ceia 2015 ápr. 19. - 13:45:47
(229/249)
Nem bírom õt, a színházat sem és a musicalt sem.

A mûsor már szinte a Nóráról szól??? Akkor mégis néznem kéne.. 8)
profitmix 2015 ápr. 18. - 18:38:26 Előzmény ceia
(228/249)
Felvilágositalak, hogy Szulák Andrea tinédzser kora óta jazz énekesként indult, jelenleg több szinházban énekel musical-szerepeket, egy kicsit tájékozottabb lehetnél a szinházi ill. müvészeti életben. Azért mert egyszer-kétszer készitett beszélgetõs show mûsorokat, attól õ alapjában véve egy csodálatos hangú énekesnõ - ha az eddigi részekben még nem tûnt volna fel.
malvinkicska 2015 ápr. 14. - 10:27:30
(227/249)
A második adásban vissza fogta magát Ördög Nóra nem akart annyira kitüni, még Hajós is kevesebbet szólt be. Ez a széria kicsit másabb , mint az eddigi.
perry 2015 ápr. 13. - 19:55:16
(226/249)
Az alattam íróknak igen is joga van a saját ízlésének megfelelõ szeretet vagy gyûlölet energiát sugározni az ének tanárok felé. Az már más kérdés, hogy a vélemény alapos-e? vagy csak simán zsigeri megszólalás. Semmi újat nem mondok el azzal , hogy ez a játék sem más mint egy licenc mint a többi énekversenyek melyek láthatóak kereskedelmi adók szerte. Talán annyival különbözik, hogy itt nem annyira "daráló" jelleggel mûködik a háttér gépezet. Bár erõs kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy 100% jó ez a gyermekek személyiségének. Viszont erõsíti bennük a versenyzés szellemét ami segíti a küzdés erejét bennük.
Számomra azért szimpatikus a mûsor mert azt a ritka õszinte gyermeki tehetséget és kisugárzást lehet utol érni már a válogató adásokban is amit más felnõtt vetélkedõ társaiknál nyomokban sem lehet tapasztalni. A kiválasztott gyermekek /bizonyára nagyon sokból/ lelkileg szellemileg is tiszták arról nem is beszélve, hogy ez az évad "anyaga" hangilag változatos és zeneileg képeztek, másik részük pedig õstehetségnek tekinthetõ.
Az pedig, hogy mit tettek le az énekesek az asztalra ex has kijelentésekkel megtûzdelni igen csak nagy háttér tudásra és grafológiai bátorságra vall.
9/10
nikato 2015 ápr. 13. - 17:11:51 9/10
(225/249)
Egyetértek! Minden körülötte forog!! Folyamatosan beszél! Fridi legalább poénos volt!
pneklara 2015 ápr. 13. - 15:55:14
(224/249)
Igen, de az alaptalan sztárolás legalább annyira veszélyes a gyermek fejlõdése szempontjából, mint a megalázás.
Peti817172M 2015 ápr. 12. - 21:31:39
(223/249)
Egyébként minden "tanár" mellett van egy igazi énektanár is.
Peti817172M 2015 ápr. 12. - 21:31:04
(222/249)
Hogyne énekelt volna. Gondolj csak az Emil Rulezre. Andi meg musicalekben játszik.
tramonto 2015 ápr. 12. - 20:37:43 Előzmény olahmiki1959
(221/249)
Az egy fõre jutó tehetségkutatóról mondott véleményeddel maximálisan egyetértek Veled. Még gombócnak is sok, ezért már uncsivá válik.
A kritikusokhoz,- nekem pl. Fridi irritálóbb volt, mint Ördög Nóri, Szandi,Szulák, Caramel szimpi, Hajós jó, de volt egy másik hasonlóban Tóth Gabi akitõl falra másztam, de hát mint annyiszor mondtuk "ízlések és pofonok"... Ha nem jön be, akkor lapozni kell.
Egyébként a gyermekeket, amíg csak lehet dicsérni kell, nem csak itt, hanem általában. Egy megalázás nemcsak ezen a területen, hanem az egész életében végig kíséri, mert még erre, és egyéb aljasságra még nem készültek fel.
Ilyenkor mindenki gondoljon a saját gyermekére, unokájára.
ceia 2015 ápr. 12. - 14:54:01
(220/249)
Ördög Nóra tényleg profi mûsorvezetõ (legalábbis az volt..) és khmm. szép, (legalábbis régen az volt..) de mostanában nem nézek semmit, amiben õ lenne. Kéne neki egy jó mûsor.
Tudja valaki, hogy a Hajós mit keres egy ÉNEKES tehetségkutatóban? Õ talán képzett énekes? Ért hozzá? Az égetett cukor még hagyján, mert õ énekel, ha azt lehet annak nevezni.. engem kínozni lehetne vele. A Szulákról fogalmam sincs, hogy énekelt-e valaha, de ha igen, nem hiszem hogy nagy szám volt :P Egyedül Szandi aki 100%-ig jogosan van ott. De tegyük fel, hogy a zsûri nem kell hogy értsen hozzá, mert õk csak bábok, és a fülükbe súgják, hogy kit válasszanak, kit ne. De akkor lehetnének érdekesebb, és elismertebb személyek, ahogy a külföldi hasonló mûsorokban. Mert ezek itt inkább csak "celebek" (sajnos már Szandi is az), ami nem jót jelent, hanem a színvonal legalját.
8/10
Bubus53 2015 ápr. 06. - 22:25:59 8/10 Előzmény pneklara
(219/249)
Ja, mert az szimpatikusabb volt, mikor Fridi, mintha gyagyásoknak szólna: Felvettünk! Pfûûûûû
8/10
Bubus53 2015 ápr. 06. - 22:23:54 8/10 Előzmény ide
(218/249)
Én nekem meg nekem az nem tetszik, ahogy írsz, meg pláne mindent csak leszóltok. Tükörbe nézzetek elõbb!
pneklara 2015 ápr. 06. - 13:05:27
(217/249)
Ördög Nóra ellopja a show-t,lassan õ a fõszereplõ, érte van a mûsor. Nagy lehetõség 10 percenként tornatanárt, majorettet, tûzoltót, futballbírót ...alakítani, de a lélekbúvárok szerint a népszerûség átfordulhat ellenkezõjébe is, ha erõszakosan tolják a képünkbe a szereplõt. Láthatóan, Nóra piszkosul élvezi, hogy a csatorna vezetõ arca lett, de a visszafogottság jobb lenne. Nem szólva a szórólapokról, a férjuram intim felvételeirõl, a gyermekfotókról. Még Nóra, a kutyák patrónusa talán nem volt, de a sok az sokk.
Szóval nekem Fridi, mint tanáregyéniség jobban bejött.
Arról meg ne beszéljünk, hogy a zsûri elpazarolja a puskaport, mert már az elsõ adásban annyi dicséretet elpufogtattak, mint amennyi a döntõre is elegendõ volna. Ezek gyerekversenyzõk. Ennyire nem szabadna õket félrevezetni.
Hajós meg nem hagy ki egyetlen alkalmat sem a kétértelmû megjegyzéseire, akár a gyerekek elõtt sem. Szereptévesztésben van. A gyerekhez beszél, de a publikumnak játszik.Ronda egy tanári tulajdonság.
malvinkicska 2015 ápr. 06. - 08:00:24
(216/249)
Ördög Nóra jó mûsorvezetõ, de azért nem áll jól neki minden a tegnap este egy kicsit sok volt, olyan ripacs irányba. A gyerekek aranyosak van aki szépen énekel, de vajon milyen nyomot hagy a lelkükbe, ha nem lesz már a villogás körülettük. Caramel mit keres itt, hol van neki olyan képzettsége, hogy ilyen gyerekekkel foglalkozzon, állandóan a csizma az asztalon van, nem értem az egészet.
olahmiki1959 2015 ápr. 06. - 05:34:06
(215/249)
Megint van egy-két tehetséges, tisztán, jól éneklõ gyerek, és van jó néhány, aki gyengécskén, hamiskásan énekel, a zsûri meg áradozik róla.
Úgy látszik, ez nem fog változni...
ide 2015 ápr. 04. - 13:32:51
(214/249)
Ördög Nóra nekem barmira nem szimpatikus nekem. És Carmel meg nem ide való még szerencse más nem változott meg a mûsorba .
9/10
nikato 2015 ápr. 01. - 12:51:57 9/10
(213/249)
Ha már átcsaltuk Ördög Nórát az Rtl Klubtól csillagos eget verõ összegekért, akkor tegyük be minden mûsorba! Gondolják Õk!! De minek?! Minek kellett áthozni? Én nem bírom azt a nõt, mert már mindenhol õ van. Ebbe a mûsorba egyáltalán nem illik. Én a Fridit szerettem. Na meg Caramell.. pfuj. Még jó, hogy András, Szandi, meg Andi maradtak.
offtopic
tombenko 2015 márc. 27. - 18:36:29
(212/249)
Hát, a kutatókban igen. A tehetségekben a jelek szerint nem. Illetve igen, csak éppen mindig pont nem sikerül megtalálni õket.
offtopic
olahmiki1959 2015 márc. 27. - 18:31:36
(211/249)
Azt hiszem, az egy fõre esõ énekes-tehetségkutató mûsorok tekintetében világrekorderek vagyunk.
Lengabor 2015 márc. 16. - 20:13:43
(210/249)
2015. április 5. - vasárnap, TV2

18,55: ÚJ ÉVAD!
Az ének iskolája
(Mert a nagy hang ott van a kicsikben is!) (2015)
énekes-tehetséggondozó mûsor (100')
3. évad 1. rész
Az igazi családi szórakozást ígérõ mûsor, 8 és 14 év közötti, kiemelkedõ énektudású és tehetségû kisgyermekeket mutat be. Ebben a mûsorban nincs kiesés, nincs csalódás, nincs durva kritika. A gyerekek kizárólag pozitív megerõsítéseket kapnak egy olyan különleges osztály tagjaként, amely az adások alatt végig együtt marad! Az ének iskolája – április 5-tõl minden vasárnap a TV2 képernyõjén!