Téma: Az új világ

Anteris 2008 márc. 07. - 11:07:11
(16/96)
mondjuk lézerkardokkal biztos izgibb lett volna de majd talán egy másik rendezõ..
Anteris 2008 márc. 07. - 11:00:58
(15/96)
én bírom a lassú filmeket.
Lena Kaligaris 2008 febr. 02. - 18:56:41 Előzmény matoaka
(14/96)
Megnézik a filmet és azt várják, hogy egy filmet fognak látni. Mert a legtöbb film vmilyen szinten arra törekszik, h minnél nagyobb sikere legyen. De ez egy alkotás, nem kellene durván lefikázni, csak mert nem érti valaki a mondanivalóját. Ez egy valódi történet. Hahó kapjanak már észbe az emberek, és vegyék észre, h az élet nem tündér-mese. És abban az idõben, ott minden így történhetett. Semmivel nem volt kellemesebb. És higgyétek el, csak teltek a napok egyik után a másik, lassan és unlalmasan, mint a filmben. Ez is egy eszköz hogy kifejezze az "indián hercegnõ" tragédiáját.
dark_angel 2008 jan. 04. - 19:04:17
(13/96)
nagyon vártam hogy megnézzem,azért is mert a pocahontas az egyik kedvenc disney mesém,meg Colin Farell és Christian Bale miatt is persze,de iszonyú nagy csalódás volt,teljesen mást vártam.egyszerûen kínszenvedés volt végignézni annyira untam magam és ráadásul még iszonyú hosszú is volt.
C. 2008 jan. 04. - 18:43:26 Előzmény marky
(12/96)
A zene tényleg fantasztikus, de ez fõleg Richard Wagner, nem pedig J. Horner érdeme.
Lau1 2007 ápr. 18. - 21:15:54
(11/96)
..,de miért, Tarkovszkij tényleg vontatott.. Életem 1-ik legnagyobb teljesítményének tartom ,hogy a Solaris-t végignéztem, nagyon megérte, mert az 1-ik legnagyobb filmes élményem is volt ,de még1x nem lennék rá képes, meghalnék :) és a Stalkernek még mindíg nem ültem neki :)

Az új világ DVD forgalmazásba került, hamarosan be is szerzem (Malick-ot jobban szeretem Tarkovszkij-nál,Jim Jarmusch-nál és az olasz neorealistáknál is -akiket nem ismerek :) ,de Malick is vontatott! sõt!Az õrület határán megkockáztatom ,hogy rosszul van vágva és aránytalan.. ennek ellenére nem csak ,hogy meg lehet ,de érdemes is megnézni ! (aki szereti a mûfajt nagyon gazdag élménnyel gazdagodik)... belsõ béke és a ráhangolódás kérdése minden.
matoaka 2007 febr. 11. - 08:15:07 Előzmény Hasys
(10/96)
Üdv mindenkinek!
Szeretnék e film védelmébe szállni! Szerintem ez egy remekmû, és nem is csinálhatták volna meg jobban! Hiszen ez egy igaz történet, ami tragikus véget ér, és a film tökéletesen visszaadta valódi hangulatát. Úgyhogy ha valakinek nem tetszett az "unalmassága" maitt, szálljon magába, és többé ne nézzen meg ilyen típusú filmeket!
Hasys 2007 jan. 22. - 09:42:18
(9/96)
Nem sok film volt amit nem néztem végig,ez közöttük van....vmi iszonyat unalmas a film,volt h 5percig egy nyomi párbeszéd sem volt.Vontatott,unalmas,szar.....óriási csalódás....
Newcastle United 2007 jan. 22. - 08:35:35
(8/96)
Szép igényes film, de nekem is sok helyen vontatottnak tûnt. Az meg nem semmi, hogy a fõszereplõ lány mindössze 15 éves volt, kicsit többnek nézett ki.
amatõr 2007 jan. 20. - 17:51:41 Előzmény Zolkó
(7/96)
Szép film, bár tényleg vontatott.
Tényleg nem Colin Farrel a fõszereplõ, hanem az indián lány, aki bizony gyönyörû. Eksön sincs benne, pedig azt hittem lesz benne. Szóval mást kaptam, mint amit vártam, ha kicsit rövidebb lenne, bátrabban ajánlanám mindenkinek, de így csak óvatosan...
Zolkó 2006 nov. 27. - 14:04:24
(6/96)
Ez egy szép film, de semmi több. Túlságosan vontatott, egyáltalán nem tudott megfogni. Valószínûleg egy nagyívû alkotásnak indult, de majdnem középszerû lett belõle.
Fázósmadár 2006 nov. 24. - 12:37:54
(5/96)
Hali!

Kedden én már láttam a "dvd-tékában". Nem hiszem, hogy játszák majd a mozikban, bár reménykedem.
marky 2006 szept. 05. - 13:35:13
(4/96)
Ambivalens érzéseim vannak a filmrõl. Megindító alkotás, de túl hosszú és vontatott sõt nem is túl izgi. Alapvetõen nem értem a koncepciót, hogy milyen stílusú film megrendezése volt a cél, mert ez részben kalandfilm, részben dráma, részben mûvészfilm. De hogy jót is mondjak: ZENE+KÉPI VILÁG csillagos ötös! A monológok is szenzációsak, az ember rendesen elgondolkodik a saját kis életén. Már eleve ezért kötelezõ mû! Colin Farellel próbálták eladni, holott a mellékszereplõ, a sztori inkább az indián lány élete köré épül.
Szabcsi14 2006 júl. 18. - 18:26:15 Előzmény Roy80
(3/96)
Szetem csak dvd-én fog megjelenni.Biztos cool lesz.
Roy80 2006 jún. 27. - 10:14:58 Előzmény Zsótti ecsém
(2/96)
Én tegnap láttam moziban az elõzetest (jún.26-án), tehát hamarosan jönnie kell! Bár még sehol nem láttam, mikor tervezik bemutatni itthon.
Zsótti ecsém 2006 jún. 14. - 13:59:36
(1/96)
Na ezzel a filmmel meg mi lett? Hova tünt, mert az elõzetese ment egy darabig aztán semmi! Ha valaki tud valamit, írjon!

Üdv