kevinspéci 2007 máj. 04. - 07:26:20
(5/65)
Csak azt tudná velem valaha valaki valahogy megértetni, mér' éccaka kell adni az összes valamire való filmet!!! 8-tól meg: Gõg... Vazze!!! Meghülyültek ezek a tévék...
figo1908 2007 febr. 07. - 10:24:47
(4/65)
Hát én nem akarok senkit se megbántani, de ez valami hihetetlenül gyenge film volt, kár hogy végignéztem. Én szeretem a mûvész filmeket, de semmilyen szinten nem tudtam azonosulni a fõszereplõvel, nem tudtam beleérezni magam a sorsába.
Mondjuk azért a képi hatások jók voltak, fõleg a fekete-fehér stílus alapozta meg a hangulatot, (mint a Dühöngõ bikában), de akkor se tetszett.
Filmdrámának van írva, de annyira unalmas volt hogy csak na.
Egy jó volt amire felkapotam a fejem, amikor visszafelé jöttek a meghallgatásról és a kiscsaj játszani akart volna a pasi sebbváltójával:)), de az a balga meg inkább belevezette az autót az árokba. Ejnye!
italoman1 2007 febr. 05. - 17:59:24
(3/65)
Huh, ez is nagyon bejött. Ezek a Coenék tényleg tudnak valamit. :-)
kismedve 2006 dec. 07. - 17:52:44
(2/65)
Mindenképpen érdemes elolvasni a Mancs kritikáját. Ezt a stílust tanítani kellene a "Hogyan írjunk filmkritikát olyan filmrõl, amelynek csak az utolsó negyedét láttuk" témakörben.
Ha a cikk írója, Turcsányi Sándor publikált volna néhány cikket a Matula Magazin számára, nem döglött volna meg a Vak Paraszt rovat.
amatõõr 2006 aug. 24. - 15:39:52
(1/65)
A díjak és jelölések magukért beszélnek.
Jó film.