10/10
zara18 2010 máj. 16. - 14:27:58 10/10
(6/26)
Szerintem is nagyon tehetséges színésznõ, az Egy lányrólban tényleg szinte tökéletes, a The Greatestben szintén nagyon jól alakít. Remélem még sok jó filmben láthatjuk majd, és jó lenne ha tényleg õ játszaná az új My fair ladyt.
mulao 2010 ápr. 20. - 21:49:14
(5/26)
Hú, tökéletesen játszik végig az Egy lányról c. filmben (szerintem is). Ráadásul olyan mimikával operál a legtöbb jelenetben, hogy csak lestem, illetve volt, hogy majdnem elröhögtem magam (persze olyan jelenetekrõl van szó, amik viccesebbek, tehát illik hozzá az olyan mimika, ami nevettetõ).Nagyon szimpi az a féloldalas mosolya, és tényleg olyan tiszta-szerû arca van, nem néz ki 25-nek.
Engem kicsit Barbara Allyn Woods-ra emlékeztet, neki van ilyen féloldalas mosolya, és fiatalabb korában talán nagyon hasonló lehetett az arca.Valóban ígéretes tehetség!
mulao 2010 ápr. 19. - 09:54:28
(4/26)
Jé, õ játszotta Kitty-t a 2005-ös Büszkeség és balítéletben, na akkor már egy filmjét láttam is, sõt Kitty karaktere meg is maradt bennem.:)
mulao 2010 ápr. 19. - 09:52:41
(3/26)
Mondom, rossz a szemem, az Emma Tompsonos filmje az Egy lányról, elnézést.Tehát abban a filmben nyújtott alakításáért választották ígéretes színész tehetségnek, amiért késõbb Oscarra jelölték. Már Natali Portman-nel is játszott együtt, azért ez nem semmi.Olvastam az intejúját, amit most raktak fel, nagyon értelmes lány szerintem, és nagyon normálisan nyilatkozik. Megérdemelné, hogy ezekután befusson.
mulao 2010 ápr. 19. - 06:51:25
(2/26)
Bsszus, nekem csak most esett le, hogy ez a lány 2009-ben bevolt választva a 10 Európai színésztehetség közé a Berlinálén, már abban a filmjében Peter Sarsgaard-dal és Emma Thompson-nal játszott, most meg Oscar-díjra jelölték az Egy lány fõszerepéért. Ennyit arról, hogy ez a Shooting Star dolog egy nagy átverés.
emily.b 2010 jan. 03. - 15:54:58
(1/26)
Szép és tehetséges.