olahmiki1959 2013 okt. 01. - 06:53:32
(6/126)
"Csak hogy ne sokkolódjon le az, aki még nem látta esetleg. A sorozat a jelenben játszódik, nem az 1950-es években."

Akkor mi a francért csinálták meg?
Vagy miért nem adtak a történetnek más címet?
Nem kétlem, hogy izgalmas a sorozat, biztosan jók benne a színészi alakítások, de engem pont az érdekelt volna, hogy az 50-es évek hangulatát hogyan tudják visszaadni, és azzal a háttérrel, azokkal a zenékkel, autókkal, öltözködéssel hitelesen ábrázolni azt, ahogyan Norman Bates egy hétköznapi, fiatal srácból, õrült gyilkossá válik.

Legközelebb talán meg lehetne csinálni a Ben Hur elõzményét, - ez most jutott eszembe, - a mai Izrael területére helyezve a történetet, tankokkal, kõdobálásokkal, felrobbanó buszokkal, házrombolásokkal, katonai ellenõrzõ pontokkal, szögesdrótokkal, helikopterekbõl irányított rakétákkal kilõtt, terroristavezetõkkel teli autókkal...
Nóóóómális?...

Persze, azért megnézem a sorozatot, de nagyon jónak kell lennie ahhoz, hogy megbocsássam a forgatókönyvíróknak ezt az õrületes baklövést...
10/10
offtopic
_Freddy_ 2013 szept. 30. - 12:54:17 10/10
(5/126)
Szerintem egybõl rájönnek, ha meglátják a kölyök kezében az Iphone-t. ;)
10/10
_Freddy_ 2013 szept. 30. - 10:36:40 10/10
(4/126)
Én is végignéztem az elsõ évadot, hetente néztem mindig az új részt. :)
Rég láttam ennyire jó sorozatot, csak ajánlani tudom mindenkinek. Vera Farmiga remek színésznõ, a tehetségét itt aztán láthatjuk, és õ játszik a nemrég mozikban vetített The Conjuring (Démonok között) címû filmben.
Vannak szerethetõ szereplõk a történet is jó ugye, és az évadzáró izgalmas lesz, ezt azoknak írom akik még nem látták, végig nagyon színvonalas a sorozat. És 2014 március környékén jön a 2. évad mert berendelték.

Én már szavaztam is egy 10-essel a sori-ra, megérdemli.
reay 2013 szept. 27. - 22:16:02
(3/126)
Ja hogy akkor ezt adja a V3,én meg azt hittem a Psycho filmeket. Bár még most sem értem,hogy három napra minek sûrítik be,de mindegy. A sorozatra kíváncsi vagyok,majd meglátjuk.
blowup 2013 szept. 27. - 21:35:22
(2/126)
Na, végre valami jó, Vera Farmiga emlékeim szerint csak szõke biodíszlet volt korábban, itt viszont szinte egyedül elviszi akkorát hoz, simán Emmy lenne, de azt C.Danes vitte a Homelandért.Szerintem remi.
8/10
10/10
maxy.robi 2013 szept. 27. - 20:55:58 10/10
(1/126)
Én már felirattal megnéztem és nagyon bejött, akár csak a könyv, de az eredeti film nem jött be. :D