Charles Foster Kane 2011 nov. 02. - 12:00:04 Előzmény Kipéter
(4/284)
Amit eddig lattam a palyajabol, az alapjan az. A film maga pedig a legkemenyebb cucc, amit moziban evek ota lattam. Intelligens, erdekfeszito, gondolkodtato, es sokkolo. Csak ajanlani tudom.

Egyedul azt ereztem, hogy az ollot a kezembe vennem, es megvagdosnam itt ott. Nem azert mert hosszunak erezheto, hanem hogy feszesebb legyen, jobban kijojjon a tartalom.

A kritikakrol meg annyit, hogy rottenen 94%-on all.
9/10
bee eater 2011 okt. 30. - 20:57:05 9/10
(3/284)
Nem olvastam a könyvet, a kritkák szerint a könyv jobb. Ennek ellenére lekötött a film, ügyesen volt megcsinálva az idõben ide-oda ugrálás, egyáltalán nem volt zavaró, végig lehetett követni az eseményeket. Tilda Swinton nagyon jól játszotta a meggyötört anyát, de Ezra Miller (tinédzser Kevin) sem volt semmi. Még egy ilyen idegesitõ gyereket! Mindig reménykedtem, h a kedves szülõknek elfogy a türelme és végül behúznak majd neki egyet, ahogyan egyre jobban feszitette a húrt (késõbb szó szerint is, az ijjal), de ez sosem történt meg... A film vége nem tetszett, de ez izlés kérdése.
10/10
Második Mancika 2011 okt. 15. - 20:53:12 10/10
(2/284)
Én most olvasom a könyvet, és le vagyok taglózva. Elképesztõen súlyos téma, és a szerzõ fájdalmasan szépen ír ... borzongok tõle. Addig nem akarom megnézni a filmet, amíg a könyv végére nem érek.
A bemutató és a kiszivárgott részletek alapján ez is olyan film lesz, ami nem mindenkinek való (akárcsak a fekete hattyú).
Huh, óriási film lesz, érzem !!
Kipéter 2011 okt. 04. - 10:45:34
(1/284)
Hátborzongató.
Ha tényleg ez Tilda Swinton eddigi legjobb alakítása, akkor mindenképp látnunk kell!