Téma: Bordélyház

Nightshadow 2008 dec. 02. - 20:23:46
(13/53)
Syd, az lenne a legnagyobb dilemmád a gyerkeddel, hogy ronda? Sztem rohadtul mindegy, hogy az ember gyerke, hogy néz ki, ha egészséges, de mindegy.

Ha plvastál már valaha prostituáltakról, akkor tudnás, hogy nagyon sokszor elõfordul, hogy a pasik csak beszélgetni mennek. Szeretethiányuk van stb. Amúgy meg ez a hely nem egy városszéli peppshow hanem egy igen nívós bordély ahol nem kifejezetten prostituáltak, inkább kurtizánok tevékenykednek csak errõl a megnevezésrõl kevesen tudnak. Õk nem azok az ostoba útszéli kis k*.**k, hanem luxusprostituáltak. Nem ugyanaz. Az ilyen nõkhöz máshogy viszonyulnak a férfiak a perdita-típusú nõk mindig tiszteletet parancsolnak az erõsebbik nem szemében.

...

Chloe nem azt mondta a gyerekének, hogy miatta lett szexmunkás, hanem, hogy miatta nem hagyta abba! Nagy különbség. Egyébbként meg, ha utána számolnál, a gyereke kb. 14 éves, szóval valószínûleg ebbõl tartotta el már a születése után.És abban igaza van, hogy a gyereknek esen a legszarabbul, ha hirtelen kiveszne a popója alól a jó élet. A pasit meg nem dobta, csak közölte, hogy õ most csak plussz egy probléma lenne az életében. Sztem ez egy teljesen logikus döntés. Amúgy nem hinném, hogy egy folyton komcerten lévõ zenész olyan baromi nagy támaszt tud neki nyújtani.

Heather meg csak jót akarat, a pasi meg nem nyomorék, csak van egy berögzült mániája. El is mondta, hogy nem molesztál senkit és nem bántja a gyerekeket sem. Ez a kisbaba vagyok-mánia pedig valami kikezeletlen anyakomplexus lehet.

Mel-el kapcsolatban meg az utolsó jellemzõ ami eszembe jut, az a buta. Az az ágy nagyon is stricis volt. Amúgy meg a lányok közül õ keres a legjobban szerinted feladná ezt egy striciért? Nem hiszem. Nagyon öntudatos. Õ az egyik legjobb jellem a sorozatban.


A Tipy-s részen nem tudom mért vagytok kiakadva...
8/10
Sydneyke 2008 dec. 02. - 12:00:28 8/10
(12/53)
hát igen

meg eleve ki az aki egy ilyen fogyatékosnak szívesen szülne gyereket???
még ha David Beckham spermája lenne elõttem akkor is dilemmában lennék, hogy mi van ha ronda lesz, mint õ egész 25éves koráig
:DDD

Chloe meg egy nagyon gyenge nõ.
Most ezzel hogy a sráccal szakított tényleg nem oldott meg semmit.
Bár kérdem én milyen férfi az aki elnézi hogy a kedvese prostituálja magát a megélhetésért?!

A Tippys rész kifejezetten gáz volt amikor az öregrõl kiderült, hogy az apja... és közben nagyban csókolja a száját.
8/10
Sydneyke 2008 nov. 25. - 11:27:06 8/10
(11/53)
hát megértelek
én is kivagyok a 3 reklámblokk miatt
amõgy is tök késõn lesz vége és akkor félkómásan még reklámokat kell kivárni...

igen a vörös hajú idõsebb csajra gondoltam aki segítséget kért

azon nevettem hogy mennyire próbálják úgy beállítani hogy egy csomószor nem is kell szexelniük..
na persze
8/10
Sydneyke 2008 nov. 20. - 23:21:57 8/10
(10/53)
ez már a negyedik volt
elsõben volt a chole, másodikban a csaj aki levágatta a haját aki a rocksztárral dugott, harmadikban a leszbik és a baba project, és a negyedikben ez az öreg nõ...
:D
8/10
Sydneyke 2008 nov. 19. - 12:01:10 8/10
(9/53)
senki nem nézi rajtam kívül?
bree-gee 2008 nov. 02. - 12:54:15
(8/53)
Hát, elfelejtettem.Nyilatkozz!Milyen volt?
Nightshadow 2008 nov. 02. - 00:53:24
(7/53)
Nekem nagyon bejön, remélem sok része lesz :)
8/10
Sydneyke 2008 okt. 29. - 11:01:06 8/10
(6/53)
milyen gáz hogy a Tippy ellopja a többiek bugyiját?! :S
8/10
Sydneyke 2008 okt. 29. - 11:00:10 8/10
(5/53)
Szerintem ekddenként lesz 23.05kor, az a hajnali 1 es történet max ismétlés lehet.
Nem?
:)
10/10
atomasd 2008 okt. 29. - 10:28:44 10/10
(4/53)
Valóban furcsa a boldog mosoly, de én inkább nézek egy kedves, mosolygó gyönyörû nõt, mint egy rinyáló, veszekedõ "barátokköztsztárt".
Amúgy meg a boldogság nem annak a függvénye hogy az ember mit csinál hanem hogy hogyan, nem az hogy milye van és mennyi, hanem hogy tudja e értékelni, stb.
Az õszinteség pedig egy részrõl bûnös világunkban minden helyzetben szinte lehetetlen :) De talán nem is szükséges, megengedett a kegyes hazugság, az apróbb füllentés, illúzió is, ha jó szándék van mögötte.
Más részrõl viszont nem elképzelhetetlen hogy õszinte az a mosoly, vannak emberek akik a legrosszabb helyzetben is tudnak örülni valaminek, biztos mindenki látott már nyomortanyán mosolygó gyereket. Bár tény hogy elég nehéz felülemelkedni a hétköznapi problémákon, fõleg ha sehol nem tanítják és szinte csak negatív példával szembesülünk bárhova nézünk.
10/10
atomasd 2008 okt. 29. - 09:14:50 10/10
(3/53)
Valami csoda folytán kivételesen sikerült fent maradnom éjfélig és megnéztem. Határozottan tetszett, még a rendkívûl izgalmas többrétegû adatbázis-mókáról is elvonta a figyelmemet néha :)
Viszont remélem az 1 órás kezdést csak viccnek szánták, a 23 óra is nagyon durva volt, még élõben sem nézném ilyen késõn, annyira azért nem jó :)
8/10
Sydneyke 2008 okt. 29. - 08:36:54 8/10
(2/53)
Nekem tetszett abszolut.
Azt tartottam egyedül furcsának hogy Chloe minden alkalommal amikor munkában volt vagy ment haza õszinte mosollyal az arcán úgy virult mint aki egy jól sikerült buliból jött.
:)
Azért aki minden éjjel kötelezõ jelleggel prostituálódik az hamar kiég és a szikrája sincs benne sem az õszinteségnek sem az örömnek.
bree-gee 2008 okt. 26. - 13:52:17
(1/53)
Hmmm.Ausztrál sorozat?Akkor ez nálam egy jó pont neki így látatlanban.