Téma: Átok 2.

kovimiki 2007 jan. 21. - 22:07:08
(17/117)
:D:Dlol
kárérte 2007 jan. 21. - 18:50:10
(16/117)
ma 22:50-tõl így készült az Átok 2 lesz a Film+-on
kárérte 2007 jan. 21. - 18:47:03 Előzmény kovimiki
(15/117)
Ráadásul a japók már alapból is k. ijesztõek, még romantikus vígjátékban is. :)
kárérte 2007 jan. 21. - 18:45:49 Előzmény melonle
(14/117)
Szerezz be egy halkabb típust. :) Bár a hangos sikoltozás egészen más helyzetben nem lehet feltétlenül rossz. :)
kovimiki 2007 jan. 20. - 21:57:23
(13/117)
de... hát épp ezaz.
szidjátok mind annyian az Átkot, jó igaz a kettö tényleg **** de miért? Mert az amerikai változatot látta mindenki, köze nincs a sajátos japán-horrorhoz, amin belehet f*sni. Jó ezt szidhatjuk télleg rossz lett, ill nem túl jó, ezért is érdekelne a japán verzió, hogyha valaki megtudja nekem mondani h valahonnan megszerezhetem, megköszönném. Az tuti ilyesztõ.
kovimiki 2007 jan. 20. - 21:50:38
(12/117)
és akkor engem itt és most nagyon boldoggá tenne az aki elmondaná, hogy honnan tudom megszerezni/megnézni/letölteni az Átok 2 JAPÁN verzióját. mert érdekel, mert az amcsi télleg nem tul ütõs.

elõre is kössz.
melonle 2007 jan. 18. - 18:47:29 Előzmény kárérte
(11/117)
Nem azért hogy kekeckedjek, de én jobban megijedek a mellettem ülõ barátnõmtõl, aki olyanokat ugrik, hogy attól jobban meg lehet ijedni mint a filmtõl. Esküszöm még hangefekteket is ad...ahhoz képest, hogy milyen kicsi (17 éves) 8) csodálkozom, hogy egyéni hangefektusai hangosabbak mint a film (1 kis túlzással mondhatni!)
kárérte 2007 jan. 14. - 16:28:19
(10/117)
Jah, a kettõ között lenne az ideális. Pl. nekem bejön a multiplex, mert kényelmes, jó a kép, stb. csak majd megsüketülök.. Ebben az Átok 2-ben sem attól kap sikítófrászt a kedves nézõ, hogy valami történik, hanem, hogy 200 decibellel a fülébe nyomatják a halálsikolyt, meg kapkodják a kamerát. Ennyitõl még az idõjárásjelentésen is be lehet ******. :)

(Persze, mindez a trailer alapján, kívánom, lepjen meg a film)
huba1 2007 jan. 14. - 15:55:13
(9/117)
Annyiban igazad van, hogy a mai multiplexek, néhány százalékban elõ segítik egy pocsék film sikerét, pusztán olyan hangeffekteket kell alkalmazni, és már fél siker.
De mondjuk egy régi moziban, ahol jó, ha sztereo a film, ott már igen csak fogyatkozna menetközben a nézõsereg.
Én még anno ültem ilyen "igénytelen" koszos moziban.

Édes 80-as évek!!
kárérte 2007 jan. 14. - 11:51:48
(8/117)
A Fûrész III. elõtt láttam a trailerét moziban... hát az alapján nem sokat várok ettõl a filmtõl. Sajnos tendencia mostanában, hogy a horror-rendezõk fordulatos és elgondolkoztató story helyett villanó fényekkel, másodpercenként hetvenszer elkapott kamerával és (a multiplex "élménynek" köszönhetõen) üvöltõ, fülsüketítõ zsivalyokkal, meg sikoltásokkal akarnak elérni bármiféle hatást. A trailer alapján az Átok 2. remekül illik ebbe a gyalázatos sorba. :(

Hol van már Lovecraft...
maceszgomboc 2007 jan. 13. - 20:41:56
(7/117)
Ha van olyan ember akinek tetszett az elsõ rész ( szerintem vannak rosszabb alkotások is ) annak ajánlom a második részt is, mert a véleményem szerint nem olyan "gagyi", bár vannak benne kusza részek, de nézhetõ.
Csokee 2007 jan. 13. - 10:17:26 Előzmény huba1
(6/117)
Hát nem tudom most lehet hogy hülyének fogtok nézni de nem értek weletek egyet abban hogy az 1. rész gagyi wolt!!Nekem nagyon is teccett persze nem mondom hogy ez a wilág legjobb filmje,de azért nem wolt rossz alkotás!!Én még nem láttam a 2. részét de készülök megnézni aztán majd meglátom milyen lesz!
huba1 2007 jan. 07. - 09:07:54
(5/117)
olyannyira dícsérika Japán horrorokat, hogy megnéztem az elsõt.
Hm.
No comment!
A második felejtõs.
A kör Japán/Amerikai vegyes egyveleg, már nem tudom, hogy melyik film az original, koppintások, szétszort filmegyveleg.
Hol vannak már azok a tényleg lebilincselõ jó kis izgulós horrorfilmek, amelyek leültetik az embert, izzadt, jéghideg kezünket dörzsölve, arra várva, hogy mi lesz a következõ jelenet, amitõl az ember özzerezzen.
Áááá.
Ez már nem errõl szól.
Minél több pénzt zsaebelni be, gyenge minõségû, horrornak mondott paródiával.
veto 2007 jan. 06. - 21:22:38 Előzmény tommytm
(4/117)
áááá nem értem minek csinálnak egy rakás ******* folytatást. szeritnem az elsõ rész a szánalamas és a megvetendõ környékén mozgott. **** volt a storyja, a szereplõk, a végén a csattanónak szánt hülyeség. voltak benne stílusos megoldások, meg néhány ijesztõ pillanat is volt ez azok sem azért mert olyan jó szörnyet alkottak, hanem azért mert kihasználták a váratlanság erejét, a hirtelen kameraváltásokkal. én tuti nem nézem meg!
Kathlen2 2007 jan. 05. - 13:37:08
(3/117)
Egyetértek az elõttem szólóval, az elsõ rész sem volt nagy szám-jó, féltem, de azért elég gagyi volt a sztori, 1* nézhetõ kategória. Nagy horror film rajongó vagyok, csak ezért néztem meg az 1. részt is, mert minden horror filmet megnézek-aztán azért az elsõ rész után eldöntöm, hogy ha lesz 2. rész, azt érdemes lesz-e megnézni moziban. Ebben az esetben egy határozott "NEM" alakult ki-ezért pénzt kiadni nem fogok!
Gabor84 2006 dec. 11. - 07:52:17
(2/117)
Engem az elsõ rész sem fogott meg igazán, talán csak az a jelenet maradt meg bennem is amikor a szõke nõ elindul a munkahelyérõl. Viszont a gagyi rész is (ahogy te írtad) ennek a lezárása, hogy a nõ eltûnik a takaró alatt.
Igaz, hogy az elsõ részt sem azért néztem meg mert 'haláli a mûfaja' hanem csak azért mert S.M.G. is szerepel benne. Valószínû hogy a következõt is csak ezért fogom megnézni.
tommytm 2006 dec. 10. - 19:28:08
(1/117)
Hatalmasat csalódtam benne... Az elsõ rész alatt végig féltem. abban volt valami ami ebben nincs. Az elsõ rész félelemetes volt, minden, a fények, a hangok, a csend, az egyedülét... ebben csak annyit érünk el, hogy megijedünk, félni csak ritkán tudunk. Az elsõhöz képest ez egy szenny! Nem hagyják félni az embert, kayako és a kisgyerek megjelenései nagyon gagyira sikerültek. párszor meg lehet rajta ijedni, de a film vége felé inkább fogjuk a fejünket, hogy hogy lehet az elsõ részt ilyen minõsíthetetlen folytatással elrontani. A legfélelmetesebb rész számomra az elsõ részben az volt, mikor a szõke nõ elindult a munkahelyérõl. Ilyen részekre itt nem nagyon lehet számítani, vagy ha van is, azt nagyon elrontják... nem tudták megoldani, hogy félelmetes legyen. Az elsõben is voltak lehetetlen dolgok, hogy az ágyban eltûnik a nõ, de azért az, hogy a tükörben tûnik el, meg egy pulcsiban, az már tényleg durva:) Na meg mikor a pszichodoki és olyan ronda lesz... Karen halála - amit kapásból elárultak az elõetesben - szintúgy nem tetszett, mint ahogy a legtöbb emberé sem. Ha az elsõ részben annyi mindent megúszott, akkor hogyhogy ebben ilyen egyszerûen hal meg?? Az elõzetesben gyakorlatilag minden jó részt elõttek, pedig az elõzetes alapján egy full parás filmnek tûnik. na és a vége... az nem tudom mi, de hogy nem ijesztõ, az is biztos. Nem néztem utána, de le merném fogadni, hogy teljesen más írta a történetet, és a stáb összes tagja más mint az elsõé. Na több poént nem lövök le , majd ha már ti is láttátok:) csak annyit tok mondani, hogy ne számítsatok nagy dobásra. Én annyira nem várnám a helyetekben január 11-ét, nem éri meg. Nekem sem érte meg 2 hónapja azon fáradozni, hogy végre megszerezzem. Gagyi az egész... Nem is önmagára, hanem az elsõ részre hoz szégyent. kár érte...