Buffy-slayer 2006 szept. 30. - 15:06:34
(58/558)
Sziasztok!
Én alapból nagy Buffy-fan vagyok...szal ezt tudni kell rólam...és szerintem nem jó se az,hogy lightos a Buffy,se az,hogy az 5. évdtól kezdték el most adni.A legelsõ rész amit láttam,az a 6.évad elsõ része volt,amikor a Viasat el kezdte adni...nos azóta már megszereztem az egész sorozatot DVD-n és az oldalam is szépen halad elõre.A sorozatnak pedig nincs sok értelme lightos verzióban,mert ami a Viasat szereint durva...hát...pont az a lényege az egésznek.És miért a közepétõl adják?Ez egy rejtály számomra...miért nem lehet az elejétõl...mondjuk azzal tisztában vagyok,hogy az 1-2 évad a TV3 birtokában volt...de akkor is...vmilyen megoldást csak találhatnának már rá.És nagyon kíváncsi vagyok,hogy hogyan fogják megoldani az évad utolsó részét...mert ha azt összevégják,akkor teljesen elveszti az értelmét...az a rész úgy tökéletes ahogy van...egy ilyen epizódot nem szabad megvágdosni...
és áttérve kicsit az Angel-re...abból csak a 4. évadot láttam,de azt nem is egyszer...a végén már marha uncsi volt,de mondjuk szerintem maga az évad sem vmi nagy durranás...nekem,szeméyl szerint azok a részek tetszettek,amikor Angel Angelus lett és kiderült,hogy Cordy a gonosz...
Moncsi1 2006 szept. 16. - 12:12:29
(57/558)
Én imádom ez a sorit, de sztem tök értelmetlen h. light-ba adják le... de igazából engem az bosszant nagyon h. nem az 1. évadtól vetítik, hanem az 5. -tõl amit már szinte mindenki látott...
shyva 2006 szept. 03. - 07:18:01
(56/558)
es mivan az angel-el? annak teljesen vége van vagy még van belöle olyan ami itthon nem ment?
shyva 2006 szept. 03. - 07:10:35 Előzmény REni1
(55/558)
ez eleve tragikus hogy vasarnap reggel 7 kor adjak ezt most. en speciel nem lattam meg ezeket és valahogy videorol nem az igazi nem tom miert. ugyanez volt a csillagkozi szökevényeknél is_)
REni1 2006 aug. 30. - 13:46:35
(54/558)
Én nem fogom feladni, egyszer csak megéljük hogy rendesen nézhessük a KEDVENC SOROZATUNKAT!!!!!
len1 2006 aug. 26. - 14:20:55
(53/558)
Új részek nem lesznek mert már az összes részt leadták, kivéve az 1. évadot és a 2. évad néhány részét!!! Inkább azokat adják le, mint mindig 3-5.szezonig vagy 5-7. szezonig mert mindig így ismételnek. Amúgy mi a különbség a light és a nem light verzió között, mert szerintem semi...
victoriagirl 2006 aug. 13. - 18:44:51
(52/558)
Mi volt a mai részben mert ma sokáig aludtam (általában korán kelek ezért szoktam nézni) Egyébként szerintem is sz*r a light meg az is sz*r hogy az ötödik évadtól van mert az elejét sajnos kihagytam.
REni1 2006 aug. 02. - 15:44:36
(51/558)
Sziasztok Buffy Rajongók!

Láttátok már A remény rabjai címû filmet?
Ma volt a TV-ben és abban volt hogy egy ember a börtönbõl minden héten írt egy levelet annak érdekében hogy a börtönnek pénzt adjanak könyvekre! Mikor évek múlva kapott 200$-t nem adta fel és heti két levelet írt! Nemsokára havi 500$-t adtak neki csakhogy fejezze a levélírást!

Úgy gondolom ha mi sem adjuk fel elõbb utóbb figyelni fognak ránk!

Így kérek minden Buffy Rajongót, hogy írjátok csak azokat az e-maileket , hogy megkapjuk azt amire mindanyian vágyunk!
RENDES BUFFY A VÁMPÍROK RÉME SOROZATOT!!!!
Fortunka 2006 júl. 24. - 17:49:05 Előzmény Ice
(50/558)
Látom Ice te is a programozás körül mozogsz.Amúgy + ha nem tetszik nem kell nézni.A light tényleg baromság de az eredeti változata jó.
Cicafarkinca 2006 júl. 12. - 19:08:06
(49/558)
Uhh, Ice!
Már csak a kék háttér hiányzik mögé. :D

Írni kéne a Buffy érdekében, de azért az iwiw-en ne indítsatok körlevelet. ;)
Ice 2006 júl. 09. - 06:12:25
(48/558)
Ritka nagy baromság ez a sorozat..:)Akár ligth akár nem..:))

Viasat != megbízhatóság , pontosság.

Valószinüleg azért mert ezt az algoritmust futatják..:(

Procedure ViaSatVasárnap délelõtt;
var
iRész : Integer
begin
Idióta Shop reklám meghív;
iRész := IRész + Random;
Buffy , a vámpirok réme Lejátszik := iRész - Star Trek iRész * 5;
Babylon 5 lejátszik := iRész / 2 + Random;
StarTrek lejátszik := iRész + Babylon 5 irész;

end;

nem kéne updatelni srácok????
Skaff 2006 júl. 06. - 00:07:33
(47/558)
Így is ugy is lightosan valótlan az egész szal uygan mind1XDD
victoriagirl 2006 júl. 02. - 17:15:51
(46/558)
Jövõhéten lesz 7:30-tól az esõ rész de valószínû light (sajnos)
Skaff 2006 júl. 02. - 15:30:49 Előzmény gombii
(45/558)
Szerintem ez a sorozat ugy ahogy van sz*r az egész pl a mai adásra véletlenül rákapcosltam és az volt hogy megvárta a barlang még buffy elbucsuzik aztán omlott össze aztán feljutott a tetõre végigszalad és sikerült elérnie a buszt ami 4 percel hamarabb indult el mint õ a barlan aljábol ,ekkora hülyeségeket életemben nem láttam még!
Cicafarkinca 2006 jún. 26. - 15:47:06
(44/558)
Na igen, Anjanak és Xandernek nem volt ha jól emlékszem semmi extra ruhátlan"entyempentyem" , de pl amikor Spike meg Anja a varázsboltban...és a kamera meg mutatta és a többiek laptopon nézték nah az is egy jó rész volt. Mondjuk személy szerint az én nagy kedvencem a Once more with feeling rész, amiben mindenki énekel egy keveset, különösen Giles meg Tara hangja jó.
Jó lenne megszerezni DVD-n az egész sorozatot, de sajna nekem csak az elsõ széria van meg és az is szinkronosan, ami elég gyér. (Jobban csípem a feliratosakat)
Bdina 2006 jún. 25. - 19:44:40
(43/558)
Szerintem is nagyon idegesítõ, amit itt mûvelnek ezzel a sorozattal. Ha már úgyis kihagynak belõle részeket, akkor legalább csak egy reklámot adnának. A Viasat3-at sajnos ennyire nem érdekli a nézõk véleménye. Úgy két hét múlva megvhogy reggel fél 8-kor lesz a Buffy vasárnap. Össze-vissza rakosgatnak itt mindent.Már kéne nekik írní emailt, bár biztos el se olvasnák.
De mi rajongók fogjunk össze, és legalább itt mondjkuk meg a magunkét!
gombii 2006 jún. 25. - 14:20:58
(42/558)
Szerintem az a leggázabb, hogy egy negyvenpár perces sorozatban 2szer van egy10perces reklám, de úgy, hogy 5perccel azután hogy elkezdõdött és a vége elõtt 10perccel.ennek mi értelme?rohadt idegesítõ..
Cicafarkinca 2006 jún. 25. - 13:56:05
(41/558)
Nem Bunny-t hanem Buffy-t akartam írni. Bocsesz. :D
Cicafarkinca 2006 jún. 25. - 13:55:03
(40/558)
Tényleg idegesítõ ez a módszer. Ne nézzetek perverznek, de szerintem ez volt a lényege ezek a kis erotikus dolgok, mert innen lehetett megérteni Spike és Bunny kapcsolatát. Meg azért nem utolsó dolog James Marsters-et ruha nélkül látni... :D
Manitia 2006 jún. 22. - 17:42:31
(39/558)
Erre csak egy dolgot írhatok.
TÖKÉLETESEN EGYETÉRTEK veled.