proxima 2007 máj. 10. - 01:21:23
(20/240)
Számomra mérhetetlen csalódás ez a film. Halvány nyomokban sem emlékeztet az alien vagy predator filmekre. Szánalmas a története, a "színészi" játék kritikán aluli. Semmi dinamika nincs a filmben, az igénytelen harci jelenetekröl nem is beszélve. Igen igénytelen, gagyi, ócska. Mert miaz, hogy egy predator úgy mozog mint egy hájas, reumás lajhár?! az eredeti filmben ezerszer jobban meg volt animálva a vadász mozgása, volt benne dinamika hihetõ volt, hogy erõs, gyors, halálos...A milliószor látott, ócska klisék (pl. pingvines jelentet) is csak gyengítették az amúgy is primitiv összképet. Ráadásul még szarrá is vagdosták, hogy a 10 éves hamburgerzabáló büdös kis kölkök is megnézhessék mindenféle lelki torzulás elszenvedése nélkül~~. Maga a hangulat is erõsen konvergált a mínusz végtelen felé, sem az alien, sem a predator filmek atmoszférájából nem sikerült semmit átemelni. summa sumarum: elkúrták...
Thingol 2007 máj. 09. - 20:29:31
(19/240)
Nekem az Alien 1 2 3, Predator 1 és az AvP is tetszett nagyon jó filmek. Válasz Geri23-nak:az Alien 1-ben az idegen az ûrben (ott hidegebb van mint az Anktartiszon) van és elég aktívan próbál visszamászni az ûrhajóba, hogy megegye Ripleyt. Az Archeronon is éjszaka jönnek.
FEB1 2007 máj. 09. - 15:14:53
(18/240)
Ez valahogy maskepp nem-porgos.
Tul hosszu az elejen a csapatepitos- bemutato resz.

Amugy pedig megfilmesithettek volna a Preda cimu AvP konyvet is, aminek az otleteit nyilvan felhasznaltak.
Igy nem illik se az eredeti Alien, se a Predator mondakorhoz
FEB1 2007 máj. 09. - 08:27:57
(17/240)
Melyik Alienre gondoltal? Az elso szerintem vegig lekoti is izgalomban tartja az embert.
wysiwyg 2007 máj. 08. - 17:06:31
(16/240)
Én erre csak annyit mondok mindenk más szemszögbõl, oldalról nézi a dolgokat, esetenként a filmet. Én nem kritizálom az enyémet kigúnyoló hozzászólást, csak annyit mondok: Jó FILMnézést! :)
wysiwyg 2007 máj. 08. - 17:03:27
(15/240)
Ez igaz...Kössz. Végre valaki tisztán beszél:)
FEB1 2007 máj. 08. - 10:46:57
(14/240)
Barmennyire is biraljatok (mar aki biralja) a filmet, ugyis meg fogjatok nezni a masodik reszt is. Ez pedig pont eleg a keszitoknek
wysiwyg 2007 máj. 03. - 18:36:59
(13/240)
Én maximálisan egyetértek sokakkal. Csalódtam és rosszul esett. Én személy szerint Alien párti vagyok(megjegyzem olvastam a könyveket.)...De ez dúrva! Már az is elég negatív, hogy elnyomják az egyik oldalt, és ha itt járunk lehetett volna a címe: Alien vs Predator és az Ember(vagy a nõ) :). 2szer ültem le megnézni. Elõször elaludtam. Kimentem kajáért hátha javul a szitu mikorra visszaérek, ehellyet mire elkészült a popcorn véget ért a film. Másodjára szintén elaludtam, de már a stáblista alatt az elkeseredettségtõl.
magyar krokodil 2007 máj. 01. - 21:32:52
(12/240)
egyetértek. 10 percig bírtam, igaz nem úgy ültem le a tv elé, hogy engem ez érdekel, de ha egyszer már ott voltam, gondoltam belenézek. ez egy sz*r. annyira utálom az ilyen filmeket. mi abban a poén, hogy egy csapat okostojást meg pár hõsködõ majmot nyálkás, undorító földönkívüliek támadnak meg a világ végén valami húúúúú de mítikus helyen? osztották volna szét a hajléktalanok közt a pénzt, amit erre a "filmre" fordítottak.
Bov 2007 máj. 01. - 18:19:09
(11/240)
Nemtom mennyire érdekes a vége, de én kb. a feléig bírtam... Egyáltalán nem tetszett, és nem bírtam tovább nézni.. :|
Carnivora 2007 ápr. 02. - 20:23:03
(10/240)
Köze nem volt a könyvekhez a filmnek -sajnos - , aki szerint vol az a életében nem olvasott AvP könyveket ...
Carnivora 2007 ápr. 02. - 20:10:26
(9/240)
Ez életem legnagyobb filmes csalódásai közt szerepel :( nagyon lapos lett :( Sokkal többet vártam az az alien, predator széria meg a könyvek alapján ...
silent411 2007 ápr. 02. - 19:35:46
(8/240)
Nem vagyok otthol nagyon a témában de külön mind két sorozatot láttam... mondhatni tönkre néztem anno Kazin õket... én ugy érzem ugy mint a Terminatornál, itt is még kiaknázatlanul hagytak 1-2 dolgot, ami a mostani fejlettségi szinten (animációk) megvalósít6ó lenne...

pl: Alien-invázió a földön... stb.

...jelen esetben ha nem annyira törekedtek volna a sárga karikára, még nálam jó film is lehetne... igy azonban ujra-meg-ujra inkább elõveszem A bolygó neve Halált:)
5/10
mikehodges 2007 márc. 25. - 18:24:24 5/10 Előzmény Redfield
(7/240)
Szerintem is rémes volt a film.Nagy várakozásokkal mentem a moziba anno,s utána csak lestem pár percig,hogy ez mi volt?szimpla akciómozi,silány sztorival,a karakterek sem túl ötletesek,vagyis egyik sem tudta magát belopni a szívembe.:P,nem úgy mint az Alien 1-2 esetében,ott egyes karakterekért valósággal rajongani lehet,pl.a bolygó nevében Vasquez imádnivaló!meg a többiek is:)hát igen,az Alien sorozatban az elsõ kettõ viszi a pálmát,a Predatorban szintén az elsõ.mondjuk én az Alien 3-4-et is tudom kedvelni személy szerint,de nem lehet õket összevetni az elsõ kettõvel,a közelükbe sem érnek.
Zizi_csajszi 2007 márc. 25. - 17:40:37
(6/240)
Nekem nagyon tetszett ez a különálló rész!

A többi 4 még nem kerül megnézésre nálam de remélem hamarosan igen!:(

És amúgy sezntem naon kiri film...:)
2/10
Redfield 2007 márc. 23. - 22:28:59 2/10
(5/240)
Ha egy film tartalmazhat bármilyen hülyeséget, akár még nyalókázó Alien-ek is balettozhatnak benne a Predator és az emberek meg seggrepacsit játszanának, vannak akik még azt is dícsérnék. Ez most nem személyeskedés, magatokra ne vegyétek! :) De az egy dolog, hogy kikrõl, vagy mikrõl szól, meg hogy mennyire látványos. És az egy másik dolog, hogy ezen felül (alul) még milyen a film. Mert õszintén szólva valóban nem olvastam ezeket a könyveket, de jó okom volt rá. És az az volt, hogy megnéztem a filmet. :)
10/10
King Diamond 2007 márc. 23. - 22:05:27 10/10
(4/240)
Nekem is nagyon tetszett a film, várom a második részét. Nemrég láttam, pedig már 3.-ik éve készült, jól megcsináltak benne mindent, a látványt is. Szeretem az ilyen filmeket, a Doom is nagyon tetszett. 10/10
10/10
Geri23 2007 márc. 23. - 16:01:17 10/10
(3/240)
Nem rossz a film, bár néhány dolgot tényleg elszúrtak! Például, hogy a ragadozó, csak a forró idõjárásnál vadászik emberekre, itt pedig repkednek a minuszok! Szóval lehetett volna a helyszín jobb is!
3/10
Newcastle United 2007 márc. 12. - 14:39:50 3/10 Előzmény Redfield
(2/240)
Sajnos itt tényleg csak a látványra mentek a készítõk. Kár volt hozzányúlni ehhez a témához, mert ez annál többet érdemel.
2/10
Redfield 2007 márc. 11. - 03:59:36 2/10
(1/240)
Nagyon újítani akartak a készítõk. És tudták, hogy van pénz egy ilyen ötletben, fõleg, hogy a játékok terén már aratott az elképzelés. Már csak a Coccolino maci hiányzott volna negyedik fajnak. Attól függetlenül, hogy jó képiekben, és kedvenc szörnyeinket szerepelteti, még nem biztos, hogy olyan jó is a film. Szerintem förmedvény, nem sorolható az elõzõ Alien-ekhez, de még Predator-nak sem. Az igénytelenebb rajongótábornak készült film, aki komoly parára, és hatásra vágyik, (ráadásul nem híve a kötelezõ elhülyítéseknek) akkor az ne ezt nézze meg, hanem az igazi filmeket a témából.