyja is gyilkosnak néz ki, azért ez valami ennyi pszichés zavaros gyilkos embert mutattak be. A nõk zsarolással akarják magukhoz láncolni a szerettet férfit, lövést immítált az a másik elmeháborodott Daniela, vajon Nora mit fog lépni, hogy megtudta a tesója férjhez megy. Rebeca még mindig tiszta ez is fura, még akkor is ha ez egy szappanopera.
malvinkicska 2015 júl. 02. - 12:03:23
(676/721)
Nem szeretem az emberek munkáját lenézni fõleg amihez nem értek, de aki ennek a sorozatnak a forgató könyvét írta nem százas az tuti, úgy dühíti az embert ez a sok butaság ami itt össze van hordva egyszerûen kifogyott a szókincsem , hogy nem találom a megfelelõ szót annyira semmi egyre rosszabb nem jobb, tudtam Lucia is beveszi a bolond tesója dumáját, elég szomorú ennyire le vannak butítva a karakterek. Azt a Milagrost is fel kellene lõni a holdra olyan féreg. Alfredonak büszke lehet van két elmebeteg lánya.
malvinkicska 2015 júl. 02. - 08:41:59
(675/721)
Nagyon köszönöm a gyors válaszod hisz aki úriember az talpig az, majd belenézek de most csak néha van idõm gép mellé ülni, sok a dolgom a gyerekek dolgoznak.
7/10
suxel 2015 júl. 02. - 07:57:38 7/10
(674/721)
Rene csak 4 epizodot jatszik benne. Cesar Evora karakteret meg. Majd nezz bele es meglatod mennyire jon be vagy sem, bar ahogy megismertelek itt forumon szerintem eltelik egy par epizod es nalad kasza lesz a vege. Bar ne legyen igazam. :)
malvinkicska 2015 júl. 02. - 07:42:57
(673/721)
Elnézésed kérem, hogy ostromollak a kérdésemmel de te ebben otthon vagy, utánanéztem és igen fiatal nem annyira ismert színészekkel viszik filmre a volt Õsforrás történetét, látok benne egy két régi arcot is , mint René, és más is. A feldolgozással az a gondom nem biztos, hogy jót tesz egy történetnek az újra írása, de remélem ez most más és kellemesen csalódok benne.
10/10
kikelet54 2015 júl. 02. - 07:22:40 10/10
(672/721)
Ez a jelenlegi grafika egy förtelem, az egy dolog, hogy le-fel kell görgetni, de hogy jobbra-balra is?? Na mindegy, reméljük a végkifejlet szép és jó lesz.

Ha A múlt árnyéka az El Manantialnak (Az õsforrás, ha jól fordítottam) a remakeje, akkor ez sem lesz egy matyóhimzés, legalábbis így hirtelen, ami beugrott a sorozatról, mert elég régen láttam.
10/10
kikelet54 2015 júl. 02. - 07:07:25 10/10
(671/721)
Szegény Alfredo szembesült a valósággal, hogy van egy másik, még bolondabb lánya Nora személyében.

Nagyon furcsán szeretik a gyermekeiket ezek az anyák. Marcelo anyja gonoszságra biztatja Danielát, tuti biztos nem is érdekli a fia boldogsága, mert akkor elfogadná Luciát. Eddig csak elviseltem, de most már nagyon utálom ezt a nõt.

A másik gyönyörûség, Rebeca meg állandóan hazudik Noráért és Norának, minden hülyeségét eltusolja, ebben a borzalmas helyzetben is képes volt Luciának azt mondani, hogy öngyilkos akart lenni, azért lett véres a ruhája.
Még Alfredót is képes volt rávenni, hogy ne szóljon a rendõrségnek, igaz Alfredo másnap reggelre már nagyon ideges lett, összeveszett Rebecával, kíváncsi vagyok, így annak tudatában, hogy Nora a lánya, tesz-e lépéseket a hatóság felé.
10/10
Milibindi 2015 júl. 02. - 00:55:56 10/10
(670/721)
Lehet mégis igaz, ami hírblogon írt valaki? Azon gondolkodom a tavalyi novellákból mi nem volt még a Hasta meg a Yo no creo jut eszembe hírtelen.
7/10
suxel 2015 júl. 02. - 00:11:34 7/10
(669/721)
Szerintem átalakítanak/fejlesztenek valamit az oldalon, ezért van ez a hülye kinézet, amit nem igazán preferálok.

Július 22-én véget ér a Color és kezdetét veszi egy új sorozat: A múlt árnyéka, ez is mexikói és tavaly készült. A nálunk is ismert El Manantialnak a remakeje, csak amíg az 95 részes, ez vagy 137. Nem akarom elõre lehúzni a sorozatot, de aki nem látta az eredeti történetet, annak javaslom nézze meg azt, mert szerintem színészi játékban és történetmesélést nézve is sokkal jobb, és ez kb ugyanaz, csak a mellékszálak vannak megtoldva benne, valamint a végén 1-2 karakter sorsa más véget ér.
10/10
kikelet54 2015 júl. 01. - 22:56:37 10/10
(668/721)
Ez most komoly, hogy megváltozott a PORT grafikája? Vagy nem csak az én agyamban van front, hanem a számítógépemében is?!

Elõször hibaüzenet...

...aztán ez a versike (ami nem is olyan rossz)...

"A gép pihen, az alkotó morog
A sok bit széjjelkódorog
Minden megáll. Requestre nem felel
Az F5-re hiába tenyerel
Színes kódsorok és koffein
És minden megyen máris megin’
A gép forog, az alkotó pihen
Megjavítunk mindent sebtiben"

és a változás...

Na majd holnap hátha jobb lesz.
malvinkicska 2015 júl. 01. - 18:33:26
(667/721)
Drágám az egy vipera az mindent elintéz, Rebecanak eddig minden sikerült, õ a jani az egész sztoriba, persze Nora fiatal kori elmebetegségben szenved, mivel azt érzi nem kap elég szeretettet, de most már az a baj ez a sok hazugság csak tetézi az amúgy is labilis ideg állapotát, de az anyja sem normális Jonatán fának batur gyümölcse ritkán terem, akkor nincs mirõl beszélni, dili mind a kettõ.
10/10
Milibindi 2015 júl. 01. - 18:00:55 10/10
(666/721)
És Lucia is rosszat tett azzal Norának, hogy magára vállalta a lövést. Román elintézte volna kezelést biztos. Rebeca nem tudta volna akadályozni.
10/10
Milibindi 2015 júl. 01. - 17:55:31 10/10
(665/721)
Ez is Rebeca bûne, ahogy Nora mentális állapota is. Gondolom most se hajlandó kezeltetni Norát. Mivel ilyen beteg Nora és nem is szándékos volt nem csuknák le Norát, de kényszerkezelésre tuti elküldenék, amire nagy szüksége is lenne. Szerintem inkább Alonso halálával pecsételõdött meg Nora sorsa. Ha sikerült volna Rebecát kihajítani a házból és távol tartani a lánytól sokat javulhatott volna az állapota. Persze éreztetni kellett volna vele, hogy olyan fontos neki, mint Lucia.
malvinkicska 2015 júl. 01. - 12:27:17
(664/721)
Ricardo megölése is büntetlenül marad akkor tényleg mese habbal az egész, annyira meg változott Magdalena , nem akarja elhinni, hogy Rebecanak köze van a testvére megöléséhez, az ilyenek engem dühítenek, mert van egy kialakult véleményem valakirõl azt nem szoktam naponta változtatni, itt most szinte jónak hiszi, ez a nõ sem tiszta agyilag. Aztán mi egy rendõrség nem tudja elkapni Viniciot. Aztán Luciat pofozhatja mindenki, nagyon megalázó nekem a szerepe, miért mindig õ van szélen, ha még fõszereplõ akkor is.
7/10
suxel 2015 júl. 01. - 12:04:14 7/10
(663/721)
Nora karaktere most érte el szerintem a tetõpontját, innentõl kezdve az egész karakterének végérvényesen meg van pecsételve a sorsa, ahogy elrendezte Ricardot. Egy nagyon véres jelenet volt, de szépen megoldották egészen rendhagyó és eredeti volt, nem emlékszem, hogy korábban ehhez foghatót láttam volna máshol.
10/10
kikelet54 2015 jún. 30. - 22:25:08 10/10
(662/721)
Én az ilyenekre azt szoktam mondani, hogy szaporítani kéne...... "kisbaltával".

Bízom benne, hogy lassan, szépen azért minden a helyére kerül.